Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А бритіш гьорлз сьогодні, як тільки годинник пробив 12 ночі


Police have charged 11 people with violent disorder after a fight broke out at Luton Airport.

Four people were injured, three seriously, in the brawl, which happened in the main departure lounge on Friday morning.

The 11 men, aged between 20 and 55, were released on bail ahead of a court hearing.

Five other people were released without charge and another was released on bail with conditions.

A spokesman for the airport said it was "shocked and saddened" by the violence.

He added: "We take a zero tolerance approach to violence and continue to assist the police with their inquiries.

"We would like to sincerely apologise to any passengers affected."

Останнє редагування: 17 травня 2021 17:18:31 від Груздев
   
То брехня.  Я жодного разу такого не бачив.



Ти дав мені надію, що не все ще втрачене для людства ))
бо така "незакомплексованіст ь" то тупо бидляцтво.
   
Потім приїхала вночі
На мотоциклах ціла банда
Ми розібрали паркани
І бились всі кому не в падло

Розбили писок молодій
Спалили хату молодому
Все було так як на війні
А потім сіли пити знову
   
Ти дав мені надію, що не все ще втрачене для людства ))
бо така "незакомплексованіст ь" то тупо бидляцтво.
То може якісь дуже стрьомні місця Мишка відвідувала.  Скрізь є досить пристойні місця того щоб перевдягти дитину.
   
Пивас як в пісок



Щоб два рази не бігати



Ось вам цукко гомофоби!

   
Пивас як в пісок

Показати зображення...
Щоб два рази не бігати

Показати зображення...
Ось вам цукко гомофоби!

Показати зображення...

Шо там робить Кулявлоба?
   
То може якісь дуже стрьомні місця Мишка відвідувала.  Скрізь є досить пристойні місця того щоб перевдягти дитину.
італійський ресторан EST EST EST, перший термінал хітроу, ейрсайд. туалет в терміналі, в кожному закладі немає. народ навколо пристойний сидів, принюхувалися, оглядалися, але ніхто і слов не сказав. все як завжди. англіки уникають скаржитися. з ними ще двоє дітей були, розвели свинюшник навколо, що потім клінер прибирав. старші діти одягнули собі памперси з упаковки на голову і співали пісні.
   
Пивас як в пісок

Показати зображення...
Щоб два рази не бігати

Показати зображення...
Ось вам цукко гомофоби!

Показати зображення...
ця біла тьотя трансгендер вічна чи що. я їі бачила 20 років тому з компанієйю пару раз біля фонтану на Пікаділі.
   
італійський ресторан EST EST EST, перший термінал хітроу, ейрсайд. туалет в терміналі, в кожному закладі немає. народ навколо пристойний сидів, принюхувалися, оглядалися, але ніхто і слов не сказав. все як завжди. англіки уникають скаржитися. з ними ще двоє дітей були, розвели свинюшник навколо, що потім клінер прибирав. старші діти одягнули собі памперси з упаковки на голову і співали пісні.
Так отож. Поодинокий випадок в якійсь стрьомній ригалівці аеропорту.

ця біла тьотя трансгендер вічна чи що. я їі бачила 20 років тому з компанієйю пару раз біля фонтану на Пікаділі.
Я думаю тут таких тьоть валом,  я не бачив якщо чесно, хоча я по пікаділям і не шарюсь.

Зараз же ЛГБТ місяць, так мій кансіл зробив два пішоходи,  намалював кольрову срань. При цьому на дорозі такі ями є місцями що я боюсь колесо там залишити.

Останнє редагування: 17 травня 2021 17:39:15 від Фома Липецкий
   
Ти дав мені надію, що не все ще втрачене для людства ))
бо така "незакомплексованіст ь" то тупо бидляцтво.
я під час роботи в аеропорті багато чого бачила. та і в місті. наприклад, тобі в метро, в поїздах де сидіння один навпроти другого, можуть ноги взуті на мяку сідушку тобі чи  не під ніс заложити. і буде сидіти пристойний джентельмен, читати газету, і взагалі на це не зваертати увагу. не те що робити вигляд, а дійсно на помічати.

в ресторанах батьки замовлять собі і дітям їжу, самі починають їсти своє, а маленькі діти, що ще не можуть, як слід поїсти, ці спагеті болоньєз, скрамблд еггс рууками в рота запихують, їжа падає на підлогу. скільки з"їли стільки зїли, ніхто догодовувати не буде.
   
Так отож. Поодинокий випадок в якійсь стрьомній ригалівці аеропорту.
поодинокий так, я таке один раз бачила. ресторан пристойний був, і контингент. навіть дратували бізнесмени, які там зустрічі пробводили.

знайшла фото. зараз його вже там немає.
так виглядав при вході. перед рестораном кафе ЕСТ, тут на фото, далі ресторан з скляними стінами на взлітну смугу.



Останнє редагування: 17 травня 2021 17:52:42 від myshka naruzhka
   
я під час роботи в аеропорті багато чого бачила. та і в місті. наприклад, тобі в метро, в поїздах де сидіння один навпроти другого, можуть ноги взуті на мяку сідушку тобі чи  не під ніс заложити. і буде сидіти пристойний джентельмен, читати газету, і взагалі на це не зваертати увагу. не те що робити вигляд, а дійсно на помічати.

в ресторанах батьки замовлять собі і дітям їжу, самі починають їсти своє, а маленькі діти, що ще не можуть, як слід поїсти, ці спагеті болоньєз, скрамблд еггс рууками в рота запихують, їжа падає на підлогу. скільки з"їли стільки зїли, ніхто догодовувати не буде.

Бачив сценку у нас тут.

В метро на стінках вагонів висять піктограми чого не можна робити. В тому числі класти ноги на сидіння. Якийсь тінеджер поклав. Через пару секунд якась леді гукнула того хлопчака і показала пальцем на піктограму. Той із «соррі» відразу зняв ноги із сидіння.

Треба нагадувати. Часом просто забувають, роблять як вдома. А часом їм вдома дозволяють все.
   
Бачив сценку у нас тут.

В метро на стінках вагонів висять піктограми чого не можна робити. В тому числі класти ноги на сидіння. Якийсь тінеджер поклав. Через пару секунд якась леді гукнула того хлопчака і показала пальцем на піктограму. Той із «соррі» відразу зняв ноги із сидіння.

Треба нагадувати. Часом просто забувають, роблять як вдома. А часом їм вдома дозволяють все.
я часто бачила як ноги на сидіння закладали, але ніколи, щоб корінні британці зауваження робили. бачила, як індуска робила, і хтось типу грека чи турка.
   
Вони ж українців не беруть  [ua]
Тут тема про брітіш гьорлз...українцям так не жити
   
Тут тема про брітіш гьорлз...українцям так не жити
Жарти жартами, а зараз після Брекзиту на співбесіду пруть аж гуде.
   
я часто бачила як ноги на сидіння закладали, але ніколи, щоб корінні британці зауваження робили. бачила, як індуска робила, і хтось типу грека чи турка.

Не зрозумів - то хто підтримує чистоту і порядок? Понаєхавші? То чому на них тут гонять?

 ;o
   
Жарти жартами, а зараз після Брекзиту на співбесіду пруть аж гуде.
Українці пруть? А скільки у вас зараз у середньому можна заробити нетто, якщо відняти аренду житла.. середня вартість двохкімнатної квартири?
   
Українці пруть? А скільки у вас зараз у середньому можна заробити нетто, якщо відняти аренду житла.. середня вартість двохкімнатної квартири?

Вийде на ноль. А то і в мінуси.

 :gigi:
   
Показати зображення...
А ще у нас відкрили басейни(!) сауни, зняли обмеження зі спортзалів і дозволили виїзд закородон в деякі країни  :weep:
де четверта гьолз? Бухлішко на чотирьох.
   
де четверта гьолз? Бухлішко на чотирьох.
Фоткала, мабуть в неї око підбите.

Українці пруть? А скільки у вас зараз у середньому можна заробити нетто, якщо відняти аренду житла.. середня вартість двохкімнатної квартири?
Дивлячись ким працювати і де жити.  2к може бути і 1.2к + комуналка.  А може бути і 2.5 + комуналка.

Українці пруть?
Пруть. Двох співбесідував минулого тижня.
   
Фоткала, мабуть в неї око підбите.

Дивлячись ким працювати і де жити.  2к може бути і 1.2к + комуналка.  А може бути і 2.5 + комуналка.

Пруть. Двох співбесідував минулого тижня.

Павлу б оффера прислав.
Мо' людина поміняється там
Жениться на брітіш гьорл.
   
Жениться на брітіш гьорл.
У нас можна і на бой.

Павлу б оффера прислав.
Хай іде на співбесіду.
   
У нас можна і на бой.

Хай іде на співбесіду.

Не для Павла їх мама ростила і чистим елем напувала.
Хоча, з іншого боку, на темі пива можуть і порозумітися.
   
Хоча, з іншого боку, на темі пива можуть і порозумітися.
Павло як побачить ціну за пінту, одразу перейде на тап воте
   
Не зрозумів - то хто підтримує чистоту і порядок? Понаєхавші? То чому на них тут гонять?

 ;o
в аборигенів є одна дуже гарна якість - не робити незайомим людям зауваження і вчити життю. порушує закон - дзвони поліцію. не порушують, але щось тобі не подобається, це твої проблеми, суперовий підхід між іншим. я теж його притримуюся.
а канадці що, не такі? :-o
   
Павло як побачить ціну за пінту, одразу перейде на тап воте
віт лемон енд айс :gigi:
   
То брехня.  Я жодного разу такого не бачив.

Добре шо тебе тут нема. А то по 15хв на поверх музею бігав би
Згоден, погано що ти там є.
Як бачиш від мене Британії одна користь, а від тебе тільки шкода, спортили фоми ліпєцкі стару добру англію.  :gigi:
   
віт лемон енд айс :gigi:
То вже якийсь гламур!

Як бачиш від мене Британії одна користь, а від тебе тільки шкода, спортили фоми ліпєцкі стару добру англію.
Слабенька спроба, тренуйся, аналітик
   
о вже якийсь гламур!
але так само фрі.
   
"повага до оточуючих"? :laugh:  бачив би, що брітіш кідс роблять в ресторанах.
мама може без зайвих компlексів в нормальному ресторані положити дитину на стіл і міняти їй памерса. а гіменцем смердить на пів зали.

Брехня
   
Брехня
не все брехня, чого ти не бачив :laugh:
   
не все брехня, чого ти не бачив :laugh:
Пані Мишко, а ви в Уельсі були?
   
Пані Мишко, а ви в Уельсі були?
ні, була в Ольстері і в Глазго на день Патріка. А що?
   
ні, була в Ольстері і в Глазго на день Патріка. А що?
Треба вертатись. Уельс цікавий, ще й кухня!
   
Треба вертатись. Уельс цікавий, ще й кухня!


Welsh oggie

Останнє редагування: 17 травня 2021 23:35:06 від Pадник
   
Пан Радник, а ви їх мову спікаєте?
   
Пан Радник, а ви їх мову спікаєте?

Нє.
Знаю пару слів.
Араф - повільно, хенлоу - поліція. Дитина там вчилася, але й вона не спікає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія