Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список Богів і Полубогів ФУПА, список підземного царства. :(

ценительница алей :D
Її немає в списку?
   
у тебе пунктик по садо-мазо?
чи це ти пропонуєш мені тебе відшмагати?

ну, раз ти так дуже просиш...
та нє... я шаную класиків української літератури! Кошено!
   
та нє... я шаную класиків української літератури! Кошено!
Та я теж їх шаную. Стрижено!

Але наскільки я пам*ятаю, батогом били або хазяїни своїх батраків, або цигани своїх дружин. Ну, на служанку я вродь не підписувалася, а у бік цигана я навіть не подивлюся, не кажучи вже про те, щоб з ним ще й спілкуватися чи щось інше...
   
Та я теж їх шаную. Стрижено!

Але наскільки я пам*ятаю, батогом били або хазяїни своїх батраків, або цигани своїх дружин. Ну, на служанку я вродь не підписувалася, а у бік цигана я навіть не подивлюся, не кажучи вже про те, щоб з ним ще й спілкуватися чи щось інше...
Глібов явно не про циганів писав... :gigi:
зрештою,  :dopovid: за махровий расизм  :laugh:
   
Глібов явно не про циганів писав... :gigi:
зрештою,  :dopovid: за махровий расизм  :laugh:
а, ну то пнх. Я думала, в твоїй голові щось і справді ще є окрім гівна... помилялася..
   
а, ну то пнх. Я думала, в твоїй голові щось і справді ще є окрім гівна... помилялася..
так, гівна моїй голові точно нема
   
так, гівна моїй голові точно нема
це ще не доведено.
   
це ще не доведено.
і не тре мені гівно доводити
   
і не тре мені гівно доводити
ги. То воно таки є, що ти не вважаєш за потрібне його доводити?  (tu)
   
ги. То воно таки є, що ти не вважаєш за потрібне його доводити?  (tu)
повторюю для альтернативщиків- нема, не буде, і нєфуй мені його доводити- все"дно у вас ніфіга не получиться.
   
повторюю для альтернативщиків- нема, не буде, і нєфуй мені його доводити- все"дно у вас ніфіга не получиться.
та ти сам вже довів, що там в тебе його дофіга.

І да, ротика прикрий, альитернативноодарь онний.

Задрав своїми свиньохами і сцяними картинками. Тебе попросили раз, повторили кілька разів. Якщо до тебе нормальні слова не діходять, то залишається лише хуєтиканням тебе виховувати.

І да. Я не знаю, хто на тебе стукнув, але якщо ти і далі продовжуватимеш в тому ж свиньосцяному напрямку рухатися, то вже стукати на тебе буду і я. Ібонєxyй. Реально дістав нізауйсобачий виносити мозг якоюсь хернею, яка ні до політики, ні до поточної влади не має ніякого відношення.


Пішла купувати тачьку для хуєтикання.  :pooh_go:
   
Бандер1вець додається до списку, пруф
Пс штабних буду стирати абирвалг не пройде ;)
   
Бандер1вець додається до списку, пруф

погодься, магістра ми з тобою трішки перевиховали - вже немає тих сраних свиньох і сцяних картинок. Ще кілька таких піздюлін, і з нього люди вийдуть - якщо не юльком, то хоча б нормальним стане, а не пацію кувікающою.
   
погодься, магістра ми з тобою трішки перевиховали - вже немає тих сраних свиньох і сцяних картинок. Ще кілька таких піздюлін, і з нього люди вийдуть - якщо не юльком, то хоча б нормальним стане, а не пацію кувікающою.
не вірю, бо він дійсно бот
   
не вірю, бо він дійсно бот
а ми давай його перевіримо.
   
а ми давай його перевіримо.
перевір, я вже
   
перевір, я вже

на які запитання він дав неправильні відповіді?
   
на які запитання він дав неправильні відповіді?
була в нас розмова про допис на тверезо інфо. Я вважаю, що він попалився
   
була в нас розмова про допис на тверезо інфо. Я вважаю, що він попалився
дай ссилку на розмову.

ти вважаєш його не людиною, а програмою, чи ти маєш на увазі, що він тут пише за плату як штабний?
   
дай ссилку на розмову.

ти вважаєш його не людиною, а програмою, чи ти маєш на увазі, що він тут пише за плату як штабний?
за плату, звісно. А лінк навіть не знаю, за якими словами шукати
   
за плату, звісно. А лінк навіть не знаю, за якими словами шукати
:umnik2: дивно...
   
:umnik2: дивно...
чому?
   
чому?
у нього немає стільки штабних постів, щоб це мало хоч якийсь заробіток. ну, або у нього зараз відпустка, або його скоротили..
   
у нього немає стільки штабних постів, щоб це мало хоч якийсь заробіток. ну, або у нього зараз відпустка, або його скоротили..
та він же в кожну, навіть нейтральну тему, тягне якесь гівнорепліку про Зеленського. Не помічала?
   
та він же в кожну, навіть нейтральну тему, тягне якесь гівнорепліку про Зеленського. Не помічала?
помічала. але то я взагалі не враховувала - то ж пости не по темі.
   
помічала. але то я взагалі не враховувала - то ж пости не по темі.
о! А тепер зверни на них увагу
   
о! А тепер зверни на них увагу
бум пасматрєть. Останнім часом він щось взагалі мишей не ловить, лопоче щось несуразне...
   
оце конспіролухів розвелося! :weep:
   
бум пасматрєть. Останнім часом він щось взагалі мишей не ловить, лопоче щось несуразне...
ну от сьогодні, дивись https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=405185.msg24037913#msg24037913
   
ну от сьогодні, дивись https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=405185.msg24037913#msg24037913
(tu) ти дуже вчасно.  :gigi:
   
(tu) ти дуже вчасно.  :gigi:
ти знаєш, де мона короля-віслюка з укр. озвучкою взяти?
   
ти знаєш, де мона короля-віслюка з укр. озвучкою взяти?
На толока або гуртом проекті не шукав? Торенти.
   
На толока або гуртом проекті не шукав? Торенти.
нема! ніде! від слова "зовсім"! і навіть платно нема! :(
   
Бандер1вець додається до списку, пруф

не завидуй.  :D
спочатку відмотай пару років банів як я  (tu)  :D
   
не завидуй.  :D
спочатку відмотай пару років банів як я  (tu)  :D
я не заздрю
   
Перевірили... :shuffle:
   
.

Останнє редагування: 1 лютого 2021 00:06:27 від elipse
   
Лишите Alezka и дончанина права удалять посты форумчан из их тем. В основном их темы и посты несут вражескую пропаганду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія