Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому адміністрація дозволяє поширення РАШИСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ НА ФОРУМІ ?

Я знаю кращий вихід. Треба закрити форум. І взагалі вимкнути інтернет.
   
та що ти рашист так ниєш? боїшся що скоро тебе забанять теж? ну буває. походи ще трішки )
   
качмар, сука, що ти робиш у Флориді?
   
Як добре зараз у Флориді
Холодне пиво в кріслі пить.
І щось п***а в інтернеті
Бо голова ж то не болить.
   
 Як добре зараз у Флориді
Холодне пиво в кріслі пить.
І щось пи3діти в інтернеті
Бо голова ж то не болить.
   
Як добре зараз у Флориді
Холодне пиво в кріслі пить.
І щось п***а в інтернеті
Бо голова ж то не болить.
Гарно!
   
Я знаю кращий вихід. Треба закрити форум. І взагалі вимкнути інтернет.
інформація про те, куди потрапили або не потрапили, що зруйнували або не зруйнували, це справжнісінька військова таємниця, володіння якої може вплинути, як мінімум, на успішність майбутніх обстрілів і бомбардувань.
це вже вбили в голови навіть найтупішим росіянам у Криму.
далі.
розвідки країн, що воюють, використовують весь спектр можливих джерел інформації, від супутникових знімків до агентів-"штирліців" і корисних ідіотів-любітелів попіздіти. всі джерела інформації корисні та важливі. ось ти, наприклад, п***а тут на ФУПі, а твої слова вже аналізують, розбирають, зіставляють, можеш у цьому не сумніватися.
далі.
дезінформація супротивника. якщо ти прочитав військове зведення, і кричиш на весь інтернет, що "це неправда, наші все брешуть, на кого це розраховано?", ти в кращому випадку корисний ідіот.
невже на третьому році війни не всі це зрозуміли, невже ще є дебіли?
читаю ФУП, і розумію - так, дебіли є!
   
Я знаю кращий вихід. Треба закрити форум. І взагалі вимкнути інтернет.
І полити оцтом настояним на цибулевому лушпинні
   
Дали 1рік.

мало я б назавжди . але може раша сдохне до того часу і не буде грошей на ботів
   
інформація про те, куди потрапили або не потрапили, що зруйнували або не зруйнували, це справжнісінька військова таємниця, володіння якої може вплинути, як мінімум, на успішність майбутніх обстрілів і бомбардувань.
це вже вбили в голови навіть найтупішим росіянам у Криму.
далі.
розвідки країн, що воюють, використовують весь спектр можливих джерел інформації, від супутникових знімків до агентів-"штирліців" і корисних ідіотів-любітелів попіздіти. всі джерела інформації корисні та важливі. ось ти, наприклад, п***а тут на ФУПі, а твої слова вже аналізують, розбирають, зіставляють, можеш у цьому не сумніватися.
далі.
дезінформація супротивника. якщо ти прочитав військове зведення, і кричиш на весь інтернет, що "це неправда, наші все брешуть, на кого це розраховано?", ти в кращому випадку корисний ідіот.
невже на третьому році війни не всі це зрозуміли, невже ще є дебіли?
читаю ФУП, і розумію - так, дебіли є!


і їх багато
або це просто вороги замасковані
   
Приблизно тепер уявляю. Що було в 1937. В СССР та Німеччині. Тисячі Славів писали доноси одне на одного.

 :facepalm1:

Тобі і тобі подібним треба пам'ятати (або хоча б як мінімум знати) не про 1937, а про 1919 і 1920, коли Україна завдяки всяким оцтовим гнидам, співаючим у такт з кацапами, втратила самостійність
   
Гарно!
Показати зображення...
Добре, коли на старості років можна поїхати до дітей, онуків чи інших родичів у Флориду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія