Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сашко Лірник видав двомовну книгу

Сашко Лірник видав двомовну книгу



Наш Формат
8 хв.  · Поширено серед: _Публічно
 Ексклюзивно у "Нашому форматі"!

Найвідоміший казкар України видав нову двомовну книжку!
https://bit.ly/3hJq7Zk

Давно шукали для своєї малечі особливу книжку? Щоб котики співали колискові. Щоб Сон-Дрімота приходила під віконечко. Щоб зайчик приносив гостинці, а песик – охороняв дитячий сон. Щоб українською і про українців. Ми вже все знайшли – "Пухнасті казочки. Fluffy Fairy Tales" Сашко Лірник (Моя країна Україна).

Казки-віршики українською і англійською мовами
Кожна книжка із підписом Сашка Лірника
Атмосферні ілюстрації і улюблені персонажі

Наклад книжок маленький. Замовляйте, щоб і вашій малечі перепав примірник "Пухнастих казочок".
   
Лірник трохи схуд на цьому фото чи шо? :S
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

нехай співає біля суду....митець скривдив своє ім'я.
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

нехай співає біля суду....митець скривдив своє ім'я.
Дійсно? І чим саме?
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

українською і англійською мовами

скандала не будет, расходимся  :(
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Дійсно? І чим саме?
митці по за політикою. але дехто з штанів намагався вискочити минулого року.
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

скандала не будет, расходимся  :(
власне сам переклав? респект і повага!
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

митці по за політикою. але дехто з штанів намагався вискочити минулого року.
У вас зараз президент, більшість ВР та Кабмін митці.
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу
den

В малої вже є
З підписом автора
Якісна книжечка
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

У вас зараз президент, більшість ВР та Кабмін митці.
в мене нема президента) владі не довіряю. але тих, хто підтримує якусь з політсил митців чекає важка карма. Кузьма не дасть збрехати.......шкод а, що так його доля склалась. Землю йому пухом.
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

в мене нема президента) владі не довіряю. але тих, хто підтримує якусь з політсил митців чекає важка карма. Кузьма не дасть збрехати.......шкод а, що так його доля склалась. Землю йому пухом.
Кузьма наче ПР підтримував, це не враховуючи ще туру на підтримку 2 терміну Кучми.
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу
Пшениця

Рік тому якось захотів своїй малій (8 років) дати послухати на ніч казочку цього казкаря.
Знайшов якусь з його казок в Ютубі, увімкнув.
А там така казочка для дітей... про діда, який якось захотів переспати з якоюсь бабою (чи то своєю, чи то чужою, я і не дослухав, і вже і не пам"ятаю), і пішли деталі...
То я хутко і вимкнув.
І ще одне. Гундосить, погано чути, артикуляція нівдугу, ковтає кінці слів, приригочує і присмоктує весь час, між словами не робить жодних перерв... як п"яний, короче.
Короче, жесть досвід отримав  :gigi:

Останнє редагування: 18 червня 2020 19:48:58 від Пшениця
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Кузьма наче ПР підтримував, це не враховуючи ще туру на підтримку 2 терміну Кучми.
саме так і було, і його друзі казали, що він з того дуже переймався останні роки життя.....він міг вийти на Майдан, навіть у Львові, громада б йому простила слабкість чи тиск органів. але на те чомусь Кузьма не пішов......залишив світ з тягарем
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Кузьма наче ПР підтримував, це не враховуючи ще туру на підтримку 2 терміну Кучми.
Там ще й озиме покоління можна пригадати...
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Рік тому якось захотів своїй малій (8 років) дати послухати на ніч казочку цього казкаря.
Знайшов якусь з його казок в Ютубі, увімкнув.
А там така казочка для дітей... про діда, який якось захотів переспати з якоюсь бабою (чи то своєю, чи то чужою, я і не дослухав, і вже і не пам"ятаю), і пішли деталі...
То я хутко і вимкнув.
І ще одне. Гундосить, погано чути, артикуляція нівдугу, ковтає кінці слів, приригочує і присмоктує весь час, між словами не робить жодних перерв... як п"яний, короче.
Короче, жесть досвід отримав  :gigi:
шалунішка 
   
Открыл первую попавшуюся сцыль на ютубе



Мне понравилось, чесгря... Думю, шо диточкам интересно смотреть и слушать нью-деда Панаса.
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу
den

Открыл первую попавшуюся сцыль на ютубе

https://www.youtube.com/watch?v=2ilxe2IZVaU
Мне понравилось, чесгря... Думю, шо диточкам интересно смотреть и слушать нью-деда Панаса.
Лірник майже щовечора розказує нові казки
Малим норм
Казки цікаві для них


   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу
den

Ось прям зараз розказує  "хлопець - кремінь "
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Давно шукали для своєї малечі особливу книжку? Щоб котики співали колискові. Щоб Сон-Дрімота приходила під віконечко. Щоб зайчик приносив гостинці, а песик – охороняв дитячий сон. Щоб українською і про українців. Ми вже все знайшли – "Пухнасті казочки. Fluffy Fairy Tales" Сашко Лірник (Моя країна Україна).

Казки-віршики українською і англійською мовами
Кожна книжка із підписом Сашка Лірника
Атмосферні ілюстрації і улюблені персонажі

Наклад книжок маленький. Замовляйте, щоб і вашій малечі перепав примірник "Пухнастих казочок".

З гордістю можу сказати : ілюстрував книжку мій найкращий друг Василь Власюк. :friends:  :drinks:
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Де і коли буде презентація?

Хочу книжку з афтографом митця  :blush2: 
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу
den

З гордістю можу сказати : ілюстрував книжку мій найкращий друг Василь Власюк. :friends:  :drinks:
(tu)
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Василь Власюк
15 червня о 20:43  ·
Знайомий художник погортав нашу з Лірником книжку, дійшов до ось цього розвороту "Котяча праця" (де мама свариться на ледачого котика) і каже: "А от уявіть, що ваша книжка потрапляє до якогось Тамбова. Тамтешній узкоязичний, який нібельмеса в українській, бачить цю ілюстрацію, де щось вариться в каструлі, читає: "Мама котика сварила" (по-їхньому "Мама котіка сваріла") і впадає в ступор...". Після цього Салавйови-Скабєєви, потрясаючи книжкою, кричать, що "праклятиє бєндєрофашисти нє только епілєптічєскіх старушек насілуют і мальчіков в трусіках распінают, но і научают малєнькіх дєтєй варіть кошек!". Лавров робить запит в ООН, Захарова звертається "ко всєм людям доброй волі"... Виходить, наша книжка, разом зі "скажи: Паляниця!" може слугувати тестом на "узкоязичную чєлюсть"
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Де і коли буде презентація?

Хочу книжку з афтографом митця  :blush2: 
зайди на Лірникову ФБ-сторінку
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Василь Власюк
Вчора о 12:04  ·
Видання нашої з Лірником книжки в Московії неможливе не тільки через раніше згаданого "сваренного" для русскоязичной чєлюсті котика, а й через деякі принципово неприйнятні для північних "братів" речі. Тут і безліч українських гербів, і котик у новому однострої української почесної варти, і тітушкоподібний песик з прикрашеною колорадкою битою, який отримав здачі від ось таких котиків-військових... А головне - через ось цих маленьких хлопчиків, які годують котика на розвороті "Котик «Брись!»". Придивіться до них уважно. Можливо, знадобиться збільшити картинку:
   
Re: Сашко Лірник видав двомовну книгу

Батьки українці старались говорити російською,бо модно.
Діти українці прагнуть розмовляти англійською.
А внуки українців мабуть фанатітимуть від китайської
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія