Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?
   
що значить пигулка коктопресу
ліки від тиску треба приймати регулярно все життя після того як тиск почав підніматись
   
Так треба ж тиск свій знати, мабуть.
Я його ніколи не міряв. Але з серпня минулого року почалася негарна картина. Шум, тяжкість. ..
Ніякої жирної їжі, ніякого (вже 2 міс)  алкоголю та цигарок ( 4 міс).
Замовив тонометра механічного.
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?
Svitlana Bykova

перед мрт млна зробити ще узд судин головного мозку (це значно дешевше)
я не лікар, нічого радити не буду.

одужуй і лікуйся
   
Треба перевірити густину крові і гемоглобін. При високому гемоглобіні ліки від тиску не допомагають.
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Більше на свіжому повітрі бувати і менше злості на людей виливати.

Відразу інакше будеш себе почувати.
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Позбутися зайвої ваги, жирної їжі і стресу. Побільше гуляти.
   
Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?
Лучше пройти обследование: Щитовидка, печень, почки, гормоны и т.д.
Должна быть причина и нужно регулярное лечение.
Пуск ситуации на самотек чреват очень большими проблемами.
   
Треба перевірити густину крові і гемоглобін. При високому гемоглобіні ліки від тиску не допомагають.
кров загуста, так. ..
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

кров загуста, так. ..

1 таблетка аспірину в день.
   
СРОЧНО!

У меня такое было... Эти могут быть две вещи: аритмия или острое нарушение мозгового кровообращения. Кардиограмму снимал?!!! По любасу такие вещи кончаются плохо! Я лежал под монитором и капельницей. Срочно в больницу!!! Но для начала пусть дохтур выяснит- это сердечное или мозговое? Бетаблокаторы пьёшь? Кто вааще приезжал на скорой? Сердце слушал? Так и до инфаркта или инсульта может дойти, что почти одно и тоже.Мало ли где штыранёт?!!!

Не сиди... Так у Лобановского было. Бери бабло и в больничку. Но в клинику какую-нить,а то врачей хороших в этой области не так и много.
   
така ж фігня..

з понеділка йду на обстеження.

в голові вітер/море гуляє.
червоний що рак(((
   
1 таблетка аспірину в день.
знаю, купив АспіринКардіо.
   
Судя по тому,что давление не упало после уколов,то это вероятнее сердце. Я вааще не понимаю,почему тебя не забрали,когда стало ясно,что давление не падает?!!!
   
ще й погодні умови туди-сюди різко скачуть
   
ЕКГ вчора зробив, не дуже гарна.
Завтра піду в стаціонар до лікарки. Повторно зроблю.

Ого!  МРТ мозку 865 грн в Богомольця коштує.
   
Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?
Діастолічний(110) тиск не такий вже і високий. Для людей в віці взагалі вважається нормальним.
А з систолічним(180) потрібно терміново щось робити. Це дуже небезпечний показник. Тому терміново до лікаря.

Останнє редагування: 12 травня 2017 10:31:34 від Лапайдух
   
Судя по тому,что давление не упало после уколов,то это вероятнее сердце. Я вааще не понимаю,почему тебя не забрали,когда стало ясно,что давление не падает?!!!
так вони пропонували покласти до відділення, я обрав денну форму
   
это ВСД
дістонія? Мого биць, мого биць
   
ЕКГ вчора зробив, не дуже гарна.
Завтра піду в стаціонар до лікарки. Повторно зроблю.


Так что? Аритмия?!! Тогда понятно,почему давление не падает. Под капельницу, под Кардарон или Никотиномид и бета-блокаторы, под мочегонные и срочно!!!! В больницу. В отделение Скорой помощи! Лікарки-то дурне!
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Не жили ви більше року з тиском 190/150 без швидкої. Насправді нічого страшного людина до всього звикає. Всі ті капельниці і швидкодіючі таблетки фігня. Головне знайти причину і планомірно її лікувати.
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

С 17 мая сильнейшие магнитные бури! Целую неделю!
Пить таблетки всем !
Аппарат для давления японский автоматический должен быть в каждой семье как градусник
Мы же не хотим оставить семьи без кормильцев ,правда?
   
знаю, купив АспіринКардіо.
оно ничем от обычного аспирина не отличается. И да, ацетилсалициловая кислота, которая дешевле 5 грн по моему - это практически на 100% тоже самое. А те цены по 50 и 100 грн что вы берете - обычный развод на деньги, в текущей медицине это норма.

Вам если 10 часов за компом сидите - то надо гулять/бегать на улице каждый день. И народ уже верно писал, если давление поползло вверх - не 1 таблетку едят, а остаток жизни их едят вполне возможно, в том числе для профилактики, если так уж лень минимально спортом заняться.

Останнє редагування: 12 травня 2017 10:38:20 від Alexey Checkin3
   
А з шийними хребцями все в порядку? Обов*язково треба перевірити!
   
 Не пий  більше каву  ,  не  їж  шоколад  і  щось шоколадне .  Перейти  на супи  легенькі  .  Аналгін  -  можна приймати  навіть  зараз .

Йти до врача  та зробити МРТ  -  голови  ,  легенів  ,  серця .
   
Давай анализы. И лечи.
У меня знакомый на прошлой неделе 39 лет. Помер.
Тоже давление. И тоже всетнаиногах. Пройдёт само

Резко поплохело. Отняло ноги. Пока приехала скорая он уже не понимал ничего. Хотя ещё в сознании был.
До больницы недовезли
(
   
Не жили ви більше року з тиском 190/150 без швидкої. Насправді нічого страшного людина до всього звикає. Всі ті капельниці і швидкодіючі таблетки фігня. Головне знайти причину і планомірно її лікувати.
====================================
 Ти йому у ТРУНІ пропонуєшь лікувати?!!! Що ти несеш! Це класичний ургентний випадок! Від цього швидко мруть... Це,скоріш за все миготлива арітмія. Або навіть частковий тромб,при якому серце намагаєтся прокачати кров за рахунок підвищеного тиску... Це надо виявити та терміново!!!
   
  Горілку чи щось міцне -  не пий  . Червоне  вино  ,  трошки  світлого  пива -  все  це можна .
   
Я таки швидку викличу ще раз, не ризикну самотужки до поліклініки йти
   
 Палити - КАТЕГРОЧНО  НІ .  Перебивайся  електронними  сигаретами ,  або  кінь палити  зовсім .  От оця звичка -  найгірша .
   
Я таки швидку викличу ще раз, не ризикну самотужки до поліклініки йти
платную вызови. Если киев - то медиком советую, я отцу вызывал и результат всегда был явный и практически моментальный.
   
Меня пугает беспечность украинцев.
Все переносят на ногах. С потом или 4 степень уже. Или инфаркт-инсульт скашивает   
Люди ну хоть раз в год проходите диагностику. Общие анализы.
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Я таки швидку викличу ще раз, не ризикну самотужки до поліклініки йти

едь в институт сердца на братиславской
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?

тож саме було
збілшуй фізичні навантаження(під наглядом, скидуй вагу)
   
Я таки швидку викличу ще раз, не ризикну самотужки до поліклініки йти
---------------------------------------
Правильно! І терміново! І нехай звернуть увагу на серцевий ритм. Та й взагали, викликай кардіологію. Намацай пульс. Якшо не ритмічний,або нитковидний,або взагалі не нащупується-то викликай кардіологію.
   
тож саме було
збілшуй фізичні навантаження(під наглядом, скидуй вагу)
он вполне возможно не только сидел по 10 часов за компом, а еще и кофе немало пил. есть такие кадры, доводят себя люди до могилы самостоятельно, просыпаются только когда уже совсем фигово себя чувствуют.
   
тож саме було
збілшуй фізичні навантаження(під наглядом, скидуй вагу)
===============================
Ага! Бігом до інфаркту! Кидайте цю ВЛАСТЬ СОВЬЄТОВ! Й!ому зараз треба швидка допомога,а  оздоровлюватися то потім!
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

У мене до 2014 року не було медичної страховки. А тиск зашкалював, бувало 200/100.
В 2014 році придбав страховку, почав відвідувати лікарів. Жодної госпіталізації при таких "дрібницях" як гіпертонія - тут не передбачено.
Виписали купу різних таблеток, почав пити - тиск впав, але печінка вибрикує.
Почав сам собі вибирати які пити, а які не пити.
Зараз вживаю аспірин, лізінопріл, карведілол і сечогінне, з довжелезною назвою: Hydrochlorothiazide .
Якщо п'ю ліки регулярно, тиск майже нормальний. Якщо день-два пропущу - стрімко зростає. :sad:
   
---------------------------------------
Правильно! І терміново! І нехай звернуть увагу на серцевий ритм. Та й взагали, викликай кардіологію. Намацай пульс. Якшо не ритмічний,або нитковидний,або взагалі не нащупується-то викликай кардіологію.
что значит обратят внимание.... Норм скорая при вызове по высокому давлению и проблемам с сердцем обязательно прямо на месте сделает кардиограмму и еще что то где все будет видно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія