Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

Никаких украиноязычных в штатах и в Европе наблюдается. 99% этих товарищей прекрасно общаются на русском языке.
а навіщо ви свій досвід екстраполюєте на всіх українців? я особисто постійно спостерігала і сама в Лондоні з українцями тільки українською мовою спілкувалася. і в Штатах багато моїх знайомих украі;нців українською з українцями спілкуються.
   
Я не понял что вы написали и какое это имеет отношение к моему посту. Никаких украиноязычных в штатах и в Европе наблюдается. 99% этих товарищей прекрасно общаются на русском языке.
І до чого тут ми? ;o
В Штатах можете говорити працючі на касі на рузкам
Нам діла нема
І вам немає бути
   
от ще мапа розповсюдження укр мови до совка

Показати зображення...

И це лише до совка. Якщо ти знайдеш исторични дани, то мова була аж геть до балтики та билого моря. Михайло Ломоносов був Михайло а не Михаил, а в петербурзи його зкацапили вже.
   
Без экспанссии зовнишний буде внутряшня деградация мови. Це тильки питання часу. Мову потрибно эеспортувати в инши краини свиту, одночасно з украинськими життевими цинностями.

Та да.
Увесь світ говорить чеською.  (tu)
   
Та да.
Увесь світ говорить чеською.  (tu)

Чехив дуже обмаль и их мова деградуе. Там английська майже все вже вижинула геть национальне.
   
Ну от хулі ти пересмикуєш? В законі немає такої норми
Продавець може відповідати якою завгодно мовою якщо її знає. Але знати державну він зобов'язаний і відповідати нею  україномовному покупцю тим більше.
Не мадярською.
.

Читати вміємо? Ось норма закону:
На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.

Підкреслюю - виключно на прохання клієнта.

Саме тому Два угорця за законом не можуть поспілкуватися між собою мадярською - покупець має попросити продавця перейти з української на мадярську.
Й виглядає це, дійсно, смішно. Але перехід на спільну неукраїнську мову без прохання клієнта - це пряме порушення закону
   
Чехив дуже обмаль и их мова деградуе. Там английська майже все вже вижинула геть национальне.

Чеська колись майже зникла.
Зараз вона існує.
І є державною.
   
Читати вміємо? Ось норма закону:
На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.
Підкреслюю - виключно на прохання клієнта.

Саме тому Два угорця за законом не можуть поспілкуватися між собою мадярською - покупець має попросити продавця перейти з української на мадярську.
Й виглядає це, дійсно, смішно. Але перехід на спільну неукраїнську мову без прохання клієнта - це пряме порушення закону

Добре якщо це мадяри, а якщо це кацапи? Кацапи вони як жиди - сигналами спилкуються
- свий?
- так свий!
- Слава России?
- Хайль хуйло!

И жоден инспектор не помитить такий диалог за касой!
   
И це лише до совка. Якщо ти знайдеш исторични дани, то мова була аж геть до балтики та билого моря. Михайло Ломоносов був Михайло а не Михаил, а в петербурзи його зкацапили вже.

та навіть ширше. Був такий собі мовний протобульйон, дуже широко простягнутий. Бульйон - це коли в кожної селухи своя мова. Але коли прибуває торгаш здалеку, він так-сяк може спілкуватися з місцевими. Чітких кордонів ще немає. Одного стандарту ще немає.

Вже потім політики та літератори поділять, держава створить стандартну єдину мову.

Останнє редагування: 19 лютого 2021 13:06:25 від etochtod
   
И це лише до совка. Якщо ти знайдеш исторични дани, то мова була аж геть до балтики та билого моря. Михайло Ломоносов був Михайло а не Михаил, а в петербурзи його зкацапили вже.

звичайно зкацапили, бо вiн аз-буки про укр граматицi Мелетея Смотрицького навчався
поки свою кацапську не створив i оди катьке присвячував, пiсесмоктач хренов

   
Чеська колись майже зникла.
Зараз вона існує.
І є державною.

там майже нема .. вони коли приходять на работу, там майже всюди - або английська, або нимецька.
   
звичайно зкацапили, бо вiн аз-буки про укр граматицi Мелетея Смотрицького навчався
поки свою кацапську не створив i оди катьке присвячував, пiсесмоктач хренов

Писелизач точнише ... архангельский лесьбиян та ничний куколд
   
там майже нема .. вони коли приходять на работу, там майже всюди - або английська, або нимецька.

То чому б їм не зробити державною німецьку?
Щоб чехам можна було не вчити чеську.
   
То чому б їм не зробити державною німецьку?
Щоб чехам можна було не вчити чеську.

Тож и роблять чеську, щоб ну хочь якось притормозити процес сходиння мови геть на нивець.
   
Читати вміємо? Ось норма закону:
На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.
Підкреслюю - виключно на прохання клієнта.

Саме тому Два угорця за законом не можуть поспілкуватися між собою мадярською - покупець має попросити продавця перейти з української на мадярську.
Й виглядає це, дійсно, смішно. Але перехід на спільну неукраїнську мову без прохання клієнта - це пряме порушення закону

Українська в Україні це смішно? Правда?
   
гаспадi
та хочь грамулька розуму ввас є ?
українські міста українізували !!
це вже за гранью кацапiзма ...
Ішаков  сам себе в сраку штрикає . Бо якщо  візьме і складе всі свої дописи то вийде невтішна для нього картина.
Українці найбільш успішні державники з усіх часів,запрягали всіх навколо для творення того чим зараз є Україна.
Московських царів змусили  подарували Адєсу ,поляків ,євреїв та Сталіна-Львів , комуняків - проводити українізацію ,австрійський геншаб -мову,москвоязичних - технічєскую і прочую  літєратуру .
Та ми  просто титани якісь.Аж незручно.



   
Ішаков  сам себе в сраку штрикає . Бо якщо  візьме і складе всі свої дописи то вийде невтішна для нього картина.
Українці найбільш успішні державники з усіх часів,запрягали всіх навколо для творення того чим зараз є Україна.
Московських царів змусили  подарували Адєсу ,поляків ,євреїв та Сталіна-Львів , комуняків - проводити українізацію ,австрійський геншаб -мову,москвоязичних - технічєскую і прочую  літєратуру .
Та ми  просто титани якісь.Аж незручно.

ТАк! а насправди усе було навпаки. Украинська мова панувала по бильший части европи. Але ж укаринци майже все проипали. Як той пистализ Михйло Ломоносов - архенгельский телепень.
   
Тож и роблять чеську, щоб ну хочь якось притормозити процес сходиння мови геть на нивець.

Они проиграют. Потому что их язык как и украинский  есть не конкурентным. Он не нужен ни в культуре ни в технологиях ни в бизнесе. Молодому человеку украинский не нужен в принципе.
   
Они проиграют. Потому что их язык как и украинский  есть не конкурентным. Он не нужен ни в культуре ни в технологиях ни в бизнесе. Молодому человеку украинский не нужен в принципе.

Тому я и говорю потрибно экспортувати украинську мову закордон.
   
Тож и роблять чеську, щоб ну хочь якось притормозити процес сходиння мови геть на нивець.

Хоч пригальмувати сходження нанівець.

Так робимо і ми, і євреї так роблять.
І ви так робите, вживаючи українську.  (tu)

   
Они проиграют. Потому что их язык как и украинский  есть не конкурентным. Он не нужен ни в культуре ни в технологиях ни в бизнесе. Молодому человеку украинский не нужен в принципе.

То вам він не потрібен.
   
Они проиграют. Потому что их язык как и украинский  есть не конкурентным. Он не нужен ни в культуре ни в технологиях ни в бизнесе. Молодому человеку украинский не нужен в принципе.

Вам в Німеччині і руській язик не потрібен.

Ні в культурє, ні в тєхнолоніях, ні в бізнесє

Ну хіба ви працюєте у Борі в магазині
російськомовного гето.



Останнє редагування: 19 лютого 2021 13:25:26 від Людас
   
Странная, даже какая то, маниакальная страсть запрещать русский язык. При этом большинство тех кто ратует против русского языка по приезду в штаты и в Европу как милые зайчики общаются на русском.
Виповзок московський , де запріщать?
Ім'я користувача:DomlessДата реєстрації:23 квітня 2019 22:30:12Повідомлень:10 (~0 в день)Вік:не зазначений
   
Хоч пригальмувати сходження нанівець.

Так робимо і ми, і євреї так роблять.
І ви так робите, вживаючи українську.  (tu)

Я так роблю бо маю повагу до украинськой нации, але насправди це тильки повага и все, нажаль я не бачу ниякой користи в використани мови. Тому я и кажу - що мене дратують бики що з одниеи, що з другий стороны. Коли одни оруть - не розумию на вашой телячий, а други - не розумию свинособачий. Уси друг друга розумиють, навишо вони брешуть и намагаються образити один одного? Шо це? Як за це жорсто ипати?
   
Ще трохи статистики для ОлдБоя:

1989  - 8.35%
2000  - 4.91%

Це питома вага кацапів в Узбекистані

Останнє редагування: 19 лютого 2021 13:29:49 від Ламер
   
Они проиграют. Потому что их язык как и украинский  есть не конкурентным. Он не нужен ни в культуре ни в технологиях ни в бизнесе. Молодому человеку украинский не нужен в принципе.

До речі, як часто ви використовуєте російську мову в німецьких гаштетах? В магазинах?

А російськомовних теж там до фіга.


   
Вам в Німеччині і руській язик не потрібен.

Ні в культурє, ні в тєхнолоніях, ні в бізнесє

Ну хіба ви працюєте у Борі в магазині
російськомовного гето.

Странное сравнение русского и украинского языков. Что касается русского языка то он всё ещё  конкурентно способный
   
Я так роблю бо маю повагу до украинськой нации, але насправди це тильки повага и все, нажаль я не бачу ниякой користи в використани мови. Тому я и кажу - що мене дратують бики що з одниеи, що з другий стороны. Коли одни оруть - не розумию на вашой телячий, а други - не розумию свинособачий. Уси друг друга розумиють, навишо вони брешуть и намагаються образити один одного? Шо це? Як за це жорсто ипати?

Тому що далеко не всі мають повагу до інших націй.
   
До речі, як часто ви використовуєте російську мову в німецьких гаштетах? В магазинах?

Я вопрос не понял.
   
Я вопрос не понял.

 (P)

А я вже не маю до вас питаннь. Дякую.
Ви вже відповіли.
   
Я вопрос не понял.
Ну це зрозуміло - в Німеччині Вам зовсім не обов'язково розуміти українську мову
   
Я вопрос не понял.
якою мовою перед герром на роботі звітуєш, конкурентний кацапчик?
   
Тому я и говорю потрибно экспортувати украинську мову закордон.

Зачем? Она никому не нужна. С ней ты не разбогатеешь, ни станешь умнее, ни приобретешь друзей. Украинский язык это тупик. Кому нужен тупик?
   
Зачем? Она никому не нужна. С ней ты не разбогатеешь, ни станешь умнее, ни приобретешь друзей. Украинский язык это тупик. Кому нужен тупик?

Вона потрібна українцям.
Хоча б для того щоб співати українських пісень.
   
якою мовою перед герром на роботі звітуєш, конкурентний кацапчик?

Приблизительно так...go fuck yourself...переводи
   
Без экспанссии зовнишний буде внутряшня деградация мови. Це тильки питання часу. Мову потрибно эеспортувати в инши краини свиту, одночасно з украинськими життевими цинностями.

Кому потрібно?
   
Зачем? Она никому не нужна. С ней ты не разбогатеешь, ни станешь умнее, ни приобретешь друзей. Украинский язык это тупик. Кому нужен тупик?
те саме з російською мовою. а українська мова потрібна українцям.
   
...украинский  есть не конкурентным. Он не нужен ни в культуре ни в технологиях ни в бизнесе. Молодому человеку украинский не нужен в принципе.

...це - примітивне і помилкове уявлення...

...Ви - просто не "запарюйтесь"  з приводу "нужности" українськоі мови... от просто системою "маленьких кроків"  просувайте мову...І для початку - в своїй голові...Просто візьмість за основу : в Україні - українська...
   
Вона потрібна українцям.
Хоча б для того щоб співати українських пісень.

У вас в топ 100 самых прослушиваемых песен 98 не на украинском языке. То что говорите вы это фикция
   
Приблизительно так...go fuck yourself...переводи
шо, і німецька нє конкурєнтноспособнa я  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія