Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дошка памяті людожера в Харкові (Кернесу), це дно чи ще ні?


Це треба бути такими злими на світ навколо себе щоб цьому людожеру покласти дошку на зло Україні?


https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/23/7284417/


===============
Нотатки Божевільного
   

Це треба бути такими злими на світ навколо себе щоб цьому людожеру покласти дошку на зло Україні?


https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/23/7284417/


===============
Нотатки Божевільного

Дніще  :facepalm1:
Сподіваюсь, її швидко обіллють червоною фарбою.
   
Крім цього комісія ухвалила рішення увічнити пам'ять доктора хімічних наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, першого проректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Юрія Холіна.

Не пойняв. А где "заслуженный наперсточник"? Братва обидецца
   
Тю, зажали бабло на хоча б бюст? Я вже не кажу про пам'ятник у повний зріст

В мене й ідея навіть є, як він має виглядать


Останнє редагування: 23 лютого 2021 15:14:52 від PAL
   

Це треба бути такими злими на світ навколо себе щоб цьому людожеру покласти дошку на зло Україні?


https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/23/7284417/


===============
Нотатки Божевільного
ну 70% харьковчан совершенно искренне голосовали за Кернеса. И доску они я думаю поддержат не с меньшим энтузиазмом
   
ну 70% харьковчан совершенно искренне голосовали за Кернеса. И доску они я думаю поддержат не с меньшим энтузиазмом
Не думаю, що 70 відсотків. це ж з тих, хто прийшов.

Але так, підтримка велика, тіпа, крепкий хозяйствєннік
   
ну 70% харьковчан совершенно искренне голосовали за Кернеса. И доску они я думаю поддержат не с меньшим энтузиазмом
А ще місто називають інтелектуальною столицею...

Чув аргументи вроді: Він, (Кернес) набрав кредитів але хоч іншим негідникам не вийде красти... (хто прийде після нього) :facepalm1:
   
"Також Кернесу планується присвоїти звання Почесний громадянин міста Харкова."

 :lol:  :lol:

Ну, дебилы... Или в Харькове ужо свое "гражданство"...  :gigi:
   
Памятник надо! На месте лєнина, на кортах.  :weep:
   
Ну, дебилы... Или в Харькове ужо свое "гражданство"...
Якшо абстрагуватися від особистості "кандидата у громадяни", то:

Цитувати
Критерієм надання статусу почесного громадянина міста є, насамперед, оцінка діяльності особи згідно принципу «людина для людини». Тобто, яким є внесок особи у розвиток місцевої громади, а отже й кожного з мешканців міста. Процедура висунення кандидатури й ухвалення рішення щодо неї є відкритою (про це пишуть у місцевих ЗМІ, із обґрунтуванням пропозиції надання тій чи іншій особі цього статусу можна ознайомитись на сайті органу місцевого самоврядування). З цього випливає, що почесне громадянство міст як соціальні практики, що мають місце протягом тривалого часу й санкціонуються і регулюються не лише соціальними, а й правовими нормами, ґрунтується на певних європейських принципах та цінностях, які закріплено у низці міжнародних актів кінця ХХ-початку ХХст. Насамперед, це відкритість та участь як принципи належного врядування, встановлені Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Білою Книгою Європейського врядування [2] та гуманістичний вимір у діяльності держави, який визначено однією з цінностей Хартією основних прав ЄС [3]. Однак, означені принципи та цінності тією чи іншою мірою є складовими соціальних європейських практик протягом вже не одного століття.
   
Якшо абстрагуватися від особистості "кандидата у громадяни", то:


Бред кокойто... Как можно быть "гражданином города"... хоть почетным... хоть по нечетным...

https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_the_City

Гражданином города можно быть тока если это кокойто город-государство... Как почетное гражданство Харькова сочетается с гражданством Украины....
   
Бред кокойто... Как можно быть "гражданином города"... хоть почетным... хоть по нечетным...
Ти реально перший разх в житті про таке чув чи режим дурня вмикаєш?
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%96_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0
   
Бред кокойто... Как можно быть "гражданином города"... хоть почетным... хоть по нечетным...

https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_the_City

Гражданином города можно быть тока если это кокойто город-государство... Как почетное гражданство Харькова сочетается с гражданством Украины....
Я думаю, що тут просто інтелектуальна, кричуща, не компетентність. Хто писав не знає різниці між громадянством і місцем проживання.

Мабуть почесний житель міста хотіли написати, але думають на уському і перекладають відповідно.

Останнє редагування: 23 лютого 2021 15:59:16 від TimmiApostolMS
   
Ти реально перший разх в житті про таке чув чи режим дурня вмикаєш?
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%96_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0

Я ж кажу уські...  :facepalm1: Почесний житель міста. :facepalm1:
   
Ти реально перший разх в житті про таке чув чи режим дурня вмикаєш?
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%96_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0

Реально впервые об этом слышу... И это явный терминологический бред...
   
Ти також дурня вмикаєш?
Ондо тобі перелік "почесних громадян" Черкас:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%96_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8_%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81
Вікі пишуть ускію, і Черкаси теж усько язікі. Вони довгий час вважали, що українська - це сільский діалект вельмі велиікого язіка. І відповідно поводились.
   
Вікі пишуть ускію, і Черкаси теж усько язікі.
А Львів?
https://city-adm.lviv.ua/lmr/awards/zvannia-pochesnyi-hromadianyn-mista




Цитувати
Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м.Львова


1.2.1. Звання “Почесний громадянин міста Львова“ з врученням диплома, нагрудного знака, посвідчення та занесенням до Книги пошани міста Львова.
Звання “Почесний громадянин міста Львова“ є свідченням офіційного визнання заслуг перед містом, львівською громадою та видатного внеску у розвиток економіки, науки, культури, соціальної сфери, а також у підвищенні авторитету м.Львова на державному і міжнародному рівнях.
Звання надається за тривалі зусилля, що увінчалися вагомим успіхом на користь міста і його мешканців, сприяли підняттю престижу м.Львова. Званням можуть бути нагороджені громадяни України та іноземці з метою морального стимулювання їх діяльності і засвідчення видатних особистих досягнень.
   
І навіть Львова:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%96_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8_%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B0
Я не вважаю це місто Львів Українським ....

Але думаю що Громадянин це калька... Фактично в закон вписали або ще в СССР або при Кучмі.
   
Ти також дурня вмикаєш?
Ондо тобі перелік "почесних громадян" Черкас:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%96_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8_%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81

І навіть Львова:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%96_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8_%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Дай ссылку на такой же титул на английском или немецком...

У нас есть "вольность города" ("freedom of the city")... Это хоть и перижиток древних времен, но обернулся в типо почести... но гражданства города нет...
   
Фактично в закон вписали або ще в СССР або при Кучмі.

Цитувати
Традиція надавання звання почесного громадянина сягає у Львові початку ХІХ ст. Через збройні заворушення 1848 року не збереглася перша пам'ятна книга з цього періоду, тому одним із головних джерел, звідки можна почерпнути інформацію є тогочасна львівська преса. Першими, хто отримав звання почесних громадян Львова, були особи пов'язанні з Львівським університетом. В основному це були австрійці і поляки. В другій половині ХІХ ст. більшість становили поляки, а серед них одна особа єврейського походження (Байзер). В період ІІ Речі Посполитої відзначено також президента США Герберта Гувера. За радянської влади така форма відзначення збереглася і можна припустити, що більшість відзначених походили з військових та партійних кіл. В незалежній Україні звання почесного громадянина Львова присуджується щорічно.

За посиланням у вікі дофуя "громадян" ще до совдепії.
   
За посиланням у вікі дофуя "громадян" ще до совдепії.
Тільки тоді місто прирівнювалось до міста держави...

А зараз ?

Повторю за Львів, твоя Вінниця і Черкаси і Харків і Одеса є більш українськими ніж Львів. Почитай його історію.
   
Реально впервые об этом слышу... И это явный терминологический бред...

неужели ?
-------------------------------------------------------

Історія

Почесне громадянство міст пройшло шлях від військового привілею за часів стародавнього Риму, до права на майнові, податкові привілеї у добу середньовіччя та до повністю церемоніального статусу у сучасному суспільстві. Напевно, найдавнішу історію законодавчого регламентування надання звання почесного громадянина міста має Велика Британія. Ще 1237р. вперше визначено порядок надання звання «Freeman». Протягом тривалого часу відповідний статус передбачав значні привілеї, зокрема, звільнення від дорожніх зборів, право голосу на парламентських виборах. Мала місце широко поширена практика купівлі статусу почесного громадянина міста («Freeman»). Втім, законами 1835 й 1885рр. скасовувалась більшість привілеїв, що раніше забезпечувалася його носіям та заборонялося практику купівлі чи дарування означеного звання.


Звання, поширене в Російській імперії в XIX — на початку XX століття. Воно надавалося за клопотанням міської думи і символізувало виняткову форму вираження вдячності суспільства конкретній людині за діяльність на користь міста, а також дань пошани особі, що має особливі заслуги перед Вітчизною. Це був прочесний титул, не пов'язаний ні з якими обов'язками. Наприклад, у Харкові звання існувало з 1837 по 1914 роки.
   
твоя Вінниця і Черкаси і Харків і Одеса є більш українськими ніж Львів.
Знаєш, хто почесний громадянин Вінниці № 1 ?- Юрій Гагарін.
   
Кєрнесу надо давать звание "почётного гражданина вокзалов и базаров 90-х".
   
Знаєш, хто почесний громадянин Вінниці № 1 ?- Юрій Гагарін.

Так він у космосі бачив БОГА чи ні? Гагарін чим тобі не подобається?

Корольов запустив у космос, бо треба було щось запустити живе... :weep:
   
Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

https://www.president.gov.ua/ua/documents/constitution/konstituciya-ukrayini-rozdil-i


Наличие титула "почетного гражданина города" - нонсенс... Термин должен быть иной... от того, что этот нонсенс возник 200 или 300 лет тому, ничего не меняется...
   
Наличие титула "почетного гражданина города" - нонсенс..
Звання "мешканець" не катить, бо цим званням нагороджують людей, які часто-густо взагалі й не бували в тому місті, а не те що не мешкають.
Але це звання дає право на пільги (грошову виплату, безкоштовне користування транспортом, ше шось наче), людина має відповідне посвідчення.
Тобто фуйого знає, чим замінити "громадянин" у випадку "не-мешканця" міста.  :gigi:
   
почесного громадянина міста має Велика Британія. Ще 1237р. вперше визначено порядок надання звання «Freeman».

Это не "гражданин"... Гражданин по-англицки будет "citizen"

Рим - город-государство в древние времена... как до него Афины со Спартой... и нонче Ватикан...

У нас есть титул "вольности горожанина" ("freedom of the city" = "Freeman")... но не "гражданина города"
   
Пам"ятна дошка - це Дно?  ;o
Та там цілий проспект збираються назвати на честь цього упиря!
110000 у черзі щоб пройти через приміщення з труною упиря!
а тут якась жалюгідна дошка.. :facepalm1:
   
Так він у космосі бачив БОГА чи ні? Гагарін чим тобі не подобається?
Корольов запустив у космос, бо треба було щось запустити живе...

Та мені пофуй в принципі  на гагаріна, а тим більше на бога.




   
Тобто фуйого знає, чим замінити "громадянин" у випадку "не-мешканця" міста.

Ну, у нас позаимствовали процедуру периода гильдий... Но то такое дело... просто мне уж шибко глаз режет... особенно в контексте Конституции.
   
Ну, у нас позаимствовали процедуру периода гильдий... Но то такое дело... просто мне уж шибко глаз режет... особенно в контексте Конституции.
Ну, я вперше в житті бачу людину, яка каже, шо їй то око ріже.
Тимко то таке, він вже одно  не сповна розуму.
   
почет

Крылатые гусары

Этот род войск требовал особой военной подготовки и боевого духа. В гусарию подбирались опытные, сильные, рослые и смелые шляхтичи. Служба в хоругвях гусарии была очень престижной — офицеры других родов войск считали почётным перевестись туда простыми товарищами. Комплектование гусарии в XVII веке оставалось таким же, как и в эпоху средневековья. Это был принцип «товарищеского почта», согласно которому будущий командир гусарской роты-«хоругви» — ротмистр, — получив от короля особую грамоту («лист пшиповедны»[~ 6]), нанимал на службу товарищей из числа рыцарей-шляхтичей, каждый из которых обязан был привести с собой «почт» («почёт»-свиту) в составе одного-двух вооружённых слуг с лошадьми. Эти «почтовые» воины, называвшиеся также пахолками или пахоликами (оруженосцами) и «челядниками», обычно набирались из дворовых людей шляхтича или, если товарищ был достаточно богатым — из мелкой «убогой» шляхты. Набор в хоругвь происходил на добровольной основе, для чего ротмистру давался определённый срок (с 1620 года — двухмесячный, считая со дня выдачи «листа»)[57][11].

Гусария была организована в хоругви (роты) по 100—200 коней, а на поле боя хоругви объединялись в хуфы[~ 7] — отряды, близкие по численность к полкам.

Хоругвь состояла из по́четов — наименьшей войсковой единицы в польской кавалерии. Почет состоял из челядников (почетовых) и товарища, собственно владельца этого почета, который за собственные средства покупал коней, всё снаряжение и оружие. Исключением была только знаменитая гусарская пика, которую обязан был покупать ротмистр. Из-за дороговизны коней, оружия и снаряжения, ротмистр нередко покупал для товарищей недостающие элементы, так покупку дорогих шкур нередко осуществлял ротмистр.

Челядь в свою очередь делились на челядь почетовую и челядь вольную (польск. luźna czeladź). Почетовая челядь вместе с товарищами принимала участие в битвах — товарищи занимали места в первом ряду атакующих порядков, а почетовая челядь занимала места позади своего товарища. Вольная челядь занималась обозом и хозяйством, организовывала быт во время похода[58].
---------------------------------
и когда писали, что прибыл с большим почетом
то это означало конкретно состоятельного шляхтыча и его свита

ну голодранцы все потом перевернули ...
   
Ну, я вперше в житті бачу людину, яка каже, шо їй то око ріже.
Тимко то таке, він вже одно  не сповна розуму.

Та тобі нічого око не ріже... Бо звик у Вінниці до русизмів.  :facepalm1:
   
Пташка ти підтримуєш такі пам'ятники саме таким людям?  :weep:

Бо щось не чули відповіді... Тільки жалюгідне виправдання з твого боку, що всім байдуже.
   
Пташка ти підтримуєш такі пам'ятники саме таким людям?
Ти шо, ше й олігофрен? Звичайно шо ні,  варіант "пам'ятника" я вище навів )))
Я б ще й більшість  "почесних громадян" Вінниці позбавив цього звання посмертно, бо там в основному совдепівські чинуші та військові.
   
Я б ще й більшість  "почесних громадян" Вінниці позбавив цього звання посмертно
Хоч це радує, що ти розумніший трошки за Харківян.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія