Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

:lol:  :facepalm1:  у мальчика каменный столбняк был и яйки потом весь день болели. Вы, девочки, такие жестокие бываете...  :laugh:

та мальчик туповат оказался, хоть бы подрочил на тётю Бяку из-за безнадёги
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Если часами гладить в постели молодуху, то это не действие а какие-то страдания
царь Соломон так на старости лет грелся , так что это не страдания, а порка газпрома :gigi:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Хде вазмущен?
Не приписуй.
І якби не та полька фітнес тренер я б не знав що то за відчуття. І там вище писав що власниця фірми маклєрськоі тягає хлопца набагато молодшого за себе в Африку на сафарі і то норм якщо йому в кайф. І подружки в неі такі. Мені побоку хоча чоловіки там молодші мене з тими бабусями каву пють. Тортіки. То дебільно виглядає і інколи пробиває на ха ха. Але я не васмушьон. Ніфіга. Не приписуй...

Ок
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Турч чому ти уєбан в такому віці? І що значить дряблоє тєло.
Чоловіку набагато легше підтримувати стан шкіри ніж жінці якщо він не пахає важко і має час.
І мімічні зморшки то проблеми жінок. Чоловік тим не переймається.
І 20ти загнув. Мінус 15 норм. Без розриву в сприйняті світу і до 65протягнути можна поки вона бабкою не почне пахнути.
Далі певно пох.
Хай пахне.
В 65то і дряблость на підході буде... Тоді твоі сллва можна і рамку на стіну а про 50то ти дарма.
Хіба накидаєш за звичкою.

А між тим старі люди в Північній Америці займаються сексом на повну котушку і при цьому ще підчіплюють всякі венеричні захворювання:

https://globalnews.ca/news/4209019/sex-over-65/

According to a poll, conducted by the University of Michigan Institute for Healthcare Policy and Innovation published earlier this month, 40 per cent of people between the ages of 65 and 80 in the U.S. reported being sexually active.

Я колись лежала в лікарні і моєю сусідкою була бабуся по наших мірках в районі десь 75-80 років (принаймі так вона виглядала). Їй недавно поміняли суглоб. Так от, вона розповіла, що не може дочекатися, щоб потрапити назад у будинок престарілих, бо там на неї чекає ... бойфренд! Я не брешу.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Нононо! Я таки отказалась в 27 переспать с 17-ти летним !
Ибо была верна на тот момент любовнику, который на 32 года был старше.
Мдя....все-таки с головой у меня были чудовищные проблемы...
Какое счастье, что я встретила своего мужа !

хм. Француз в 50 імпотент, страшний, обвисло все і цицьки пивні.  А сама 60 річномму діду віддалася в 27.

нема ніяких дисонансів?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Знову режим принцеси з рожевими окулярами?

Нє, ну яка нормальна адекватна і красива 20-літня дівчина зв"яжеться із одруженим чоловіком на 30 років за неї старшим??

Там або потреба на $$$, або якісь ментальні проблеми.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Турч, як раз, в цьому випадку справляє враження цілком дорослого чоловіка. справжнього такого. цільного.
впевненого в собі.
реалізованого.

бо трахати молоде тіло гарно, але це обов'язково компенсація чогось.
нестачи уваги. чи поваги. чи власної невпевненності в собі, страху старості , і перелік величезний комплексів.


п.с. а Турч -молоток! Браві  (tu)
Єлка то жіночий нік?
Ок про запахи старості ні слова....
Турчін браво звісно хоча маю підозру що вєлосіпєд йому нах потрібно викинути. Секс в нашому віці ще виграє проти фьордів. Фйорди можна і в 65+ а секс з бабушками реально лайновидовище.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Турч, як раз, в цьому випадку справляє враження цілком дорослого чоловіка. справжнього такого. цільного.
впевненого в собі.
реалізованого.

бо трахати молоде тіло гарно, але це обов'язково компенсація чогось.
нестачи уваги. чи поваги. чи власної невпевненності в собі, страху старості , і перелік величезний комплексів.


п.с. а Турч -молоток! Браві  (tu)

Підтримую. Аж заповажала Турча за моральну зрілість!  (tu)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

можна підвести підсумок :laugh:
в 45 чи в 50 років нада мати жінку ,дітей і забезпечені тили
понятно що в тому віці секс як такий вже просто легко нудний,  що рипав що радіо слухав
огоньок в очах і тяжість в яйцях може спровокувати тільки і виключно молоде тіло ,штука в тому щоб не пуститись з тою лолітою задалеко
єслі вже запхав, то дай собі спокій і не лізь далі ібо втратиш все
гроші ,сім і канєшно лоліту якій ти реально дивлячись і в фуй не тарахтів
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

бабуся по наших мірках в районі десь 75-80 років

ех...
дарма ви приписуєте в такому віці нормальні статеві стосунки.

вони в такому віці завжди прояв хвороби деменції

у декого зі старих чомусь на фони склєрозу старечого, немощі раптово просинається ненормально сильний статевий потяг.

і нема на то ради.

ось усі оті відомі оргії в ізраїльскому дому прєстарєлих, де вони там масово прєдавалися групповому сексу, були в них своднікі, гроші за те -  іллюстрація хвороби.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Єлка то жіночий нік?
Ок про запахи старості ні слова....
Турчін браво звісно хоча маю підозру що вєлосіпєд йому нах потрібно викинути. Секс в нашому віці ще виграє проти фьордів. Фйорди можна і в 65+ а секс з бабушками реально лайновидовище.

фьорды и секс это неразрывные вещи...  :laugh:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

деуффки -мовчить -бо я регочу вже вголос.
пляя....
Пятница началась вечером в четверг  :laugh:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

С 18-летней можно не вылезать из кровати часами. Погладьте ее, поцелуйте, она вам взаимностью ответит.
:facepalm1: та пісдєц,  сутками
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

ех...
дарма ви приписуєте в такому віці нормальні статеві стосунки.

вони в такому віці завжди прояв хвороби деменції

у декого зі старих чомусь на фони склєрозу старечого, немощі раптово просинається ненормально сильний статевий потяг.

і нема на то ради.

ось усі оті відомі оргії в ізраїльскому дому прєстарєлих, де вони там масово прєдавалися групповому сексу, були в них своднікі, гроші за те -  іллюстрація хвороби.

Ну, я не знаю, чи у них були секс-стосунки. Але романтичні відносини явно були, раз вона його бойфрендом називає.

Бабка була повністю інтелектуально здорова. Як вона свого сина ганяла за те, що каву приніс не із тої кав"ярні, що вона сказала. Я офігіла.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Сумніваюсь, що з її сторони до Вас якісь почуття. Тим більше що ви не в шлюбі.

20-річні дівчата закохуються в однолітків. А якщо їй 20 і вона дозволяє одруженому чоловіку себе того, то в неї або не всі вдома, або вона робить це за гроші.

Вово...

"... Миня абманывать нинада, я сам абманыватса рад.."
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ей Богу...Лежали пол-ночи, обнимались :) Мальчика уже до трясучки довела, так стыдно вспоминать.... :facepalm1:
проте іншу половину ночі ти була вірною подругою)))))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Нє, ну яка нормальна адекватна і красива 20-літня дівчина зв"яжеться із одруженим чоловіком на 30 років за неї старшим??

Там або потреба на $$$, або якісь ментальні проблеми.

Вам не понять этого. Вам уже не 20 лет. А в 20 лет девушки еще не мерят все деньгами.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Єлка то жіночий нік?
Ок про запахи старості ні слова....
Турчін браво звісно хоча маю підозру що вєлосіпєд йому нах потрібно викинути. Секс в нашому віці ще виграє проти фьордів. Фйорди можна і в 65+ а секс з бабушками реально лайновидовище.
я не просто жіночий нік.
я жінка )))

а що ви хочете почути про запах чи його відсутність?

цілком припускаю, і це здається дуже вірогідним, що в менопаузі у жінки зникає сексуально-жіночий запах.

але це по-різному у кожній.

ну і? жінкам у цьому віці перестати жити? )))

п.с. не пам'ятаю хто тут задвинув сентенцію, що жінок після 40 терплять завдяки пам'яті  :weep:
цуко, я такого фашистського погляду ще не чула.)))
смішно.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Вово...

"... Миня абманывать нинада, я сам абманыватса рад.."
по різному буває, часом хоче просто поїбацця зі старшим і попробувати як воно)))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Вам не понять этого. Вам уже не 20 лет. А в 20 лет девушки еще не мерят все деньгами.

Значить, варіант 2. Як воно, т%?ти психічно неадекватну особу?

Хоча яка різниця? вам же тіло головне, так що все ок  :gigi:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

нє, ну чого. він має рацію.
25-річний завжди краще 50-ти річного.

це ж очевидні речі. для сексу.

для любові -інша концепція працює. тут років, ну майже, не існує  :)
що то за секс без любові? хтось пробував? може поділитись враженнями?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

по різному буває, часом хоче просто поїбацця зі старшим і попробувати як воно)))

Ну не з одруженим старпьором, який їй в діди годиться ... тут якась патологія. Або вона не користується попитом в однолітків, або бабло, або психологічна деформація.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

мені тут інший мем сподобався.

" ОНУК - ДИРЕКТОР БАБУСІ!"

 :laugh:

ЖИТТЯ ЧУДОВЕ!
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Помню когда мне было 35, у меня была знакомая 17 лет, модельной внешности. Идет мужчина лет 50 с женой. Знакомая говорит, я хочу его. Почему? У него жена такая страшная и старая, меня бы он полюбил.  Кстати мне не давала долго. А дала, когда я ее не хотел.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

що то за секс без любові? хтось пробував? може поділитись враженнями?
ой бля,  що я тільки в жизні не поров :facepalm:
часом як згадаю то зателіпає
   
Вам не понять этого. Вам уже не 20 лет. А в 20 лет девушки еще не мерят все деньгами.
(tu)  :-B
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

ой бля,  що я тільки в жизні не поров :facepalm:
часом як згадаю то зателіпає
черга до Насті  :weep:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Но он раза 3-5 подействовал, а потом гладит )
Вампирит, но сам не понимает.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ну не з одруженим старпьором, який їй в діди годиться ... тут якась патологія. Або вона не користується попитом в однолітків, або бабло, або психологічна деформація.
та пох якось
в основному то правда ,з якихось патологічних сімей
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

черга до Насті  :weep:
ірочки)))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

ой бля,  що я тільки в жизні не поров :facepalm:
часом як згадаю то зателіпає

ну нащо ти реагуєш на тамілку? ))))))))))
це ж...сам знаєш хто.

і хіба вона тебе питала? це вона до жінок -курв таких  :lol:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

не пам'ятаю хто тут задвинув сентенцію, що жінок після 40 терплять завдяки пам'яті

да это нормальный такой фупобред. Я пересматриваю наши фото походов и прочих таких мероприятий, так божеж мой! Нормально так почудили. И всё это не после 40, а после 45. До того было как-то не досуг. Самое счастливое время. И оно еще не закончилось, между прочим. )))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Помню когда мне было 35, у меня была знакомая 17 лет, модельной внешности. Идет мужчина лет 50 с женой. Знакомая говорит, я хочу его. Почему? У него жена такая страшная и старая, меня бы он полюбил.  Кстати мне не давала долго. А дала, когда я ее не хотел.

І що з нею стало? ще жива хоч?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

ірочки)))
точно)))
Хіба принципової різниці немає))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Вам не понять этого. Вам уже не 20 лет. А в 20 лет девушки еще не мерят все деньгами.
це точно. мізків ще нема  :lol:  :weep:

   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

да это нормальный такой фупобред. Я пересматриваю наши фото походов и прочих таких мероприятий, так божеж мой! Нормально так почудили. И всё это не после 40, а после 45. До того было как-то не досуг. Самое счастливое время. И оно еще не закончилось, между прочим. )))
Це чудово!!!  (tu)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

.... Если часами гладить в постели молодуху, то это не действие а какие-то страдания

Це вже описано у Маркеса, остання його книга "Спогади про моїх сумих шльондр" (Memorias de mis putas tristes)
Там 90-річний старий наймає цнотливу 17 річну дівчину-повію і лежить поруч і дивиться на неї, поки вона спить, любується та страждає, пригадує життя... :not_i:  :gigi:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"
rst

Старые воняющие импотенты искренне Верят, что не все меряется деньгами. Они смешные и жалки в этой вере. Ни одна нормальная 20 летняя девушка не будет спать 50+ мужиком по любви. Она делает это или из-за  бабла и подарков или а надежде выскочить замуж, для бабла. А тупые жалкие старики ведутся и гладят.  И не знают, что параллельно молодые ЕБУТ их 20летних дев по-взрослому!))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Старые воняющие импотенты искренне Верят, что не все меряется деньгами. Они смешные и жалки в этой вере. Ни одна нормальная 20 летняя девушка не будет спать 50+ мужиком по любви. Она делает это или из-за  бабла и подарков или а надежде выскочить замуж, для бабла. А тупые жалкие старики ведутся и гладят.  И не знают, что параллельно молодые ЕБУТ их 20летних дев по-взрослому!))
то прада
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Відповідь скоріше лежить у правилах і традиціях мікроспільнот, ніж у галузі лінгвістики.


так розподіл же ж все і покаже. ну, майже все
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія