Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

котоветка на главной фупа

Re: котоветка на главной фупа

Мими таки полюбила это дерево, боялись, чтобы это не были зря выброшенные деньги.

Bye bye
Canon R with Sigma 180mm f/2.8 APO Macro EX DG OS HSM Lens without flash

Показати зображення...
я вже грішним ділом вирішив був для свого мурчика шось таке зробити. але ж він сільський кіт, тут дерев не бракує. та все одно, зараза, в хаті дряпає і меблі, і тканини... 
   
Re: котоветка на главной фупа

я вже грішним ділом вирішив був для свого мурчика шось таке зробити. але ж він сільський кіт, тут дерев не бракує. та все одно, зараза, в хаті дряпає і меблі, і тканини... 
Ну не знаю, когда у кота есть своя царапка - как правило мебель и ткани не так интересно, царапка же куда лучше для этого дела подходит. У Мими раньше была одна маленькая царапка - цветочек (ну высота сантиметров 60, и типа два плюшевых цветка один снизу, один сверху диаметром сантиметров 50) - ей в наследство от Сэма досталась, так она всегда ее царапала и спать на цветке сверху тоже любила, а сейчас на 90% на это дерево переключилась. Остальную мебель тьфу-тьфу даже не пытается.
   
Re: котоветка на главной фупа

я вже грішним ділом вирішив був для свого мурчика шось таке зробити. але ж він сільський кіт, тут дерев не бракує. та все одно, зараза, в хаті дряпає і меблі, і тканини... 
а у твоєї киці в хаті когтєточка є? Немає? Нууу, мась... Я даже не знаю... Це з твого боку жосский пройоб. Мене як задовбувало сміття від магазинських подраних когтєточок, то я у епіцентрі купила липову шліфовану дошку і з неї сама збила кутову когтєточку і прибила її на лутку. То Пушок тільки те й робить, що на неї тягнеться - навіть коли я просто проходжу поряд. Від деревяної когтєточки сміття немає взагалі, і кігтики заганяються. Просто, спочатку її треба трішки зцарапнути терпугом що по дереву.
   
Re: котоветка на главной фупа

я вже грішним ділом вирішив був для свого мурчика шось таке зробити. але ж він сільський кіт, тут дерев не бракує. та все одно, зараза, в хаті дряпає і меблі, і тканини... 
Якщо, уже дряпає, то доведеться відучати: завести по газеті біля місця від якого потрібно відучати (не боляче, але образливо), різкий оклик в разі посягання на непотрібні дії, і хвалити, коли кігті точаться в потрібному місці, котре потрібно показати-познайомити і розказати, що тут потрібно кігтики точити.
   
Re: котоветка на главной фупа

Для котів гілка десь з метра. Обвита джутовим шнуром. В чергу стають. В вечорі сфотографую. Особий шик, на кігтях повіснути та драти це задніми ногами.
   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Ось точілка пазурів, вже троша поношена.
   
Re: котоветка на главной фупа

 (tu)  класно!

Останнє редагування: 22 липня 2021 12:29:27 від Tasha
   
Re: котоветка на главной фупа

Жена новое подогнала.

Мімі майже дев'ять місяців.



Мімі. Не віриться, що ще на початку року була маленьким кошеням, а вже за три кг перевалило!))

Останнє редагування: 26 липня 2021 21:09:46 від Aleksandr_1
   
Re: котоветка на главной фупа



Комментарий супруги: Це про мою маленьку Мімі)) Ранком з просоння мені здається, що це тигр або лев кинувся
   
Re: котоветка на главной фупа

Все просто. В мене дві кіцкі та кіт. Всі стерілізовані, та все одне, кіцки. А як приходить Твоюмать, то треба взяти за шкірки і несильно кінути об стіну. А як Ренжи та чорнокіцька, Оззі, то достатньо просто рукою прогнати.
   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Показати зображення...
Комментарий супруги: Це про мою маленьку Мімі)) Ранком з просоння мені здається, що це тигр або лев кинувся

В мене кицямба дуже делікатна. На сплячого ніколи не стрибає.
   
Re: котоветка на главной фупа

Угу. На яйця кіцонька, кіл з 6, з більше ніж метра. І, сука, є підозра, що вицілює.
   
Re: котоветка на главной фупа

Я вже давно під ранок не сплю на спині.
   
Re: котоветка на главной фупа
Agh

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Люди. Кіцкі мстиві. Я не знаю за що Ренжи мені мстить, та мстить і боляче. Я війну не почінаю, це моя кіцка, якось розберемося. Чорнокіцка завжди, як ребро зламане, прийде та ляже. Лікує. І мурчить.
   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Re: котоветка на главной фупа

Мої красуні
   
Re: котоветка на главной фупа

Все,  вже виспалася, через півгодини починаю нічний тигидим-тиг-дим-тиги-дим-тик-дим...

   
Re: котоветка на главной фупа

Дорослі кіцкі ходять тихо. Кошеня, як прініс з помийки, ночами тупотіло як стадо козлів. То є факт.
   
Re: котоветка на главной фупа

Дорослі кіцкі ходять тихо. Кошеня, як прініс з помийки, ночами тупотіло як стадо козлів. То є факт.
Ну ходят они все тихо. Тыгыдым это не про "ходят" это про "побегать" ;)
   
Re: котоветка на главной фупа

Ну ходят они все тихо. Тыгыдым это не про "ходят" это про "побегать" ;)
так. І то напрягає, сплю чутко.
   
Re: котоветка на главной фупа

Воно, падлюко, може і на яйця з етажеркі книжковоі стрибанути. Повірте, то боляче. 5 кіл з двох метрів. Радійте, що в вас не так. Я давно, ввіду котів, звик спати на боку.
   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Викладу фото й нашого Треша(не запитуйте чого Треш, бо всеодно не відповім)  :)
Це в селі на підвіконні


А нижче на рибалці з дружиною.
Вибачте, не можу фото повернути. В галереї телефона нормально виглядає а при загрузці на хостинг ось так  :(
   
Re: котоветка на главной фупа

Викладу фото й нашого Треша(не запитуйте чого Треш, бо всеодно не відповім)  :)
Це в селі на підвіконні

А нижче на рибалці з дружиною.
Вибачте, не можу фото повернути. В галереї телефона нормально виглядає а при загрузці на хостинг ось так  :(

а в якому регіоні ця рибалка? Симпатичне місце
   
Re: котоветка на главной фупа

а в якому регіоні ця рибалка? Симпатичне місце

П'ятихатський район  :)
   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа


Конгратулюю панство із всесвітнім днем кішок і котів!
   
Re: котоветка на главной фупа

Ну, не знаю. Я не котоман. Котів своіх поважаю. Дуже багато котів, штук 7-8 сови покралили, покі ми навчілися іх вирощувати до стану, що сові вже сцикотно. За загіблими котами не плачу і не сумую. То лише коти. За собакой би плакав.
   
Re: котоветка на главной фупа

Моя дура любит смотреть "кошачий телевизор" - балкон третьего этажа, напротив на дереве (в двух метрах) живет семья горлиц, уже несколько лет, но те прилетают только вечером, а иногда днем залетают синички почирикать. Мими сидит на подоконнике и вдумчиво наблюдает за горлицами, а на синичек вообще реагирует очень бурно - похоже те ее еще и дразнят.
Жена насыпала им на стол на балконе немного семечек, ну чтобы прилетали почаще.
Мими, возмутилась - дескать как это так, какого хера В МОЕМ ДОМЕ еще кого-то кроме меня кормят. Пошла на балкон и нассала на эти самые семечки. Жена дала тряпкой по мордасам, стол протерла, семечки выкинула - синички соответственно не прилетают. Дура теперь скучает - по кошачьему телевизиру ничего интересного не показывают.
   
Re: котоветка на главной фупа

Міжнародний День Кота. Мімі в святковій млості

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Собака-барабака.
   
Re: котоветка на главной фупа

Наше 5-ти місячне кошеня вчора перший раз стрибнуло на клямку дверей. Це було тільки питання часу. Шерстка шовковиста на дотик, цікаво якою буде на зиму. Важить 2,300 кg.
   
Re: котоветка на главной фупа

Наше 5-ти місячне кошеня вчора перший раз стрибнуло на клямку дверей. Це було тільки питання часу. Шерстка шовковиста на дотик, цікаво якою буде на зиму. Важить 2,300 кg.
фігасє кошеня...  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія