Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмак стверджує, що Зеленський затримався в Омані через обмеження польотів. :weep:

ні імені зрадника ні імені журналіста не названо
це сенсаційна новина
каньєшно
   
Арабский журналист, занимающийся проблемами Ближнего Востока, заявил, что ему известна причина, почему сбит украинский «Боинг». И это вовсе не «ошибка». Журналист, скрывающийся под псевдонимом «Наисси Q», пишет, что действующий командующий КСИР Ирана генерал Амир-Али Хаджи-заде узнал, что источник утечки информации, то есть предатель, чья информация привела к ликвидации Касема Сулеймани, вместе с женой сел в самолёт рейса PS752 (Международный Украинских Авиалиний). И он тут же отдал приказ: "Сбейте его!"

 вполне возможно .
   
:facepalm1:
шо, вгадав всі букви і не зміг прочитати текст?
   
каньєшно

класика впровадження дези
названий винуватець і жодного факту крім імені винуватця
а тепер нехай доведе, що він не верблюд
   
шо, вгадав всі букви і не зміг прочитати текст?


брехню ти поширюєш

насправді, в літаку летів коханець дружини айятолли Хоменеі, тому і збили

я про це  у себе в фейсбук іще три дні тому писав, а ти всьо просрав читаючи тільки зе-інформ
   
брехню ти поширюєш

насправді, в літаку летів коханець дружини айятолли Хоменеі, тому і збили

я про це  у себе в фейсбук іще три дні тому писав, а ти всьо просрав читаючи тільки зе-інформ
я в бані сидів  :D  і не слідкував за твоє писаниною
не хочеш, не вірь
   
Казали , що в літак не сіли двоє. Про одного розповіли , а другий мабуть зрадник
   
генерал Амир-Али Хаджи-заде узнал, что источник утечки информации, то есть предатель, чья информация привела к ликвидации Касема Сулеймани, вместе с женой сел
Затримати прєдатєля до посадки на літак занадто складно , а от  збити цілий літак з іноземцями,щоб мати головняк  вже на міжнародному рівні  це раз плюнути.
Бабуїни що з них взяти.
Але скоріше це кацапомулька для заплутування слідів.
   
Хтось прочитав ФУП  :-)o
   
Ось читайте:

Показати зображення...

у меня ничего непоказывает
   
Але скоріше це кацапомулька для заплутування слідів.


 (tu)
   
сюжет де спецслужби знищують літак заради якогось свідка не раз зустрічається в кінематографі
щоб висувати такі версії достатньо передивитись шпіонських фільмів
і ФУП тут не виключення, місцеві теж свої сюжети з кіно перетягують 
   
сюжет де спецслужби знищують літак заради якогось свідка не раз зустрічається в кінематографі
щоб висувати такі версії достатньо передивитись шпіонських фільмів
і ФУП тут не виключення, місцеві теж свої сюжети з кіно перетягують
Ну повивчавши "форума" (ФУП не унікальний в цьому) ще  зразу можна і попередню реакцію оцінити, і  є вже готова купа "експертів" що підтримають вкид типовим "а я же говорил".  :-)o
   
сюжет де спецслужби знищують літак заради якогось свідка не раз зустрічається в кінематографі
щоб висувати такі версії достатньо передивитись шпіонських фільмів
і ФУП тут не виключення, місцеві теж свої сюжети з кіно перетягують 
краче такі сюжети, ніж "я розгадал женщін"  :laugh:
   
1) самолет легко можно завернуть истребителями и затем допрашивать с особым садистким пристрастием.
2) предать Сулеймани и быть на момент его смерти на територии Ирана? окей  :shuffle:
   
думаю это фейк..

если сбили боинг спецом  то явно по другим причинам...
   
В європейських новинах все з'являється на добу чи дві пізніше за ФУП....   чекаємо чи підтвердиться   B-)
   
краче такі сюжети, ніж "я розгадал женщін"  :laugh:

навіть не знаю чим краще,
але у кожного своя пристрасть
   
Впливовий Київ

Одразу декілька фактів вказують на те, що Зеленський зустрічався із російським куратором проекту "Новоросія" Владиславом Сурковим.

❗️ В Україні НЕМАЄ посольства Оману (комунікації будуються через посольство в Москві). Тож як так швидко було організовано візит із країною, з якою в нас мізерний товарообіг та майже жодних перспектив партнерства? До речі, після цієї "історичної" зустрічі посольство так і не відкрили.

❗️Зеленського в Омані супроводжував Єрмак, який постійно знаходиться в прямому контакті з Сурковим та відповідає за комунікації з РФ. Відпочинок із сім'єю"?

❗️Готель було обрано МАКСИМАЛЬНО близько до посольства РФ в Омані. Совпаденіє? Не думаємо!

❗️Ну і вишенькою є те, що особистий літак Медведчука спочатку злітав до Москви, а потім в Оман, коли там знаходився Зеленський. Цікаво, хто був на борту?

Все це є ще одним фактом того, що Зеленський обирає дорогу таємних договорняків з Рашкою. Один такий в нас вже був, тепер замість Оманів сидить у Ростові...
   
такі кацапомульки тільки заставляють більше повірити що Сулеймані цього,  самі казломорді і здали .
   
навіть не знаю чим краще,
але у кожного своя пристрасть
тут справа не в пристрастях
   
думаю это фейк..

если сбили боинг спецом  то явно по другим причинам...

Вкид від кацапів.
   
ТС забанили.
Інакше як за критику Зе причин не бачу.
 :facepalm1:
   
Банять пачками прибічників аж ні разу не зе. Звичайно. Буде час, тут самі довбойоби залишаться. Премія тому, хто лізне найкраще попачку зе.

Останнє редагування: 15 січня 2020 16:02:28 від beggy
   
А как вы обьясните что остальные самолеты как летали так и летают себе и никто их сбивать не собирается
   
Все це є ще одним фактом того, що Зеленський обирає дорогу таємних договорняків з Рашкою. Один такий в нас вже був, тепер замість Оманів сидить у Ростові...
"він везе з Оману інвестиції" (с)
   
это кацапский фейк, они еще со вчера начали пропихивать этот бред  :facepalm:
   
такі кацапомульки тільки заставляють більше повірити що Сулеймані цього,  самі казломорді і здали .

+100500
   
не понял а при чем тут Ермак к теме сбитого самолета  8-:
   
что-то модеры перемудрили со склеиванием тем
   
Такої брехливої влади у нас ще не було.
По дурному брехливої.
Тобто мелю що хочу, усе одно схавають, усі ж навколо дурні.
(tu)  :D Наставника мають доброго, Хуйла...

Останнє редагування: 15 січня 2020 19:36:51 від LSD
   
что-то модеры перемудрили со склеиванием тем
ну, тре ж кудись черговий пук  заховати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія