Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сепар в Киеве

Сепар в Киеве

   
Re: Сепар в Киеве

СБУ не спите!
В комментах телеграмм канала КО уже вычислили ублюдка.

ps кто может вставьте ссылку на телеграмм КО

   
Re: Сепар в Киеве

Интересно найдут?
   
Re: Сепар в Киеве

Це до СБУ звернення?
реально?

 :weep:
   
Re: Сепар в Киеве

Интересно найдут?

Героев Днпра 40б
 063 139 49 29
   
Re: Сепар в Киеве

Сколько уебанов на свете.
   
Re: Сепар в Киеве

Героев Днпра 40б
 063 139 49 29
А он шо и телефон свой продиктовал.
   
Re: Сепар в Киеве

Це до СБУ звернення?
реально?

 :weep:

В том числе.
Обхохочешься, да?
   
Re: Сепар в Киеве

А он шо и телефон свой продиктовал.

Не могу вставить комменты с телеграмма, там нашли
   
Re: Сепар в Киеве

Он там про дрим таун говорит,но ето далеко от етого адреса
   
Re: Сепар в Киеве

Он там про дрим таун говорит,но ето далеко от етого адреса

Там парковка перед Дримом, я думала, в сторону Оболони, пишут  - ГД
адрес с комментов
   
Re: Сепар в Киеве

Там парковка перед Дримом, я думала, в сторону Оболони, пишут  - ГД
адрес с комментов
а понял,дрим-2
   
Re: Сепар в Киеве

Ща прибегут одесские байкеры и скажут что то норм, то его подрезали, а это как красная тряпка было. Ему просто лень было спускаться с палкой, потому так. Но это не то, что мы видим и видео на самом деле не отражает всего. Да, dimec?
   
Re: Сепар в Киеве

Ща прибегут одесские байкеры и скажут что то норм, то его подрезали, а это как красная тряпка было. Ему просто лень было спускаться с палкой, потому так. Но это не то, что мы видим и видео на самом деле не отражает всего. Да, dimec?


Что ты несёшь?  :facepalm1:
   
Re: Сепар в Киеве

   
Re: Сепар в Киеве

Что ты несёшь?  :facepalm1:
"Это провокатор какой-то, я не знаю откуда он. А видео, которое выложили у правоохранителей, я не знаю, как оно попало в сеть. Считаю, что это как-то связано. Человек из полиции специально дал это видео, чтобы мешать нам делать наше дело", – подытожил Николай Спиридонов.
   
Re: Сепар в Киеве

Знайшли. (tu)
Воно так пошутіло.
   
Re: Сепар в Киеве

Київ Оперативний
11 хв ·
UPD: завдяки карному розшуку Оболонського УП та патрульній поліції вдалося дізнатися як воно у гостях у Оболонського сєпара. Каже, що то «був жарт» і взагалі він не дуже розумів, що каже. Каже, що хотів, щоб було смішно. А тепер якось не дуже…
Як не дивно, звуть його Донченко Дмитро Юрійович, 1998 року народження, і він уродженец місто Донецьк.
Як вам хлопчина?
   
Re: Сепар в Киеве

Видно щелепу за жарти йому один раз вже зламали. Невгомонний якийсь жартівник.
   
Re: Сепар в Киеве

Знайшли. (tu)
Воно так пошутіло.
https://www.facebook.com/KyivOperativ/videos/991413471634886/?__xts__[0]=68.ARD7rFWi9MDR_-jUPSexwRxYkD9PI9iiST5Ji3B-f1WfrOR74F2sW-k_6qec_VEXLoLeFTmlY4fCZuyqMA-2PEgjM1Cta1CewyBU8OZWQpHRmIKICcgi-jnNbgvVdMDtGxB8TdNdyMUuVvtJ2bjXuNM3fP9biK63nrQbmKxG2m_WUj8v_z6YS3580znr6jXFmXAAAd-Fw9jvlPg654YPfpzBT2fuugMrbjMY0T62TcmuxVa7-xKBpIYYfKUFMiXPkhha8Zql5Q1f7qldw0xTnEZCpFKoAu1f1IONJ1botbShW6M5zT9Lt4i0HcprHCIqhw&__tn__=-R
АШОНЕТАК? :S
Тут на ФУПі повно таких.
Один аеліт чого коштуе і доволі затишно ТУТ почувається.
Власників ресурсу такі влаштовують.
Мабуть близькі за поглядами. B-)
   
Re: Сепар в Киеве

Як вам хлопчина?

хахол vulgaris.
таких тисячі в Україні, кацапських байстрюків.
   
Re: Сепар в Киеве

Київ Оперативний
11 хв ·
UPD: завдяки карному розшуку Оболонського УП та патрульній поліції вдалося дізнатися як воно у гостях у Оболонського сєпара. Каже, що то «був жарт» і взагалі він не дуже розумів, що каже. Каже, що хотів, щоб було смішно. А тепер якось не дуже…
Як не дивно, звуть його Донченко Дмитро Юрійович, 1998 року народження, і він уродженец місто Донецьк.
Як вам хлопчина?
в обменный фонд урода
   
Re: Сепар в Киеве

Так він дійсно служив в динири, чи то жарт?
   
Re: Сепар в Киеве

А з чого він стріляв? То пневмат якийсь? Хоч за це могли б якось покарати?
   
Re: Сепар в Киеве

98г.р? и шо он там несет-повоевал на стороне сепаров?

интнресно интересно..
   
Re: Сепар в Киеве

Видно щелепу за жарти йому один раз вже зламали. Невгомонний якийсь жартівник.

Треба було заскрінити уродця.
Відео видалили, йдуть слідчі дії.
   
Re: Сепар в Киеве
FAT

А з чого він стріляв? То пневмат якийсь? Хоч за це могли б якось покарати?

та флобер мабуть

p.s.

Останнє редагування: 31 липня 2021 18:30:56 від FAT
   
Re: Сепар в Киеве

Пукалка под патрон Флобера.
   
Re: Сепар в Киеве

...навіть , якщо воно й пошуткувало з кимось "посратись в інтернеті"..., ми ж розуміємо , що все одно це - "по Фрейду"...

...тому питання : от що воно забуло в Києві?...коли дуже легко на раз-два отримати хуйляндський паспорт і звалити в Хуйлостан...і насолоджуватися життям не серед "хохлов" , а своїх - хуйляндців...

...мабуть ,тварина напрямком помилилася і опинилася не в тому місці , де бажалося... з географією проблеми... :snoozer_0:
   
Re: Сепар в Киеве

Мені здається, що останнім часом це спосіб привернути до себе увагу та набрати ватних лайків та фоловерів.
   
Re: Сепар в Киеве

...навіть , якщо воно й пошуткувало з кимось "посратись в інтернеті"..., ми ж розуміємо , що все одно це - "по Фрейду"...

...тому питання : от що воно забуло в Києві?...коли дуже легко на раз-два отримати хуйляндський паспорт і звалити в Хуйлостан...і насолоджуватися життям не серед "хохлов" , а своїх - хуйляндців...

...мабуть ,тварина напрямком помилилася і опинилася не в тому місці , де бажалося... з географією проблеми... :snoozer_0:
ну он вполне мог учиться в ВУЗе по квоте для «обиженных», даже не сдавая ЗНО.
   
Re: Сепар в Киеве

та флобер мабуть

p.s. Показати зображення...
Дякую
Трясця, за таке й не притягнеш
   
Re: Сепар в Киеве

...
ну он вполне мог учиться в ВУЗе по квоте для «обиженных», даже не сдавая ЗНО

...що до вищої освіти...моя подруга  дає приватні уроки з математики для абітурієнтів...каже , такого аншлагу до вступу в хуйляндські ВУЗи абітурієнтів вона вже давно не бачила...Хуйлостан , мов пилосос , витягує нашу молодь з України , там й умови до вступу незвичайні , плюс житло й безкоштовне проживання та щомісячні гроші на життя...з подальшим працевлаштуванням.. .я вже всіх подробиць не пам'ятаю , але умови просто..."відмовитися неможливо"...
   
Re: Сепар в Киеве

......що до вищої освіти...моя подруга  дає приватні уроки з математики для абітурієнтів...каже , такого аншлагу до вступу в хуйляндські ВУЗи абітурієнтів вона вже давно не бачила...Хуйлостан , мов пилосос , витягує нашу молодь з України , там й умови до вступу незвичайні , плюс житло й безкоштовне проживання та щомісячні гроші на життя...з подальшим працевлаштуванням.. .я вже всіх подробиць не пам'ятаю , але умови просто..."відмовитися неможливо"...

І мінет відмінникам.
   
Re: Сепар в Киеве

Мені здається, що останнім часом це спосіб привернути до себе увагу та набрати ватних лайків та фоловерів.
Мир ипанулся?
   
Re: Сепар в Киеве

А где глянуть видос уже после того как его взяли, а то нифига не открывает ..уже поудаляли
   
Re: Сепар в Киеве

Донченко Дмитрий Юрьевич
Кредитний експерт

Образование
Днвк "логос"
Донецьк
Среднее, с 2003 по 2015 (11 лет 8 месяцев)

https://www.work.ua/ru/resumes/6272248/

   
Re: Сепар в Киеве

А где глянуть видос уже после того как его взяли, а то нифига не открывает ..уже поудаляли

Обозреватель себе скопировал, но перетащить сюда невозможно
   
Re: Сепар в Киеве

ого .. пол челюсти вроде нет
   
Re: Сепар в Киеве

ого .. пол челюсти вроде нет
это может быть и вследствие тяжелой болезни, и вследствие ранения, и вследствие травмы - мы не знаем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія