Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

Аеліт не бреше. А от беггі завжди. І тут теж. У мамчурів слуг немає. І честі)))Пролистай свої вчорашні повідомлення )
сцилу, уйобку.
   
Re: Ткмпература :(

мкоро цей дебіл почне викладати власний геморой
   
Re: Ткмпература :(

Злився. А й мені час.
   
Re: Ткмпература :(

сцилу, уйобку.

Напружся сам і знайди))))
Ти ж обіцяв.)
   
Re: Ткмпература :(

безпредметний срач в непрофільній гілці ДЕТЕКТЕД

козаченики козакують
   
Re: Ткмпература :(

родственник переболел подтвержденным Ковидом в январе этого года
Только что позвонил - заболел. Снова подтвержденный ковид. Другой штамм, похоже

Мы что, теперь ковидом круглый год разными штаммами  болеть будем?
 
   
Re: Ткмпература :(

родственник переболел подтвержденным Ковидом в январе этого года
Только что позвонил - заболел. Снова подтвержденный ковид. Другой штамм, похоже

Мы что, теперь ковидом круглый год разными штаммами  болеть будем?

Китайці щось публікували, в великої кількості перехворівших при застудах знову детектиться ковід.
   
Re: Ткмпература :(

Китайці щось публікували, в великої кількості перехворівших при застудах знову детектиться ковід.
если б застуда! Он снова нюх потерял
   
Re: Ткмпература :(

если б застуда! Он снова нюх потерял

А решта?
Температура висока, взагалі який перебіг?
   
Re: Ткмпература :(

если б застуда! Он снова нюх потерял
Якщо із симптомів тільки втрата нюху, то фігня.
   
Re: Ткмпература :(

Якщо із симптомів тільки втрата нюху, то фігня.
из симптомов положительный тест на ковид, кашель, насморк, температура  и больничный снова-здорово
   
Re: Ткмпература :(

Температура висока, взагалі який перебіг?
вот тут новости хорошие - переносит намного легче. Температура невысокая
   
Re: Ткмпература :(

вот тут новости хорошие - переносит намного легче. Температура невысокая

Ну дай боже.
   
Re: Ткмпература :(

Ну дай боже.
сказать, что человек в шоке - ничего не сказать
   
Re: Ткмпература :(

сказать, что человек в шоке - ничего не сказать

Аби видужав.
   
Re: Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

родственник переболел подтвержденным Ковидом в январе этого года
Только что позвонил - заболел. Снова подтвержденный ковид. Другой штамм, похоже

Мы что, теперь ковидом круглый год разными штаммами  болеть будем?
Нє, люди кажуть шо британський витісняє усіх, у європі брит африканський задушив. Знайомий охвіс послали на тест, безсимптомних підтверджених десь 30%, тобто взагалі безсимптомних, чимало по другому колу, до того ж дружини/чоловіки їхні не позаражалися. Вік 25-35.  Може це фінальна хвиля? Може далі мутує у звичайну нежить? Хотілось би. :shuffle:
   
Re: Ткмпература :(

Да, британский злой гад, 4 неделя пошла, три дня как вышел на работу. Пока очень тяжело двигаться, ночью потею, двигаешься потеешь. Сказали так будет ещё пару недель, пока войду в норму.
   
Re: Ткмпература :(

Може далі мутує у звичайну нежить? Хотілось би.
очень сильно хотелось бы
   
Re: Ткмпература :(

Пока очень тяжело двигаться, ночью потею,
есть такое.
еще прикол - кому по сосудам бьет, кому по печени, кому по нервам.
я вот не сплю...
   
Re: Ткмпература :(
dev

ну от, і мене зрештою зачепив цей грип.
тиждень в ліжку, температура до 39 (макс39.5)
ще тижлень в напів-лежачому стані.

не випив жодної таблетки чи іншої фармаціїї. єдине чим збивав температуру - це пив БАГАТО чаю.

важливо не тільки лежати , а й по можливості сидіти/ходити - менше проблем з легенями буде.

зате нарешті підписав декларацію з сімейним лікарем, бо не був у мед закладах уже більше 20 років ( мед огляд у воєнкоматі в 2014 не рахується ) )

вік -за 50, вага - за 100.

маску як не носив - так і не планую носити

вакцинуватися теж не маю наміру.

і не треба надувати щоки і розказувати про пандемію всесвітню - такеих грипів траплялося в минулому і ще буде багато в майбутньому.

просто люди вирішили, що вони з чогось окремого зліплені, а не частка тої живої природи, що контактує і взаємодіє між собою уже сотні тисяч років (міліони - але то були ше не зовсім люди)

більше фізичної праці і навантажень, менше сподіватися на пігулки - ось рецепт.

а більшість сучасного світу хоче КУПИТИ здоров'я у фармацевтів.  і при цьому сидіти без руху, жерти сурогатну їжу  і обростати жиром.

а дулі з маком. поки людина - частина біосфери - доведеться бути готовим з нею стикатися.

і що більше пігулок і псевдо-вакцин споживаєте - то менше будете захищені від реального живого контакту з навколишніми організмами, які з часом все одно доберуться до вас.
   
Re: Ткмпература :(

ну от, і мене зрештою зачепив цей грип.
тиждень в ліжку, температура до 39 (макс39.5)
ще тижлень в напів-лежачому стані.

не випив жодної таблетки чи іншої фармаціїї. єдине чим збивав температуру - це пив БАГАТО чаю.

важливо не тільки лежати , а й по можливості сидіти/ходити - менше проблем з легенями буде.

зате нарешті підписав декларацію з сімейним лікарем, бо не був у мед закладах уже більше 20 років ( мед огляд у воєнкоматі в 2014 не рахується ) )

вік -за 50, вага - за 100.

маску як не носив - так і не планую носити

вакцинуватися теж не маю наміру.

і не треба надувати щоки і розказувати про пандемію всесвітню - такеих грипів траплялося в минулому і ще буде багато в майбутньому.

просто люди вирішили, що вони з чогось окремого зліплені, а не частка тої живої природи, що контактує і взаємодіє між собою уже сотні тисяч років (міліони - але то були ше не зовсім люди)

більше фізичної праці і навантажень, менше сподіватися на пігулки - ось рецепт.

а більшість сучасного світу хоче КУПИТИ здоров'я у фармацевтів.  і при цьому сидіти без руху, жерти сурогатну їжу  і обростати жиром.

а дулі з маком. поки людина - частина біосфери - доведеться бути готовим з нею стикатися.

і що більше пігулок і псевдо-вакцин споживаєте - то менше будете захищені від реального живого контакту з навколишніми організмами, які з часом все одно доберуться до вас.
(tu)
З одужанням! І повністю підтримую цей допис.
   
Re: Ткмпература :(

Цитувати
маску як не носив - так і не планую носити
Красень. Просто красень.
   
Re: Ткмпература :(
dev

Красень. Просто красень.
ваше право думати, що кусок целюлози, з мілімітровими щілинами до шкіри обличчя,  робить щось корисне.
а по факту - окрім погіршення вентиляції власних дихальних шляхів , маска нічого не дає .
я не говорю про реалниі маски - з відповідними рівнями захистів, з коротким терміном експлуатації, доречні в конкретних випадках - мед-персонал , харчова галузь , тошо. це нормально і потрібно .
але - ото , що носять , приспустивши на бьороду - то не маски - то профанація .
якщо комусь подобається відчкувати себе таким бараном - то його право.
   
Re: Ткмпература :(

ваше право думати, що кусок целюлози, з мілімітровими щілинами до шкіри обличчя,  робить щось корисне.
а по факту - окрім погіршення вентиляції власних дихальних шляхів , маска нічого не дає .
я не говорю про реалниі маски - з відповідними рівнями захистів, з коротким терміном експлуатації, доречні в конкретних випадках - мед-персонал , харчова галузь , тошо. це нормально і потрібно .
але - ото , що носять , приспустивши на бьороду - то не маски - то профанація .
якщо комусь подобається відчкувати себе таким бараном - то його право.
вот это высокомерие выдает в вас дурака. Вы вообще представляете себе размер штрафа в некоторых интересных местах за неношение маски?
   
Re: Ткмпература :(

Маску спускают на бороду чтоб надеть перед атб и купить колбасы
   
Re: Ткмпература :(
dev

до речі - щоб не думали , що цей ковід це щось таке унікальне, що притаманне лише нинішнім часам:
Цитувати
Пуаро засмотрелся на огромный букет роз на столе врача.

– Великолепны, – пробормотал он.

– Да, но я, к сожалению, не чувствую аромата, так как потерял обоняние после гриппа четыре года назад.
цитату взято з твору Агати Крісті
«Безмолвный свидетель» (англ. Dumb Witness) — детективный роман Агаты Кристи[1], написанный в 1937 году и впервые опубликованный издательством Collins Crime Club в том же году. Роман из серии о бельгийском сыщике Эркюле Пуаро.
   
Re: Ткмпература :(
dev

вот это высокомерие выдает в вас дурака. Вы вообще представляете себе размер штрафа в некоторых интересных местах за неношение маски?
1 - а я мушу в ті цікаві місця ходити?
2 - по візуальних оцінках - білше 50% відвідувачів магазинів НЕ НОСЯТЬ маски (багаторазова ганчірка на бороді - то не маска)

   
Re: Ткмпература :(

Люди - вообще идиоты.
Одни начинают жрать антибиотики в первый день и другим советуют.
Вторые 10 дней с температурой но в больницу приезжают при смерти и проклинают врачей
Но самый большой идиот конечно вы, потому что вакцины называете псевдо
   
Re: Ткмпература :(

1 - а я мушу в ті цікаві місця ходити?
2 - по візуальних оцінках - білше 50% відвідувачів магазинів НЕ НОСЯТЬ маски (багаторазова ганчірка на бороді - то не маска)
персонал магазина не требует- поэтому не носят
У меня в городе суперстрого с этим делом между прочим
   
Re: Ткмпература :(
dev

і про ефективність масок від топ-чиновника ВОЗ
Цитувати
Генеральный директор Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) Тедрос Гебрейесус вновь призвал всех носить с собой антисептик и при необходимости надевать маску, которая, по его словам, является не только средством предотвращения распространения вируса, но и своего рода символом солидарности.   

то носіть свій символ солідарності зі стадом без мене

чиновник просто проговорився.

зараз таке вже не пройде - фільтрують і вилучають все, що притирічить заходам по загону оленів в бараки.
   
Re: Ткмпература :(

до речі - щоб не думали , що цей ковід це щось таке унікальне, що притаманне лише нинішнім часам:
цитату взято з твору Агати Крісті
«Безмолвный свидетель» (англ. Dumb Witness) — детективный роман Агаты Кристи[1], написанный в 1937 году и впервые опубликованный издательством Collins Crime Club в том же году. Роман из серии о бельгийском сыщике Эркюле Пуаро.
цікаво, +1
   
Re: Ткмпература :(
dev

Люди - вообще идиоты.
Одни начинают жрать антибиотики в первый день и другим советуют.
Вторые 10 дней с температурой но в больницу приезжают при смерти и проклинают врачей
Но самый большой идиот конечно вы, потому что вакцины называете псевдо

є різні вакцини.

називати ВСІ вакцини псевдо - може тільки недалека людина.

є вакцини, яким десятки років, міліони статистики, все досліджено і підтверджено. це - вакцини.

але як називати ото, що зліпили нашвидкоруч і зараз цілі країни то приймають, то відхиляють, то забороняють?

   
Re: Ткмпература :(

є різні вакцини.

називати ВСІ вакцини псевдо - може тільки недалека людина.

є вакцини, яким десятки років, міліони статистики, все досліджено і підтверджено. це - вакцини.

але як називати ото, що зліпили нашвидкоруч і зараз цілі країни то приймають, то відхиляють, то забороняють?
выключите телевизор. Вы пропитаны антипрививочной пропагандой насквозь
   
Re: Ткмпература :(
dev

выключите телевизор. Вы пропитаны антипрививочной пропагандой насквозь

нема в мене ТВ уже багато років.

це мої висновки на основі життєвого досвіду.

і поки що така філософія дозволила мені нормально прожити півстоліття.

навіщо міняти те, що нормально працює?
   
Re: Ткмпература :(
LAR

Маски какие бы они не были все равно помогают. Вы заметили, что в транспорте никто не кашляет? Летом возле меня тётка кашлянула, так она две остановки оправдывалась, что это у неё от сердечных таблеток кашель. Думаю, что даже защита на таком уровне как она есть, сыграла свою роль. Может ещё и других заразных заболеваний стало меньше. Возможно позже будет статистика.
   
Re: Ткмпература :(

вік -за 50, вага - за 100.

Рост надо бы указать...  :gigi:

А що касаиццо маски... Ну, не носи.. Дома... А ко мне в лавку без маски не зайдёшь...  А за её пределами, хоть голый бегай... Или к нарушению вентиляции мошонки ты уже привык?  :lol:
   
Re: Ткмпература :(
dev

Маски какие бы они не были все равно помогают. Вы заметили, что в транспорте никто не кашляет? Летом возле меня тётка кашлянула, так она две остановки оправдывалась, что это у неё от сердечных таблеток кашель. Думаю, что даже защита на таком уровне как она есть, сыграла свою роль. Может ещё и других заразных заболеваний стало меньше. Возможно позже будет статистика.

дихальні шляхи лбюдини розраховані на роботу без прошарку тканини.
відповідно, коли ми робимо вдих у масці - ми вдихаємо великий відсоток попереднього видиху .
не думаю, що це корисно,особливо весь робосий день - 8-10 годин.

цілком може бути, що шкода від такого способу дихання переважає користь від затримки частини мікроорганізмів, що переносяться повітряно-крапельним шляхом.

тільки боюся, що ми не побачимо статистики - наскільки зросла кількість проблем з дихальними шляхами у людей, що постійно носять маски.
   
Re: Ткмпература :(

коли ми робимо вдих у масці - ми вдихаємо великий відсоток попереднього видиху .

 :lol:

Феерический бред....
   
Re: Ткмпература :(
dev

Рост надо бы указать...  :gigi:
185
маю лишніх 15-20 кг

Цитувати
А що касаиццо маски... Ну, не носи.. Дома... А ко мне в лавку без маски не зайдёшь...  А за её пределами, хоть голый бегай..
домовилися )


 
Цитувати
Или к нарушению вентиляции мошонки ты уже привык?  :lol:

на цій території штани + спіднє носять вже сотні років.
так що не я один привик.

і не ношу  оті облягаючі труси, що приводять проблем з чоловічими причандалами.
до речі - туди ж підігрів сидінь, яке нині таке модне.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія