Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ким би ви були якби радянський союз не накрився незалежними корупціонеріями?))

всі були би вчьоними або космонавтами
прибиральників і збирачів клубніки б не було взагалі

збирач клубніки за західним кордоном - то виключно здобуток незалежності і безвізу :lol:
   
А чим ?  Тільки давайте без істерик.
а що совкового ми експортуємо? що там ахметовських заводах крім стін совкового залишилося? чи в хімічних?
весь АПК сучасний, айті, що там ще?

За підсумками січня-серпня 2020 року найбільш популярним експортним товаром з України стало зерно.
Про це свідчать дані Державної митної служби.
Так, Україна експортувала на зовнішні ринки зерна на $ 5,9 млрд.
У трійку найбільш експортованих з України товарів у звітному періоді увійшли:
зерно — на $ 5,9 млрд
чорні метали — на $ 5,2 млрд
соняшникова олія —   на $ 3,4 млрд
   
всі були би вчьоними або космонавтами
прибиральників і збирачів клубніки б не було взагалі
В 1984 году внешний долг СССР вырос до 15 миллиардов долларов, то есть сразу в 3 раза. Через 2 года он раздулся до 30 миллиардов, а к 1989-му — до 50 миллиардов долларов. К концу жизни советского государства обязательства Москвы перед зарубежными кредиторами достигли 100 миллиардов долларов. :beach:
   
а що совкового ми експортуємо? що там ахметовських заводах крім стін совкового залишилося? чи в хімічних?
весь АПК сучасний, айті, що там ще?

За підсумками січня-серпня 2020 року найбільш популярним експортним товаром з України стало зерно.
Про це свідчать дані Державної митної служби.
Так, Україна експортувала на зовнішні ринки зерна на $ 5,9 млрд.
У трійку найбільш експортованих з України товарів у звітному періоді увійшли:
зерно — на $ 5,9 млрд
чорні метали — на $ 5,2 млрд
соняшникова олія —   на $ 3,4 млрд


ну це експорт типової "бананової республіки" розбавленгий чугунієм - який тут з.явився винятково за клятого царату і совка- бо ж незалежної україни не було)
також щороку фонд держмайна продає купу державних підприємств створених за совка. також ще досі ріжуть старі вмерлі заводи на мітал. також в спадок совок незалежній залишив 52 ляма населення - яким україна теж торгує і визискує - і цей ресурс стрімко закінчується. ще купа аспектів -але  то тобі заважа збагнуть українська "освіта" - )))
   
В 1984 году внешний долг СССР вырос до 15 миллиардов долларов, то есть сразу в 3 раза. Через 2 года он раздулся до 30 миллиардов, а к 1989-му — до 50 миллиардов долларов. К концу жизни советского государства обязательства Москвы перед зарубежными кредиторами достигли 100 миллиардов долларов. :beach:

пиль. зараз сама лиш україна винна стільки ж.  :super: 
   
За винятком стукачів-Юльків, усіб були десидентами і в тюрмі.


Так що добре що він розвалився, а Алієт би взагалі десь гнив в африканській країні трупіком.
   
українців тут на той час не буде - а отже н ебуде і українського способу і рівня життя. а в пустелях мусульманського сходу і зараз жити важко - а через кілька десятиліть стане неможливо . а тут  - територія вільна від населення - а ті рештки що є - феноменально безпринципні брехливі  ізрадливі. - та  сам аллах велів  :)  тим більше що значна частина україни в свій час вже була під знаменами пророка. і зараз по всій україні будують мечеті.
Через декілька десятиліть буде всюди важко. Там де не виживе українець не виживе ніхто. В Європі все рівно буде краще ніж тут. 
   
За винятком стукачів-Юльків, усіб були десидентами і в тюрмі.


Так що добре що він розвалився, а Алієт би взагалі десь гнив в африканській країні трупіком.

аеліт і за совка був би противсіхом)
   
Через декілька десятиліть буде всюди важко. Там де не виживе українець не виживе ніхто. В Європі все рівно буде краще ніж тут. 
тільки н етреба малювати українця надпристосуванцем що виживе бдь де))) українеь і в україні вимирає :weep:  з темпом третина популдяції ха період одного пооліня. це рекорд. але. премію дарвіна народам не вручають :gigi:
   
Тоді і не п.зди. Бачив я таких  "героїв" там. Перші  бігли зливати в контору.

Яких героїв? Достатньо було одного необережно сказаного слова.
   
аеліт і за совка був би противсіхом)
Отже мертвим, ти або за або ти ворог.

Доречі не можу тобі в приват дещо кинути... Ти всіх заблокував ?))))
   
Отже мертвим, ти або за або ти ворог.

Доречі не можу тобі в приват дещо кинути... Ти всіх заблокував ?))))

так. але зараз розблокував - то ж кидай.

зи. оффлайн не бінарний. є не лише за або ворог. )
   
Сиділа б мабуть в якомусь ніісп(і)
   
ну це експорт типової "бананової республіки" розбавленгий чугунієм - який тут з.явився винятково за клятого царату і совка- бо ж незалежної україни не було)
також щороку фонд держмайна продає купу державних підприємств створених за совка. також ще досі ріжуть старі вмерлі заводи на мітал. також в спадок совок незалежній залишив 52 ляма населення - яким україна теж торгує і визискує - і цей ресурс стрімко закінчується. ще купа аспектів -але  то тобі заважа збагнуть українська "освіта" - )))
:fuck: в мене совкова освіта.
покажи, скільки з савєцкага наслєдія, не стін, а обладнання і технологій, йде в бюджет?
   
Так що добре що він розвалився, а Алієт би взагалі десь гнив в африканській країні трупіком.
аеліта би відрядили в афганістан виконувати інтернаціональний борг, і він би звідти не повернувся :snoozer1:
   
:fuck: в мене совкова освіта.
покажи, скільки з савєцкага наслєдія, не стін, а обладнання і технологій, йде в бюджет?

30 років)) які технології) яі обладнання. все морально застаріло вже))) і не бюджетом єдиним. українські офіцери ондо всі 30 років розкрадають арсенали успадковані від савецкай арміі - а вони і ще до сі є - хоча вже половину розкради і спалили) вся інфраструктура - і залізнична і енергетична - українцям залишилась у спадок від совка - як і металургійні заводи  і гоки. але то тобі збагнути заважа відсутність освіти) :gigi:   наявність корочки ні про що не говорить - он міша добкін - доктор наук  і вєталь клічко - якому подарували доктора за те що він подарував альма мутер своїй більярдний зал - після чого в інфізє відкрили факультет більярду :gigi:

   
аеліта би відрядили в афганістан виконувати інтернаціональний борг, і він би звідти не повернувся :snoozer1:

аеліт - інтєлігєнтна троляча косточка - і вармію ні солдафоном ні офіцерньой не пішов ні  в корупціонерії - і не пішов би  і в номенклатурії))
   
аеліт - інтєлігєнтна троляча косточка - і вармію ні солдафоном ні офіцерньой не пішов ні
тоді б в тюрму пішов. як мій родич баптист, якому релігія забороняла в армію йти.
   
аеліта би відрядили в афганістан виконувати інтернаціональний борг, і він би звідти не повернувся :snoozer1:
Навряд, скоріше б в Павловці сидів за своє веганство, або мамчуризм
Репресивна психіатрія тоді процвітала

ЗІ це ж яким треба бути уіпаном, щоб схвалювати совок  :facepalm1:
   
аеліта би відрядили в афганістан виконувати інтернаціональний борг, і він би звідти не повернувся :snoozer1:
Я думаю скоріше в африку... І він би вернувся грузом 200 ...

На жаль він не може оцінити те що як йому повезло в корумпованій демократії, бути живим.
   
тоді б в тюрму пішов. як мій родич баптист, якому релігія забороняла в армію йти.
))) де я а де релігія. )))і за совка був 1000 і 1 спосіб не йти у рабство ідіотизму  армії. але тоді була інакша парадигма в суспільсвті- ідіоти і ідіотки "думали" нє служіл значіт нє мужік :gigi:
   
а що совкового ми експортуємо? що там ахметовських заводах крім стін совкового залишилося? чи в хімічних?
весь АПК сучасний, айті, що там ще?

За підсумками січня-серпня 2020 року найбільш популярним експортним товаром з України стало зерно.
Про це свідчать дані Державної митної служби.
Так, Україна експортувала на зовнішні ринки зерна на $ 5,9 млрд.
У трійку найбільш експортованих з України товарів у звітному періоді увійшли:
зерно — на $ 5,9 млрд
чорні метали — на $ 5,2 млрд
соняшникова олія —   на $ 3,4 млрд


Ви жидівка ? Питання на питання не є відповідь. То що крім залишків совка в нас є на продаж ?
Все що ви перерахували і є примітивна совкова ресурсна економіка типу "газ-труби"
   
Я думаю скоріше в африку... І він би вернувся грузом 200 ...

На жаль він не може оцінити те що як йому повезло в корумпованій демократії, бути живим.

третина популяції українців що вимерла за корумпованої "демократії"- а це 17+ мільйонів - теж не можуть це оцінити :gigi:  бо не живуть :zrada:  :peremoga:
   
Ви жидівка ? Питання на питання не є відповідь. То що крім залишків совка в нас є на продаж ?

таємниці генерального штабу зсу [ua]  - але й ними торгували в 2014-2015 роках аж гуло. в котлах.
   
третина популяції українців що вимерла за корумпованої "демократії"- а це 17+ мільйонів - теж не можуть це оцінити :gigi:  бо не живуть :zrada:  :peremoga:

Де вимерла по списка Дубілета? вираховані по сталій Діблета, яка дорівнюю 88???
   
Ви жидівка ? Питання на питання не є відповідь. То що крім залишків совка в нас є на продаж ?
Все що ви перерахували і є примітивна совкова ресурсна економіка типу "газ-труби"
те, чим зараз наповнюється бюджет через експорт товарів і послуг + заробітчани привозять
   
))) де я а де релігія. )))і за совка був 1000 і 1 спосіб не йти у рабство ідіотизму  армії. але тоді була інакша парадигма в суспільсвті- ідіоти і ідіотки "думали" нє служіл значіт нє мужік :gigi:
ну да хитрожопство і корупціонерія. доречі, корупція, оце дійсно спадок совка
   
Навряд, скоріше б в Павловці сидів за своє веганство, або мамчуризм
Репресивна психіатрія тоді процвітала

ЗІ це ж яким треба бути уіпаном, щоб схвалювати совок  :facepalm1:
Леонід Ільїчь полюбляв таке виховання совєцкіх людей.
   
Навряд, скоріше б в Павловці сидів за своє веганство, або мамчуризм
Репресивна психіатрія тоді процвітала

ЗІ це ж яким треба бути уіпаном, щоб схвалювати совок  :facepalm1:

от чого ти брешеш?/ наведи де я схвалюю совок)))) я просто порівнюю. і накидую)))

цифри не брешуть. наприклад. за совка чисельність українців зростала - а за незалежності - падає стрємітєльним домкратом. -і ніхто не вола про геноцид українців корупціонерією :gigi:  хоч і свобода словаҐ))

свобода слова є. - але . вона лиш проявляє всезрсотаючий олігофренізм патріотичних масс  - зате у вишиванках  (tu)  [ua] 
   
третина популяції українців що вимерла за корумпованої "демократії"- а це 17+ мільйонів - теж не можуть це оцінити :gigi:  бо не живуть :zrada:  :peremoga:
В Україні знизилась народжуваність, а живуть люди довше.. Не читав всього маразму, то ж скажи, чи не знущався ти сьогодні над голодомором?
   
аеліта би відрядили в афганістан виконувати інтернаціональний борг, і він би звідти не повернувся :snoozer1:
он и там бы аэлитствовал. представляешь его за беседой с духами?
   
третина популяції українців що вимерла за корумпованої "демократії"- а це 17+ мільйонів - теж не можуть це оцінити :gigi:  бо не живуть :zrada:  :peremoga:
Гнида і в союзі залишилась би гнидою.
   
ну да хитрожопство і корупціонерія. доречі, корупція, оце дійсно спадок совка

знов брешеш) українці були продажними ще до того як продались у рабство москалям - за легендою - у переяславі))) і при початку тісного братерства то проявлялось яскраво - наприклад українську на той час столицю батурин москалі взяли без бою і всіх вирізали бо... український полковник Ніс відкрив москалями ворота у фортецю) а про те чому карл 12 з мазепою програв під полтавою москалям знаєте? через зраду українських палковників кочубея і іскри. українці програли майже кожну битву і війну саме через зраду.

на цьому тлі дивною виглядаю перемога під конотопом . і ще одна - над поляками. і саме тому  - через феноменальну продажнітсь - українці програвали всі свої війни і битви і у 20 столітті - і у 21 [ua]
   
Гнида і в союзі залишилась би гнидою.

ну от до чого тут петро олексійович - уже другий рік уц нас президент володимир олександрович))) а ви все петра згадуєте.  :)
   
В Україні знизилась народжуваність, а живуть люди довше.. Не читав всього маразму, то ж скажи, чи не знущався ти сьогодні над голодомором?

брехуне - а я колись знущавсь над голодомором? а ну швиденьтко наведи мені ці мої цитати - або ж вкотре обісрешся як брехуняка)))

але за незалежності українців вимерло більше ніж за голодомор - за голодомор депопульовано  було 10+ мільйонів. а за незалежності вже мінімум 15+. просто розтягнуто в часі.  щоб ще живі встигали хлвати померлих і нічого не запідозрили - співаючи патріотичних пісень у вишиванках.

моє коріня  з західної черкащини- і моїх родичів в часи голодомору вмерло багато. не всі занесені в двотомник жертв голодомору черкаської області -.
   
знов брешеш) українці були продажними ще до того як продались у рабство москалям - за легендою - у переяславі))) і при початку тісного братерства то проявлялось яскраво - наприклад українську на той час столицю батурин москалі взяли без бою і всіх вирізали бо... український полковник Ніс відкрив москалями ворота у фортецю) а про те чому карл 12 з мазепою програв під полтавою москалям знаєте? через зраду українських палковників кочубея і іскри. українці програли майже кожну битву і війну саме через зраду.

на цьому тлі дивною виглядаю перемога під конотопом . і ще одна - над поляками. і саме тому  - через феноменальну продажнітсь - українці програвали всі свої війни і битви і у 20 столітті - і у 21 [ua]
Так якого куя ти продажний з діда прадіда приперся на форум, виховуй своїх дітей, щоб вони не були такими як ти. Чи ти хочеш, щоб поки ти тут дрочиш їх вулиця виховувала?
   
))) де я а де релігія. )))і за совка був 1000 і 1 спосіб не йти у рабство ідіотизму  армії. але тоді була інакша парадигма в суспільсвті- ідіоти і ідіотки "думали" нє служіл значіт нє мужік :gigi:
так, це про тебе прислів'я " ні в п...ду, ні в Червону армію"  :lol:
   
Так якого куя ти продажний з діда прадіда приперся на форум, виховуй своїх дітей, щоб вони не були такими як ти. Чи ти хочеш, щоб поки ти тут дрочиш їх вулиця виховувала?

от знову ти брешеш. - факти чи хоча б логічні ланцюжк твоїй тезі про я продажний з діда прадіда)))

я навпаки єдиний на фупі вказуюна цю провідну рису українців саме через те що вона дисонує з моїм облікол моралє. - а для вас то норма.
і перше і друге обумовлено - вєстімо - генетично [ua]  (tu)
   
так, це про тебе прислів'я " ні в п...ду, ні в Червону армію"  :lol:

а ти - запроданець - таки з червоної армії)) ах ти ж запроданець
машингвери штурмгевери - відкривай потворо двері :D

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія