Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жертвоприношение Исаака

Re: Жертвоприношение Исаака

а чиправда, шо жидівки недають ув ачько? 8-)
каровку спитай)))
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Приємно почути ще раз підтвердження, що, переживши в череві кита 3 ночі, можна скласти такі поетичні рядки!  (tu)

Значить з Іоною розібрались  і виявляється  це досить нескладно . Хоча можна було возбухать як Люксембург , що кити тільки дрібних креветок через вуса цідять і куди ходив Іона "по -большому " у киті .


А він у відповідь сказав їм: “Лукаве поріддя і перелюбне вимагає знаку, та знаку не буде йому дано, як тільки знак пророка Йони.
Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син Чоловічий у лоні землі три дні й три ночі.
   
Re: Жертвоприношение Исаака



 :shout:
   
Re: Жертвоприношение Исаака







схоже, про кіта жиди напизділи (td) 
То якась щюка жидвська, якийже то кіт :-G
   
Re: Жертвоприношение Исаака



Маленькая девочка возвращается из Воскресной школы. Навстречу ей идёт атеист.

- Чему это ты так радуешься?, - спросил атеист.
- Иду из Воскресной школы.
- Ну и что же вам сегодня там рассказывали?
- Нам рассказывали историю из Библии о том, как пророка Иону проглотила большая рыба.
- Как может рыба проглотить человека, и тот после всего останется жив?
Девочка задумалась на секунду и ответила:
- Я не знаю, как это произошло, но когда я буду в Раю, то встречу там Иону и спрошу у него.
- А если Иона попадёт в ад? - парировал атеист.
- Ну тогда ты у него спросишь.
   
Re: Жертвоприношение Исаака



Маленькая девочка возвращается из Воскресной школы. Навстречу ей идёт атеист.

- Чему это ты так радуешься?, - спросил атеист.
- Иду из Воскресной школы.
- Ну и что же вам сегодня там рассказывали?
- Нам рассказывали историю из Библии о том, как пророка Иону проглотила большая рыба.
- Как может рыба проглотить человека, и тот после всего останется жив?
Девочка задумалась на секунду и ответила:
- Я не знаю, как это произошло, но когда я буду в Раю, то встречу там Иону и спрошу у него.
- А если Иона попадёт в ад? - парировал атеист.
- Ну тогда ты у него спросишь.

коли та дєвочка виросте - атеїст видере її ув ачько,
вона більш недуматиме про йон та кітів
а буде думати лише про конячі та ув ачько :peremoga:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

 Суцільна темрява.
 Скільки марних пересудів юдейських казочок і повне небажання знати власну духовну історію.
 А деякі ще й щиро вважають, що її і не було.
 ФУП таки дзеркало українського суспільства. :(
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Дай спокій тому Лотові і його дочкам . Не було ще Закону , тому " ненаказуємо "
Инцест всегда был наказуем. Если вы считаете, что закона не было до скрижалей, у меня для вас плохие новости - в молодую Землю верят только совсем упоротые.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Суцільна темрява.
 Скільки марних пересудів юдейських казочок і повне небажання знати власну духовну історію.
 А деякі ще й щиро вважають, що її і не було.
 ФУП таки дзеркало українського суспільства. :(
Не осталось никаких духовных историй дохристианских - все истребили христиане
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Не осталось никаких духовных историй дохристианских - все истребили христиане


почему не осталось?

поинтересуйтесь культами индейцев Америки, приблизительно тоже самое было и евразии
   
Re: Жертвоприношение Исаака

почему не осталось?

поинтересуйтесь культами индейцев Америки, приблизительно тоже самое было и евразии
Власне, Ви просто озвучуєте Ваш рівень знань.
 Наша духовна спадщина значно багатша.
 Якщо відмести грандіозну кількість спотворень, міфів, мімікрію - Ви здивувалися б.
 Натомість Вас цікавить юдейська жуйка. :(
   
Re: Жертвоприношение Исаака

prishlo vremja otbrosit v storonu evreiskie baiki i vspomnit, chto nadtojashim izbrannim narodom- rodonscalnikom budushey civilizacii- est ukrainci- potomki velikih, uzhe zabutih naridov-tvorcov, a gesheftmaherov.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Моральний урод - той хто нав'язує людям прямолінійне сприйняття текстів Тори, бо по невігластву своєму не знають ні що таке ПаРДеС, ні що таке духовна робота.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Моральний урод - той хто нав'язує людям прямолінійне сприйняття текстів Тори, бо по невігластву своєму не знають ні що таке ПаРДеС, ні що таке духовна робота.

ту там зрозуміло написано і прямо .
Чувак чув голоси що йому наказали зарізити свого сина ... бо дехто хто йому в голові говорив  засумнівався в прихильності чувака ...

 :laugh:

   
Re: Жертвоприношение Исаака

Тоді Соломон проказав: Промовив Господь, що Він пробуватиме в мряці. (1 Царів 8:12)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Так. Зільоному Крокєнду видать мідальку.  :pooh_lol:
Ібо гнусний нічістібєц сєй, воінствующий бізбожнєг, робить велику богоугодну справу.  :buba:
Гнусний трупоєд сєй, алчний до вкушаній і наслаждєній - не дайоть нам забуть про Боженьку, про то шо Він таки єсть і не можить не єсть .  :buba:
Да вознісьотся сей богохульнік во Царствіє Божиє !!!
Да смілостівіцца над ним Боженька !!!
Да пошльоть на ніщасну заблудшу душу сію благодать і прозрєніє !!!
  :angel:

 :scenic: ІСТІННО, ІСТІННО, КАЖУ ВАМ - ВАШ БОГ КРАКАДІЛ !!!  :scenic:

   
Re: Жертвоприношение Исаака



ТАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :king2:

СЛАВА КРОКОДИЛОВІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :shout:
СЛАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  :shout:



 :shout:  :shout:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Инцест всегда был наказуем. Если вы считаете, что закона не было до скрижалей, у меня для вас плохие новости - в молодую Землю верят только совсем упоротые.

Так ти красавчєг , виявляється . А чого ти не написав " Авраама не було і Ісаака не було , значить ТС -дебіл "
Якщо ми розглядаємо подію в " системі Біблії ", або " матриці" ( як кому до вподоби )   , то дійсно " так " , закону на заборону інцесту не існувало .
Який стосунок до " біблійних подій " і символіки мають інцестові табу неандертальців ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

так, олкач... давай все попорядку

1. Бог наказав Аврааму принести в жертсву сина ? (наказав через голоси, чи через візуалізацію) Так ? - Так
2. Чувак при своєму розумі послухавши ті голоси чи побачивши візуалізацію а подейкують що йому то наснилось згодився зарізати свого сина в жертву божеству.
3. Взяв сина , ніж та дрова і ще щось і пішов на гору його там різати ? так ? - так
4. Далі коли заніс руку з ножем його ті самі голоси чи галюни спинили.  так ?

Тобто по факту маєм релігійного фанатика котрому голоси наказали вбити свого сина і він пішов його різати ...

П.С. Волька а як увісні бог накаже тобі вбити своїх дітей і принести йому в жерству ? підеш виконувати ?
=============================
Ти тупий ЗЕгенерат!
 Ніколи ти не розумів біблейських текстів. Що тут незрозумілого? Людскі жертви - це було від Сатани,від демонів. Ця  притча про те,ЩО БОГУ НЕ ПОТРІБНА людська жертва. Не має значення,що він чув,чи Аврааму примарилося,а має значення лише те, що ЙОГО БОГ ЗУПИНИВ!  А скакати ,як тут скачеш ти,як ота мавпа,плюючись на те,що зовсім не розумієш.... :facepalm:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

=============================
Ти тупий ЗЕгенерат!
 Ніколи ти не розумів біблейських текстів. Що тут незрозумілого? Людскі жертви - це було від Сатани,від демонів. Ця  притча про те,ЩО БОГУ НЕ ПОТРІБНА людська жертва. Не має значення,що він чув,чи Аврааму примарилося,а має значення лише те, що ЙОГО БОГ ЗУПИНИВ!  А скакати ,як тут скачеш ти,як ота мавпа,плюючись на те,що зовсім не розумієш.... :facepalm:
Шо ты несёшь ? Эта притча про уровень упоротости (святости по вашему) Авраама - он согласился зарезать своего взрослого сына. Не рабыню/наложницу/жену/дочь/собаку/овцу, а СЫНА. И не младенца, коих никто не считал, а ВЗРОСЛОГО. Именно в этом подвиг веры, недоступный практически никому ни до, ни после родоначальника иеговистов. Дочь по указанию господа один таки спалил впоследствии, но то ж женщины, кто ж их считает. А вот сына старшего, которого родил в 100 лет, вымаливая детей у господа - никто убивать по велению господа не сподобился, тут рекорд за Авраамом.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Шо ты несёшь ? Эта притча про уровень упоротости (святости по вашему) Авраама - он согласился зарезать своего взрослого сына. Не рабыню/наложницу/жену/дочь/собаку/овцу, а СЫНА. И не младенца, коих никто не считал, а ВЗРОСЛОГО. Именно в этом подвиг веры, недоступный практически никому ни до, ни после родоначальника иеговистов. Дочь по указанию господа один таки спалил впоследствии, но то ж женщины, кто ж их считает. А вот сына старшего, которого родил в 100 лет, вымаливая детей у господа - никто убивать по велению господа не сподобился, тут рекорд за Авраамом.
И это не моя буйная фантазия, а читаем вики
"Исаак несколько раз упоминается в Новом Завете. Ранние христиане рассматривали готовность Авраама исполнить повеление Бога и принести Исаака в жертву как образец веры и послушания."
   
Re: Жертвоприношение Исаака



Маленькая девочка возвращается из Воскресной школы. Навстречу ей идёт атеист.

- Чему это ты так радуешься?, - спросил атеист.
- Иду из Воскресной школы.
- Ну и что же вам сегодня там рассказывали?
- Нам рассказывали историю из Библии о том, как пророка Иону проглотила большая рыба.
- Как может рыба проглотить человека, и тот после всего останется жив?
Девочка задумалась на секунду и ответила:
- Я не знаю, как это произошло, но когда я буду в Раю, то встречу там Иону и спрошу у него.
- А если Иона попадёт в ад? - парировал атеист.
- Ну тогда ты у него спросишь.
=============================
 :D  (tu)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Богохульникам и атеистам.

   
Re: Жертвоприношение Исаака

   
Re: Жертвоприношение Исаака

   
Re: Жертвоприношение Исаака

 (tu)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

   
Re: Жертвоприношение Исаака



   
Re: Жертвоприношение Исаака

 :good:

 
   
Re: Жертвоприношение Исаака

   
Re: Жертвоприношение Исаака

Полный стих .

   
Re: Жертвоприношение Исаака

И сюда закину .Обязательно для просмотра всем и христианам и "христианам"

Кто такой христианин .

   
Re: Жертвоприношение Исаака

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія