Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ти ж не пройшов процедуру відмови від українського громадянства?

У мене ніколи не було українського громадянства
Я - етнічний українець і я вважаю Україну понад усе
Мої діти - теж
   
У мене ніколи не було українського громадянства
Я - етнічний українець і я вважаю Україну понад усе
Мої діти - теж
Це все дистанційно...  :facepalm:
   
Це все дистанційно...

Реально дистанційники деколи переграють з пафосом.
   
Реально дистанційники деколи переграють з пафосом.

А у не-дистанційників якісь інші реальні варіанти крім мобілізаціїї є?
   
Ти вважаєш що Україна має створювати штрафбати.
Навіть якщо ти не кацап за етносом - ти совок за сутністю
по-перше, штрафбати придумали не кацапи, по-друге, воювати треба всіма доступними засобами, і це теж не совок
   
Це зрозуміло)
Людині, що сама не іде добровольцем, посилати інших некоректно, проте Гончаренко політик. Це цого робота леколи приймати непопулярні рішення і бутиготовим до хейту.
   
А у не-дистанційників якісь інші реальні варіанти крім мобілізаціїї є?
Можна писати що всі мають воювати, а я особисто не піду, бо в гробу бачив  :D
   
Підараси, які є громадянами України і не хочуть захищати Україну від навали рашиздів - мають бути відправлені на каторгу - копати окопи, будувати доти, дзоти та інші фортифікації
Годувати їх треба тюремною баландою, якщо не виконують норму по вищеозначеним роботам

Ти ж не пройшов процедуру відмови від українського громадянства?


У мене ніколи не було українського громадянства
Я - етнічний українець і я вважаю Україну понад усе
Мої діти - теж
Цікаво. А де ж ти мешкав з 1991 по 2012 роки?
   
Можна писати що всі мають воювати, а я особисто не піду, бо в гробу бачив  :D

   
Тут про штрафбати згадали. Нагадую, штрафбат це не для ухилянтів. Це для покарання діючих військових взагалі. Штрафбати -для офіцерів, штрафні роти для солдат - так було під час 2ВМВ в Червоній армії.
   
От я сиджу у Львові з тимчасовим обмежено придатного і добровольцем не іду.
От я б зараз почав писати, що для мене Україна понад усе, всі мають воювати, інакше втратимо державу, ухилянтів треба жорстоко карати і т. д. то що б мені написали?
А якби я жив не у Львові, а, приміром в Австрії?
   
по-перше, штрафбати придумали не кацапи, по-друге, воювати треба всіма доступними засобами, і це теж не совок
А хто ще придумав - нацисти? Ну давай ти підеш в штрафбат - бо я так вирішив...  :facepalm: 
   
https://t.me/operativnoZSU/142746

Максимально непотрібний кліп)

Пояснюю:
По перше- Якщо хтось боїться йти в українську армію - ви йому показуєте що вас мобілізують в російську. Тобто мобілізація зараз проти можливої мобілізації потім. Ось чому всі впевенені що росіяни підуть на Берлін а не домовляться з "любим другом Шредером"? До того ж ми самі тримаємо примусово виявляється майбутній мобресурс для ворога!
По друге - а в нашій співбесіді наче був би інший результат?
По третє - кліп має мотивувати за що тобі треба йти. Або приклад тих хто йде. Покажіть дівчат - військових медиків наприклад. Це мотивує значно більше інертних чоловіків ніж ця недолуга пропаганда.
   
У мене ніколи не було українського громадянства
Я - етнічний українець і я вважаю Україну понад усе
Мої діти - теж
Думаю ти етнічний чурка)
   
Нмд влада провалила повністю піар. Лякає сьрашними карами ухилянтів, а по факту навіть якісь мінімальні обмеження ввести не можуть. Також лапаннями в бусти робить імідж мвпвілля.
Нмд піар мав би бути такий: ситуація складна. треба воювати. мобілізація примусова. Проте в армії до рекрута віднесуться як др людини, підберуть спеціальність, навчать, заплатять, в разі чого полікують і т. д. ...
   
Думаю ти етнічний чурка)

НІ, овечий фюрер - я етнічний українець
Немирів - Вііниця, Золоте Поділля - це моя батьківщина
Моя дружина - Звенигородка, Черкащина
А ти - s-s

   
Людині, що сама не іде добровольцем, посилати інших некоректно, проте Гончаренко політик. Це цого робота леколи приймати непопулярні рішення і бутиготовим до хейту.


Ні. Льоська готовий до хайпу, але не до хейту.
   
Нмд влада провалила повністю піар. Лякає сьрашними карами ухилянтів, а по факту навіть якісь мінімальні обмеження ввести не можуть. Також лапаннями в бусти робить імідж мвпвілля.
Нмд піар мав би бути такий: ситуація складна. треба воювати. мобілізація примусова. Проте в армії до рекрута віднесуться як др людини, підберуть спеціальність, навчать, заплатять, в разі чого полікують і т. д. ...

Месидж повинен бути простий. "Прийшла ваша черга" Всі все розуміють в плані мотивації і так.
Найбільшою мотивацією будуть якісь докази  що йде процес зміни відношення до людей  як до відновлюваного ресурсу у тих хто планує операції.
   
Месидж повинен бути простий. "Прийшла ваша черга"

І в бус  X(
   
і я вважаю Україну понад усе

 :weep:

Аж кушать наверное не можешь, ведь Украина понад усе! Наверное, испытываешь ежедневные невыносимые душевные терзания. - рвешься на родину, помочь "понад усе", но ото "усе" не пускает... Драма... :(
   
І в бус  X(
Навіть так краще ніж ця дурна кампанія проти ухилянтів. Не ви "ссикуни та мамкині черешні' (це працює років до 16, дорослі посміхнуться і побажають удачі) а дійшла черга і до вас, шановний)
Примус той самий, відношення до людей інше.
   
Навіть так краще ніж ця дурна кампанія проти ухилянтів. Не ви "ссикуни та мамкині черешні' а дійшла черга і до вас, шановний)
Примус той самий, відношення до людей інше.

От і я про теж.
   
Даю окуєнну пораду.

Підараси, які є громадянами України і не хочуть захищати Україну від навали рашиздів - мають бути відправлені на каторгу - копати окопи, будувати доти, дзоти та інші фортифікації.

Служу в ЗСУ з 24.02.2022. Приходь до мене в бат, нам потрібен помічник гранатометника. Зброя є, снаряга є, все видамо. Ти ж прийдеш, так?

Призовуть-піду. Тільки в мене є куди йти
   
Обмежено придатних дідів теж приймаєте?
приходь, знайдемо тобі посаду
   
Я так розумію мається на увазі поліціянти та держслужбовці ?
всі

і не-поліціянти і не-держслужбовці теж
   
В усьому винна Декларація прав людини.
Найвищий документ будь-якого цивілізованого суспільства.
Щодо життя як найвищої цінності.
Сформувався когнітивний дисонанс між ст. 3 Конституції України і вимогою покласти життя/здоров'я на вівтар незалежності. 
   
От я сиджу у Львові з тимчасовим обмежено придатного і добровольцем не іду.
От я б зараз почав писати, що для мене Україна понад усе, всі мають воювати, інакше втратимо державу, ухилянтів треба жорстоко карати і т. д. то що б мені написали?
А якби я жив не у Львові, а, приміром в Австрії?

Розумієш, друже, якщо люди мешкали за межами України до війни, то вони вже обрали своє майбутнє в іншій країні.
Якщо ти з якихось причин залишався в Україні та не емігрував, то в тебе був гарний заробіток, нерухомість, бачення майбутнього.
На твоє комфортне місце напали кацапи та намагаються все в тебе забрати, зруйнувати та тебе вбити. Тобі не було місця за кордоном в мирний час, чому воно тобі там знайдеться в воєнний?

Чому ти рівняєш себе з громадянином України, який мешкає 10 років в Австрії та немає жодних намірів повернутися? Чому йому захист України має бути більш потрібним ніж тобі?
   
Демобілізація може бути стимулом для служби

Зрозуміло що "нема ким замінити" ашеьпни чітких нормах для термінів служби більш готові йти в ЗСУ будуть

Дивно між іншим що влада яка є профі в піарі так недолуго проводить пропаганду мобілізації
   
НІ, овечий фюрер - я етнічний українець
Немирів - Вііниця, Золоте Поділля - це моя батьківщина
Моя дружина - Звенигородка, Черкащина
А ти - s-s
В немирові одні жиди - але я впевнений що ти чурка
З Черкащини пані кадра)
   
В усьому винна Декларація прав людини.
Найвищий документ будь-якого цивілізованого суспільства.
Щодо життя як найвищої цінності.
Сформувався когнітивний дисонанс між ст. 3 Конституції України і вимогою покласти життя/здоров'я на вівтар незалежності. 

Ти вважаєш що середньостатистични й ухилянт знає що таке Декларація Прав Людини? Він про неї вперше почув в роліках на Ютубі як красиву відмазку від військоматівського патруля.
Є таке просте та ємке поняття як сцикун.
   
:weep:

Аж кушать наверное не можешь, ведь Украина понад усе! Наверное, испытываешь ежедневные невыносимые душевные терзания. - рвешься на родину, помочь "понад усе", но ото "усе" не пускает... Драма... :(
В Австралії вже ізя шніперсон який вважає по іншому)
А взагалі чим далі тим патріотизм буває як сильнішим так і слабшим)
   
Розумієш, друже, якщо люди мешкали за межами України до війни, то вони вже обрали своє майбутнє в іншій країні.
Якщо ти з якихось причин залишався в Україні та не емігрував, то в тебе був гарний заробіток, нерухомість, бачення майбутнього.
На твоє комфортне місце напали кацапи та намагаються все в тебе забрати, зруйнувати та тебе вбити. Тобі не було місця за кордоном в мирний час, чому воно тобі там знайдеться в воєнний?

Чому ти рівняєш себе з громадянином України, який мешкає 10 років в Австрії та немає жодних намірів повернутися? Чому йому захист України має бути більш потрібним ніж тобі?

То чому тим, хто втік звідси і не збирається повертатися так раптом серце за неньку болить?
   
То чому тим, хто втік звідси і не збирається повертатися так раптом серце за неньку болить?
Це питання з питань)
   
То чому тим, хто втік звідси і не збирається повертатися так раптом серце за неньку болить?

Тобто, якщо б у тебе була можливість втекти до Польщі, то тобі б було покуй на події в Україні? Ну ОК, питань нема :) Мабуть кожен рівняє по собі.
А потім всі дивуються звідки беруться ухилянти.
   
Демобілізація може бути стимулом для служби

Зрозуміло що "нема ким замінити" ашеьпни чітких нормах для термінів служби більш готові йти в ЗСУ будуть

Дивно між іншим що влада яка є профі в піарі так недолуго проводить пропаганду мобілізації
Нажаль це не реально. Якби у нас хлопці були воїнами, а не свинопасами то так, а так хуй.
 Щоб замінити тих хто наразі служить, потрібно щоб ті хто на заміну прийшли, відслужили мінімум шість місяців, це мініму.
 По деяким спеціальностям рік .
 Закон про демобілізацію чекають всі хто в ЗСУ, але велика подяка тим хто петляє, смерть наших військових і на ваших руках.
 Ще щира подяка нашим політикам, які зробили все щоб цивільні жирно жили в тилу. В мільйонниках (крім Харкова) життя ні чим не відрізняється віт того що було до війни.
 Це якщо по чесному
   
Розумієш, друже

Розумієш, друже, ніфуя ти не зрозумів про що я написав.
Ну буває, що ж...

Останнє редагування: 13 квітня 2024 15:20:04 від Bogkuz
   
Це медведчуківський апельсин.
може бути, але він топив за петюню огого.
   
Тобто, якщо б у тебе була можливість втекти до Польщі, то тобі б було покуй на події в Україні? Ну ОК, питань нема :) Мабуть кожен рівняє по собі.
А потім всі дивуються звідки беруться ухилянти.

Мені навіть влом коментувати таку херню
   
Розумієш, друже, якщо люди мешкали за межами України до війни, то вони вже обрали своє майбутнє в іншій країні.
Якщо ти з якихось причин залишався в Україні та не емігрував, то в тебе був гарний заробіток, нерухомість, бачення майбутнього.
На твоє комфортне місце напали кацапи та намагаються все в тебе забрати, зруйнувати та тебе вбити. Тобі не було місця за кордоном в мирний час, чому воно тобі там знайдеться в воєнний?

Чому ти рівняєш себе з громадянином України, який мешкає 10 років в Австрії та немає жодних намірів повернутися? Чому йому захист України має бути більш потрібним ніж тобі?


Так якого куя ти тоді лізеш на український форум і розповідаєш кому і що треба робити?
   
Так якого куя ти тоді лізеш на український форум і розповідаєш кому і що треба робити?

Зараз і тобі напише якийсь потік хуйні з своєї голови
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 16 гостей
 
Повна версія