Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Якась хєрня.

Поки не носили масок і не дотримувались «соціальних відстаней» були одні цифри. Зараз всі в масках, все драять антисептиками, розігнали людей по домашніх арештах, а цифри захворюваності злетіли на порядок.

Тут явно хтось когось хоче на***бати.

Зрозуміло, що хотять на***бати нас. А от ХТО? І з якою метою?


При цьому я так і не знаю ні одного, хто б захворів на цей ковід. І не знаю ні одного, хто знав би хоч когось, хто захворів.

Якийсь лютий вселенський РОЗВОД.
зріст із- за два чинників-дуже розумні херять вказівки і пропагують-все кінчилося вже,друге- весна не осінь і зима по погодних і очевидно інших факторах,що впливають на організм людини.Повинен пройти ПОВНИЙ річний цикл,щоб і організм і лікарі і служби мали чітку картину-що і як.ІМНО.
   
відпрацювали методику,набили руку на дозуванні і вживанні апаратури.підвищили кваліфікацію і логістику.
та яка там методика і дозування. то мало впливає.

просто вимерли найслабші
   
хлопе, ти здурів від тих Інтернетів і конспіративних  теорій.

тобі ФУПу на якому ти живеш, не досить??? а вже на ФУПі з 10 юзерів перехворіло.

В телевізорі вже сотні мільйонів перехворіло і гори померлих. Цей ковід СКРІЗЬ, на кожному кроці. Якщо вірити телевізору і чиновникам. Але я так і не знаю ні одного, хто б захворів на цей ковід. І не знаю ні одного, хто знав би хоч когось, хто захворів. За більше як пів року страшенної пандемії. Самої страшної за всю історію людства.
   
та яка там методика і дозування. то мало впливає.

просто вимерли найслабші

Найслабші б вмерли б від банального нежитю (насморку). Або і без всякого нежитю, просто тому, що прийшов їх час переходити в інший вимір.

Але навіщо було зупиняти світ, я так і не зрозумів.
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

та яка там методика і дозування. то мало впливає.

просто вимерли найслабші
так,це одне,але для тих хто зараз топче ряст умови інші ніж весною і літом. Ми і далі на невідомій території,де інші параметри для всіх акторів тої ситуації-людей і їх організмів як "гінейпіг",медперсоналу.влади і т.д. Хто каже-ми вже знаємо що чекати дуже помиляються. Бо як завджи зарозумілість,спішка,що не потрібна коли ще рік (повний) не минув від початків епідемії. І це дивно-думати що все позаду і ми все знаємо. Адже кожен по собі знає-кожний сезон має свої специфічні болячки,симбіоз з іншими і різні пороги вітамінізації,активності і т.д,що впливають на нас дуже сильно.Ми "гвинтики" природніх умов і вони лише весною зроблять повний цикл свого обороту.
  До речі-і в економічному плані ніхто не знає куди то нас вивезе.візьміть хоча б футбол :)  як бізнес і розвагу для глядачів. Вже вигляжає,що плани по пуску на стадіони і т.д. знову треба буде коригувати і то не раз до весни. І так у всіх областях виглядає. Нормальний щлях вичення ,роблення висновків і адаптації.
   
В телевізорі вже сотні мільйонів перехворіло і гори померлих. Цей ковід СКРІЗЬ, на кожному кроці. Якщо вірити телевізору і чиновникам. Але я так і не знаю ні одного, хто б захворів на цей ковід. І не знаю ні одного, хто знав би хоч когось, хто захворів. За більше як пів року страшенної пандемії. Самої страшної за всю історію людства.
повторюся.
ФУП ти знаєш? юзерів ФУПу?
віриш в наше існування як фізичних людей?
так-от на ФУПі вже багато юзерів перехворіло. і то з підтвердженим тестом.
   
Найслабші б вмерли б від банального нежитю (насморку). Або і без всякого нежитю, просто тому, що прийшов їх час переходити в інший вимір.

Але навіщо було зупиняти світ, я так і не зрозумів.
щоб не зупиняти світ
треба було політична сміливість.
сказати "так, багато хто помре"
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Найслабші б вмерли б від банального нежитю (насморку). Або і без всякого нежитю, просто тому, що прийшов їх час переходити в інший вимір.

Але навіщо було зупиняти світ, я так і не зрозумів.
Ніхто нічого не зупиняв. Сповільнили,для вивчення ситуації не є зупинянням. не треба перебільшувати і переносити СВОЄ бачення для СЕБЕ на всю спільноту. Тільки того.
   
повторюся.
ФУП ти знаєш? юзерів ФУПу?
віриш в наше існування як фізичних людей?
так-от на ФУПі вже багато юзерів перехворіло. і то з підтвердженим тестом.

Вживу не знаю ні одного юзера ФУПу. Але точно знаю, що дуже багато «юзерів» зовсім не ті, за кого вони себе видають.

Тому «зріз показників» з юзерів ФУПу не має нічого спільного із реальним життям.

А в реалі я так і не чув про когось захворівшого.
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

повторюся.
ФУП ти знаєш? юзерів ФУПу?
віриш в наше існування як фізичних людей?
так-от на ФУПі вже багато юзерів перехворіло. і то з підтвердженим тестом.
(tu)  і є які мають померлих і родичів і знайомих.і у всіх вікових групах.
 Він чомусь переносить СВОЄ на ЗАГАЛ і вважає,що то все так точно як у нього.
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Вживу не знаю ні одного юзера ФУПу. Але точно знаю, що дуже багато «юзерів» зовсім не ті, за кого вони себе видають.

Тому «зріз показників» з юзерів ФУПу не має нічого спільного із реальним життям.

А в реалі я так і не чув про когось захворівшого.
ти не дивишся ,не читаєш а сидиш у кімнаті зі звукоізоляцією всі ці місяці? ;o  Чи вваєжаєш то все "агантами клятих коронкових ,що наживаються на страхах"?
   
Ніхто нічого не зупиняв. Сповільнили,для вивчення ситуації не є зупинянням. не треба перебільшувати і переносити СВОЄ бачення для СЕБЕ на всю спільноту. Тільки того.

Саме ЗУПИНИВ. І відкинув далеко назад, перекресливши напрацювання за багато десятиліть. Ввімкнувши механізм шаленої інфляції розкиданням трильйонів «вертольотних грошей». Незабаром ми відчуємо результати.
   
що
Хто каже-ми вже знаємо що чекати дуже помиляються. Бо як завджи зарозумілість,спішка,що не потрібна коли ще рік (повний) не минув від початків епідемії. І це дивно-думати що все позаду і ми все знаємо.

Що ти ще не знаєш і яка інформація тобі потрібна. САРС віруси відомі науці вже пів століття. Людство вже пережило    багато добре досліджених епідемій САРС за остані 20 років. Скільки років ще потрібно щоб визначитись?
   
ти не дивишся ,не читаєш а сидиш у кімнаті зі звукоізоляцією всі ці місяці? ;o  Чи вваєжаєш то все "агантами клятих коронкових ,що наживаються на страхах"?

Я не сиджу в ізольованій кімнаті. Для мене за час цієї «пандемії» не змінилось абсолютно нічого. Я живу як жив раніше, працюю як працював завжди до цього.

Що відбувається навколо ніяк не можу збагнути. Тому що все схоже на якийсь всесвітній розвод/аферу.


Згадайте як хейтили шведів на початку «пандемії». Їх обзивали і хфошистами, і геноцидниками власного народу. А тепер па-бам - виявилось, вони все робили ВІРНО.

То що насправді відбувається?
   
Це не «розвод/афера». Зараз ми маємо велику проблему з дітьми, нашим майбутнім. Багато з них не можуть інтегруватись в ізоляцію та дистанційне навчання, багато отримало психологічну травну, що матиме наслідки на все їх життя. Це мене турбує бульше, ніж те коли помре людина якій за 80 - в 2020 чи 2021 році.
   
цифри захворюваності більші, ніж в квітні-травні, коли був пік. А от смертність тоді була до 1000 в день. Зараз на ПОРЯДОК менше.
Елементарно, Ватсон ©
Більше випадків почали тестувати.
Ну і трошки, що таки покращили показники виживаємості важких пацієнтів
   
Згадайте як хейтили шведів на початку «пандемії». Їх обзивали і хфошистами, і геноцидниками власного народу. А тепер па-бам - виявилось, вони все робили ВІРНО.
Нічого вірного
Економіка впала як в сусідів
Але мають летальність і смертність більше за сусідів ( сильно)

Якихось проривних речей вони не досягли

   
Я не сиджу в ізольованій кімнаті. Для мене за час цієї «пандемії» не змінилось абсолютно нічого. Я живу як жив раніше, працюю як працював завжди до цього.

Що відбувається навколо ніяк не можу збагнути. Тому що все схоже на якийсь всесвітній розвод/аферу.


Згадайте як хейтили шведів на початку «пандемії». Їх обзивали і хфошистами, і геноцидниками власного народу. А тепер па-бам - виявилось, вони все робили ВІРНО.

То що насправді відбувається?

Масове штучно спровоковане божевілля.
   
Нічого вірного
Економіка впала як в сусідів
Але мають летальність і смертність більше за сусідів ( сильно)

Якихось проривних речей вони не досягли

Брехня. Пік вони пройшли ще в червні. Близько 1600 на день. І після цього впевнено крокують до нуля. Зараз десь біля сотні на день.


І подивись на графіки упоротих каратинщиків, які не дали відгуляти заразі коли треба.

В тій же Чехії   яку нам ставили в приклад більше 3000 на день. Як в Україні. При 10 млн. населення.
Це вже очевидно що локдаун весною був жахливою помилкою
 
   
Брехня. Пік вони пройшли ще в червні. Близько 1600 на день. І після цього впевнено крокують до нуля. Зараз десь біля сотні на день.


І подивись на графіки упоротих каратинщиків, які не дали відгуляти заразі коли треба.

В тій же Чехії   яку нам ставили в приклад більше 3000 на день. Як в Україні. При 10 млн. населення.
Це вже очевидно що локдаун весною був жахливою помилкою

Я писав про кількість померлих

Кількість кейсів в них мізер завжди був
Вони там реєструють з величезною за рискою

Але кількість померлих була ого
До речі
В них був офіційний карантин
Смертність від вірусу в 8 разів вище за Україну

Щоб в нас був шведський шлях то мали б тисяч 15 додаткових померлих в місяць ( я беру за прикладом Білорусі, там +4000 в червні смертей більше )

   
щоб не зупиняти світ
треба було політична сміливість.
сказати "так, багато хто помре"
Как в Швеции  (tu)
   
Цікаво
Чи можна падіння на 4% світової економіки вважати зупинкою світу?

Навряд барбершопи чи стадіони вболівальників є рушійною силою зростанням ВВП

( До речі не кожне зростання ВВП є корисним )
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Елементарно, Ватсон ©
Більше випадків почали тестувати.
Ну і трошки, що таки покращили показники виживаємості важких пацієнтів

вово. "тестувати" плр-тестами, які показують уламки "корон" і інших секвенцій рнк, які до того ж до 2% дають фальшиві результати! і які ніколи раніше не використовувалися для постановки діагнозу, аж поки пандемічний консенсу взяв і вирішив - без ніяких пояснень публіці - це зробити.
ну такого розводняка ще в світі не було!
ось вже австрійські лікарі протестують і кажуть, що нема в нас ніякої "другої хвилі", а є лабор-цунамі!
 „Wir haben keine zweite Welle, wir haben einen Labor-Tsunami“: Ärztekammer für OÖ warnt vor Corona-Panik https://www.tips.at/nachrichten/linz/land-leute/516667-wir-haben-keine-zweite-welle-wir-haben-einen-labor-tsunami-aerztekammer-fuer-ooe-warnt-vor-corona-panik
   
Я писав про кількість померлих

Кількість кейсів в них мізер завжди був
Вони там реєструють з величезною за рискою

Але кількість померлих була ого
До речі
В них був офіційний карантин
Смертність від вірусу в 8 разів вище за Україну

Щоб в нас був шведський шлях то мали б тисяч 15 додаткових померлих в місяць ( я беру за прикладом Білорусі, там +4000 в червні смертей більше )

Різниця в тому, що шведи вже пройшли пік ще в червні, а ми навіть ще не наблизились  . От коли все мине як у них тоді і будеш рахувати втрати.

І розкажи це тим же чехам чи іспанцям чи франзузам
Карантинили вони. І що це їм дало? Ще  більший рівень захворюваності?

Останнє редагування: 19 вересня 2020 09:52:39 від Людас
   
Різниця в тому, що шведи вже пройшли пік ще в червні, а ми навіть ще не наблизились  . От коли все мине як у них тоді і будеш рахувати втрати.

Так, можливо в нас буде капець скоро

Але поки що 3000-3500  ( та 60-75 померлих ) стабільно другий тиждень

Тим не менш
Щоб " наздогнати " ( якщо так можна висловлюватися) шведів нам не дістає 17 тис померлих приблизно

А це з поточним темпом чи не рік часу
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Якась хєрня.

Поки не носили масок і не дотримувались «соціальних відстаней» були одні цифри. Зараз всі в масках, все драять антисептиками, розігнали людей по домашніх арештах, а цифри захворюваності злетіли на порядок.

Тут явно хтось когось хоче на***бати.

Зрозуміло, що хотять на***бати нас. А от ХТО? І з якою метою?


При цьому я так і не знаю ні одного, хто б захворів на цей ковід. І не знаю ні одного, хто знав би хоч когось, хто захворів.

Якийсь лютий вселенський РОЗВОД.

мета ясна: під страхом померти від "смертельного вірусу" відволікти людей від протестів з приводу ще досі небувалого накопичення грошиків і ресурсів в дуже маленької купки, яка хоче закріпити це становище якомога надовше.
   
Але я так і не знаю ні одного, хто б захворів на цей ковід. І не знаю ні одного, хто знав би хоч когось, хто захворів. За більше як пів року страшенної пандемії. Самої страшної за всю історію людства.
А я  персонально знаю 12 человек. Я 13-й. А опосредованно (через знакомого) как минимум 20. А если посчитать больницу, из которой я три дня назад вернулся, то ещё пару десятков добавить можно. Правда и их знал в лицо, а не персонально.
И что?
   
мета ясна: під страхом померти від "смертельного вірусу" відволікти людей від протестів з приводу ще досі небувалого накопичення грошиків і ресурсів в дуже маленької купки, яка хоче закріпити це становище якомога надовше.

Тим не менш в США  біля 10% всіх смертей наразі - це ковід

Хз чи це норм
Навряд грип той самий давав такі цифри ( може є десь дані?)
   
Він вже чітко пояснив, що Державі буде добре коли скопитяцця всякі пєнси та хворі. Нєгуй Державу соціалкою доїти. Держава сказала в морг, значить в морг. Десь так.
Зачем старых людей заводили в лес
тиць
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Саме ЗУПИНИВ. І відкинув далеко назад, перекресливши напрацювання за багато десятиліть. Ввімкнувши механізм шаленої інфляції розкиданням трильйонів «вертольотних грошей». Незабаром ми відчуємо результати.

так кому ці гроші розкидаються з "вертольотів" - австрійська опозиція досі не може вияснити. більшість отримує урізані безробітні гроші, багато хто не отримує нічого взагалі. хто отримує "ковідний грошовий порятунок" - на це наці-уряд відповіді не дає.

Останнє редагування: 19 вересня 2020 10:13:30 від Vera
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Зачем старых людей заводили в лес
тиць

мабуть, багатьох гамериканців вже підвели до такої "філософії", як от оля тейлор давно вже виказувала, що це добре, а тепер ще й такий нік додався.  :laugh:
видно, пропаганда таки в цьому напрямку в них доволі ефективно працює, людей так і децимують, хто більш не "приносить пользу".
особливо яскраво це проявилося в нью-йорку, де в будинки престарілих спеціально завезли інфікованих людей і там їх і залишили разом зі старими без присмотру і допомоги.
та ж інана з канади писала про такі самі обставини - там старих теж просто кинули помирати ще живими: не тільки від ненадання допомоги, їх просто навіть не годували.
все. це вирок цьому пандемічному консенсусу.
це злочин проти людяності, і вони за це відповідатимуть.

Останнє редагування: 19 вересня 2020 10:21:04 від Vera
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

повторюся.
ФУП ти знаєш? юзерів ФУПу?
віриш в наше існування як фізичних людей?
так-от на ФУПі вже багато юзерів перехворіло. і то з підтвердженим тестом.

і? серед цих людей є мінімум три категорії - нікі-пропагандони, довіри яким - нуль, ніки, які піддалися ковідоістерії і випили тонну хімпрепаратів, і дехто дійсно підчепив простуду і перехворів.
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

Тим не менш в США  біля 10% всіх смертей наразі - це ковід

Хз чи це норм
Навряд грип той самий давав такі цифри ( може є десь дані?)

 :lol:

і ця "статистика" ще й досі не навела тебе на мисль, шо тобі брешуть ув очі і не красніють вже як півроку поспіль? ні?
   
і? серед цих людей є мінімум три категорії - нікі-пропагандони, довіри яким - нуль, ніки, які піддалися ковідоістерії і випили тонну хімпрепаратів, і дехто дійсно підчепив простуду і перехворів.
ти просто упорота і ігноруєш факти.
я перехворів хворобою яка зовсім не нагадувала простуду. ані грип.
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

ти просто упорота і ігноруєш факти.
я перехворів хворобою яка зовсім не нагадувала простуду. ані грип.

доповідь.
   
В магазине жинка вчера...вот не виру и все, не виру...я перехворила з температурой 37,2.. заставили йти на тест, тест позитивный, прийшлося сидит ведома три тижни, Але ж Як так може Бути, шо я захворила, а симья уся здорова, вот не виру я и все, це все брехня, тики б нажитися на нас.  Маска конечно под носом, да и большинство маски носят на локте или под подбородком, или с открытым носом.
   
Re: В Іспанії новий рекорд заражень – більше 14 тисяч за добу

В магазине жинка вчера...вот не виру и все, не виру...я перехворила з температурой 37,2.. заставили йти на тест, тест позитивный, прийшлося сидит ведома три тижни, Але ж Як так може Бути, шо я захворила, а симья уся здорова, вот не виру я и все, це все брехня, тики б нажитися на нас.  Маска конечно под носом, да и большинство маски носят на локте или под подбородком, или с открытым носом.

сидить вдома три тижні в якому стані? в такому ж, як і ти просиділа?
   
:lol:

і ця "статистика" ще й досі не навела тебе на мисль, шо тобі брешуть ув очі і не красніють вже як півроку поспіль? ні?

Побачимо по статистиці за літо
Смертність штати ще не подавали

Раніше в них по містах окуєнний приріст був ( нй )
   
Я сижу зараз дома з коронавірусом (підтверджено тестом ). Почався як бронхіт, температура 37.6 кашель. Через днів 5 втратив нюх. Знаю десяток людей які тест не проходили але втратили нюх, відбулись соплями, сидять дома. Вчора здавав повторний тест. Черга як колись в мавзолей. Райцентр.
   
Я сижу зараз дома з коронавірусом (підтверджено тестом ). Почався як бронхіт, температура 37.6 кашель. Через днів 5 втратив нюх. Знаю десяток людей які тест не проходили але втратили нюх, відбулись соплями, сидять дома. Вчора здавав повторний тест. Черга як колись в мавзолей. Райцентр.

До цього це називалося стандартним ГРЗ. Зараз це називають короною і кашмарять лохів. До речі, стандартні ГРЗ були також здебільшо коронавірусами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія