Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

На нашому кордоні дядьку  :facepalm1:  коли виїздив від нас )) ти так поспішав що навіть не зрозумів прочитане   :gigi:

Мало того , в своїй гілці втирав лохам про подорож , щось типу "перевага поїздки автівкою "  :facepalm:  :facepalm1:  :laugh:  хоча літаком ти теж вільно б залетів без паспортного і зайвих питань, а тут дивись, таки транзит намалювався  :lol:
Ти можеш хоч всратися і волать про Албанію що етодругоє , але на Корфу я була довше ніж ти з своїм транзитом  :laugh:
Велика Адріатична подорож транзитом  :lol:

Тьотя Свєта, ви зовсім погана стали  :tease: У липні Італія була закрита для перельотів з України.  А ось на авто пускали.  в тому числі і для транзиту.  Чим ми з великим задоволенням і скористалися і відмінно провели час в Венеції. Поки ви нудьгували в Олбаніі.

Тому вчитися подорожувати як на авто, так і на авіа.
   
Re: Чекінюсь

Читаю вас з берега океану у сонячній Іспанії  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Нехай но я заряджу телефон і буду мати час, я тебе писком натикаю і в твої побрехеньки про дозволений транзит по Італії  :)  забрехався як Тузік  :lol:

Тьотя Свєта,  вам треба краще вивчати матчастину. Але трохи помилився, 36 годин

   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, ви зовсім погана стали  :tease: У липні Італія була закрита для перельотів з України.  А ось на авто пускали.  в тому числі і для транзиту.  Чим ми з великим задоволенням і скористалися і відмінно провели час в Венеції. Поки ви нудьгували в Олбаніі.

Тому вчитися подорожувати як на авто, так і на авіа.

Ти зовсім тупий ?  :facepalm1: З якої України ? З країн ЄС ти міг заїхати чи прилетіти тому що кордонів немає
А для туристів що не порушують чужі правила і не дурять, Італія була закрита, що я тобі й написала
Хоч на авто, хоч на літаку, не було ніякого транзиту  B-)

Останнє редагування: 15 вересня 2021 21:24:54 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта,  вам треба краще вивчати матчастину. Але трохи помилився, 36 годин



Тупий як валянок сибірський  :weep: це з якого місяця ?  :facepalm:  :lol:

Що ж ти дату заховав ? 31.08   :pooh_lol:
   
Re: Чекінюсь

Читаю вас з берега океану у сонячній Іспанії  :laugh:

 І вам наше здрасьтє )
Як погода - природа ?  :)
   
Re: Чекінюсь

Тупий як валянок сибірський  :weep: це з якого місяця ?  :facepalm:  :lol:

Що ж ти дату заховав ? 31.08   :pooh_lol:

Тьотя Свєта, це з липня цього року. Я ж кажу, вчить матчастину
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, це з липня цього року. Я ж кажу, вчить матчастину

На відміну від тебе я її знаю  ;)  напуркуа ти тикаєш оновлення транзиту після того як українських туристів почали пускати до Італії ? Шоб шо ?
Мова про твою велику транзитну подорож  :lol:  ти тоді мало того що сам порушив чужі правила, так ще й лохам локшину в своїй гілці розвішував що так можна  :-G
   
Re: Чекінюсь

На відміну від тебе я її знаю  ;)  напуркуа ти тикаєш оновлення транзиту після того як українських туристів почали пускати до Італії ? Шоб шо ?
Мова про твою велику транзитну подорож  :lol:  ти тоді мало того що сам порушив чужі правила, так ще й лохам локшину в своїй гілці розвішував що так можна  :-G

Тьотя Свєта, яка ж ви брехуха. Але я макну вас у калюжу



   
Re: Чекінюсь

Тому в той час коли я  насолоджувався подорожжю по Адріатиці, знаючи правила переміщення Європою, тьотя Свєта тільки і мріяла потрапити до Італії.  Скигля від нудьги в Олбаніі
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, яка ж ви брехуха. Але я макну вас у калюжу



В лайно своє ти себе макнув  :lol:
Я маю вірити офіційним джерелам чи лошарам з якогось форуму ?))
Тобто якщо ти наклав купу у сусіда під дверима і тебе не зловили , то значить можна ?)
Сайт з якого ти кидав оновлені правила тільки що, я х.з навіщо, чітко показував що для українських туристів Італія закрита, хоч для туризму, хоч для транзиту
І якби ти не брехав на кордоні і чесно сказав що плануєш потім пхатися на Італію з Хорватії, бо ось тут на паркані форумі написали що можна, тебе б завернули додому зразу, ще й підсрачника для швидкості дали  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Тому в той час коли я  насолоджувався подорожжю по Адріатиці, знаючи правила переміщення Європою, тьотя Свєта тільки і мріяла потрапити до Італії.  Скигля від нудьги в Олбаніі

Ти забрехався Тузік )) тільки що писав транзит, а тепер подорож   :weep:
   
Re: Чекінюсь

В лайно своє ти себе макнув  :lol:
Я маю вірити офіційним джерелам чи лошарам з якогось форуму ?))
Тобто якщо ти наклав купу у сусіда під дверима і тебе не зловили , то значить можна ?)
Сайт з якого ти кидав оновлені правила тільки що, я х.з навіщо, чітко показував що для українських туристів Італія закрита, хоч для туризму, хоч для транзиту
І якби ти не брехав на кордоні і чесно сказав що плануєш потім пхатися на Італію з Хорватії, бо ось тут на паркані форумі написали що можна, тебе б завернули додому зразу, ще й підсрачника для швидкості дали  :lol:

Тьотя Свєта, не бреши. Я цей сайт моніторю з початку літа. І дозвол на транзит авто там був вже у липні. Про що на форумах і писали (або звідки вони знали про 36 годин при транзиті на авто?)

На кордоні Словенії я чесно сказав, що іду до Італії (уточнення, у нас прикордонник навіть нічого не запитав, а просто взяв паспорта). А на кордоні Італії нікого не було. А якщо б і були, то б я чесно сказав, що у мене транзіт на авто.

Я був на авто з українськими номерами і мене ні разу ніхто не зупинив.


Тому я і говорю - вчити матчастину, а то усе життя будете подорожувати тільки пакетним туристом

Останнє редагування: 15 вересня 2021 22:22:46 від Alezka
   
Re: Чекінюсь

Ти забрехався Тузік )) тільки що писав транзит, а тепер подорож   :weep:

Чим подорож відрізняється від транзиту?  У вас по ОАЕ була подорож або транзит?

Авто подорожі по Європі це завжди переміщення з однієї країни в іншу.

Останнє редагування: 15 вересня 2021 22:21:12 від Alezka
   
Re: Чекінюсь

Брехуха тьотя Свєта не вміє користуватися інтернетом, щоб знайти інформацію про подорожі :-G
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, не бреши. Я цей сайт моніторю з початку літа. І дозвол на транзит авто там був вже у липні. Про що на форумах і писали (або звідки вони знали про 36 годин при транзиті на авто?)

На кордоні Словенії я чесно сказав, що іду до Італії. А на кордоні Італії нікого не було. А якщо б і були, то б я чесно сказав, що у мене транзіт на авто.

Я був на авто з українськими номерами і мене ні разу ніхто не зупинив.


Тому я і говорю - вчити матчастину, а то усе життя будете подорожувати тільки пакетним туристом

Мля, поток сознанія  :facepalm1:  до чого тут млять твої номера ? Може ти маєш дозвіл на перебування ?
Чи вам біля кожного стовпа потрібно полісменів наставити щоб тормозили за номера і перевіряли міграційні документи ?
Що ти тут втираєш і кому ?
Пустили свиню в Хорватію, вона поперла в закриту для туристів на той час Італію і кувікає "ашотакова"  :facepalm1:  :facepalm:
Тепер ти розумієш чому нашим довбо***ам на кордоні з Угорщиною навіть маршрут дозволених для транзитників туалетів видають ?
Щоб ви потім не брехали "янізнал"

Останнє редагування: 15 вересня 2021 22:27:56 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

Чим подорож відрізняється від транзиту?  У вас по ОАЕ була подорож або транзит?

Авто подорожі по Європі це завжди переміщення з однієї країни в іншу.

Погугли малахольний  :lol:  це для початку )
І ми домовлялись транзит не рахувати )) але в когось склероз по ходу ))))
Подорож, ми там днів з 5 вигулювались   ;)
Я тобі на пальцях поясню, як для відсталих  :)
якщо я прилетіла на Корфу вранці і до вечора вже була в Саранді - це транзит, якщо лишилася на пару днів - подорож, а якщо в один день просто туди й назад зганяли в Керкіру погуляти, це Олєжко - екс-кур-сі- я  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Мля, поток сознанія  :facepalm1:  до чого тут млять твої номера ? Може ти маєш дозвіл на перебування ?
Чи вам біля кожного стовпа потрібно полісменів наставити щоб тормозили за номера і перевіряли міграційні документи ?
Що ти тут втираєш і кому ?
Пустили свиню в Хорватію, вона поперла в закриту для туристів на той час Італію і кувікає "ашотакова"  :facepalm1:  :facepalm:
Тепер ти розумієш чому нашим довбо***ам навіть маршрут дозволених для транзитників туалетів видають ?
Щоб ви потім не брехали "янізнал"

Брехуха, Італія дозволяла транзит на авто для громадян України. Без жодних обмежень на маршрути. Чим ми і скористалися. І що викликало у вас потік жовчі.  А через місяць ми прилетіли вже на літаку.  До Італії.  Тому у вас подорожі до Олбанії, а у мене до Італії. Хто на що вчився.
   
Re: Чекінюсь

Погугли малахольний  :lol:  це для початку )
І ми домовлялись транзит не рахувати )) але в когось склероз по ходу ))))
Подорож, ми там днів з 5 вигулювались   ;)
Я тобі на пальцях поясню, як для відсталих  :)
якщо я прилетіла на Корфу вранці і до вечора вже була в Саранді - це транзит, якщо лишилася на пару днів - подорож, а якщо в один день просто туди й назад зганяли в Керкіру погуляти, це Олєжко - екс-кур-сі- я  :lol:

Дві ночі в Венеції це  відмінне закінчення моєї великої Адріатичної подорожі. А ваша істерика це взагалі вишенька на тістечко  :weep:
   
Re: Чекінюсь

Ото нєх що робити алєзці... :facepalm1:
Ще з вкхавром посперечайся, або каналізаційним люком чугунієвим..
   
Re: Чекінюсь

Ото нєх що робити алєзці... :facepalm1:
Ще з вкхавром посперечайся, або каналізаційним люком чугунієвим..

Є у мене хобі на ФУПі - макати тьотю Свєту в її брехню  :tommy:
   
Re: Чекінюсь

Брехуха, Італія дозволяла транзит на авто для громадян України. Без жодних обмежень на маршрути. Чим ми і скористалися. І що викликало у вас потік жовчі.  А через місяць ми прилетіли вже на літаку.  До Італії.  Тому у вас подорожі до Олбанії, а у мене до Італії. Хто на що вчився.

Ти чмо брехливе , з 31.08, до того було заборонено
І щоб ти розумів полудурок, через таких як ти нам навіть транзит закрили , коли не сезон я через Італію більше літаю ніж через Грецію і тому відслідковувала
   
Re: Чекінюсь

Дві ночі в Венеції це  відмінне закінчення моєї великої Адріатичної подорожі. А ваша істерика це взагалі вишенька на тістечко  :weep:

Брехуняра ще й тупий, ти доводиш що начебто дозволено було тільки транзит і тут же триндиш про подорож на два дні, то ти на гондолі куди транзитував тріпло ?)))

П.с. мене навчили не брехати, на відміну від  ;)
   
Re: Чекінюсь

Ти чмо брехливе , з 31.08, до того було заборонено
І щоб ти розумів полудурок, через таких як ти нам навіть транзит закрили , коли не сезон я через Італію більше літаю ніж через Грецію і тому відслідковувала

Тьотя Свєта, я вам надав скрини, що транзит на авто був дозволений. Для особливо тупих повторюю - на авто. Як і зараз.  Чекаю ваших скринов, що він був заборонений.

А за фактом я за літо двічі з'їздил до Італії, а ви мало не захлинулися в своїй жовчі від цього  X(
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, я вам надав скрини, що транзит на авто був дозволений. Для особливо тупих повторюю - на авто. Як і зараз.  Чекаю ваших скринов, що він був заборонений.

А за фактом я за літо двічі з'їздил до Італії, а ви мало не захлинулися в своїй жовчі від цього  X(

Скріни з чого полудурок ? З паркану Пояркова ?
Є офіційна інформація про заборону в'їзду українським туристам до Італії (до 31.08),
Не офіційно, якщо ти впхалося в ЄС, то можеш далі їздити, ніхто ловити не буде, всі знають про цю мульку і знають що порушують якщо користуються відсутністю кордонів
І лише домбасянський холуй ще й гардіцца цим фактом  :facepalm1:
Обісрався з своїм великим адріатичним транзитом - обтікай тихо )
   
Re: Чекінюсь

Як обіцяла
А то гудковий раб спати не може вже другий місяць, чекає  :laugh:

Вночі форум чомусь не працював


все таки париж - це мощняк  :super:
єдине місто, яке виділяється у списку, від самої тіки назви віє романтизмом :blush2:
   
Re: Чекінюсь

все таки париж - це мощняк  :super:
єдине місто, яке виділяється у списку, від самої тіки назви віє романтизмом :blush2:

Такоє ) якщо зовсім чесно )) Дартаньяни вже не ті )
а скільки сміття в омріяному Олєжко Римі ) і брудні автовокзали з туалетами з фанери  :weep: 
   
Re: Чекінюсь

Скріни з чого полудурок ? З паркану Пояркова ?
Є офіційна інформація про заборону в'їзду українським туристам до Італії (до 31.08),
Не офіційно, якщо ти впхалося в ЄС, то можеш далі їздити, ніхто ловити не буде, всі знають про цю мульку і знають що порушують якщо користуються відсутністю кордонів
І лише домбасянський холуй ще й гардіцца цим фактом  :facepalm1:
Обісрався з своїм великим адріатичним транзитом - обтікай тихо )

Тьотя Свєта, дорого ранку.  Що і треба було доказати. Ви збрехали і скринов про заборону  в'їзду до Італії на авто не буде.

Ви не говорили, що ви брехлива і заздрісна жінка? 

До речі, до Італії з Хорватії можна було і на поромі.  Але це знали ті, хто самостійно подорожує, а не літає пакетним туристом як ви. 

В підсумку, Італію в цьому році ви так і не побачили.  І в минулому теж.  Олбанія і Домінікана це ваш рівень.
   
Re: Чекінюсь

Такоє ) якщо зовсім чесно )) Дартаньяни вже не ті )
а скільки сміття в омріяному Олєжко Римі ) і брудні автовокзали з туалетами з фанери  :weep:

 :weep:  :facepalm1:

Усе що побачила тьотя Свєта в Римі це сміття, автовокзал і фанерні туалети.   Далі її не пустили.

І Франція вже не та. А ось Олбанія кожен рік це :malyas:
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, дорого ранку.  Що і треба було доказати. Ви збрехали і скринов про заборону  в'їзду до Італії на авто не буде.

Ви не говорили, що ви брехлива і заздрісна жінка? 

До речі, до Італії з Хорватії можна було і на поромі.  Але це знали ті, хто самостійно подорожує, а не літає пакетним туристом як ви. 

В підсумку, Італію в цьому році ви так і не побачили.  І в минулому теж.  Олбанія і Домінікана це ваш рівень.
:facepalm1:
Ну тупиздень  :weep:  тебе в гуглі забанили ? Як можна бути таким ідіотом ? А потім люди дивуються з Гудкового сервісу  :weep:
Понабирали по об'явлєнію )) скріни млять  :lol:

Посольство України в Італії підходить ?

Шановні вболівальники!

У зв’язку з проведенням футбольного матчу між збірними України та Англії 03 липня ц.р. у Римі в черговий раз нагадуємо про діючі правила перетину кордону Італійської Республіки для громадян України.
Відповідно до Декрету Уряду Італії від 18.05.2021 №65  «Щодо невідкладних заходів, пов'язаних з надзвичайною епідеміологічною ситуацією, у зв’язку розповсюдженням COVID-19» туристичні поїздки для громадян країн  групи  «Е», до яких віднесена і Україна, все ще знаходяться під забороною.
Відвідати Італію громадяни зазначеної групи можуть лише за наступних підстав (за обов’язковим наданням підтверджуючих документів):
-              робота;
-              навчання;
-              лікування;
-              повернення на постійне місце проживання;
-              обставини, пов'язані із необхідністю надання невідкладної медичної допомоги. 

Винятки на подорожі з країн групи "Е":
1. Повторний в'їзд/виїзд до Італії громадянам Італії / ЄС / Шенгенської зони та членам їх сімей, а також особам, які мають довгострокові статус резидента та членам їх сімей у разі перебування (транзиту) за останні 14 днів з країн блоку "Е" (відповідно до Директиви 2004/38/EC).
2. Можливість в'їзду в Італію з країн групи «E» для осіб, які мають підтверджені стабільні відносини (навіть якщо вони не проживають спільно) з громадянами Італії / ЄС / Шенгенської зони або фізичними особами, які проживають в Італії на законних підставах.

Однак, ОБОВ’ЯЗКОВОЮ умовою після перетину кордону є проходження 10-ти денної самоізоляції.

Детальніше з умовами в’їзду до країни можна ознайомитись за посиланням: https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=5
Також умови перетину кордону з Італією для вболівальників з України розміщені на офіційному сайті UEFA  за посиланням:
https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/event-guide/rome/plan-your-trip/travel-transport/

ПРИНАГІДНО НАГАДУЄМО , ЩО НАЯВНІСТЬ КВИТКА НА МАТЧ НЕ Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ В’ЇЗДУ В КРАЇНУ!

Впевнені, що наші хлопці відчувають вашу шалену підтримку в незалежності від ваших координат на мапі світу!
   
Re: Чекінюсь

:weep:  :facepalm1:

Усе що побачила тьотя Свєта в Римі це сміття, автовокзал і фанерні туалети.   Далі її не пустили.

І Франція вже не та. А ось Олбанія кожен рік це :malyas:

В мене вже немає слів для такого довбоящера тупого як ти ))
Я багато чого бачила, в тому числі купи сміття і безхатьків, тому що часто буваю, а ти гавніще пролізло раз через дірку в кордоні і тепер не нахвалишся  :lol:
Щодо Албанії заздри мовчки, бомжара ))
Гілка фіксації поїздок
Греція - Албанія , на законних підставах, на відміну від  B-)
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, менше гуляйте біля автовокзалів та туалетів і більше читайте ресурси для самостійних подорожей.  За вашим посиланням немає ні слова про транзит.  А він був до Італії дозволений.  Автомобілем.  Посилання я вам навів.  І більше того я ним скористався і потрапив до Італії на повністю законних підставах.  Але в турагентстві вам цього не розкажуть
   
Re: Чекінюсь

В мене вже немає слів для такого довбоящера тупого як ти ))
Я багато чого бачила, в тому числі купи сміття і безхатьків, тому що часто буваю, а ти гавніще пролізло раз через дірку в кордоні і тепер не нахвалишся  :lol:
Щодо Албанії заздри мовчки, бомжара ))
Гілка фіксації поїздок
Греція - Албанія , на законних підставах, на відміну від  B-)

Тільки сміття і туалет вам в Римі запам'ятався.  Саме так ви описали Рим. Але згоден, що свиня скрізь бруд знайде.  Ви сміття і знаходите.

США, Туреччина, Хорватія, Італія (двічі). Зараз чекають ще кілька цікавих країн.  B-)
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, менше гуляйте біля автовокзалів та туалетів і більше читайте ресурси для самостійних подорожей.  За вашим посиланням немає ні слова про транзит.  А він був до Італії дозволений.  Автомобілем.  Посилання я вам навів.  І більше того я ним скористався і потрапив до Італії на повністю законних підставах.  Але в турагентстві вам цього не розкажуть
:facepalm1:
Кончітос, а в тебе не було думки що раз немає ні слова про транзит автомобілем то значить немає ніякого транзиту ? Нє ?  :lol:

Я тобі навела офіційне джерело інформації, ти свої слова чим підтвердити можеш ?
   
Re: Чекінюсь

Тільки сміття і туалет вам в Римі запам'ятався.  Саме так ви описали Рим. Але згоден, що свиня скрізь бруд знайде.  Ви сміття і знаходите.

США, Туреччина, Хорватія, Італія (двічі). Зараз чекають ще кілька цікавих країн.  B-)

Бачок зливний, мені запам'яталась твоя тупість, як ти документи на роботі читаєш ? Сракою ? То за що тебе там тримають  :S
   
Re: Чекінюсь

Блдь, вже навіть у футбольній гілці з цією соскою ахметівською альозкою ніхто не веде дебатів, бо всі зрозуміли що цьому єблану-радіоточці щось довести неможливо ... там єблан-тукан ... і тільки Світлана ще щось намагається  :facepalm1:
 
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:
Кончітос, а в тебе не було думки що раз немає ні слова про транзит автомобілем то значить немає ніякого транзиту ? Нє ?  :lol:

Я тобі навела офіційне джерело інформації, ти свої слова чим підтвердити можеш ?

Тьотя Свєта, я вам навів скрін правил транзиту з офіційного сайту МЗС.  І підтвердження з форумів, що вони працювали вже в липні.  Що я і перевірив на власному досвіді.

З вашої сторони ніяких доказів заборони транзиту не надано.

Тобто ви чорнорота брехуха
   
Re: Чекінюсь

Бачок зливний, мені запам'яталась твоя тупість, як ти документи на роботі читаєш ? Сракою ? То за що тебе там тримають  :S

почалася істерика  :girl_were: .  Значить аргументів як не було так і немає.

Знову усадив брехуху Свєту у калюжу  :-)o
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, я вам навів скрін правил транзиту з офіційного сайту МЗС.  І підтвердження з форумів, що вони працювали вже в липні.  Що я і перевірив на власному досвіді.

З вашої сторони ніяких доказів заборони транзиту не надано.

Тобто ви чорнорота брехуха

Птіца гаварун, ти своїм манюююююююююсіньким мозжечком не можеш осягнути що означає З 31.08 на сайті МЗС ?
На власному досвіді ти перевірив що можна срати під двері доки не зловлять ))
Але ти мало того що наклав, так ще й давай вихвалятися своєю купою ) а потім черговий дегенерат нагуглить вже тебе і теж буде марити вигаданим транзитом   :facepalm:
Доки якогось серуна не зловлять і не лупануть заборону на в'їзд в ЄС років на 5 )))
Ось тобі офіційне джерело на правила в'їзду українців до Італії,  ДО 31.08 знайди тут слово транзит , бгг

https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=5
І ти знову триндиш про транзит ) а де ж подорож ?  :weep:  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Блдь, вже навіть у футбольній гілці з цією соскою ахметівською альозкою ніхто не веде дебатів, бо всі зрозуміли що цьому єблану-радіоточці щось довести неможливо ... там єблан-тукан ... і тільки Світлана ще щось намагається  :facepalm1:

Це жах )) я одного не розумію, що цей ї**нько робить у Гудка :facepalm: йому ж потрібно якісь документи читати перед тим як підписувати  :weep: 
Чи він тупо для підпису і тримається, якраз читати йому не тре )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія