Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маджесті - рік? Вчора ж 7 днів було. Модератори, у вас все добре?

Нехай туди і валить порохоботська крадійка (твердження Redis12) африканський_йож, а рєдіс_12 буде наповнювати ФУП змістовним контентом.
там такі як йож вважаються кацапами. Там навіть тебе з твоїм вишуканим гумором забанили б. Тільки істінні прихильники Петра.
Тобі треба на ФУПатріотів, там є достойний тебе галамага.
   
Нехай туди і валить порохоботська крадійка (твердження Redis12) африканський_йож, а рєдіс_12 буде наповнювати ФУП змістовним контентом.
нє, я фсбшниця ж
   
нема на форумі більш мерзенніших ніж юльок,що позеленів. бо зрадивши раз зрадить і потім знову. Причому сектант
хуйлобейн типу дегенерала,  синяк  що перефарбуаався в  порошка то норм,  бенябот приватострадалець,  синяк  що перевзувзя  в  порошка  то норм,  алкоюльок і  філософ  що став  порошком "бо пенсію петя добавив"(ц)  то норм.

 Пітарасик,  вонюча підстилка Янукєвічя що перефарбувався в поррхобота  то нормально.

От в  чому  твоя  гниль  сінік.
   
о, ель гуйдер підтягнувся!  :laugh:
   
там такі як йож вважаються кацапами. Там навіть тебе з твоїм вишуканим гумором забанили б. Тільки істінні прихильники Петра.
Тобі треба на ФУПатріотів, там є достойний тебе галамага.

драке вата який тролить
а для тебе це тонкий гумор що я ще можу сказати
   
Там же, де ты при януке получал

Зависть это грех. Так что не завидуй.
Пей Хлебный Дар и запивай Оболонью.
   
о, ель гуйдер підтягнувся!  :laugh:
здоров не будь мейгайстр
   
драке вата який тролить
Ну хоч не кацап як slp
   
Хоч він до мене постійно чіплявся, я особисто такі тривалі терміни бану не схвалюю. Токсичний - так, але рік бану - це занадто.
   
Токсичний - так, але рік бану - це занадто.
ну термін моцний. Після  перемоги треба цього пенса звільнити.
   
хіба  не цікаво? Йобнутий пенс писав тут цілі томи на захист привату ДО того,  і  хуяк -  в рошені  купається.
   
Я хоч і вважаю majesty упоротим пєдротом, але виписувати банани на такі строки не можна. Два тижні, ну місяць максимум. В умовах війни це майже довічне
   
Я си люто випардонюю, але тут ще грає вирішальну роль один несуттєвий момент:

Прибіжить на ФУП, смачно харкне, щоб отримати якомога більший бан, а потім на "дружньому форумі" СУП/Цугундер/Бегемотник хизується своїми "бойовими заслугами". Це стосується не тільки одного маджесті, а і всіх тих, у кого є запасний ерадром.
   
Що стосується строку конкретного бану, то я завжди проти бану довшого за 3 доби. Якщо це не кацап. Тобто, бан або 3 доби, або його немає, або як виключення бан в "ніколи" - для відвертих прокацапників і кацапів.
   
Я си люто випардонюю, але тут ще грає вирішальну роль один несуттєвий момент:

Прибіжить на ФУП, смачно харкне, щоб отримати якомога більший бан, а потім на "дружньому форумі" СУП/Цугундер/Бегемотник хизується своїми "бойовими заслугами". Це стосується не тільки одного маджесті, а і всіх тих, у кого є запасний ерадром.
===============

У них це вже хобі стало і показником патріотизму типу.
Дивіцця,як я поганяв ФУПівських "зрадників"! Почухайте мене за вушком! ;)

ПиСи Чого їм все-таки не сидицця в їхньому такому прекрасному колі однодумців,га :-)o
   
Що стосується строку конкретного бану, то я завжди проти бану довшого за 3 доби. Якщо це не кацап. Тобто, бан або 3 доби, або його немає, або як виключення бан в "ніколи" - для відвертих прокацапників і кацапів.
Та ну, знай міру :)
Ти практично щойно на собі тільника рвала, що я мав рік у бані бути і не мав права домовитись із Дреддом про достроковий розбан, бо так не чесно :)
Чи може я підмоскальник?  X(
   
Та ну, знай міру :)
Ти практично щойно на собі тільника рвала, що я мав рік у бані бути і не мав права домовитись із Дреддом про достроковий розбан, бо так не чесно :)
Чи може я підмоскальник?  X(
гірше!  :lol:
   
що я мав рік у бані бути і не мав права домовитись із Дреддом про достроковий розбан,
А хіба ти  був поранений у назапекліших баталіях? Всі знають, що відбулася публічна і самостійна втеча з поля бою, чи то перев'язати рани, чи то поригати від перевтоми. Сподіваюсь, що лікували без клістеру... :weep:
   
Та ну, знай міру :)
Ти практично щойно на собі тільника рвала, що я мав рік у бані бути і не мав права домовитись із Дреддом про достроковий розбан, бо так не чесно :)
Чи може я підмоскальник?  X(
вот ета новасть!  :gigi: ти хочеш зі мною поговорити? Ну, тоді слухай, сам напросився: питання не в тривалості твого бану, а в твоєму умінні тримати слово. Тому, якщо ти сам собі виставив саме ТАКОЇ тривалості бан, будь бобр, дотримайся свого слова, адже тебе за язика ніхто не тягнув. Навіть якби ти із самого початку собі виставив бан у 2 тижні, а відбув лише тиждень і 6 днів, моя б думка була такою ж самою - про твоє невміння дотриматися даного слова, яке ти дав з ВЛАСНОЇ волі.
   
А хіба ти  був поранений у назапекліших баталіях? Всі знають, що відбулася публічна і самостійна втеча з поля бою, чи то перев'язати рани, чи то поригати від перевтоми. Сподіваюсь, що лікували без клістеру... :weep:
ну, ти крутяк!!  (tu)  знімаю шляпу.
   
Шановні модератори, у мене тоді наступне запитання:

eact   Упадництво   16.06.2023   Розбанений

Аналітик   Упадництво   16.06.2023   23.06.2023 17:38

Dingo   Упадництво   16.06.2023   23.06.2023 17:32

majesty   Упадництво   16.06.2023   15.06.2024 22:48


Як бачимо, формулювання ОДНЕ, а строки банів різні - від ОДНІЄЇ ДОБИ до року. Так от, що такого упадницького наговорив маджесті, що йому прилетів аж цілий рік? І де можна почитати про градацію покарання і від чого вона залежить?
   
хуйлобейн типу дегенерала,  синяк  що перефарбуаався в  порошка то норм,  бенябот приватострадалець,  синяк  що перевзувзя  в  порошка  то норм,  алкоюльок і  філософ  що став  порошком "бо пенсію петя добавив"(ц)  то норм.

 Пітарасик,  вонюча підстилка Янукєвічя що перефарбувався в поррхобота  то нормально.

От в  чому  твоя  гниль  сінік.
Гниль тхне з тебе -завжди будеш лизати того,хто ворога твого кумира "образив",відкинувши його на сторону. Не залежно від їх вкладу в розвиток свідомості людей від совка до розуміння хто і чийого роду він. Як і добрі і правильні діла їх-тебе пече образаі це все. здаш всіх на кого покаже штаб.
  так женерал БУВ синяком,алєжка БУВ синяком,але різниця з тобою-вони ПРИЗНАЛИ свю неправоту(а це бегето коштує) і зараз я З НИМИ. Бо ми на одній хвилі. а от ти і далі задком вертиш виключно орієнтуючись на "помсту" за мамкупартійну. як і решту позеленівших юльків. Відчуваєш різницю між собою і ними?- Вони міняються а ти як дуб. Кріпкий у вірі і готовий за то на все,навіть продати державу. живеш за принципом-не далася вона нам то най НІКОМУ не дістанеться.
 А тарасик може і далі приставати (пробувати) до кого хоче-зрадник ПРИНЦИПІВ(а не як ти розумієш -кумира) ніколи не буде прощений порядними людьми.
   
Шановні модератори, у мене тоді наступне запитання:

eact   Упадництво   16.06.2023   Розбанений
Аналітик   Упадництво   16.06.2023   23.06.2023 17:38
Dingo   Упадництво   16.06.2023   23.06.2023 17:32
majesty   Упадництво   16.06.2023   15.06.2024 22:48
Як бачимо, формулювання ОДНЕ, а строки банів різні - від ОДНІЄЇ ДОБИ до року. Так от, що такого упадницького наговорив маджесті, що йому прилетів аж цілий рік? І де можна почитати про градацію покарання і від чого вона залежить?
ви просто в дих бєте такими питаннями. Як казав каменяр-лупайте сю скалу,нехай ні жар ні холод не спинить вас (tu)
   
Гниль тхне з тебе -завжди будеш лизати того,хто ворога твого кумира "образив",відкинувши його на сторону. Не залежно від їх вкладу в розвиток свідомості людей від совка до розуміння хто і чийого роду він. Як і добрі і правильні діла їх-тебе пече образаі це все. здаш всіх на кого покаже штаб.
  так женерал БУВ синяком,алєжка БУВ синяком,але різниця з тобою-вони ПРИЗНАЛИ свю неправоту(а це бегето коштує) і зараз я З НИМИ. Бо ми на одній хвилі. а от ти і далі задком вертиш виключно орієнтуючись на "помсту" за мамкупартійну. як і решту позеленівших юльків. Відчуваєш різницю між собою і ними?- Вони міняються а ти як дуб. Кріпкий у вірі і готовий за то на все,навіть продати державу. живеш за принципом-не далася вона нам то най НІКОМУ не дістанеться.
 А тарасик може і далі приставати (пробувати) до кого хоче-зрадник ПРИНЦИПІВ(а не як ти розумієш -кумира) ніколи не буде прощений порядними людьми.
сінік  ти не  порядний,  і  дегенерал та інше  що їсть з руки олігарха,  який  сам  ПЕРЕФАРБОВУЄТЬСЯ і  твоя сєкта  разом  з ним.
    Порядних  серед  юльків  порошків  та  інших  перефарбованих  немає.
 

 Правильна  перефарбованість -  це  твоє,  від  нестачі мізків

Останнє редагування: 19 червня 2023 20:49:03 від ElGuider
   
зрозуміли юльки,  ідіть фарбуйтеся як алкофілософ.

 Сінік  напише що  ви хороші.
   
Re: Маджесті - рік? Вчора ж 7 днів було. Модератори, у вас все добре?

вот ета новасть!  :gigi: ти хочеш зі мною поговорити? Ну, тоді слухай, сам напросився: питання не в тривалості твого бану, а в твоєму умінні тримати слово. Тому, якщо ти сам собі виставив саме ТАКОЇ тривалості бан, будь бобр, дотримайся свого слова, адже тебе за язика ніхто не тягнув. Навіть якби ти із самого початку собі виставив бан у 2 тижні, а відбув лише тиждень і 6 днів, моя б думка була такою ж самою - про твоє невміння дотриматися даного слова, яке ти дав з ВЛАСНОЇ волі.
Пля, я й не знав, що я тут парнокопитним якесь слово давав. Іди пасись.
   
Пля, я й не знав, що я тут парнокопитним якесь слово давав. Іди пасись.

Марсер, якщо бути справедливими, Ви ж перші почали діалог з Корівкою, а тепер пишете, що не давали їй слова.

По темі гілки - я теж за зниження такого великого терміну бану для Маджесті.

Я вважаю, що модери повинні притримуватися нейтралітету і банити всіх за однаковими правилами, не дивлячись на колір політичних штанів юзера. Звісно, це не відноситься для кацапів, які намагаються продвигати тут російські наративи.
   
Марсер, якщо бути справедливими, Ви ж перші почали діалог з Корівкою, а тепер пишете, що не давали їй слова.

По темі гілки - я теж за зниження такого великого терміну бану для Маджесті.

Я вважаю, що модери повинні притримуватися нейтралітету і банити всіх за однаковими правилами, не дивлячись на колір політичних штанів юзера. Звісно, це не відноситься для кацапів, які намагаються продвигати тут російські наративи.

Маджесті явно забанили за те, що він порохобот.... І пообіцяли викорінити з ФУПу всіх порохоботів.   
Зелені так розуміють демократію - хто не славить Найвеличнішого, той має бути забанений.

   
пообіцяли викорінити з ФУПу всіх порохоботів.
:facepalm1: тобі як і  твоєму  друзяці пі тарасику треба firmware upgrade.  Хома Л. робить
   
Шановні модератори, у мене тоді наступне запитання:

eact   Упадництво   16.06.2023   Розбанений
Аналітик   Упадництво   16.06.2023   23.06.2023 17:38
Dingo   Упадництво   16.06.2023   23.06.2023 17:32
majesty   Упадництво   16.06.2023   15.06.2024 22:48
Як бачимо, формулювання ОДНЕ, а строки банів різні - від ОДНІЄЇ ДОБИ до року. Так от, що такого упадницького наговорив маджесті, що йому прилетів аж цілий рік? І де можна почитати про градацію покарання і від чого вона залежить?
а я давно казала, кароффку треба в модератори. )
так прискіпливо дотримуватися законів (що, погодтеся, справедливо) може лише вона.

але єдине побажання, враховувати окрім букви закону іще і дух закону.

тому на одне те ' саме зауваження різні строки.
а іноді бувають і виключення, саме завдяки духу закону. :)
   
Маджесті явно забанили за те, що він порохобот.

ні, його забанили за тиражування невмотивованої ненависті. суцільні токсичні коментарі, які аж ніяк не сприяють нормальній дискусії чи спілкуванню.
він просто засрав форум своїм флудом - зрада зрадная невавистная ненависть.
   
ні, його забанили за тиражування невмотивованої ненависті. суцільні токсичні коментарі, які аж ніяк не сприяють нормальній дискусії чи спілкуванню.
він просто засрав форум своїм флудом - зрада зрадная невавистная ненависть.
Тебе останній раз теж банили що ти порохобот))) Забула. :gigi:
   
ні, його забанили за тиражування невмотивованої ненависті. суцільні токсичні коментарі, які аж ніяк не сприяють нормальній дискусії чи спілкуванню.
він просто засрав форум своїм флудом - зрада зрадная невавистная ненависть.


А Амід з тобою не згідний:


 Amid, 17 червня 2023 10:55:06

    Так, все добре. Для токсиків є інші форуми. І взагалі, порохоботам тут тепер будуть не раді, так що готуйтеся.


   
Порохоботам не раді, але гілка про триумфальне повернення Петра нижче першої сторінки не падає.
Невже її прихильники діючого президента несамовито підтримують і піднімають :-o

Бани більше 30 діб при відсутності зрозумілих критеріів, де закінчується критика і починається
упадництво - абсурд. Формалізуйте, що таке провокація срачу. Я прошу це зробити вже рік.
Повинні бути чіткі правила. Хочаб кількість негативних дописів на добу регламентувати,
після яких можна констатувати те ж упадництво. Я вже молчу про незрозуміді бани з Приніс у клювику.
   
а я давно казала, кароффку треба в модератори. )
так прискіпливо дотримуватися законів (що, погодтеся, справедливо) може лише вона.

але єдине побажання, враховувати окрім букви закону іще і дух закону.

тому на одне те ' саме зауваження різні строки.
а іноді бувають і виключення, саме завдяки духу закону. :)
Дух Закону не може бути жорстокішим за Букву Закону. Він лише відповідає на запитання: є вина чи немає вини.

Ось наприклад: Кадра як тільки вийде з бану, так одразу ж ганяється за кароффкою по всіх гілках, провокуючи її на бан своїм приписуванням їй неіснуючих негативних чинників. Кароффка спочатку мяко, а вже потім жорстко її посилає, бо та має зовсім іншу мету своїх дій, а не спілкування. Звичайно ж, кароффка матюкається, порушуючи правила. Кадруся тут же швиденько тисне на кляузну кнопачьку. Так от, Буква Закону в цьому випадку каже, що Кароффка винувата. Але Дух Закону каже, що вона не на рівному місці вчинила те порушення - треба разом з нею карати і провокатора за булінг, або не карати нікого, якщо спровокована сторона не подала скарги. Але ДУХ Закону НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ не може бути застосовний до порушень політичного характеру, що шкодять інтересам Держави і Форуму. Там тільки БУКВА Закону.
   
Тебе останній раз теж банили що ти порохобот))) Забула. :gigi:
не вигадуй.
мене останній раз банили за "дискредитацію влади", коли я звинуватила військомати в корупції щодо відмазати.
і одразу ж, як по замовленню, про ці випадки надрукували усі видання. а я, пльть, в бані - навіть було сил сміятися з причини бану.
   
не вигадуй.
мене останній раз банили за "дискредитацію влади", коли я звинуватила військомати в корупції щодо відмазати.
і одразу ж, як по замовленню, про ці випадки надрукували усі видання. а я, пльть, в бані - навіть було сил сміятися з причини бану.
А я думаю тебе сприйняли що ти порохобот який гонить на владу, але вказали тільки одну причину ;o
   
Але ДУХ Закону НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ не може бути застосовний до порушень політичного характеру, що шкодять інтересам Держави і Форуму. Там тільки БУКВА Закону.

А кто это определил?
   
а я давно казала, кароффку треба в модератори. )
так прискіпливо дотримуватися законів (що, погодтеся, справедливо) може лише вона.

але єдине побажання, враховувати окрім букви закону іще і дух закону.

тому на одне те ' саме зауваження різні строки.
а іноді бувають і виключення, саме завдяки духу закону. :)
свят-свят-свят! Господи, помилуй!
   
А кто это определил?
Конституція України, Кримінальний кодекс України, Правила форуму. Мало?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія