Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В якій країні ми живемо?

⚡️Кабінет Міністрів дозволив цілодобову роботу ТЦК, — представник Кабміну у ВР

Ось, що ТЦК можуть тепер робити цілодобово:
- розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення;
- організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобовʼязан их і резервістів (для районних ТЦК та СП);
- вести облік призовників, військовозобовʼязан их та резервістів, облік транспортних засобів, що підлягають передачі ЗСУ під час мобілізації та у воєнний час.

Джерело – Інтерфакс-Україна

 :facepalm: Трудове законодавство? Ні, не чули... А лікарі ВЛК теж мають цілодобово бути на стрьомє? Вони хіба вважаються призваними на службу, чи етадругоє?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:facepalm: Трудове законодавство? Ні, не чули... А лікарі ВЛК теж мають цілодобово бути на стрьомє? Вони хіба вважаються призваними на службу, чи етадругоє?

Все дуже просто буде. Пару лікарів будуть чергувати вночі. От це і буде нічна " комісія"  Набрати лікарів які будуть працювати по суті в три зміни нереально. Тому буде нічне ВЛК ще краще ніж зараз денні. Здоровий і пшол на фронт.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вони і так чергували там вночі, у Львові цим не здивуєш
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Все дуже просто буде. Пару лікарів будуть чергувати вночі. От це і буде нічна " комісія"  Набрати лікарів які будуть працювати по суті в три зміни нереально. Тому буде нічне ВЛК ще краще ніж зараз денні. Здоровий і пшол на фронт.

Не треба зради, підписів на обхідному ВЛК має бути не один і не два.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ТЦК?  ;o
Яке вони маять відношення?

Одразу видно людей, які до ТЦК не дійшли  :weep:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тобто тепер ТЦК буде приймати з 14 до 17 у вівторок і четвер але цілодобово?  :facepalm:
   
А лікарі ВЛК теж мають цілодобово бути на стрьомє?

Та буде черговий лікар, який подивиться, що в тебе всі кінцівки на місці, та дасть на підпис вже проштампований бігунок, за яким ти безмежно придатний.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

по хатах будуть ночами повістки роздавати?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:facepalm: Трудове законодавство? Ні, не чули... А лікарі ВЛК теж мають цілодобово бути на стрьомє? Вони хіба вважаються призваними на службу, чи етадругоє?

Відповідно до статті 108 КЗпП робота в нічний час оплачується в підвищеному розмірі, який установлюється генеральною, галузевими (регіональними) угодами та колективними договорами, але не нижче 20%тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи в нічний час.

Здійснювати оплату за роботу в нічний час нижче 20 % або взагалі не оплачувати роботу в нічний час заборонено. За порушення мінімальних трудових гарантій, до яких належить оплата за роботу в нічний час, частиною четвертою статті 265 КЗпП передбачений штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожного працівника, щодо якого здійснено порушення.(с)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/voynareal/83546

Цей піздабол не встані нічого зробити, тупо дує щоки :weep:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Взяли. І вбили людину і ще премію за це отримали  :facepalm:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

та що там ФУП. Ви марафон подивіться. За цілий день жодного поганого слова про кацапів чи хуйла. Головний ворог тепер ухилянти. Цілий день крутять усіляких диких і хіба чути "ухилянти, ухилянти, ухилянти". Будемо стріляти коліна, зачищати. Як кацапів зачистити то він не йде а українців він буде зачищати  :-G

Оце ти добрячої дурі курнув!  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Почему набрать новых на службу в ТЦК нереально? Это ж служба в тылу для  военных или бронь автоматом для медработников) , и это минимум ;)
Лишь бы штаты расширили)))
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Оце ти добрячої дурі курнув!  :laugh:

На темі мобілізації багатьом мізки поплавило
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
N88

Почему набрать новых на службу в ТЦК нереально? Это ж служба в тылу для  военных или бронь автоматом для медработников) , и это минимум ;)
Лишь бы штаты расширили)))

Тому що з теплого місця в окоп теж не тільки лиш всі хочуть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Почему набрать новых на службу в ТЦК нереально

Новиз треба навчити. Та і якщо будуть старі поавила, то фіг 8о зміниться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/voynareal/83546
Якась хєрня, у мене в баті був випадок епілепсії, чувака відправили на ВЛК і визнали непридатним, чувак поїхав додому. Все офіційно. Я служу в якихось інших ЗСУ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якась хєрня, у мене в баті був випадок епілепсії, чувака відправили на ВЛК і визнали непридатним, чувак поїхав додому. Все офіційно. Я служу в якихось інших ЗСУ?
Потому что ВЛК это отбор, а не исцеление инвалидов
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Потому что ВЛК это отбор, а не исцеление инвалидов
ну так а той чоловік з Одеси, він на ВЛК не заявив що він епілептик? Не зміг надати підтверджуючих хворобу документів? Якась мутна історія.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну так а той чоловік з Одеси, він на ВЛК не заявив що він епілептик? Не зміг надати підтверджуючих хворобу документів? Якась мутна історія.

він навіть паспорта не мав, троха пив і був інвалідом з дитинства



Останнє редагування: 9 лютого 2024 18:56:37 від DFMB
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не треба зради, підписів на обхідному ВЛК має бути не один і не два.

Та яка зрада,і зараз таке є. У мене колега сидить на ВЛК у нас обласному. Буває що дьоргають в неробочий час як бусік заповнять. То думаєш всі виходять? Та хер там. Домовляються хто вийде і хто кого перекриває. Ясно що не один лікар сидить але і не комісія у повному складі. А якщо це буде ніч то от прямо так тобі всю ніч дохтєр кожен буде сидіти і чекати ухилянтів. Нах йому це треба.Чергувати буде пару людей в кращому випадку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

він навіть паспорта не мав, троха пив і був інвалідом з дитинства

Показати зображення...

Скоріш за все язик запав і задихнувся. Треба знати і вміти як допомогти епілептику. Особливо якщо приступ глибокий і з повторами.Якщо там в частині були якісь шлапаки лікарі що епілептиків ніколи в очі не бачили то ніц дивного.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Скоріш за все язик запав і задихнувся. Треба знати і вміти як допомогти епілептику. Особливо якщо приступ глибокий і з повторами.Якщо там в частині були якісь шлапаки лікарі що епілептиків ніколи в очі не бачили то ніц дивного.
Именно поэтому в армию берут молодых и здоровых. Это не санаторий или госпиталь. Если б компенсацию родным выплатила ВЛК, осмотр был бы осмотром, не только бумажным
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

В якій країні ми живемо?

⚡️Кабінет Міністрів дозволив цілодобову роботу ТЦК, — представник Кабміну у ВР

Ось, що ТЦК можуть тепер робити цілодобово:
- розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення;
- організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобовʼязан их і резервістів (для районних ТЦК та СП);
- вести облік призовників, військовозобовʼязан их та резервістів, облік транспортних засобів, що підлягають передачі ЗСУ під час мобілізації та у воєнний час.

Джерело – Інтерфакс-Україна

тобто бусіки будуть тепер ловити цілодобово та без вихідних!
а то раніше нарід до магазину пізно увечері вилазив з нір, тепер зась!
   
цілодобово та без вихідних

Цікаво, нічні засідання розстрільних трійок будуть чи ні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Моє ВЛК і так мало вечірні зміни, навіть була думка піти ввечері, щоб менше було черг)
Це просто легалізація поточного стану
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Оце ти добрячої дурі курнув!  :laugh:
ухилянту ПНХ чи ти в краківському батальоні окопи риєш? Тоді просто ПНХ.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на фоні існуючих процесів зміни до мобілізації в Україні,
хіхоньки "а от у москалів диктатура яка" звучать все менш смішно   ))

але рядовий в 65 р це звісно треш.
чому треш. раціональне використання наявного біологічного матеріалу. причому давно описане у фантастиці.....яка накінець стає дійсністю. а ви думали там про якигось інопланетян реальність буде? :D  Фантастика давно у нас під носом. дай тільки волю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Моє ВЛК і так мало вечірні зміни, навіть була думка піти ввечері, щоб менше було черг)
Це просто легалізація поточного стану

Та просто народ не в курсі, що у Львові так давно  :weep:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я не в Україні
ти з ТС можеш організувати роздачу за кордоном -він теж втік від мобілізації. :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не зміг надати підтверджуючих хворобу документів?

Якщо лапають на вулиці і пакують в бус, то додому за жоками вже не пускають
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Цікаво, нічні засідання розстрільних трійок будуть чи ні?

А як же! Ще й нічні виконання приговорів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну так коли лапають людину в комендантську годину, то якраз і треба нічне тцк.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Цікаво, нічні засідання розстрільних трійок будуть чи ні?

нє
розстрілів не буде
тільки коліна будуть прострілювать
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

ухилянту ПНХ чи ти в краківському батальоні окопи риєш? Тоді просто ПНХ.

Ти там як, по дорозі у Краків, вже наляг на весла? Там, у північній Атлантиці, кажуть, айберги бувають. Бінокля не забудь своєчасно взяти. :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Скоріш за все язик запав і задихнувся. Треба знати і вміти як допомогти епілептику. Особливо якщо приступ глибокий і з повторами.Якщо там в частині були якісь шлапаки лікарі що епілептиків ніколи в очі не бачили то ніц дивного.
Цей випадок здається був ще влітку. Чувак реально був хворий, видно навіть нефахівцям, працював вантажником на ринку, тобто фізично був добре розвинений, ото й загребли.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Цей випадок здається був ще влітку. Чувак реально був хворий, видно навіть нефахівцям, працював вантажником на ринку, тобто фізично був добре розвинений, ото й загребли.
я навіть не знаю, як лікарі не могли знати, як приборкувати напад епілепсії.

Коли я навчалася у технікумі - це ще були мої юнацькі 17-18 роки, у нас в групі навчалася дівчина із епілепсією. Так от, один такий приступ у неї стався прямо серед уроку. Перелякала всіх, бо вона впала зі стільця на прохід і її почало тіпати. Вчителька не розгубилася - накрила її чорним платком і попросила у дівчат розчоску що в рота запхнути між зуби.

Приблизно в той же час я їхала в Черкасах в міському автобусі і там посеред автобуса з молодим чоловіком стався аналогічний випадок - пасажири швиденько його на наступній зупинці винесли, поклали на лавку на бік і залишилися до приїзду швидкої.

А ви кажете, що лікарі не здьобні надати першу допомогу при приступі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я навіть не знаю, як лікарі не могли знати, як приборкувати напад епілепсії.

Коли я навчалася у технікумі - це ще були мої юнацькі 17-18 роки, у нас в групі навчалася дівчина із епілепсією. Так от, один такий приступ у неї стався прямо серед уроку. Перелякала всіх, бо вона впала зі стільця на прохід і її почало тіпати. Вчителька не розгубилася - накрила її чорним платком і попросила у дівчат розчоску що в рота запхнути між зуби.

Приблизно в той же час я їхала в Черкасах в міському автобусі і там посеред автобуса з молодим чоловіком стався аналогічний випадок - пасажири швиденько його на наступній зупинці винесли, поклали на лавку на бік і залишилися до приїзду швидкої.

А ви кажете, що лікарі не здьобні надати першу допомогу при приступі.
в рота між зуби  :facepalm1: чорнис платком :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

TarryT і 19 гостей
 
Повна версія