Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Квартал 95 знову обхезався

Re: Квартал 95 знову обхезався

Ні, почитай уважно.
Бачиш вилізло гниле нутро Мирослави .Як я і говорив . :)  :D
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

:facepalm:

Готова на 10000 євро парі укласти? Що вона робила перепост у себе на сторінці цієї "новини" російського каналу?
Всі давно знають що робила .Але Мирося засцить парі  .вона тільки гавкати вміє .
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

на пост президента було 40 претендентів, сказати що це позбавлення вибору яб ненаважився ..
там мамка пролетіла. ось мирося і мусіла :D  за хзелепня голоснути. Тому присмак гірше гіркої редьки у неї,але що вибрала то має. вірніше мала,тепер шольц у неї все. Теж пройшов школу совка як і маркель,до речі.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Скріни не горять .Давай вже про Петра .
Мудачуківець, то було досить незграбне застереження українцям не вестися на заманухи кремля. Звісно, варто було супроводити публікацію відповідним текстом. Адже решта матеріалів на її ФБ-сторінці були однозначно проукраїнськими
Зрозуміло, що тобі ментально ближче липецька коцабка пєрєвєдєнцева, аніж українка Кияшко з Кривого Рогу
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я не розумію чому тут захищають героїню, яка втікла від окупації, але 8 років до цього не змогла опанувати українську?
Що їй заважало?
8 років це тільки війни, але ще й 30 років незалежності.
От ви, шуша, перейшли на дописи українською ще до активної фази, то чому захищаєте особу героїні номеру, яка почала намагатись розмовляти українською лише тоді, коди в жопу півень клюнув?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Схоже цій актрисі вже не буде місця на нашій сцені. Її занесено до Миротворця, розкопано факти її ватяності. Але варто було б ще й дізнатися, хто автор репрізи.

Жидков з Тамбова.
Як і усі п'ять років до того коли поливав своїм свінособачим "гумором" бувщого президента.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Бачиш вилізло гниле нутро Мирослави .Як я і говорив . :)  :D
Ти б може менше смердів, га?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

А цікаво, що деякі прихильники Зеленського і досі відділяють його від 95 кварталу. А дарма, бо це і досі (ментально) одне ціле.
(tu)  хто  що заклав підвалини в молодого недоросля(любого) то і несе він до смерті з собою в більшій чи меншій мірі. і змінити то вдалося одиницям тільки шаленою працею над собою.
 Яничарство це яскравий приклад і тому каци крадуть молодняк наш і везуть до себе клепати власне таки новітніх яничарів. Монгольська традиція "кунацтва" підкорених вершків тамтого суспільства на короисть орди тримається до сьогодні.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Жидков з Тамбова.
Як і усі п'ять років до того коли поливав своїм свінособачим "гумором" бувщого президента.
Гнати нах і Жидкова, і худдиректора і ту акторку. Юрія Великого шкода, але його вибачення було недостатнім.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я не розумію

На цьому можна закінчити цитування.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ти б може менше смердів, га?
А як парі на 1 000 євро ? Засцяла ?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я не розумію чому тут захищають героїню, яка втікла від окупації, але 8 років до цього не змогла опанувати українську?
Що їй заважало?
8 років це тільки війни, але ще й 30 років незалежності.
От ви, шуша, перейшли на дописи українською ще до активної фази, то чому захищаєте особу героїні номеру, яка почала намагатись розмовляти українською лише тоді, коди в жопу півень клюнув?

Ще раз. Про кого ти торочиш, що людина за вісім років не вивчила українську? Якщо б буремна фантазія сценариста зробила би уособлений образ, це одне. Але він придовбався саме до Скадовська, де споконвіку розмовляли українською. А зараз це містечко ще й в окупації.

То йди запитуй у недолугого сценариста та тупої акторки, які все це грали, а не в мене.

Не можна принижувати мешканців конкретного міста, та ще й наводити на них наклепи тільки тому, що недолугим кварталівцям сподобалися дурнуваті сіські довська.

Це зрозуміло?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

А як парі на 1 000 євро ? Засцяла ?
Яке парі, мудачуківець?  ;o
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

На цьому можна закінчити цитування.

Латентний кацап, ти навіть після гасел Петра про мову не перейшов на мову.
Тебе відвези туди, куди й героїню, точно як вона розмовляв би з місцевими
   
Re: Квартал 95 знову обхезався


Re: Квартал 95 знову обхезався
alexUP [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 01:52
IP/Host: ---.b024.la.net.ua
Myroslava, cьогодні в 01:48
Розгорнути попередні цитати...
БРЕХНЯ,

 :facepalm:

Готова на 10000 євро парі укласти? Що вона робила перепост у себе на сторінці цієї "новини" російського каналу?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Латентний кацап, ти навіть після гасел Петра про мову не перейшов на мову.
Тебе відвези туди, куди й героїню, точно як вона розмовляв би з місцевими

Відвези

Чи за базар не відповідаєш?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Яке парі, мудачуківець?  ;o

Точно захворіла. На вибіркову сліпоту
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

якщо говорити про суть, то від Кварталу украінці отримали декілько хвилин тупого "гумору".
Тут їм навіть не вибачатися треба. Їм треба запитати самих себе, чому їхні голови взагалі таке плодять
І дуже довго суспільство цього в кращому разі не сприймало серйозно, а в гіршому — аплодувало. Та навіть і зараз є люди, які кажуть: „ну вони же просто артисти“.

Але цього головного артиста ж не прив’язували до батареї, правда? І сценарії йому писала його творча команда, якою він же і керував.
В кожного артиста має бути моральний компас, який відображає його цінності.
Значить, такими були і є цінності людей, які зараз керують державою
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Що вона робила перепост у себе на сторінці цієї "новини" російського каналу?
Мудачуківець, читати не вмієш?
Робила, але в якості не дуже вдало оформленого застереження українцям не вестися на заманухи паРаші.
Всі решта матеріалів на її сторінці однозначно доводили її проукраїнськість.
Зовсім дахом поїхав?
Квартал в той час  давав концерти на передовій, та закуповував необхідне для наших бійців.
Чи ти тільки гучний ПіАр сприймаєш, на показуїху ведешся?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я как-то думал описать свои давние наблюдения из серии "ментальность совка"... С подробным рассмотрением всех его качеств и признаков. Лень просто. А вот теперь думаю, может и писать ничего не надо. Просто цитатки из ФУПа приводить, и будет, как учебник.

Украинцы вышли из того самого совка, из "новой исторической общности людей - советского народа". От старой совковой ментальности не избавились, новой ментальностью свободных людей не обзавелись. В период испытаний эта ментальность лезет из многих, как пена из свежей колы...
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ще раз. Про кого ти торочиш, що людина за вісім років не вивчила українську? Якщо б буремна фантазія сценариста зробила би уособлений образ, це одне. Але він придовбався саме до Скадовська, де споконвіку розмовляли українською. А зараз це містечко ще й в окупації.

То йди запитуй у недолугого сценариста та тупої акторки, які все це грали, а не в мене.

Не можна принижувати мешканців конкретного міста, та ще й наводити на них наклепи тільки тому, що недолугим кварталівцям сподобалися дурнуваті сіські довська.

Це зрозуміло?

Ви заперечуєте існування таких героїнь безвідносно до їхнього місця проживання в Україні?
А про Скадовськ я вже неодноразово казав- прокол, нідочого Скадовськ.
Але... хрін його знає, може сценарісту такий випадок зустрічався саме зі скадовчанкою, тільки називати місто було необов'язково
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Тримай, мудачуківець
Жена Порошенко Марина: "Україна потерпає від української навали."
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Мудачуківець, читати не вмієш?
Робила, але в якості не дуже вдало оформленого застереження українцям не вестися на заманухи паРаші.
Всі решта матеріалів на її сторінці однозначно доводили її проукраїнськість.
Зовсім дахом поїхав?
Квартал в той час  давав концерти на передовій, та закуповував необхідне для наших бійців.
Чи ти тільки гучний ПіАр сприймаєш, на показуїху ведешся?
Тоді чому ти засцяла закластись на 1 000 з паном alexUP ? Може тому що ти брешеш і знаєш ,що твоя позиція програшна ?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Відвези

Чи за базар не відповідаєш?

Чого Петра не послухався, базарник?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ви заперечуєте існування таких героїнь безвідносно до їхнього місця проживання в Україні?
Я заперечую.
Жодна російськомовна у побуті людина, що народилася і зросла в Україні, ніколи в житті такого жаху не нагородить, як та акторка в цій репрізі.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Як Порошенко і Мудачук?
Як Зеленський і Мудачук, якого він евакуював
Як Зеленський і Наумов, якого він вивіз з України та визволив з в'язниці
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Тоді чому ти засцяла закластись на 1 000 з паном alexUP ? Може тому що ти брешеш і знаєш ,що твоя позиція програшна ?
Мудачуківець, ти зовсім тупий як всі мудачуківці чи просто прикидаєшся?
З приводу чого я мала закластися з паном alexUP ?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Мудачуківець, читати не вмієш?
Робила, але в якості не дуже вдало оформленого застереження українцям не вестися на заманухи паРаші.
Всі решта матеріалів на її сторінці однозначно доводили її проукраїнськість.
Зовсім дахом поїхав?
Квартал в той час  давав концерти на передовій, та закуповував необхідне для наших бійців.
Чи ти тільки гучний ПіАр сприймаєш, на показуїху ведешся?

Ага, на передовій

   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Myroslava - така сама як та ватяна акторка .копія .Нічим не відрізняється .
це деркачовська підстілка, яка тягала на ФУП фсбшні фейки Деркача
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Чого Петра не послухався, базарник?

Злив зараховано.

Ухилянт він всюди ухилянт
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я заперечую.
Жодна російськомовна у побуті людина, що народилася і зросла в Україні, ніколи в житті такого жаху не нагородить, як та акторка в цій репрізі.
Продовжуй ,значить писав цей жах ворог України .І писав свідомо .Зеленські прочитали ,завізували  і пустили в роботу . Так в них працює .
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Продовжуй ,значить писав цей жах ворог України .І писав свідомо .Зеленські прочитали ,завізували  і пустили в роботу . Так в них працює .
ну так Зеленські завжди були під Сівковичем і Мудачуком
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

коли москвороті квартальщики постійно принижували українців всіх все влаштовувало, коли підїпнули своїх же москворотих, ґвалт на пів села :facepalm:

кого влаштовувало? тебе?
може ти і ржав з ебонітових паличок і кліпа про козаків-будьмогеїв, нормальним людям від такого лайна хіба блювати хотілось
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я заперечую.
Жодна російськомовна у побуті людина, що народилася і зросла в Україні, ніколи в житті такого жаху не нагородить, як та акторка в цій репрізі.

Я не такий категоричний- не знайомий з усіма російськомовними, народженими в Україні.
Можливо й автори не знають таких російськомовних, можливо вони висміювали вигаданих, щоб таких і не було
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Як Зеленський і Мудачук, якого він евакуював
Як Зеленський і Наумов, якого він вивіз з України та визволив з в'язниці
Тобто не треба було обмінювати Мудачука на декілька десятків азовців, включно з п"ятьма командирами Азова?
Не треба було відбирати в Мудачука все "чесно награбоване" , включно з тим, що пожаловал йому з широкого плеча каракулеголовий?
Треба було продовжити справу каракулевого по популяризації Мудачука як ефективного "переговорника"?
Скільки ЗМІ було забрано у Мудачука при Зе, які він придбав за сприяння каракулевого?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Злив зараховано.

Ухилянт він всюди ухилянт

Мели що хочеш, я тебе не сприймаю всурьйоз
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я не такий категоричний- не знайомий з усіма російськомовними, народженими в Україні.
я тільки до середини спромоглася дослухати те лайно, але там вона таке городить, що ні на яку голову не натягнеш.
В реалі такого бути не може.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

це деркачовська підстілка, яка тягала на ФУП фсбшні фейки Деркача
Мудачуківець, ти відстав від життя. Каракулеголовий в запалі з трибуни ВР підтвердив автентичність своїх віртуальних жмурукань з хуйлом. Так що фсбшник Деркач тут вже ні до чого.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

я тільки до середини спромоглася дослухати те лайно, але там вона таке городить, що ні на яку голову не натягнеш.
В реалі такого бути не може.
Гріх в цій гілці, але й я всього номеру не бачив 8-)
Сіську довську чув, і далі щось подібне.
Тож й кажу- можливо її вигадали, щоб таких і не було
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Тобто не треба було обмінювати Мудачука на декілька десятків азовців, включно з п"ятьма командирами Азова?
Не треба було відбирати в Мудачука все "чесно награбоване" , включно з тим, що пожаловал йому з широкого плеча каракулеголовий?
Треба було продовжити справу каракулевого по популяризації Мудачука як ефективного "переговорника"?
Скільки ЗМІ було забрано у Мудачука при Зе, які він придбав за сприяння каракулевого?
Азовців було обміняно на кадирівців, а Мудачука евакуювали, як і твого Деркача.
Мудачуковські журналісти працюють на гнилому брехливому Марафоні на Боневтіка.
В Мудачука все залишили і трубу і Г+Г.
Всі акціі в нього залишилися і він продовжує збагачуватися з Боневтіком на крові українців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія