Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ринок землі. робіть прогнози :laugh:

ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Павло Вернівський
 ·
Сегодня первый день работы рынка земли. Давайте расскажу о наивных надеждах связанных с этим рынком, которым не суждено будет сбыться:
1. Рынок земли не принесет десятки миллиардов иностранных инвестиции. Хочу сказать, что во всем мире ОБЩИЕ инвестиции в сельское хозяйство не превышают миллиарды долларов.
2. Даже те инвестиции, которые зайдут в Украину, будут в форме кредитов. Схем существует огромное множество. И самая простая это когда материнская компания где-нить в офшоре даст кредит дочерней компании в Украине на покупку земли. И деньги как зайдут, так через время и выйдут.
3. Рынок земли не увеличит капитальные инвестиции в землю, как например орошение. Это просто невыгодно, ведь это лишние затраты. И это касается не только земли, но и других видов бизнеса тоже.
4. Рынок земли не создаст переработку. Переработка везде стимулируется другими инструментами.
5. Рынок земли не будет стимулировать выращивание более высокомаржинальных культур. Так как выращивать и продавать зерно проще, чем овощи. Из-за обработки, сбора, транспортировки, хранения.
6. Рынок не увеличит цен на землю. Так как цена будет определятся доходом получаемым от этой земли. Тот же метод дисконтирования денежных потоков для оценки никто не отменял. А учитывая, что фермеры продолжат выращивать кукурузу и пшеницу, то серьёзного роста доходов ждать не стоит.
7. Рынок земли не увеличит экспорт в разы. Так переработки не будет и агрохолдинги продолжат выращивать кукурузу, пшеницу и сою, то и роста экспорта не будет.
8. Рынок не снизит безработицу на селе. Скорее наоборот.
9. Рынок не создаст миллионную армию платёжеспособных фермеров как в Польше.
10. Рынок не увеличит прирост ВВП. По причинам перечисленным выше.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Притащило якусь кацапську срань
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

прихильники певної політсили та ринок землі?!!!  :facepalm:   Це буде кіздець!
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Та чо.
На перших стадіях держава отримає кучу грошей, якими розрахується за кредити.
А так сам по собі ринок землі ваще ніфуя не змінить, все буде так же само, тіки фермерам за оренду прийдеться платити більше.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Колян катлєта і інші слуги все зроблять по чесному

На 8:00 і 18:00 дивитись як колян сцить 73-відсотковим прямо в очі

   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Ринок нерухомості не ... далі по тексту.

а наявність самого ринку не може бути нормальним звичайним фактом?
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:
Via

Якщо є ринок, має бути біржа, нє? Де її шукати, щоб собі земельки прикупити?
А, і законодавче врегулювання, вже всі регламенти доопрацювали? Є прості і чітки схеми? Де почитати?
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

має бути біржа, нє?
нє
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Якщо є ринок, має бути біржа, нє? Де її шукати, щоб собі земельки прикупити?
А, і законодавче врегулювання, вже всі регламенти доопрацювали? Є прості і чітки схеми? Де почитати?

Не буде нічого, у владі мутні «слуги» бєні
Думаю неважливо навіть хто у владі - все одно буде зроблено однаково

Іх завдання - легалізувати вже накрадене плюс відмутити найбільш дешево те що буде на ринку (паї)
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

миллионную армию платёжеспособных фермеров


Для чого в Украіні фермер з "фермою" в 5га площі як в Польщі?
Та ще розбита часто клаптями
Що можна продукувати на 5 га щоб бути наскільки  "платєжєспособним"

Який сенс рухатися до умовної  польщі 5га від того що вже є в Украіні 95га що більше ніж по всій європці

Ср. розмір ферми Фрн 60га
В Украіні 95га
Штати в аналогічних украінським зонам степу 500-1000га

Від 95 до 5
???

То що за орієнтири?






   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:
Via

Не буде нічого, у владі мутні «слуги» бєні
Думаю неважливо навіть хто у владі - все одно буде зроблено однаково

Іх завдання - легалізувати вже накрадене плюс відмутити найбільш дешево те що буде на ринку (паї)
Та це все зрозуміло, як білий день.
Я стібуся з прихильників продажу - питаю, де купити земельки. А у відповідь тиша.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

В Україні ринку землі немає, зелені настільки тремтять над голосами, що після негативного фідбеку змінили закони так, що вони майже нічого не міняють.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Якщо є ринок, має бути біржа, нє? Де її шукати, щоб собі земельки прикупити?
А, і законодавче врегулювання, вже всі регламенти доопрацювали? Є прості і чітки схеми? Де почитати?

Нарешті, спадкоємиця князя мала, ти купиш собі омріяні 2 га древлянської рідної землі. Засадиш тютюном. І станеш щаслива. І дав то тобі не Тягнибок. А зе)))
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Цитувати
Рынок не увеличит прирост ВВП. По причинам перечисленным выше.

ввп - це похідна від ефективності економіки
чи стане економіка більш ефективною від того що люди яким земля не потрібна зможуть продати її тим кому вона потрібна?
ну звичайно стане, економічна свобода збільшиться - відповідно економіка стане більш ефективною, відповідно в довгостроковій перспективі ВВП буде рости від цього рішення краще ніж без нього
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

А, OldBoy - поросебот.

Косташу, Ельф - разом до перемоги над поросеботами!
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

ввп - це похідна від ефективності економіки
чи стане економіка більш ефективною від того що люди яким земля не потрібна зможуть продати її тим кому вона потрібна?
ну звичайно стане, економічна свобода збільшиться - відповідно економіка стане більш ефективною, відповідно в довгостроковій перспективі ВВП буде рости від цього рішення краще ніж без нього

та навіть пох буде щось рости чи ні.
Якщо є приватна власність, вона має набути всіх прав.
Інакше це індивідуальна власність - винахід совка
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

що після негативного фідбеку
Перемога йопт

Фідбек посткучмо дало  :laugh: 
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

От тепер Україна розквітне. Слався зе. Слався зе. Слався зе. Що нарешті зробив українця повноправним господарем своєї землі)
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:
Via

Нарешті, спадкоємиця князя мала, ти купиш собі омріяні 2 га древлянської рідної землі. Засадиш тютюном. І станеш щаслива. І дав то тобі не Тягнибок. А зе)))
1. А чого це мені, спадкоємиці князя Мала, отримати древлянську землю має дати галичанин Тягнибок??? Я сама собі здобуду.
2. Те саме щодо прихильники певної політсили - хто він такий?
Купувати землю можна і треба. Продавати не можна.
То я цікавлюся механізмом купівлі. Бірж нема, регламенту нема. Чорний ринок буде, голів ОТГ спочатку використають, потім перестріляють?
Згадалася доля Семенюк-Самсоненко, фона ФДМУ очолювала.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:
Via

А, і основне - що там з Земельним кадастром, він вже впорядкований, вільні ділянки можна обирати? Їх там багатенно  B-)
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

А, і основне - що там з Земельним кадастром, він вже впорядкований, вільні ділянки можна обирати? Їх там багатенно  B-)

Для бєніних слуг і інших осіб що заходять з чорного ходу
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

То я цікавлюся механізмом купівлі. Бірж нема, регламенту нема.
dobrozem.com.ua
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:
Via

dobrozem.com.ua
Зараз зареєструюся, дякую.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Зєлька Катострофічний  все завалить.



   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:
Via

dobrozem.com.ua
"Залиште вашу електронну пошту або телефон, щоб дізнатися про наш запуск першими"
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

"Залиште вашу електронну пошту або телефон, щоб дізнатися про наш запуск першими"

 :pooh_lol:
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Хтось бачив хоч якусь звітність по регіонам - хто володіє, якими ділянками, в якій кількості?
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Зєлька Катострофічний  все завалить.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Любі друзі, на ФУПІ я є один з небагатьох хто нормально вклався в сільське господарство.
Орендую сотні паїв, орендую десяток державних земель.
Але сільське господарство на даний момент далеко не основний мій вид діяльності.
Тому, якщо когось цікавлять суто практичні нюанси від мене, то можу чесно викласти свою думку.
Одна з чесних думок це те, що мені як орендатору абсолютно не є вигідним ринок землі, набагато вигідніше орендувати за невискоий відсоток і вигідно обробляти 30-50% земель у яких власник просто невідомий чи відсутній як такий.
Крім вигоди є ще деще більше, може це совість чи справедливість. Тому ринок має бути. У моєму випадку кожен рік помирає більше десяти власників паїв. Вони за все своє життя отримали з паїв тільки невеличку їх частку.
Автор цієї гілки абсолютно правильно вказав окремі моменти,зокрема, що інвестицій не буде. Не буде, тому що нема грошей на інвестиції в українські землі, їх нема ні в українців ні в іноземців.
Інвестиції в переробку дійсно ніяк не залежать від наявності ринку, а залежать виключно від врожаю та збуту.
Ринок, в першу чергу, потрібен саме селянам щоб впорядкувати земельні стосунки на рівні села. В селі з 900 жителів залишилося біля 300 старших людей. В кожної родини є від 3-х до 10-ти, а то і більше клаптиків земель які розкидані навколо села в радіусі до 7-ми кілометрів. Купівля-продаж просто необхідні для того щоб щось продати, а щось дорізати до свого паю. Ситуація дуже подібна як з гуртожитками та комуналками на початку 90-х, коли була нагальна проблема продавати свої дві кімнати в комуналці і купувати окрему однокімнатну квартиру, чи робити обміни, переїзди, продавати дві малі квартири і купувати одну більшу, переїздити з міста в місто чи взагалі продавати квартиру і купувати бізнес чи що інше.
Якась кількість квартир була програна в карти, пропита чи віддана шахраям, так буде в окремих випадках з землею. Але на парктиці квартирний ринок впорядкувався і ніхто нічого не віддає ні за копійки ні за мільйони. Кожна квартира має свою ціну. І продавець завжди продає дешевше ніж хотів би, а покупець платить дорожче.
На тему землі просто є ажіотаж і безліч міфів, які панікерам розривають мізки, бо до обіду ворни думають, що земля задорога щоб купити, а після обіду що у селян куплять задешево.
Мій батько хоче продати дві із семи ділянок землі. На виручені кошти хоче прикупити землю, яка межує з іншими його ділянками. Готовий продати (збутися) приблизно по 75 тисяч гривень за гектар, а купити по 100 тисяч за гектар. Парадокс в тому, що поки що нема ні бажаючих щоб купити ні бажаючих щоб продати. Сусідка так і сказала, що навіть не допускає думки про продаж (у її родини більше 10-ти клаптів).
В липні приймаю участь у аукціоні на викуп права оренди державних земель. Якщо буде цікаво, то розкажу. Поки що я просто ними користуюся вже десятий рік і по звичаєвому праву і з усними домовленостями орендну плату віддаю громаді.

Останнє редагування: 2 липня 2021 08:31:48 від Фарбований Лис
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Спасибі Фарбованому Лису, цікаво і по суті. Так, якщо ваша ласка, опишіть .
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Якщо є ринок, має бути біржа, нє?

Не...
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

класика - сам міфи придумав, сам їх спростував
відразу видно розумаху
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Крім вигоди є ще деще більше, може це совість чи справедливість. ому ринок має бути. У моєму випадку кожен рік помирає більше десяти влдасників паїв. Вони за все своє життя отримали з паїв тільки невеличку їх частку.

 (tu)

Теж знаю багато випадків, коли люди отримували за свою землю 30-40% вартості, бо інакше ніяк було - типу закладали під кредит.
   
Притащило якусь кацапську срань

Але ж про Землю там правда
Яка різниця якою мовою?

   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Показати зображення...
Для чого в Украіні фермер з "фермою" в 5га площі як в Польщі?
Та ще розбита часто клаптями
Що можна продукувати на 5 га щоб бути наскільки  "платєжєспособним"

Який сенс рухатися до умовної  польщі 5га від того що вже є в Украіні 95га що більше ніж по всій європці

Ср. розмір ферми Фрн 60га
В Украіні 95га
Штати в аналогічних украінським зонам степу 500-1000га

Від 95 до 5
???

То що за орієнтири?


Показати зображення...
відповіді на сі питання не стільки в економічній доцільності скільки в історичному розвитку конкретних націй а отже в ментальності, природніх умовах, і вже потім сучасних економічних реаліях - ось що описують ті мапи що ви навели.
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Саме фінансування EAFRD розподіляється за допомогою конкурсних заявок на національному та регіональному рівнях. Згідно даних сайту Європейського Союзу в 2016 р. країни ЄС на прямі платежі (підтримку доходів) витратили 44,1 млрд євро (на 1 га землі — 255 євро), а для розвитку сільських територій — 12,4 млрд євро (на 1 га — 71,5 євро). У середньому за останні 10 років підтримка доходу становила майже половину доходів фермерів.

https://m.day.kyiv.ua/uk/article/ekonomika/yak-fermeriv-pidtrymuyut-v-yes
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Любі друзі, на ФУПІ я є один з небагатьох хто нормально вклався в сільське господарство.

(tu)
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:


.

Останнє редагування: 2 липня 2021 08:52:19 від ФРАНКО
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

Купувати землю можна і треба. Продавати не можна.
То я цікавлюся механізмом купівлі. Бірж нема, регламенту нема. Чорний ринок буде, голів ОТГ спочатку використають, потім перестріляють?
Згадалася доля Семенюк-Самсоненко, фона ФДМУ очолювала.





ну в тебе і каша в голові!
   
Re: ринок землі. робіть прогнози  :laugh:

жінка має 10 га в Запорізькій обл
нахєр не потрібні
продавати вже чи зачекати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія