Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
cьогодні в 20:11
Пофіг. Хай вас не вводить в оману гучна назва "президент" . Іран країна радикального дрімучого ісламізму. Вся влада там в руках верховного лідера який до демократії і виборів не має жодного відношення. Але реально всім керує,В тому числі всіми силовими структурами,армією, взагалі всім і не просто як неформальний лідер а згідно конституції. Фактично там абсолютна монархія тільки релігійного схибнутого напряму з законами шеріату. А президент там ширма з повноваженнями весільного генерала і виборами щоб створити ілюзію що нарід щось вирішує. Він без верховного навіть чхнути не може.

аятолле - 85 років
3
cьогодні в 20:09
4
cьогодні в 20:06
Больше четырёх часов прошло с момента, как вертолёт с президентом Ирана пропал с радаров. На месте поисков стемнело. Вокруг горы и леса. Ситуацию осложняют ливни. Информации о состоянии пассажиров до сих пор нет. Периодически появляются сообщения о смерти Раиси и его команды, но пока их официально опровергают. Прокуратура в Тегеране уже пригрозила прессе наказанием за фейки.

Сейчас на месте находятся спасатели, иранская армия, КСИР, 8 машин с медиками. Сообщается, что четыре поисковые команды смогли подойти к месту предполагаемой посадки вертолёта. Но пока борт не найден.

Погодные условия в этом районе настолько ужасные, что трое спасателей, участвующих в поисках вертушки, пропали без вести, пишут СМИ со ссылкой на представителя Красного Полумесяца. По всему Ирану в мечетях молятся за президента.


і звєрі шуршат в темряві
5
cьогодні в 20:06
Там же ж головний чорт ніби не президент а отой мулла-патріарх аятолл (чи як його?)

Хто там спєц в тоталітарних режимах?


патріарх дуже старий, цей був сподкоємцем
6
cьогодні в 19:21
12-й канал Израиль: «Западные дипломатические источники утверждают, что президент Ирана Эбрахим Раиси не выжил после крушения своего вертолета»
7
cьогодні в 19:05
може гвінтокрил у вигляді маленьких шматочків?
11
cьогодні в 18:26
Издание Tasnim пишет, что на данный момент установлено точное местонахождение совершившего жесткую посадку вертолёта президента Ирана. На место ЧП направлено 8 карет скорой помощи.

не треба інфи від москалів
12
cьогодні в 18:24
Ще одне "дженльменське правило" не чіпати перших осіб йде в небуття?

А звідки інформація про таке правило? ))
18
17 травня 2024 21:18:08
цей Ярославський завжди давав інтервью у формі, наче в ній спав 8-)

а в фб в нього поїздка в Париж
19
17 травня 2024 18:54:17
Дивна заява дивлячись на північ
Харківщини і схід

судячи з дописів звідти, снарядів там є
20
17 травня 2024 18:52:43
https://t.me/censor_net/50505
Хуйня , буцімто від зєлі щось
Залежить
Перемовини в норм розумінні
Виключно залежать від цапів

Від зєлі тіко капітуляція
А ось зараз я не завидую зеленському. у нього друга практично криза намічається у цій війні.як президента. першу(початок війни і перші дні ну зовсім не переможна та нервові до усрачки для людини яка ніколи не думала що попаде у "кур в ощип" він ,на диво (признаю) ,пройшов без великих втрат особистих провалів.навіть сказати можна -просто добре і гідно поподився і все таке. а зараз наступає власне друга фаза і вона набагато складніша (в силу достойної першої фази поведінки на початку). Бо люба війна приходить до цієї фази в силу природніх течій подій. і ,знову ІМНО,виходячи з бачення ситуації простого обивателя вона не має прекрасного закінчення В СЬОГОДЕННІ(підкреслюю) для нас (перемоги во всіх статтях). тому презу прийдеться.якщо таки прийдеться, дуже важка роль вибору між поганим,не дуже поганим,допустимим і "в натяжочку". Що може  обнулити всі його хороші рухи за ці минулі роки війни ОСОБИСТО. І тут .як не диво (модери спокійно і не нервуйте) кінець офіційного терміну для слабкодухого перза якраз прекрасний вихід віддати ті складні рішення кому небудь,лиш би не самому. але думаю,що зеленський на таке не піде (перщ=шідні війни це показали)  та і ніхто йому того не дасть зробити по суті-бо .як як кажу-рішення не ахті і зустрінуть ще більші крики ніж після мінських по відношенню до порошенка зі всіх сторін політспектру України та суспільства. Тому не хотів би бути власне в гущі тих власне рішень-бо знаходишся в позиції цугцвангу,де противник сидить і очікує твого програшного руху. а противник там не тільки хуйло а і "підштовхувачі до перемиря". тому дай Боже презу духу не пробувати починати ті рухи НА СЬОГОДНІШНІЙ "шаховій позиції". Най то роблять по другу сторону шахівниці а там час покаже коли наступить МУС до власного ходу.

нікуди Зеленський не піде. що що, а він впертий
22
17 травня 2024 12:13:34
Так речь и идёт о живой силе. Только бить тогда, когда укреплений ЕЩЕ не было. Когда они ЕЩЕ ТОЛЬКО строились
Примерно так, как русня по нашим делала. Как пан maksimm в своем посте описал.
Не було снарядів. Кацапи роблять своїх понад 2 млн на рік, ну і додай ще від ПК.
Кацапы рыли как кроты 9 мес.
И все это время не было снарядов?!
Почитайте ещё раз пост пана Maksimm. Он четко описывает. Ни о каком вале снарядов речь не идёт. Речь идёт о точечном разьебе. Так и нам нужно было делать по передней линии, когда они предполье стали строить.
Больше похоже что "проебали "(с), а не на нехватку снарядов.
Просто у кого- то из стратегов была вера , что увидев Леорарды и Брэдли кацапы разбегаться сами начнут. Решили во время строительства ими укреплений "особо не напрягаться". Типа пущай себе строят... :(

тоді це питання до Залужного. він мабуть тоді зайнятий був, диссер писав
24
17 травня 2024 11:02:38
Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території, позиція США незмінна — речниця Пентагону Сабріна Сінгх
27
17 травня 2024 03:26:43
новоиспеченного секретаря Совбеза РФ Сергея Шойгу не хотели вообще пускать в Дом народных собраний. Организаторов чем-то не устроил, по информации “Ъ”, его значок, дающий право на проход, когда речь идет о членах делегации. И секретарю Совбеза пришлось ждать не одну и не две минуты, прежде чем вопрос все-таки решился в его пользу, а до этого он пропустил, стоя у двери, не меньше десяти коллег по цеху, в том числе и транспортному (прошли Максим Орешкин, Виталий Савельев…). Переговоры в узком и расширенном составах были очень короткими.
28
17 травня 2024 01:54:59
на перебіг війни на пару місяців це не матиме ніякого впливу. герасімов на "хазяйстві " залишений,просто чиститимуть конюшні навколо реальної армії. тому аудитор на місці міністра посаджений. оцінити РЕАЛЬНІ справи і де все стоїть не по рапортах а в реалі. що знову,означає-війна на довго і по серйозному зі сторони параші починає набирати свої параметри і вони на відміну від тутешніх форумних сміхуйочків(а це класика форуму) буде серйозна. нам пора надіятися на то,що система премолотить і білоусів з їх економічними дисциплінованими кроками.а не армійським " а що тут думати.трясти треба".
 Тому перестатньте кидати шапки в гору.як постійно тут на всякі "холодильники і башні". ворог не дурак і починає щось що йому не характерне-не брати нахрапом а методично чистити спочатку систему і нівелювати слабі ланки,старі кадри і впроваджувати нові методики і ВЧИТЬСЯ. Проо це не раз говорили навіть тут люди з передку,але за гикотом "стратегів форуму" то завжди проходить мимо диванних переможців.
для форумчан то ні до чого,а от нашій владі пора придивлятися серйозно на ці всі рухи ворогаі самим починати вчитися чистити помилки а не очікувати на поміч і працювати по старому. ворог зараз не 22 року досвіду і розуміння ситуації.
Я би перелякався, якби хуйло призначив кого 40-50 річного. А 65 річний старий пердун-совок скоріше зробить гірше гівняшці.
е ні. цей якраз знає всі"входи і входи" якими користуються люди його віку.а отжде при владі давно і на верху. Також знає як працює економіка не на папері в реалі власне в параші і тому може вприснути в неї щось організаційне без "правил чікагських хлопчиків". так чисто по кацапськи-а це якраз і для таких ситуацій війни найбільше підходить після повного ералашу тягунів та відкатчиків. тільки жорсткий до жорстокого контролю у воєнний час,а він власне тепер і починається у них.як виглядає. все на воєнні рейки і "за сто грам вдень хлєба но ентузіазмом і вєрой в побєду ". тактика воєнного комунізму відповідно до сьогоднійшнійх реалій. З обовязковим затягненням пояска всім....крім своїх. їх треба тримати близько і ще ближче.Що і помалу проходить. тому .як для мене,надія тільки на всесильну систему,щопросто не може вижити в таких умовах і буде спротивлюватися зі всією чиновницькою силою. ось і побачимо чия віззьме і це для нас власне віддушина на щастя.

та прочитав що кацапи про нього пишуть реально (а не пропаганда), нічого він не знає, це мажор, якого папа ще за радянщини просував на тихі, хлібні місця. В реальній економіці він нічого не розуміє, на жодній посаді себе не проявив. Ду хуйла потрапив, бо написав статтю, що рф потрібен цар
30
17 травня 2024 00:58:57
Очевидно, що зелена влада не справляється з тією купою проблем, що навалилися на країну.
Так само очевидно, що жодні вибори зараз проводити не можна.
Але ніщо не заважає зробити перезавантаження влади на професійних кризових менеджерів в тому самому кабміні, зробити в Раді коаліцію патріотичних сил, яка б підтримала такий кабмін та допомагала б йому працювати,
тобто, з офісно-президентської республіки повернутися до парламентсько-президентської з усіма повноваженнями відповідних органів.
Але для цього потрібно лише одне - бажання Зеленського. А от його якраз немає і не проглядається, що колись буде.
Тому тонути будемо всі разом незалежно від політичних вподобань. Тільки єрмачня не потоне.   

і де ж професійні кризові менеджери, прізвища назвете?
31
17 травня 2024 00:35:09
Кажуть ,що кацапи від кордону до Вовчанська рухались відремонтованою за 360млн і були дуже вдячні
Харківській ОДА за допомогу .

Брехня
32
17 травня 2024 00:31:24
Под Работино те же 8-9 км ( которые русня за последние 6 дней прошли). наши под Работино прогрызали 3 мес.
Просто на юге были толковые укрепы и минные поля, за которыми  русня оборонялась.
І тут були, але бригада тро навіть доти землею не прикрила, і не копали окопи, бо рік була там тиша
Ну то есть в смысле и тут «проебали»(с)?
https://www.youtube.com/watch?v=csmOuJFOeVw

Цікаво, залужний цю 125 бригаду хоч раз перевіряв?
33
17 травня 2024 00:28:53
В глово 11 людей заброньовано, в фавбеті 15. Зради нема.
Але виробників  довгих дронів мобілізують
Фавбет важливіший зараз?
В жодному разі не прихильник "економічного бронювання" окремих військовозобов'язаних,
але фавбет за 23 рік сплатив за даними форбс
2,7 млрд податків та 450 млн за ліцензію. Звісно грошима клієнтів, питань нема, але неліцензовані нічого не платять. Бронювання стосується їх топ менеджменту, нехай працюють?

Пофіг, їх послуги взагалі непотрібні
34
17 травня 2024 00:25:59
Там де наші відступили, були підрозділи з дідів та обмежено придатних
35
17 травня 2024 00:23:08
кілометр в день ударним кулаком, сконцентровано на маленькому шматку фронта, з тими втратами шо вони мають? ЦЕ точно Британці писали, чи кацапську методичку просто переклали та надрукували?
Ну как бэ километр в день - такой темп был бы прошлым летом нашим за счастье во время контрнаступа.
Так что это не так уж и мало по меркам этой войны.
Под Работино те же 8-9 км ( которые русня за последние 6 дней прошли). наши под Работино прогрызали 3 мес.
Просто на юге были толковые укрепы и минные поля, за которыми  русня оборонялась.

І тут були, але бригада тро навіть доти землею не прикрила, і не копали окопи, бо рік була там тиша
36
17 травня 2024 00:20:39
кілометр в день ударним кулаком, сконцентровано на маленькому шматку фронта, з тими втратами шо вони мають? ЦЕ точно Британці писали, чи кацапську методичку просто переклали та надрукували?
це не дуже відрізняється від того що пишуть ті хто воюють там. В перший день був справжній хаос. Таке враження що той хто там був головним повністю забив на попередження.
Напрошуються декілька питань. Скажімо, чому Вовчанськ, який лише 4 км від кордону, не було захищено не тільки противо-танковими але і противо-піхотними мінними полями?

Чи хтось там вкрав гроші на обронні укріплення, чи проста розхлябаність і совкова надія на "авось". У любому випадку потрібне парламенське розслідування.

Та були в них бетонні доти, бригада розслабилася і не користувалася ними
37
16 травня 2024 20:51:43
Не хватило места: в Китае российского министра финансов усадили в автобус к журналистам

Китай все нагляднее показывает свое «уважение» к РФ. Сначала Си не стал встречать хуйло у трапа самолета, а теперь Министру финансов не хватило места среди российской делегации. Силуанову пришлось ехать в автобусе с журналистами.

Естественно, хуйло министр попытался оправдаться. Мол, ему «без разницы» и главное «конечный результат». Однако даже кремлевский пропагандист Зарубин в своем Тelegram-канале написал, что для Силуанова это стало «неожиданностью».

38
16 травня 2024 20:48:43
Не хватило места: в Китае российского министра финансов усадили в автобус к журналистам

Китай все нагляднее показывает свое «уважение» к РФ. Сначала Си не стал встречать хуйло у трапа самолета, а теперь Министру финансов не хватило места среди российской делегации. Силуанову пришлось ехать в автобусе с журналистами.

Естественно, хуйло министр попытался оправдаться. Мол, ему «без разницы» и главное «конечный результат». Однако даже кремлевский пропагандист Зарубин в своем Тelegram-канале написал, что для Силуанова это стало «неожиданностью».

39
16 травня 2024 18:49:45
Частина окопів позасипалася і не була обшита деревом. Так, є чимало бетонних ДОТів, але вони не засипані і не закриті. - тобто укріплення б у ли, але бригада ними не користувалася?
40
16 травня 2024 18:46:53
Цікаво, а за 2023 рік в цю бригаду з генштабу хтось приїзжав з перевіркою?

Повна версія