Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь :(

Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Акторка та сестра Келлі пережили насильство у молодому віці.


Так, знаменитість зізналася, що разом із сестрою Келлі в юнацтві пережила сексуальне насильство з боку дідуся. Про це Стоун поділилася в інтерв'ю The New York Times, розповідаючи про свою автобіографію The Beauty of Living Twice, яка вийде 30 березня.

За словами зірки, вона та Келлі разом вирішили розповісти цю історію в книжці, а потім оголосили ідею мамі. Втім, вона була проти порушувати цю інтимну тему. Згодом сестрам вдалося переконати матір.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

цікаво правда чи щоб від моди не відставати
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Акторка та сестра Келлі пережили насильство у молодому віці.


Так, знаменитість зізналася, що разом із сестрою Келлі в юнацтві пережила сексуальне насильство з боку дідуся. Про це Стоун поділилася в інтерв'ю The New York Times, розповідаючи про свою автобіографію The Beauty of Living Twice, яка вийде 30 березня.

За словами зірки, вона та Келлі разом вирішили розповісти цю історію в книжці, а потім оголосили ідею мамі. Втім, вона була проти порушувати цю інтимну тему. Згодом сестрам вдалося переконати матір.
От цікаво саме від тебе почитати коментарі в такій темі, це ж наче по твоїй спеціальності? Колись дивився лекцію одного сексопатолога. Так вона стверджує, що дуже великий відсоток дітей, переживають сексуальне насильство. Як правило від близьких родичів. Що скажеш?
   
По сучасних стандартах, "сексуальне насильство" <> "зґвалтування". Можливо він їх по дупках шльопав, можливо за плечі торкався...
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Шерон хоч і крута акторка, але певно вже мусить до себе привертати увагу.
   
Згадала бабка у свої 63 роки, як дівкою була ))
І не лише:
Цитувати
Шерон Стоун зазначила, що в автобіографії The Beauty of Living Twice розповість не лише про пережиті зґвалтування дідуся, а й про те, як опинилася на межі життя та смерті через інсульт  Шерон Стоун розповіла про пережитий інсульт і перенесла 7-годинну операцію на головному мозку.


Останнє редагування: 28 березня 2021 14:45:19 від птах Сорока
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(
den

Здається це вже було відомо
Кілька років тому була ця інформація
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

От цікаво саме від тебе почитати коментарі в такій темі, це ж наче по твоїй спеціальності? Колись дивився лекцію одного сексопатолога. Так вона стверджує, що дуже великий відсоток дітей, переживають сексуальне насильство. Як правило від близьких родичів. Що скажеш?


я не зустрічав ні одного випадку щоб розказувати про практику
був один випадок у дорослого шизофреніка, воно там у нього переплелось із маячнею, але я думаю, що в основі про згвалтування у дитинстві правда.

учитель його гвалтував у селі.
вірніше, як гвалтував, хлопчик сприймав то як нормальне і не пручався. сам до нього ходив.
у Полтаві був випадок іще на зорі незалежності, коли син одного зама мера згвалтував десятки підлітків. Сливко відпочиває. Але це я уже читав по експертизам пізніше, я у той час іще студентом був.
   
цікаво правда чи щоб від моди не відставати
Та она уже писала шо не знала, шо в основном инстинкте ее без трусов без согласия показали. :gigi:
   
Можливо ще й бреше
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь
Стоп-стоп! А де в цій важливій новині про українців? Не зарахують же тему. Чи... чи це той Дідусь, про якого я подумав? ;o
   
Стоп-стоп! А де в цій важливій новині про українців?
Дідусь мабуть був з Галичини, ще й бандерівцем.... :gigi:
   
Мода на обиженных и угнетенных крепчает. Все переживают угнетение. Это в тренде.  :gigi:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

я не зустрічав ні одного випадку щоб розказувати про практику
був один випадок у дорослого шизофреніка, воно там у нього переплелось із маячнею, але я думаю, що в основі про згвалтування у дитинстві правда.

учитель його гвалтував у селі.
вірніше, як гвалтував, хлопчик сприймав то як нормальне і не пручався. сам до нього ходив.
у Полтаві був випадок іще на зорі незалежності, коли син одного зама мера згвалтував десятки підлітків. Сливко відпочиває. Але це я уже читав по експертизам пізніше, я у той час іще студентом був.
Так вона саме на тому і наголошувала, що діти про це як правило не розповідають. Тому, що вважають себе винними.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Стоп-стоп! А де в цій важливій новині про українців? Не зарахують же тему. Чи... чи це той Дідусь, про якого я подумав? ;o


ото ж і нашу неньку Україну отак гвалтує Москва прутнем русского міра  :(
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

А дедушка был кинопродюсер?
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Так вона саме на тому і наголошувала, що діти про це як правило не розповідають. Тому, що вважають себе винними.

по згвалтуванням сином зама мера там страшна історія.
багато батьків знали і мовчали
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

по згвалтуванням сином зама мера там страшна історія.
багато батьків знали і мовчали
Згвалтування в дитинстві, несуть психологічні наслідки на все життя? Десь читав, що якщо хлопчика згвалтують в дитинстві, він скоріше всього буде геєм. Це так?
   
Згвалтування в дитинстві, несуть психологічні наслідки на все життя? Десь читав, що якщо хлопчика згвалтують в дитинстві, він скоріше всього буде геєм. Це так?
Ну так йопт, ти нашого Рєдіса-12 почитай :gigi:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Ну так йопт, ти нашого Рєдіса-12 почитай :gigi:
:D
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Згвалтування в дитинстві, несуть психологічні наслідки на все життя? Десь читав, що якщо хлопчика згвалтують в дитинстві, він скоріше всього буде геєм. Це так?


про наслідки на все життя нема чого і говорити
 згвалтування за своїм психологічним впливом є надзвичайно тяжко травмою, не дарма ж воно так тяжко карається по закону

про геїв після згвалтування стверджувати не можу, не бачив таких досліджень
   
Як ви помітили, даного україножера і русо люба дане тема цікавить тільки у розрізі поганий захід і погана Україна, такого немає в нього ні в Усії ні в Китаї ні казбеції. :facepalm1:

Яке воно гидке по натурі.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Згвалтування в дитинстві, несуть психологічні наслідки на все життя? Десь читав, що якщо хлопчика згвалтують в дитинстві, він скоріше всього буде геєм. Це так?

Здається мені, що це неправда.
Скоріше за все, що відкриті геї просто частіше признають, що були згвалтовані в дитинстві, а гетеросексуальні чоловіки, які були згвалтовані в дитинстві, посто це приховують і ніколи не розповідають.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Маячня. Дешевий піар бабусь.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

підступність педофілії  полягає в тому, що більшість педофілів по справжньому люблять дітей
не тільки хочуть суто фізично, а дійсно люблять. тому легко знаходять до них підхід, дають їм у спілкуванні те, чого часто не вистачає в сімї.

від самого спілкування із педофілом, у тому числі сексуального, іноді у дітей можуть залишитись виключно теплі спогади.

проблема виникає тоді, коли діти розуміють що відбулось насправді.
   
про наслідки на все життя нема чого і говорити
 згвалтування за своїм психологічним впливом є надзвичайно тяжко травмою, не дарма ж воно так тяжко карається по закону

про геїв після згвалтування стверджувати не можу, не бачив таких досліджень

А що ти знаєш, блін...?  :X
Сидиш там, штани протераєш     :bueee:
Ти ж науковець, типу...    що ти нового сказав в науці???
   
підступність педофілії  полягає в тому, що більшість педофілів по справжньому люблять дітей
не тільки хочуть суто фізично, а дійсно люблять. тому легко знаходять до них підхід, дають їм у спілкуванні те, чого часто не вистачає в сімї.

від самого спілкування із педофілом, у тому числі сексуального, іноді у дітей можуть залишитись виключно теплі спогади.

проблема виникає тоді, коли діти розуміють що відбулось насправді.

Нічого нового...  стокгольмський синдром...
   
Блін, останні роки психіятр  провів на форумі , дослівно... :facepalm1:
Псіхіятр, що ти тут відкрив нового, поділися?  :gigi:  :facepalm1:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

підступність педофілії  полягає в тому, що більшість педофілів по справжньому люблять дітей
не тільки хочуть суто фізично, а дійсно люблять. тому легко знаходять до них підхід, дають їм у спілкуванні те, чого часто не вистачає в сімї.
Ще один аргумент, проти суворого виховання. Дитина повинна відчувати себе повноправним членом сім'ї. Тоді і таких проблем не буде.
   
А що ти знаєш, блін...?  :X
Сидиш там, штани протераєш     :bueee:
Ти ж науковець, типу...    що ти нового сказав в науці???

А що не видно? У нього в сьому винні українці і захід... І ляля РФ.

перечитай тему, де згада негатив за СССР за РФ за Узбикистан за Китай за Північну Корею?

Немає Найвище зло у нього це Незалежна Україна.

Україножер він.
   
А що не видно? У нього в сьому винні українці і захід... І ляля РФ.

перечитай тему, де згада негатив за СССР за РФ за Узбикистан за Китай за Північну Корею?

Немає Найвище зло у нього це Незалежна Україна.

Україножер він.

Ото ж...
Чувак конкретно  розважався за рахунок державних коштів тут на форумі останні кілька років...     навряд чи це завдання від завкафедри було  :gigi:  :facepalm1:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

щось група психічного нездоровя активізувалась  :laugh:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

ото ж і нашу неньку Україну отак гвалтує Москва прутнем русского міра  :(
Недостатньо. Нерозкрито аспект того, що "ненька Україна" цілком заслуговує на таке поводження, акі омега під альфою. Шото ти розслабився, Бой...
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

цікаво правда чи щоб від моди не відставати

Первым вывернул всю правду о том, что творится за дверями пуританских жилищ был Альфред Кинси. Он показал, что реально прикрывает пуританизм. Так-что, вполне возможно, что так оно и было.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Ніколи не кричіть на дітей за всякі дрібнички. Бо якщо у них будуть серйозні проблеми, вони до вас не підійдуть.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

якщо не помиляюсь, першою такою історією від селебріті була розповідь про старого Кінскі від його доньки
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Пола Кински, сводная сестра актрисы Настасьи Кински, в своей книге, которая выходит в свет 13 января, обвинила своего отца в том, что он насиловал ее в течение 15 лет, когда она была ребенком.

22 года спустя после смерти немецкого актера Клауса Кински, театральная актриса Пола Кински рассказала в книге «Kindermund» («Устами младенца» ) о страданиях, которые причинял ей отец.

«Он всегда вел себя как бог. И в сексуальных отношениях он всегда брал, что хотел. Он целовал меня с открытым ртом, это было отвратительно», - рассказала Пола Кински журналистам издания Stern.

В книге, которая выходит тиражом в 50 000 экземпляров Пола Кински рассказывает о том, как Клаус Кински вел себя с ней: «Он насиловал меня, и в то же время отправлял в самые дорогие интернаты». Пола Кински заявила, что кошмар закончился, когда ей исполнилось 19 лет. Но и сегодня, много лет спустя, когда она думает о своем отце, она испытывает «чувство опустошения и омерзения».

Настасья Кински сводная сестра Полы написала открытое письмо в журнале Bild, где заявила, что «глубоко потрясена» тем, что узнала о Поле.

«Для меня это сложный момент. Я на стороне сестры, я поддерживаю ее. Я глубоко потрясена. Но я горжусь тем, что она нашла силы для написания этой книги. Я знаю содержание, я читала. И я долго плакала», - поделилась Настасья Кински.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Ну так йопт, ти нашого Рєдіса-12 почитай :gigi:

 :facepalm:  :weep:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(
Ser

ті басні пристарілих сук, перетворюють на одноіменний жанр? -"басні престарілих сук" :facepalm:
і маленькі звірятки загортали їх до фольги :lol:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

ті басні пристарілих сук, перетворюють на одноіменний жанр? :facepalm:
і маленькі звірятки загортали їх до фольги :lol:
Які у вас є підстави вважати, що то байки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія