Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проти Приватбанку подано позовів на 9 мільярдів гривень :zrada:

На ПАТ "Приватбанк" подано позовів до суду на загальну суму 9 мільярдів гривень. Про це йдеться у фінансовому звіті банку, передає FinClub.
"На дату складання цієї окремої звітності проти ПриватБанку були подані позови до суду в сумі 279 млн доларів, 1,579 млрд гривень і 3 мільярди євро (це 9,043 млрд гривень за обмінним курсом на дату підписання цієї фінансової звітності)", - йдеться в документі.


Нагадаємо, 21 грудня 2016 року Приватбанк офіційно перейшов у державну власність. Мінфін докапіталізував банк на 116,8 млрд гривень, з яких на 9,8 млрд гривень - у 2017 році. В січні 2017 року НБУ додатково монетизував ОВДП для Приватбанку на 1,4 млрд гривень. 23 червня Приватбанк офіційно вирішили докапіталізувати ще на 38,5 мільярда.


конца не видно  :laugh:

афера века 
   
беня вывел бабло и потирает руки. порошенко не при делах - он занимается обороной и международной политикой. отака фигня малята  :gigi:
   
 Хтось цьому дивується?  ;o
   
я! украдено мільярди і всі мовчать. мільярди, карл!
   
я! украдено мільярди і всі мовчать. мільярди, карл!
   ;o  Нє может біть! Он жиж державний! Пєця і Ко ніколи не брешуть!
   
я не думаю що пеця навить знаэ! ёму нема колы та и такымы речамы вин не займаэтсья
   
я не думаю що пеця навить знаэ! ёму нема колы та и такымы речамы вин не займаэтсья
Ну тоді таки так.
   
 :gigi:
   
3 млрд евро єто 90 млрд грн.

3 млрд евро никогда небьіло 9-тью млрд грн, даже при курсе бакса 5
   
я! украдено мільярди і всі мовчать. мільярди, карл!

В скорых нет ничего для реанимации. Нет необходимых мед. Препаратов. Что по сути копейки для государства.
А тут так спокойно ограбили народ на миллиарды.
На сотни миллиардов
   
вот  (P)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія