Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Узбєкістон :facepalm1:

Re: Узбєкістон :facepalm1:

тюю  )))
вот к "альфа-туркмену", на полусогнутых подходят, от то "уважуха"  ;)

I3qAOuVurBY
у бідного туркмен-баши нічого не спухло?
Як у булгаківської Маргарити Пам"ятаєте нещасне коліно після поцілунків?
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

Це є їхній світ,
нам того не зрозуміти.
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

    Йожа, может про карьеру в госаппарате славянам там и не сделать, но в других отраслях вполне себе чувствуют очень не плохо. Все просто. Как и везде, ценят знание в первую очередь. Я регулярно переписываюсь с ребятами сокурсниками, которые остались там. Ниче так живут, у каждого какое то занятие свое. Родная сестра супруги, там бухгалтером в трех ресторанах. Около 1000 в месяц имеет.  Харыпы, как никогда не были никем так и не стали.
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

за свідченням моїх батьків, національна політика проводилась в Узбекистоні і при СССР.

Тобто, ти можеш бути лікарем, учителем, службовцем, тобі шана і повага. Але головним лікарем, директором, начальником буде тільки узбек.
Я б не сказав, що це якийсь прямо апартеїд.

Твои родители правы.

Подобного рода политика проводилась по всему ссср. И не только в отношении директоров, главврачей, прочих начальников. Такая расстановка кадров проводилась по всей вертикали власти.

По всей вертикали! - от глав верховных советов республик и секретарей парткомов области до директоров крупных предприятий и глав городов - вторыми лицами всегда были русские. Можешь проверить - именно так и было во всех республиках ссср. Исключения составляли - Украина и Белоруссия. Но на западной Украине (Львов, Станислав, Ровно, Луцк, Черновцы) это правило было в силе. Там всегда вторыми лицами были русские по рождению, учёбе и карьере.

Ты можешь сейчас называть это "якийсь прямо апартеїд" - однако, это это было так.





   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

а сєктанти товстожопого на його батьківщину - до Бесарабії!
теж було б ну дуже корисно Неньці... B-)

та вас усіх,  котрі все ніяк не можете україну поділити(аби красти)  ----------------- туда
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

и все русскоговорящие - 2,3-ннадцатый сорт

І це дуууууууже вірно. (tu)
Бо кацап він і в Африці кацап зі своїм в"їдливим "там где я, там Росия".
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

І це дуууууууже вірно. (tu)
Бо кацап він і в Африці кацап зі своїм в"їдливим "там где я, там Росия".
ну так: чурки, зверьки и пр.
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

ну так: чурки, зверьки и пр.

А звернути увагу на свою поведінку і повну зневагу до чужих традицій і звичаїв їм ніколи, бо від водки не просихають.
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

Президентська форма правління - самі диктатури. Окрім США. Але, як кажуть, виключення лише підтверджує правило.
В США нет правителя. Там три ветви власти и между ними checks and balances, которых нет в диктатурах.
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

А звернути увагу на свою поведінку і повну зневагу до чужих традицій і звичаїв їм ніколи, бо від водки не просихають.
а навіщо бо узбектили дуже важка практично так саме як і українська мова
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

 Це їхня культура і їхнє право жити так, як вони бажають. І добре те, що ми маємо можливість із ними вже не ділити їхні погляди на життя та вони не можуть впливати на наше життя. Хоча більшість людей із середньої Азії (не скажу лише про киргизів, не спілкувався) досить хороші люди. І ще у них смачні національні страви... :)
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

я там родился и прожил 17 лет
я там тоже родилась и прожила первые 15 лет, с перерывом на год и 3 года
увы, узбекского не знаю, только отдельные слова в голове остались
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

    Йожа, может про карьеру в госаппарате славянам там и не сделать, но в других отраслях вполне себе чувствуют очень не плохо. Все просто. Как и везде, ценят знание в первую очередь. Я регулярно переписываюсь с ребятами сокурсниками, которые остались там. Ниче так живут, у каждого какое то занятие свое. Родная сестра супруги, там бухгалтером в трех ресторанах. Около 1000 в месяц имеет.  Харыпы, как никогда не были никем так и не стали.
все может быть :) я не была там с 90 года. а плохие воспоминания сестры - относятся кака раз самому острому кризисному и местами кровавому периоду после развала совка
   
Re: Узбєкістон :facepalm1:

Це їхня культура і їхнє право жити так, як вони бажають. І добре те, що ми маємо можливість із ними вже не ділити їхні погляди на життя та вони не можуть впливати на наше життя. Хоча більшість людей із середньої Азії (не скажу лише про киргизів, не спілкувався) досить хороші люди. І ще у них смачні національні страви... :)

+10000
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія