Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

я і зараз щаслива

А тема ізначально була про собачу зачіску)))
А вже дійшли до астіного щастя)))
При цьому зачепивши ще десятки тем))—— про мавпочок, про пітарків з уіпанами)))
ФУП такий ФУП)))
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Я не фахівець по собаках, але здається у цієї бідної тваринки якийсь негаразд з лівим глазічком - вона дуже часто ним кліпає

я не дивився  "відосік"  ,  тому не знаю який там глазік кліпає. Але по світлинах однозначно можна зробити висновок, що Пєтушарі підрихтували одну з сторін єбaльніка капітально,
і підрихтували ногою, тому що кулаком таку велику площу не охопиш.
   
я не дивився  "відосік"  ,  тому не знаю який там глазік кліпає. Але по світлинах однозначно можна зробити висновок, що Пєтушарі підрихтували одну з сторін єбaльніка капітально,
і підрихтували ногою, тому що кулаком таку велику площу не охопиш.

Це тому що ти пітарок по собі міряєш))——
А в тебе ж кулачки як у дєвочкі))( чи як у мавпочки))—— ви з ним однієі категоріі здається)))
Я таких задротів як ви і за суперників не розглядаю))——
Це як "ізбієніє младєнца")))
   
 :laugh:
Хома з дружиною привабливі, а ти ні. Тому і скачеш, мотиляєш тут своєю піпіською на голові
:lol:
   
Цитувати
Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))
я думав, Серьога покаже нам відосік як він бриє голову.
а тут он воно що ---)))---___
   
Цитувати
Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))
я думав, Серьога покаже нам відосік як він бриє голову.
а тут он воно що ---)))---___!!!
   
Хома з дружиною привабливі, а ти ні. Тому і скачеш, мотиляєш тут своєю піпіською на голові

Комусь і ти приваблива))
А дрищ на цій фоточці просто похожий на мавпеня)))
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Комусь і ти приваблива))
А дрищ на цій фоточці просто похожий на мавпеня)))
ти неприємний і відразливий, з дуже низьким інтелектом.
   
Охо-хо... неужели?

Тогда понятно, почему Серьога не может сходить к нормальному ветеринару. Немцы, сцуко, пунктуальные - доки на Собачку требуют... а их нет :(

Потому и стрижёт хз у кого. Кто возьмётся стричь собачку без прививок и документов? Вот и тыняется Серьога по бомжацким парикмахэрам за налик.

Угум-с... я нашего щенка к ветеринару сводил намедни, привить от бешенства и на осмотр. После прививки на ошейник навешивается медальйoнчик к обязательному ношению. Без него собаку не зарегистрируют даже в нашем селе. В любые другие собачьи заведения можно даже не соваться, тупо не пустят.
   
я думав, Серьога покаже нам відосік як він бриє голову.
а тут он воно що ---)))---___
"Броєт".
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

А тема ізначально була про собачу зачіску)))
А вже дійшли до астіного щастя)))
При цьому зачепивши ще десятки тем))—— про мавпочок, про пітарків з уіпанами)))
ФУП такий ФУП)))

Ты пойми… Ты, конкретно ты, слово «тема», можешь просто забыть.
Что бы ты теперь не открыл, о чем не написал, все будет превращено
В одну, большую, сплошную ЗАЛУПУ!

   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Хома з дружиною привабливі, а ти ні.

Той хто привабливий - той правий?
   




Это жена? Хорошая современная пара. Удачи!
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Той хто привабливий - той правий?
я давала оцінку хто правий, а хто ні ?
   
Люди, ви люди чи ні? Для чого ви цькуєте людину? Ну словесна перепалка, ще нехай. Але фотожабити огидно... Для чого?
   
я і зараз щаслива

Ну дык у тебя для этого все основания - карьера, должность, внешний вид, спортивная форма... :)
   
Это жена? Хорошая современная пара. Удачи!
Сторічна фотка, Хома останні пару років з фітнеса та біга не слазить,  накачався як термінатор.
   
Угум-с... я нашего щенка к ветеринару сводил намедни, привить от бешенства и на осмотр. После прививки на ошейник навешивается медальйoнчик к обязательному ношению. Без него собаку не зарегистрируют даже в нашем селе. В любые другие собачьи заведения можно даже не соваться, тупо не пустят.

Так отож Серьога никак не мог найти паликмахэра... пришлось кучу рублєй отвалить за нелегальную стрижку симпатичной Собачки...

Господи, ну почему Собачка страдает из-за дурноватого хозяина?... Хоть бы покусала его за голову для профилактики, что ли...
   
Сторічна фотка, Хома останні пару років з фітнеса та біга не слазить,  накачався як термінатор.

Спортивная форма - то благоприобретённое. А ум - это врождённое... Як нема, то й не купиш.... :)
   
... привабливі, а ти ні.
Та ладно.
проблема не в зовнішньості, чи в лисині,
а в тому що в тій голові під лисиною.
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Та ладно.
проблема не в зовнішньості, чи в лисині,
а в тому що в тій голові під лисиною.
совокупність факторів.
Але піськоголовий зосередив увагу на зовнішності.
   
совокупність факторів.
Але піськоголовий зосередив увагу на зовнішності.

кококо, кгосафчег, кококо, диог, кококо, вегсасе, кококо...
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

кококо, кгосафчег, кококо, диог, кококо, вегсасе, кококо...
Ква -ква- квагтигка
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

 
Було?



 
   
Ква -ква- квагтигка
і не просто кваГгтіГка, а
шикаГгная кваГтиГка
---)))---___!!!!
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

шикаГгная кваГтиГка
---)))---___!!!!

В Тевновцах  (P)
   
Так?  :laugh: Показати зображення...
Фімочка, це ти?
 :lol:
   
Ви розумієте, що в житті нічого дарма не минає? Що так само будуть цькувати вас або ваших дітей? Ви при своєму розумі? Зупиніться, врешті.
   
В Тевновцах  (P)
ніщєброди ФУПа завідуют успішному блохєру і криптотрейдеру, молодому, красивому, розумному, нєотразімому мущині і прочая і прочая титули
   
Пристосуванець - тупе прихильники певної політсили іпанько  :laugh: Сцю тобі в очі.
Бережи вухо.
Не нервуйся так.

   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Ви розумієте, що в житті нічого дарма не минає? Що так само будуть цькувати вас або ваших дітей? Ви при своєму розумі? Зупиніться, врешті.
якщо ми будемо приходити в компанію людей, засерати простір і при цьому казати, я на вас сцу, то так, отримаємо відповідь.
   
Ви розумієте, що в житті нічого дарма не минає? Що так само будуть цькувати вас або ваших дітей? Ви при своєму розумі? Зупиніться, врешті.
про фотожаби згідний, це некрасиво,
а в усьому прочому, Серьога вигрібає пєндєлєй заслужено.
його попереджували. але тупиздень вперто ліз вперед до слави, на граблі з твердими держаками.
   
Бережи вухо.
Не нервуйся так.

https://youtu.be/ZkMZKkwoemA
Жиртряс,  ти з якою метою дітям дописувачів погрожував ?
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

ніщєброди ФУПа завідуют успішному блохєру і криптотрейдеру, молодому, красивому, розумному, нєотразімому мущині і прочая і прочая титули

А Ілон Маск - балабол
   
Це ти зараз сказала що Оксанка теж на мавпочку схожа?
Ніт((
Тільки дрищ((
та не схожий ніхто на тому фото ні на яку мавпочку!
нафіга ото вигадувати?
якісь хлопець з дівчиною...хто це?
   
Ви розумієте, що в житті нічого дарма не минає? Що так само будуть цькувати вас або ваших дітей? Ви при своєму розумі? Зупиніться, врешті.
Та я теж дотримуюся думки, що сказане про когось може обернутися проти тебе самим надзвичайним образом.
Але ж поведінка Сергія теж дивна, він наче живиться тим, що провокує людей на певну реакцію своїми відосами, манерою спілкування. Адже це не перший його форум.
   
Ти собі вже насрав. :fuck:
(tu)
   
))))
Тепер навіть мєдвєд заздрити буде))))

пс. Сподіваюсь Оксанка з розумінням віднесеться)))——
Ну ніяк вона там не в тєму))
Підарок медвед облизує свої губки
   
До речі, те ж саме хотіла написати. Все криво, недолуго і коряво. Навіть волосся стирчить позаду голови того нєгра, якого ти пришпандорив на місце жінки.

Не кажучі вже про те, що, якщо вже ти почав фотожопити, то торкати кривими руками фото, де є рідні або діти того, кого ти хейтериш - остання справа.

Ніхто, до речі, не чипляв сім'ю Сергія фотожопами, якщо ти не помітив.

То ж, якщо вважаєш, що ти, акі справєдливе возмєздіє, намагався "уравновєсіть" ситуацію, навалюючи в гілки  криві фотожопи на хейтерів Сергія, то зараз ти на самому дні, перевершив всіх.

Поздоровляю тебе, справєдлівий мєстнік.
Пані Шуша, ну Ви поважна пані, а туда ж.
Де залупи, там і Ви.
   
Та я теж дотримуюся думки, що сказане про когось може обернутися проти тебе самим надзвичайним образом.
Але ж поведінка Сергія теж дивна, він наче живиться тим, що провокує людей на певну реакцію своїми відосами, манерою спілкування.
звісно ж.
це нарцис і ексгібіціоніст. Непочатий край роботи для психолога.
він ловить кайф хоч від такої слави і уваги.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія