Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Великодня амністія. [ua]

Re: Великодня амністія. [ua]

Ти образилася? Ну й даремно. Все почалося з того, що ти радо приєдналася до огидного поста на мою адресу, а потім ще й вчергове за своєю давньою звичкою (боюся, що це вже не викорінити) наголосила на вищосортності галичан у порівнянні з українцями з інших регіонів. Спробуй для початку хоча би стримуватися на цю тему.
я теж вважаю що галичани мають особливу роль в історії України, але це не значить, що серед них немає тупих дуреп.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Не бійся, Україна не стане перекрученою. Сподіваюся на фронті хлопці не ділять один одного на сорти. І коли хтось зі сходу може вперше в житті пробує розмовляти українською, західняки радо підтримують його, а не пробують поставити на ньому тавро.

тавро ставлять на тих кому далі не на часі і какая разніца, ті хто намагаються перейти на українську завжди отримують підтримку і розуміння, тому не треба спекулювати
   
Re: Великодня амністія. [ua]

тавро ставлять на тих кому далі не на часі і какая разніца, ті хто намагаються перейти на українську завжди отримують підтримку і розуміння, тому не треба спекулювати
А якщо тобі дорікають чимось на кшталт : Вона зі Сходу, зі зросійщеного Дніпра, і СМІЄ писати тут українською мовою! Вона взагалі кацапка і пише українською щоб замаскуватися, ввести в оману!  ?
(Пару разів я чула від ЛАРТИ "звинувачення" і у такому дусі теж).
Це "спекулювання"?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

А якщо тобі дорікають чимось на кшталт : Вона зі Сходу, зі зросійщеного Дніпра, і СМІЄ писати тут українською мовою! Вона взагалі кацапка і пише українською щоб замаскуватися, ввести в оману!  ?
(Пару разів я чула від ЛАРТИ "звинувачення" і у такому дусі теж).
Це "спекулювання"?

писати українською мало, важлива суть, так само як брати хабар у вишиванці, а загалом не бачив таких випадків щоб людині з проукраїнською позицією в чомусь дорікали особливо в галичині, скоріше навпаки, а якщо такі випадки трапляються, то це явно не носить масового характеру
   
Re: Великодня амністія. [ua]

писати українською мало, важлива суть, так само як брати хабар у вишиванці, а загалом не бачив таких випадків щоб людині з проукраїнською позицією в чомусь дорікали особливо в галичині, скоріше навпаки, а якщо такі випадки трапляються, то це явно не носить масового характеру
Добре. Ви бачили в моєму виконанні хоч один антиукраїнський пост?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Этого тоже выпустить?

sergyj   Політично стурбований бот качає розкол суспільства під час війни, кожен такий буде сидіти в бані до кінця війни
   
Re: Великодня амністія. [ua]

мат чи не в кожному дописі, булінг, постійні персональні срачі, якщо б це було в одній гілці то хоч можна такі гілки оминати, а коли фуп іде в рознос, то без бану нікуди
Тому ЕльҐідер та Редіса12 постійно в бані [ua] А, ні, ніхуя.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Випускайте всіх крім Болукана! Болукана можна випускать раз на тиждень у неділю!  :idea:
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Думаю що нічо не означає
Як і до мене
Як і для купи інших людей
Ви так кажете , начебто це щось ненормальне
Та можна і щодня аналізувати свої  вчинки, чи я когось не скривдив? Бо ж рано чи пізно аукнеться. Хто на таке не здатний, т  от церква каже перед Великоднем висповідатися, покаятися у гріху… але буває у людини інша релігія -  ..прямо протилежна. Коли золотий тілець або 30 срібряників - це релігія.
якщо шо, то я агностик.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Не бійся, Україна не стане перекрученою. Сподіваюся на фронті хлопці не ділять один одного на сорти. І коли хтось зі сходу може вперше в житті пробує розмовляти українською, західняки радо підтримують його, а не пробують поставити на ньому тавро.
У вас таке завдання: приписувати мені те, що самі про мене вигадаєте?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Добре. Ви бачили в моєму виконанні хоч один антиукраїнський пост?
Якщо ви тут воюєте з українцями за  їхню українську позицію, то це навіть не так називається.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

А якщо тобі дорікають чимось на кшталт : Вона зі Сходу, зі зросійщеного Дніпра, і СМІЄ писати тут українською мовою! Вона взагалі кацапка і пише українською щоб замаскуватися, ввести в оману!  ?
(Пару разів я чула від ЛАРТИ "звинувачення" і у такому дусі теж).
Це "спекулювання"?
Знову неправда.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Якщо ви тут воюєте з українцями за  їхню українську позицію, то це навіть не так називається.
Конкретика буде? З якими українцями я воюю через їхню українську позицію?
Дивися, як виходить кепсько. Ти мені постійно нарікаєш, що я тобі щось приписую, чого нема і ніколи не було.
А сама зараз ЩО робиш?
Чи все ж таки буде якась конкретика?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Конкретика буде? З якими українцями я воюю через їхню українську позицію?
Дивися, як виходить кепсько. Ти мені постійно нарікаєш, що я тобі щось приписую, чого нема і ніколи не було.
А сама зараз ЩО робиш?
Чи все ж таки буде якась конкретика?
Добре, поясню. То називається великоднє роз»яснення. Якщо я пишу, що Мирослава з Дніпра чогось там не може, не хоче, не робить… яка при цьому носиться за мною по всіх гілках і чіпляється безпідставно, то це не означає, що я тим самим  вважаю, що уераїнці за Збручем іншого сорту.
Не треба мені такого приписувати .
Якщо я вживаю якісь слова, не звикла для совкового підручника, то це не означає, що треба мене цими словами дзюгати.
Я б розпитала, чому таке вживання, що і робила в гілці про старі українські слова.
Бо я люблю мову, я в ній виплекана, не обмежую її совковим недолугим варіантом. І ми тут на форумі можемо один одному допомогти наблизити українську до кожного.
І т.д….
Про ікру взагалі мовчу - це на рівні навіть не дитсадка , мабуть ясельної групи. 
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Болукана можна випускать раз на тиждень у неділю!
У неділю з 00:00 до 04:00. З нього вистачить.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Я вже на те пішло, тут дописує кілька західняків. Проаналізуйте їхні дописи. Чи хтось з них таке щось виписує, як ви, чи просто кидається образами, обливаннями, як дописувачі вашої політсили?
Аналізуйте, робіть висновки…і тримайте марку - це відповідальність за цілий регіон.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

У неділю з 00:00 до 04:00. З нього вистачить.
можна кожен день з 3.40 по 4.20.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

я в ній виплекана
Це дуже самовпевненно.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Добре, поясню. То називається великоднє роз»яснення. Якщо я пишу, що Мирослава з Дніпра чогось там не може, не хоче, не робить… яка при цьому носиться за мною по всіх гілках і чіпляється безпідставно, то це не означає, що я тим самим  вважаю, що уераїнці за Збручем іншого сорту.
Не треба мені такого приписувати .
Якщо я вживаю якісь слова, не звикла для совкового підручника, то це не означає, що треба мене цими словами дзюгати.
Я б розпитала, чому таке вживання, що і робила в гілці про старі українські слова.
Бо я люблю мову, я в ній виплекана, не обмежую її совковим недолугим варіантом. І ми тут на форумі можемо один одному допомогти наблизити українську до кожного.
І т.д….
Про ікру взагалі мовчу - це на рівні навіть не дитсадка , мабуть ясельної групи. 
А ти не зрозуміла, чому "дзюгають", як ти кажеш, тільки тебе?
То поясню. Саме ти одна з західняків фактично дорікаєш східнякам тим, що вони - східняки і їхні міста суцільно зросійщені. Не ними зросійщені, а довготривалою політикою зросійщення.
Хіба не було з твого боку подібних дорікань мені? Ну, були, що там гріха приховувати.
Ти навіть додумалася дорікати мені що моя донька російськомовна, хоча я ніде і ніколи сама такого не казала.
Все, що я казала, то це те, що навіть у незалежній Україні змушена була віддати доньку в школу з російською мовою навчання. Змушена, підкреслю.
Позаяк була поблизу одна школа, в якій  набирався і один україномовний клас, але якість навчання у цьому класі була низькою, і в окрузі це було загальновідомо.
А в начебто україномовному ліцеї на перервах вчителі спілкувалися з учнями масковською, а вчителька української літератури взагалі робила все від неї залежне, щоб у дітей після закінчення вже ніколи не виникло бажання взяти до рук Кобзар, до того ж була до біса неграмотною.
То ця інфа, довірена форуму, означає що моя донька має тавро російськомовності, яке ти декілька разів намагалася на неї причепити "в пику" мені?
Поводься толерантно, і ніхто ніколи не буде тебе "дзюгати".
Тут багато є і львів"ян і загалом західняків, але ніхто з них ніколи не намагався принизити якоюсь вигаданою меншовартістю східняків.
Ніхто, крім тебе.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Я вже на те пішло, тут дописує кілька західняків. Проаналізуйте їхні дописи. Чи хтось з них таке щось виписує, як ви, чи просто кидається образами, обливаннями, як дописувачі вашої політсили?
а от тут ти чомусь змішала в одній купі людей і коней
З одного боку - "декілька західняків", з іншого - "дописувачі вашої політсили"
у нас за політсилами закріплені конкретні регіони?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

тавро ставлять на тих кому далі не на часі і какая разніца, ті хто намагаються перейти на українську завжди отримують підтримку і розуміння, тому не треба спекулювати
(tu)
   
Re: Великодня амністія. [ua]

А ти не зрозуміла, чому "дзюгають", як ти кажеш, тільки тебе?
То поясню. Саме ти одна з західняків фактично дорікаєш східнякам тим, що вони - східняки і їхні міста суцільно зросійщені. Не ними зросійщені, а довготривалою політикою зросійщення.
Хіба не було з твого боку подібних дорікань мені? Ну, були, що там гріха приховувати.
Ти навіть додумалася дорікати мені що моя донька російськомовна, хоча я ніде і ніколи сама такого не казала.
А російськомовності, яке ти декілька рато з них ніколи не намагався принизити якоюсь вигаданою меншовартістю східняків.
Ніхто, крім тебе.
Як мені то вже набридло, ті вигадані звинувачення в ті бабські маніпуляції.
1. Про те, що ви говорили до дитини катарською - ви самі себе цитували, а потім ще оправдовувалися, що у вас там навколо усе кацапською, тому так.  Я нічого не вигадую, мені таке не властиве.
2. Про толерантність - то взагалі сюр. На я за вами по усіх гілках літала, так як ви. Я взагалі ігнорувала і проганяла ваші дописи.
Це ви  шпигували мене у кожному своєму пості  маячнею і перекрученими галицизми, які не вкладалися у ваш стереотип совкової української.
Чому  гасали за мною - бо я практично єдина жінка - західкячка, яка не обматюкає той маразм ваших дописів. Чоловіки справляються з вами результативніше. Обізвали і ви відчепилися.
3. І не східнякам я щось дорікаю, а конкретно вам, це ваша проблема, що соромите свій регіон. Через ваші постійні побрехеньки щодо мене в інших дописувачів складається враження, що я дійсно щось таке роблю.
Це звичайні маніпуояції вашої політсили і не тільки.
Звісно, що і в Галичину проникла ваша політсила. Але тут на форумі не представлена такими примітивними екземплярами як н-д Вело. Він багато  не пише, так як ви цілі плахти, а лише обзиває.
Такі самі примітивні методи і у тих інших хто перебіг до зелених.
Усе, на чіпайте мене, не чіпайте нашу автентичну українську мову і я вас не зачеплю.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Звісно, що і в Галичину проникла ваша політсила. Але тут на форумі не представлена такими примітивними екземплярами як н-д Вело. Він багато  не пише, так як ви цілі плахти, а лише обзиває.
якщо маєте на увазі зелених, то нікуди вона не проникла. Нема такої політсили, віртуал. І виграла, бо суперники були реальні, але обісравшіся. Там, де нацдеми набирали 90%, вони вперше програли, дякуйте Порошенку.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

якщо маєте на увазі зелених, то нікуди вона не проникла. Нема такої політсили, віртуал. І виграла, бо суперники були реальні, але обісравшіся. Там, де нацдеми набирали 90%, вони вперше програли, дякуйте Порошенку.
Програв не Порошенко - програла Україна. А виграла чорна брехня, яку на жаль не розпізнали і підтримали і багато українців.
Учіться, брати мої, думайте, читайте.
Не всі вміють читати  пророка. Совок…
   
Re: Великодня амністія. [ua]

А ти не зрозуміла, чому "дзюгають", як ти кажеш, тільки тебе?
То поясню. Саме ти одна з західняків фактично дорікаєш східнякам тим, що вони - східняки і їхні міста суцільно зросійщені. Не ними зросійщені, а довготривалою політикою зросійщення.
Хіба не було з твого боку подібних дорікань мені? Ну, були, що там гріха приховувати.
Ти навіть додумалася дорікати мені що моя донька російськомовна, хоча я ніде і ніколи сама такого не казала.
Все, що я казала, то це те, що навіть у незалежній Україні змушена була віддати доньку в школу з російською мовою навчання. Змушена, підкреслю.
Позаяк була поблизу одна школа, в якій  набирався і один україномовний клас, але якість навчання у цьому класі була низькою, і в окрузі це було загальновідомо.
А в начебто україномовному ліцеї на перервах вчителі спілкувалися з учнями масковською, а вчителька української літератури взагалі робила все від неї залежне, щоб у дітей після закінчення вже ніколи не виникло бажання взяти до рук Кобзар, до того ж була до біса неграмотною.
То ця інфа, довірена форуму, означає що моя донька має тавро російськомовності, яке ти декілька разів намагалася на неї причепити "в пику" мені?
Поводься толерантно, і ніхто ніколи не буде тебе "дзюгати".
Тут багато є і львів"ян і загалом західняків, але ніхто з них ніколи не намагався принизити якоюсь вигаданою меншовартістю східняків.
Ніхто, крім тебе.
На кого ці байки розраховані? Ви і ваші батьки добровільно стали на шлях колаборації, тому вже ваших дітей було не відрізнити від кондових кацапів, яких навернути на українську сторону майже не можливо. Колись найбільші чисто україномовні регіони - Слобожанщина, Землі Війська Запорізького і Єдисан стали кацапськими клоаками. Хто вам винен, що ви не проявили національну стійкість? Вам розказати як галичани воювали проти ополячення?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Колись найбільші чисто україномовні регіони - Слобожанщина, Землі Війська Запорізького і Єдисан стали кацапськими клоаками.
І коли було це колись?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Амністії не сталося.
Чому?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

І коли було це колись?
100-150 років тому ще було
   
Re: Великодня амністія. [ua]

На кого ці байки розраховані? Ви і ваші батьки добровільно стали на шлях колаборації, тому вже ваших дітей було не відрізнити від кондових кацапів, яких навернути на українську сторону майже не можливо. Колись найбільші чисто україномовні регіони - Слобожанщина, Землі Війська Запорізького і Єдисан стали кацапськими клоаками. Хто вам винен, що ви не проявили національну стійкість? Вам розказати як галичани воювали проти ополячення?
Саме завдяки таким як я та Вело мій регіон не скотився остаточно в коцабщину, і зараз має шанс на відродження.

Маячню ЛАРТИ навіть коментувати довго не буду.
Почала з того що я начебто десь писала, що розмовляю зі своєю дитиною якоюсь катарською,  :facepalm1: і потім скиглення, що я "ганяюся за нею".  :facepalm:
Очевидно, що людина трохи психічно хвора.
Так, коментувала і надалі коментуватиму твої спроби роз"єднати українців Сходу і Заходу шляхом настирного їх протиставлення в плані вищості західняків перед східняками.
Хто тут не бачив наполегливих спроб ЛАРТИ поділити українців на ті самі "сорти" ?
Тож попереджаю : я і надалі всіма силами заважатиму тобі робити це паскудство у публічному просторі.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Очевидно, що людина трохи психічно хвора.
навпаки, занадто здорова. Нема комплексів, як ставляться до її зарозумілості і пихатості оточуючі.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Саме завдяки таким як я та Вело мій регіон не скотився остаточно в коцабщину, і зараз має шанс на відродження.

Маячню ЛАРТИ навіть коментувати довго не буду.
Почала з того що я начебто десь писала, що розмовляю зі своєю дитиною якоюсь катарською,  :facepalm1: і потім скиглення, що я "ганяюся за нею".  :facepalm:
Очевидно, що людина трохи психічно хвора.
Так, коментувала і надалі коментуватиму твої спроби роз"єднати українців Сходу і Заходу шляхом настирного їх протиставлення в плані вищості західняків перед східняками.
Хто тут не бачив наполегливих спроб ЛАРТИ поділити українців на ті самі "сорти" ?
Тож попереджаю : я і надалі всіма силами заважатиму тобі робити це паскудство у публічному просторі.

термін культурна столиця не ларта придумала, і заперечувати факт, що національне відродження почалось з галичини думаю не буде ніхто, мова не про вищість, а про рушійну силу, коли в галичині зносили комуно-кацапські символи за збручом вітренко-симоненки брали мінімум другі місця на виборах, і замість того щоб розвивати країну разом з галичанами треба було 30+ років і війну щоб до більшості на сході дійшло хто для україни є споконвічним ворогом, але для декого галичани далі не такі  :facepalm:
   
Re: Великодня амністія. [ua]

термін культурна столиця не ларта придумала, і заперечувати факт, що національне відродження почалось з галичини думаю не буде ніхто, мова не про вищість, а про рушійну силу, коли в галичині зносили комуно-кацапські символи за збручом вітренко-симоненки брали мінімум другі місця на виборах, і замість того щоб розвивати країну разом з галичанами треба було 30+ років і війну щоб до більшості на сході дійшло хто для україни є споконвічним ворогом, але для декого галичани далі не такі  :facepalm:
Я ніколи не казала, що галичани якісь "не такі".
Я лише писала про факт, який мене вкрай здивував : толерантність львів"ян до побутової корупції. Але я жодним чином не стверджувала, що це огидне явище толерують всі галичани, а не тільки та група можливо випадкових людей, з якими мені довелося перетнутися у цьому плані.
Я завжди пишалася нашими галичанами і волиняками, які своєю самовідданою боротьбою за Україну у 40-50 роки минулого століття суттєво додали до образу українця - самовідданого захисника своєї батьківщини, які чи не єдині з-поміж усіх поневолених паРашею народів посміли і спромоглися створити свою армію для боротьби з масковсько-більшовицьким монстром, і тим самим порятували всю Україну, не давши змоги сталєнові безперешкодно вивезти до сибіру українців з територій, що були під нацистською окупацією.
Але то вже історія. Сьогоднішня Галичина....добре, це ж не політична гілка, тому не буду про очевидну трансформацію свідомості певної частини правнуків тих Героїв УПА, які боролися довгі два десятиліття. Україна різна, і у різних її частин у певні історичні моменти були і славні і не дуже славні моменти. Але сьогодні ВСЯ Україна об"єдналася перед лицем одного ворога.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Саме завдяки таким як я та Вело мій регіон не скотився остаточно в коцабщину, і зараз має шанс на відродження.
Якщо це так і ваші діти розмовляють українською, то це подвиг. Я бував в Дніпрі, в Запоріжжі, в Одесі і в Харкові, тому уявляю як це.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

нацистською окупацією.
Але то вже історія. Сьогоднішня Галичина....
...вже не та і це проявилось на останніх виборах, замість своїх перевірених політиків проголосували за навозних зелених  :bueee: і тепер не мають свого представництва у ВР. Не знаю як тепер цю ганьбу змити.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

мене осьо на днях розбанили ...  8-)
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Амністії не сталося.
Чому?
Так ніхто і не обіцяв.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

От якщо людина не має права відкрити гілку, а її порочать у Адмінфорумі, що вона має робити?
Таке було зі мною раніше: Златадобра спровокувала в Адмінці розборки, опоплюдила мене цілеспрямовано, а забанили мене за флуд. Її ні, лише мене.
Вчора провокувала мене Мирослава, завидувала своїми огидними вигаданими звинуваченнями. Це робиться навмисно, щоб банити дописувачів з українською позицією.
Цікаво скільки вам рочків? Якщо за 70, вам з усіма вашими тарганами багато чого можна вибачити.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Цікаво скільки вам рочків? Якщо за 70, вам з усіма вашими тарганами багато чого можна вибачити.
каже що в 1941 добре євреїв від неєвреїв відрізняла.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

каже що в 1941 добре євреїв від неєвреїв відрізняла.
;o
Ким же вона в Дойчланді працювати збиралася?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Амністії не сталося.
Чому?
Бо навіть в гільці про амністію не можемо домовитися...  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія