Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський вважає ціну за військове звільнення Криму занадто високою

Пля, кожної ночі прокидаються войовничі та безкомпромісні ковбасники і рішуче вимагають від українців воювати до повного розгрому кацапії та відвоювання усіх територій включно з Кримом та Кубанню

Для початку вам потрібно перестати скигліти чим ви вже зібрались поступатись. Просто нічого не говорити. Це дуже багато у вас питають?
   
Для початку вам потрібно перестати скигліти чим ви вже зібрались поступатись. Просто нічого не говорити. Це дуже багато у вас питають?

Та іди на ху й просто
Що ти взагалі тут робиш?
   
Для цього непопотрібно взагалі нічого говорити, а просто «загадочно мовчать». Це знає будь яка дівка 15 років, що веде свою гру з хлопцями, а наші державні службовці цього не знають.

Ага. Тільки незрозуміло, звідки тоді взялась приказка "Обіцяти не значить одружитися".
   
Пля, кожної ночі прокидаються войовничі та безкомпромісні ковбасники і рішуче вимагають від українців воювати до повного розгрому кацапії та відвоювання усіх територій включно з Кримом та Кубанню

Тут вже писали
Це війна на виживання

Як тіки погодимось "заморозити " її то через 3-5-7 років отримаємо нову війну

   
Тут вже писали
Це війна на виживання

Як тіки погодимось "заморозити " її то через 3-5-7 років отримаємо нову війну

І це не саме погане. Саме погане, що всі ці роки Україна буде в економічній ізоляціі як результат замороженого конфлікту. Підвозити в гуманітарних конвоях іжу як в Африці будуть, якісь мобільні госпіталя та будинки будуть надані, щоб не замерзли зимою. Це мабудь що максимум що можна виторгувати собі заморозивши конфлікт.
   
Пля, кожної ночі прокидаються войовничі та безкомпромісні ковбасники і рішуче вимагають від українців воювати до повного розгрому кацапії та відвоювання усіх територій включно з Кримом та Кубанню
ну ок, відкладемо в сторону Крим, і Кубань.

а за Херсонщину, Запорізьку, Харківську - треба воювати?
треба заборонити кацапам воду Дніпра і "сухопутний міст в Крим"?
треба НЕ дати кацапам розширити ОРДЛО до кордонів областей і далі?

Останнє редагування: 25 травня 2022 01:39:26 від T.Blair.
   
тіко  ця дефініція в кожного своя
дефініцій може бути багато,
але коли перемога відбудеться і вона буде справжньою всі це зрозуміють і відчують. безпомилково.

перемогу неможливо сплутати з "мир за будь-яку ціну" чи "перемир'ям" чи капітуляцією.

2015 рік мінські угоди 2
чи була це перемога? ні звісно, і ніхто цього не відчував.
не розгром, але і не перемога.
відбилися, уникли більшої поразки, більших втрат території. і на тому гаразд.
якщо б 2015 рік був перемогою, то війни 2022 року б не сталося.

Останнє редагування: 25 травня 2022 01:43:00 від T.Blair.
   
А вот

В рускоязычных и украиноязычных аналогах не нашел. Цитата по теме (Гуглоперевод):

Бахмут подвергся сильному обстрелу. Стоя перед своим разрушенным домом, мужчина лет 40 по имени Митри демонстрировал неповиновение, опасения и разочарование. Он понятия не имел, чего ожидать в своем городе.

«Я не Нострадамус. Почему хуйло напал? Это все политические игры».

Митри сказал, что предшественник президента Зеленского Петр Порошенко уже добился бы соглашения о прекращении огня.

«По крайней мере, раньше был мир, вели переговоры. Жалко погибших людей, солдат. Это настоящий позор».

По его словам, это вина президента Зеленского. Он упустил возможность.
Митри пожал плечами и сердито затянулся сигаретой, когда я спросил его, согласится ли он на сделку, которая позволит России контролировать весь Донбасс, по сравнению с примерно третью территории, которую она контролировала до вторжения.

«Я не знаю. Что это может изменить для меня? Главное остаться в живых. Это только начало, все еще впереди. Если выживем, посмотрим, что из этого выйдет».

   
А вот
https://t.me/BBCWorldoffl/18510
В рускоязычных и украиноязычных аналогах не нашел. Цитата по теме (Гуглоперевод):

Бахмут подвергся сильному обстрелу. Стоя перед своим разрушенным домом, мужчина лет 40 по имени Митри демонстрировал неповиновение, опасения и разочарование. Он понятия не имел, чего ожидать в своем городе.

«Я не Нострадамус. Почему хуйло напал? Это все политические игры».

Митри сказал, что предшественник президента Зеленского Петр Порошенко уже добился бы соглашения о прекращении огня.

«По крайней мере, раньше был мир, вели переговоры. Жалко погибших людей, солдат. Это настоящий позор».

По его словам, это вина президента Зеленского. Он упустил возможность.
Митри пожал плечами и сердито затянулся сигаретой, когда я спросил его, согласится ли он на сделку, которая позволит России контролировать весь Донбасс, по сравнению с примерно третью территории, которую она контролировала до вторжения.

«Я не знаю. Что это может изменить для меня? Главное остаться в живых. Это только начало, все еще впереди. Если выживем, посмотрим, что из этого выйдет».
белетристика ні а чьом.
"Зєлєнскій нас убіваєт, а вєдь мог би бить мір і пєрєговори."  :facepalm:
   
А вот
https://t.me/BBCWorldoffl/18510
В рускоязычных и украиноязычных аналогах не нашел. Цитата по теме (Гуглоперевод):

Бахмут подвергся сильному обстрелу. Стоя перед своим разрушенным домом, мужчина лет 40 по имени Митри демонстрировал неповиновение, опасения и разочарование. Он понятия не имел, чего ожидать в своем городе.

«Я не Нострадамус. Почему хуйло напал? Это все политические игры».

Митри сказал, что предшественник президента Зеленского Петр Порошенко уже добился бы соглашения о прекращении огня.

«По крайней мере, раньше был мир, вели переговоры. Жалко погибших людей, солдат. Это настоящий позор».

По его словам, это вина президента Зеленского. Он упустил возможность.
Митри пожал плечами и сердито затянулся сигаретой, когда я спросил его, согласится ли он на сделку, которая позволит России контролировать весь Донбасс, по сравнению с примерно третью территории, которую она контролировала до вторжения.

«Я не знаю. Что это может изменить для меня? Главное остаться в живых. Это только начало, все еще впереди. Если выживем, посмотрим, что из этого выйдет».

Хуйлостанські наративи!
  :dopovid:
   
диванні генерали - вам дадуть парабелум і помахайте нам всім з Ластівчиного Гнізда...

А до тих пір сидіть і не пиз@іть.
   
Західна техніка надходить дуже повільно і, за словами Арестовича, поки вона надійде каци сформують вже 30 нових БТГ, формування яких вони вже почали. Тому майбутнє зараз не таке райдужне, як було в квітні.

Это следствие развода сывочолого гетьмана-мародера, который приплатил журналистам за зомбирование народа глупостью-запад вам поможет. Таким образом вместо того чтобы развивать отечественную науку и технику, провести пересмотр результатов кучмовской прихватизации, быдлоэлита обогащалась в схемах.И сегодняшняя власть не нашла сил, чтобы прекратить эту антинародную внутреннюю политику. Ну и результат
   
диванні генерали - вам дадуть парабелум і помахайте нам всім з Ластівчиного Гнізда...

А до тих пір сидіть і не пиз@іть.

Ми люди, які роблять свою справу на фронтах або забезпечують матеріальну підтримку. Все що від вас просимо, перестати п***а де можна поступитись, на яких границях на яке число зійтись, що буде дорого, а що дешево заільнити. Це не велика вимога. Просто перестаньте говорити, бо це деморалізує всіх хто бориться за Україну, це деструктивно, це не надає ніякої користі.
   
диванні генерали - вам дадуть парабелум і помахайте нам всім з Ластівчиного Гнізда...

А до тих пір сидіть і не пиз@іть.
В першу чергу це стосується канадських кацапів, які 8 років реготали "атопутiннападьоть"
   
мужчина лет 40 по имени Митри
Що то за ім'я таке?
   
Ми люди, які роблять свою справу на фронтах або забезпечують матеріальну підтримку. Все що від вас просимо, перестати п***а де можна поступитись, на яких границях на яке число зійтись, що буде дорого, а що дешево заільнити. Це не велика вимога. Просто перестаньте говорити, бо це деморалізує всіх хто бориться за Україну, це деструктивно, це не надає ніякої користі.
Во-первых,  некоторые и раньше боролись и головы теряли. Во-вторых, борьба Украины с Ордой идет не одно столетие. Миллионы украинцев уничтожила орда. Посмотри на фото армии мародеров. Там одни узкоглазые или хачи. мааасквииичей на фронт практически не посылают-это у них быдлоэлита. Те должны хорошо жить и на них все работать. В этом году они начнут получать фрукты и овощи как и раньше хорошего качества с Украины. В-третьих, борьба с ордой, это сражение за свободу.В том числе слова. Четвертое, ни что так не деморализует, как сохранение старой номенклатуры, которая часто работает в сговоре с ордынцами (впрочем такие поедательства правителей в Украине имеют столетние традиции. Когда междуусобицы и предательство правителей использовала Орда.В нашем случае многие вопросы-хищение гуманитарки, бензиновый кризис, рост курса,  подрывная работа министра образования и много еще другое есть реальная деморализация. Но есть и хорошая новость. Сегодняшняя Орда показала и свои планы и намерения, и методы.И у народа просто нет иного выбора. Или Украина развалит РФ или РФ развалит Украину. Но развал Украины это лагеря на дальнем востоке. Поэтому и говорить надо и обсуждать. Потому что как показал опыт сывочолого мародера (к стати а где  его детвара призывного возраста), за борьбой со свободой слова идет мародерство правителей. Мораль такова-война должна привести в систему управления бойцов, а не парашенковских мамчуров-холуев правителей. Так что от свободы слова деморализации не будет. Почему? Да иного выхода нет. Вернее есть, но это не выход. Не хочу давать роспропаганду, но желающие могут посмотреть на ней визги и пляски хачей-кадыровцев, вокруг сдавшихся в плен пацанов. Не буду говорить каких, сами поймете. Патриотов.  И так будет со всеми деморализованными. Потому что выживет один или мы или они. Таковы реалии.
   
Ви можете просто перестати говорити про варіанти закінчення війни, і особливо про де можна поступитись, на яких границях на яке число зійтись, що буде дорого, а що дешево звільняти?

Невже це така непідємна вимога, невже цей деструктивний потік нельзя зупинити? Хочеться щось сказати - скажи перемога буде за нами, слава Україні. Ніхто за язика не тягне розповідати яку кемську область здати, а яку ні.

Тим більше, зі всією повагою до уряду за роботу що вони роблять, багато процесів що вирішать долю війни відбувається за межами України, і такі заяви є десктруктивні для інших команд що працюють на Україну, в інтересах України.
   
Это следствие развода сывочолого гетьмана-мародера, который приплатил журналистам за зомбирование народа глупостью-запад вам поможет. Таким образом вместо того чтобы развивать отечественную науку и технику, провести пересмотр результатов кучмовской прихватизации, быдлоэлита обогащалась в схемах.И сегодняшняя власть не нашла сил, чтобы прекратить эту антинародную внутреннюю политику. Ну и результат
любиш Медведчука?
   
так, їм потрібна війна як повод щоб душити москалів санкціями, отже війна буде довга.

було б інакще було б розблоковане чорне море і військова техніка розвантажувалась би в Одесі тисячами тонн

так.
и санкции с эмбаргами були б справжними
   
Во-первых,  некоторые и раньше боролись и головы теряли. Во-вторых, борьба Украины с Ордой идет не одно столетие. Миллионы украинцев уничтожила орда. Посмотри на фото армии мародеров. Там одни узкоглазые или хачи. мааасквииичей на фронт практически не посылают-это у них быдлоэлита. Те должны хорошо жить и на них все работать. В этом году они начнут получать фрукты и овощи как и раньше хорошего качества с Украины. В-третьих, борьба с ордой, это сражение за свободу.В том числе слова. Четвертое, ни что так не деморализует, как сохранение старой номенклатуры, которая часто работает в сговоре с ордынцами (впрочем такие поедательства правителей в Украине имеют столетние традиции. Когда междуусобицы и предательство правителей использовала Орда.В нашем случае многие вопросы-хищение гуманитарки, бензиновый кризис, рост курса,  подрывная работа министра образования и много еще другое есть реальная деморализация. Но есть и хорошая новость. Сегодняшняя Орда показала и свои планы и намерения, и методы.И у народа просто нет иного выбора. Или Украина развалит РФ или РФ развалит Украину. Но развал Украины это лагеря на дальнем востоке. Поэтому и говорить надо и обсуждать. Потому что как показал опыт сывочолого мародера (к стати а где  его детвара призывного возраста), за борьбой со свободой слова идет мародерство правителей. Мораль такова-война должна привести в систему управления бойцов, а не парашенковских мамчуров-холуев правителей. Так что от свободы слова деморализации не будет. Почему? Да иного выхода нет. Вернее есть, но это не выход. Не хочу давать роспропаганду, но желающие могут посмотреть на ней визги и пляски хачей-кадыровцев, вокруг сдавшихся в плен пацанов. Не буду говорить каких, сами поймете. Патриотов.  И так будет со всеми деморализованными. Потому что выживет один или мы или они. Таковы реалии.

Давай про нациків і мову.
   
Зрадоёбы считают, что возвращение Крыма в Украины может быть осуществлено только и только венным путём!
И отказ осуществлять возврат Крыма военным путём с реально большими потерями жизней украинцев считают зрадой!
   
Зрадоёбы считают, что возвращение Крыма в Украины может быть осуществлено только и только венным путём!
И отказ осуществлять возврат Крыма военным путём с реально большими потерями жизней украинцев считают зрадой!

Это говорит только о том, что сейчас РФ не готова добровольно ограничить свою власть над Крымом.
   
Это говорит только о том, что сейчас РФ не готова добровольно ограничить свою власть над Крымом.
Ключевое слово у тебя " СЕЙЧАС"!
   
Ключевое слово у тебя " СЕЙЧАС"!

Да, в настоящее время.

То есть для РФ сейчас бонусы от сохранения власти в Крыму перевешивают последствия.

И очевидно, что речь идет в этом случае в основном о внутрироссийских процессах, рейтингах.

Как только жизнь внутри РФ ухудшится на столько, что политики и граждане будут заняты большей частью вопросами выживания, как только исчезнет возможность оплачивать амбиции, то эти имперские беседы скукожатся сами по себе.

   
Давай про нациків і мову.
это твой удел. Мне боле интересны возможность создания национальной эффективной науки и техники. А суржиком заниматься тебе
   
это твой удел. Мне боле интересны возможность создания национальной эффективной науки и техники. А суржиком заниматься тебе
І хто її буде створювати цю науку і техніку?)
   
Поточна ціна надто висока. Але з часом вона різко впаде.
   
значить тре робити так, шоб втрати були мінімальні. якшо крим не деокупувати- це наша поразка

татишо  :weep:
я угадаю эту мелодію с двух нот :
а от якби був би інший президент,  то це була б епічна  перемога.

а так звісно ж зрада и поразка
   
татишо  :weep:
я угадаю эту мелодію с двух нот :
а от якби був би інший президент,  то це була б епічна  перемога.

а так звісно ж зрада и поразка
ні, якби був інший президент, то це була б зрада зрадна і "поразка по всіх фронтах", і не тільки того, що проїпали(с), а всього взагалі. а, ну і + класичне "влада навмисне нищить патріотів".

а так звісно ж, "все іде за планом" і "краще би ніхто не зробив". і взагалі, "всі інші би повтікали".
   
І хто її буде створювати цю науку і техніку?)
не ты.
   
Можна зробити нестандартний підхід - взяти, скажімо, Білгородську та Курську області, після чого обміняти на Крим  8-)
   
татишо  :weep:
я угадаю эту мелодію с двух нот :
а от якби був би інший президент,  то це була б епічна  перемога.

а так звісно ж зрада и поразка
а я вгадаю цю мелодію з однієї ноти. ти ж повівся на гасло "надапростапірістать стрілять". а воно ось як обернулось...
   
не ты.
А зрозуміло - інопланетяни)
   
а я вгадаю цю мелодію з однієї ноти. ти ж повівся на гасло "надапростапірістать стрілять". а воно ось як обернулось...

не вгадав
про то, чем всьо обернется, я высказывал свое  мнение еще ДО того как. на жаль, схоже шо так и происходит.  но то потом, на после войны
   
не вгадав
про то, чем всьо обернется, я высказывал свое  мнение еще ДО того как. на жаль, схоже шо так и происходит.  но то потом, на после войны
тим не менш....  таки повівся.B-) 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія