Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как устроена коррупция в СБУ!!!(шикарное видео,я считаю) :D

Да, дуже толково спалив малину з прізвищами, явками, паролями, списками.
   
так таке скрізь у державних закладах
   
дубінскій? мона не дивитись!
   
дубінскій? мона не дивитись!

 :lol:
   
Да, дуже толково спалив малину з прізвищами, явками, паролями, списками.

можно подумать, открыл америку

вопрос в другом, возможно ли эту систему победить?
и стоит ли такая задача у нового президента?
   
можно подумать, открыл америку

вопрос в другом, возможно ли эту систему победить?
и стоит ли такая задача у нового президента?

 (tu)
   
:lol:
многа шума  із нічєго!
він шо, свічку тримав, той дубінський? :weep:
   
можно подумать, открыл америку

вопрос в другом, возможно ли эту систему победить?
и стоит ли такая задача у нового президента?

краще очолити
або мати свій %
   
многа шума  із нічєго!
він шо, свічку тримав, той дубінський? :weep:

Все правильно расскал, то что ему рядовые опера рассказали и он записал на листик
Я знаю намного больше, но смысла это все вываливать не вижу ибо люди которые при Пете были ключевыми (начиная от нач управления) все на своих местах, а некоторые уже пошли на повышение  ;o
Сижу в колхозе, смотрю ТВ и охереваю от "новых лиц"  :laugh:  :weep:

Пс. Сечас буду высаживать 3га капусты и думаю как же я счастлив, что сьебнул из всего это говнища  (tu)  B-)
   
Все правильно расскал, то что ему рядовые опера рассказали и он записал на листик
Я знаю намного больше, но смысла это все вываливать не вижу ибо люди которые при Пете были ключевыми (начиная от нач управления) все на своих местах, а некоторые уже пошли на повышение  ;o
Сижу в колхозе, смотрю ТВ и охереваю от "новых лиц"  :laugh:  :weep:

Пс. Сечас буду высаживать 3га капусты и думаю как же я счастлив, что сьебнул из всего это говнища  (tu)  B-)
(tu)
   
скільки днів треба клоуну щоб все виправити ? 0, 7, 100 ?
   
Все правильно расскал, то что ему рядовые опера рассказали и он записал на листик
Я знаю намного больше, но смысла это все вываливать не вижу ибо люди которые при Пете были ключевыми (начиная от нач управления) все на своих местах, а некоторые уже пошли на повышение  ;o
Сижу в колхозе, смотрю ТВ и охереваю от "новых лиц"  :laugh:  :weep:

Пс. Сечас буду высаживать 3га капусты и думаю как же я счастлив, что сьебнул из всего это говнища  (tu)  B-)
Це стовідсотковий лайк. :beach:
   
скільки днів треба клоуну щоб все виправити ? 0, 7, 100 ?
   
Это заявление о преступлении?
По этим данным дрлжно быть возбуждено дело.
Если подтвердится то что он говорит - ему медаль героя!
Если же он накиздел - посадить его самого.
   
многа шума  із нічєго!
він шо, свічку тримав, той дубінський? :weep:
Угу, порохня як кацапи "а ви дакажитє! їхтамнєт!"
Звідки у Демчини "автопарк" з елітних авто?
На одну зарплату купив?
   
Все правильно расскал, то что ему рядовые опера рассказали и он записал на листик
Я знаю намного больше, но смысла это все вываливать не вижу ибо люди которые при Пете были ключевыми (начиная от нач управления) все на своих местах, а некоторые уже пошли на повышение  ;o
Сижу в колхозе, смотрю ТВ и охереваю от "новых лиц"  :laugh:  :weep:

Пс. Сечас буду высаживать 3га капусты и думаю как же я счастлив, что сьебнул из всего это говнища  (tu)  B-)

Порохня каже "ви всьо врьотє! не може такого бути! Порошенко - чесний проукраїнський президент-козаченько який боровся з корупцією" (tu)
   
я вам з 2006 року тут  кажу що "держава" Україна насправді дерржавою - згідно конституції - не є а є організовним винятково  злочинним ультракорумпованим ультранекомпетентни м ультрабрехливим казокрадським корупційнним угруповуванням що має своєю метою виключно здирання дані з підконтрольних територій і манюпасів - всіляке її розкрадання і здирання додаткової корупційної дані. іншим вони займатись -як от наприклад правосуддя правозахист захист тер цілісності етс - вони не можуть і не хочуть - навпаки - невиконання тих совїх прямих декларовнаих функцій є джерело їх збагачення. як то було наприклад з кримом коли всі укргенерели палковніки майори силовикх структур тупо продади честину  території хуйловійськам . для чого без жодних вагань згноїли мобілізованих і добровольців в котлах
   
Це пипець
   
і це не виправити. бо причина цьому - народ український - оце атка його якість. ви можете розстрііляти всіх цих нинішніх силовиків і державців обранців чиновників суддів прокурорів - і набрати на їх місце нових - але це будуть такі ж самі. бо українці не  омжуть інакше--. інакших серед українців просто немає
   
Я думаю, не я уверен, что Баканов тупо назначен возглавить эту коррупцию, не победить ее.
   
"другафранція" саме для цього була і створена. укр"держава" це і є оргзлочинність. іншої оргзлочинності - зауважте - в укрдержаві немає.
всі хто раніше йшли в бандити - зараз стали владою - прокурорами сбушнкиами мусоорами суддями митниками митарями силовиками загалом і т д  :laugh:

це і є українці . :laugh: і саме цим вони унікальні

застерігалю вас мати БУДЬ-ЯКІ справи з українцями -
краще з розумним загубити ніж з українцем знайти.
   
і це не виправити. бо причина цьому - народ український - оце атка його якість. ви можете розстрііляти всіх цих нинішніх силовиків і державців обранців чиновників суддів прокурорів - і набрати на їх місце нових - але це будуть такі ж самі. бо українці не  омжуть інакше--. інакших серед українців просто немає
які ваші пропозиції?
   
Аелит! Ты же вроде самозабанился?
   
Я думаю, не я уверен, что Баканов тупо назначен возглавить эту коррупцию, не победить ее.

так. бо змінити сутність укр"держави" неможливо.

інших українців просто неммає.

коли я кажу україцні я маю ан увазі не лише етніниху країнців - але всіх хто варився в цьому котлі ницості мерзенності зрадницта брехливості етс століттями і утворив цей такий уніклаьно фантастичний гумункул



































   
які ваші пропозиції?

не зважати на цю помойку і її творців і співтворців. не сприймати всерйоз . емігрувати не емігрувати - виибір кожного.
єдиине що робить владою всі ці банди різнокольорових свинарчуків - визнання вами їх владою . але ви ї визнаєте владою бо вам цей  корупційний бантустан є нормою - ви самі такі .

   
Не Вася Грицак же цю систему корупції збудував . Вона вибудована та на повну використовувалася Петром Порошенко & Co .
Таке бач у нього уявлення найкоротшого шляху до EC та НАТО .
   
Нужно приглашать ФБР  представьте какой твориться шоколадный ужас . у стране   молодчага Дубинский Думаю послы  западных стран посмотрят этот ролик тоже .
   
Нужно приглашать ФБР  представьте какой твориться шоколадный ужас . у стране   молодчага Дубинский Думаю послы  западных стран посмотрят этот ролик тоже .

думаю що посли західних країн все знають і без Дубинського ;)
   
дубінскій? мона не дивитись!
Стало страшно ?
   
думаю що посли західних країн все знають і без Дубинського ;)

 Одно дело знают, другое дело озвучена информация журналистом .
   
А представьте сколько там работает российской агентуры, недавно одного беглого показывали российские каналы  этот  что спалился и ушел " спокойно" через границу
   
дубінскій? мона не дивитись!

он конечно еблан, но правда - она ведь не зависит от того кто ее озвучивает  :)

вот только зачем он валит рейтинг ЗЕ  :D   Понятно что до выборов ничего там не изменится, впрочем как и после

   
он конечно еблан, но правда - она ведь не зависит от того кто ее озвучивает  :)

вот только зачем он валит рейтинг ЗЕ  :D   Понятно что до выборов ничего там не изменится, впрочем как и после
підписуйтесь на дубинського та сергія лещенка. (tu)
   
Стало страшно ?
стало нудно.
   
підписуйтесь на дубинського та сергія лещенка. (tu)

ні, після того як він гнав оті всі ФСБшні фейки на Порошенка, та ще декілька інших свідомо на 180% перекручених історій всі його відосики треба фільтрувати сильніше ніж радіоактивну воду

там де він просто викладає факти - OK,  а там де домішує свое особисте бачення - зразу нахер
   
ні, після того як він гнав оті всі ФСБшні фейки на Порошенка, та ще декілька інших свідомо на 180% перекручених історій всі його відосики треба фільтрувати сильніше ніж радіоактивну воду

там де він просто викладає факти - OK,  а там де домішує свое особисте бачення - зразу нахер

Порошенко дуже багато зробив для побудови власного мафіозного клану. Ці два добродія його облічали і продовжують це робити, за що ми їм вдячні!
   
Я думаю, не я уверен, что Баканов тупо назначен возглавить эту коррупцию, не победить ее.

 Все просто  если не будет массовых увольнений и закрытия самого отдела К  значит Баканов возглавил старую схему коррупции , земля слухами полнится "люди " говорят что Коломбийский расставляет губернаторов на местах  пока озвучивать информацию не буду  если  информация подтвердится  напишу фамилию этого "кандидата "   мне он известный ,пока не могут договорится в споре участвуют  два клана шоколадно- кролячий  и кандидат   Коломойского , но это все   пока  на уровне слухов .
   
как же нам убуречь вот это всьо, все вот эти державницьки служби и департаменты, цих державних людей ? как вообще "головне не втратити таку крайину"© ПП
   
Пока на местах все платят исправно и заносят долю .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія