Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Домініканська республіка. Фото

Re: Домініканська республіка. Фото

Маяк Колумба. Самий великий в світі. Включали на всю потужність тільки один раз, бо після того включення 3 дні півДомінікани сиділи без світла. Багато вкрали, кажуть, місцеві на його будівництві. Класно, що в Україні не крадуть!!!! І я там живу!









   
Re: Домініканська республіка. Фото

Павло, ти віджер собі пузо. Заходь у тему про 45, тобі вже майже. Будемо худнути.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Папамобіль,  був в захваті, бо це Кароль Войтила, мій кумір по життю (я не католік, хожу до Свято-Преображенської УПЦ МП):









   
Re: Домініканська республіка. Фото

Це просто ранчо, 3-є фото - терміти, 4-е - сміттєве відро:









   
Re: Домініканська республіка. Фото

Місцева Ведьмина гора. Монтанья Редонда. Там і метли навіть давали, але звичайно будуть лише краєвиди, вони казкові:






на останнiй фотцi чудовий Syagrus amara  (tu)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Печера з петрогліфами:







   
Re: Домініканська республіка. Фото

Теж цікавлюсь!
Щось в стилі Гогена, мабить
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Павло, скажи чесно ти туди шмат присоленого сала у полотні провіз 8-)  Бо фоткі смачні :)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Печера з петрогліфами:


(tu) Порохоботи, всі сюда!
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Це все. Гідропарк кличе, по ICTV закінчується Рембо 5, я його не дивився ще, цікаво :)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Питали, чому в вишиванці, тому що я - УКРАЇНЕЦЬ, цим пишаюсь. Але і Україна - це і я це її роблю такою, якою вона є.  І маю нагороди державні за розбудову нашої армії, по повістці на наступний день був у військкоматі.  Деякі  тут (точніше, 99% дописувачів) , і близько такого не зробили...
   
Re: Домініканська республіка. Фото

 :( мало фото...
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Питали, чому в вишиванці, тому що я - УКРАЇНЕЦЬ, цим пишаюсь. Але і Україна - це і я це її роблю такою, якою вона є.  І маю нагороди державні за розбудову нашої армії, по повістці на наступний день був у військкоматі.  Деякі  тут (точніше, 99% дописувачів) , і близько такого не зробили...
Але з тиском щось треба робити.
Мерсі з фото та розповідь. Печери сподобалися.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

:( мало фото...

Я не був на морських екскурсіях і на Карибській частині, тому й мало. Ще буду, але і 2 екскурсії  - це близько 250 доларів на 1 людину (знижка була трохи).
   
Re: Домініканська республіка. Фото

І ще там був перший канал по 10-12 годин іноді (не кожен день). Дуже смішно, як в те, що там верзуть про Україну, хтось вірить....
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Щось в стилі Гогена, мабить
:rotate:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

2 екскурсії  - це близько 250 доларів на 1 людину

От падонки, такі гроші деруть.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Із мінусів: там постійно вітер біля моря, я загеройствував перші дні, і тому отримав на наступні 2 дні температуру під 39 та страшну нежить. Парацетамол коштує аж 12 доларів, але й дуже гарний засіб від запалення загального був, лише за півдолара, Algho, я взяв додому десяток.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Питали, чому в вишиванці, тому що я - УКРАЇНЕЦЬ, цим пишаюсь. Але і Україна - це і я це її роблю такою, якою вона є.  І маю нагороди державні за розбудову нашої армії, по повістці на наступний день був у військкоматі.  Деякі  тут (точніше, 99% дописувачів) , і близько такого не зробили...

Это фото уже здесь было.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

УПЦ МП
МП??? Хуйло воєн  :weep:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Это фото уже здесь было.

Ні, теніска-вишиванка не тільки Домінікану відвідувала, але й Занзібар...
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Ви тіко гляньте яка ж паскуда. Пише про смерть Хуйла, томос, а сам ходить у МОСКОВСЬКИЙ патріархат.

Це як підaри кричать для понту що геїв треба мочити  :facepalm:

Гівно ти, Павлуш.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Гарні скульптури. Як живі.
последняя фотка , где чувак в гамаке :)  (tu)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Це все. Гідропарк кличе, по ICTV закінчується Рембо 5, я його не дивився ще, цікаво :)

звідки дізнався, що буде йти Рембо 5 по ICTV?  ТВ телетекстом або купив «Телегід»?
   
Re: Домініканська республіка. Фото

В якості реклами: в Ґідпопарку дуже смачна шурпа за 60 грн. Поки охолоджується, 3 раз поспіль смакую.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Павло троль 90-го рівня.  :lol:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Ще інопланетні пейзажі:

Погугліть Melissani Lake Cave. Там як мінімум не гірше і набагато ближче, через океан летіти не треба.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Домініканці всі подібні всі родичі між собою
тому що стількі віків на острові самотні. перетрахалися всі між собою
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Теж цікавлюсь!
Якщо ті картини віддали в майстерню... :shuffle:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Питали, чому в вишиванці, тому що я - УКРАЇНЕЦЬ, цим пишаюсь. Але і Україна - це і я це її роблю такою, якою вона є.  І маю нагороди державні за розбудову нашої армії, по повістці на наступний день був у військкоматі.  Деякі  тут (точніше, 99% дописувачів) , і близько такого не зробили...
Щось то все не клеїться з МП.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Щось то все не клеїться з МП.
Павлуша - антибандерівець і антимайданівець. Гівно, а не людина (ц)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Павло, озвучте цифри: вартість путівки, що включено, скільки днів...
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Павло, озвучте цифри: вартість путівки, що включено, скільки днів...
5*,AI, креветки через день, 12 ночей, за все з страховою за невиїзд 450грн, тест на ковид 900 грн та таксі в обидва боки вийшло до 40 тис. грн.
Екскурсії окремо...
   
Re: Домініканська республіка. Фото

креветки через день
Ого. Реально шикарний готель.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Щось то все не клеїться з МП.

Одне до іншого не стосується. Там мою маму відспівувати декілька років тому (до церкви 2 хвилини було що мені, що батькам, 5 хвилин пішки між квартирами),  і я заходжу свічку поставити та на ікони подивитись. А не до попа.
Радий будуть, коли передадуть до ПЦУ. Чекаємо...
   
Re: Домініканська республіка. Фото

я заходжу свічку поставити
Кожна свічка в МП - куля в українця.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

5*,AI, креветки через день, 12 ночей, за все з страховою за невиїзд 450грн, тест на ковид 900 грн та таксі в обидва боки вийшло до 40 тис. грн.
Екскурсії окремо...
Не зле. Бачила у Львові оголошення - хотіли 50 тис. за 10 діб. Але у Львові завжди дорожче.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Не зле. Бачила у Львові оголошення - хотіли 50 тис. за 10 діб. Але у Львові завжди дорожче.

Скажемо так... готель тільки відкрився, а працювати з ним стали ще до відкриття, він з 15 квітня працює, а я брав в березні тур, тому й дешевше, але з ризиком.
Щоб зрозуміти його якість, там було дуже багато німців, і десь десяток швейцарців. Швейцарець у курятник не поїде.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Скажемо так... готель тільки відкрився, а працювати з ним стали ще до відкриття, він з 15 квітня працює, а я брав в березні тур, тому й дешевше, але з ризиком.
Щоб зрозуміти його якість, там було дуже багато німців, і десь десяток швейцарців. Швейцарець у курятник не поїде.
Я оце погуглила - взагалі 65 тис. на 9 ночей :facepalm:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Щоб зрозуміти його якість, там було дуже багато німців, і десь десяток швейцарців. Швейцарець у курятник не поїде.
Видно одразу, що готель дуже гарний. Таргани були?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія