Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гіпертонія

Re: Гіпертонія

Калина, вроде, кровь сгущает, или я что-то путаю.

Да, для склонным к тромбозам это - смерть.
   
Re: Гіпертонія

По-перше, тиск 140 був у мене вже внаслідок уживання досить дорогих ліків. А тих лікарів, якби моя воля, я б вигнав до дідька з роботи. При систолічному 140 в моменти фізичного або психічного навантаження він піднімається до 160-180, а це ризик розриву капілярів. При діастолічному 90 і вище недобре почуваються нирки, тож тим, у кого з ними не все гаразд, варто тримати тиск на рівні 70-80.
Я не медик, але проста логіка каже, що при будь-яких навантаженнях тиск підвищується. А міряють його не просто у спокої, а після 5-ти і більше хвилин відпочинку. Тобто 160-180- при навантаженнях - це те, на що розраховані людські судини. Скажімо, якщо у спокої у вас 180, то при навантаженні матимете 220-240 - це багато, а 160-180 ви маєте зносити без проблем. Не може ж медицина розраховувати на те, що ніколи не матимете жодних навнтажень на ваш організм?

А ліки проти гіпертонії погано впливають на сечово-статеву систему, бо саме в ній формується тиск. Тому я б не гнався за "дитячими" показами тиску за допомогою ліків. Спорт, дієта - інша справа.
   
Re: Гіпертонія

Мдя. Лавочка у подъезда. Так вы  раньше совков выздыхаете , ой, уйдете в лучший мир. 

Изыди, спирохета  :fuck:
   
Re: Гіпертонія

Изыди, спирохета  :fuck:
О! Это следующая для вас актуальная тема.
   
Re: Гіпертонія

Изыди, спирохета  :fuck:

Не, ну скажи? А потом обижается, что её всюду гоняют.

Ведь сама же точно так же с подружайками часами подобные темы обсуждает, рупь за сто даю, а тут, блин, изображает брезгливость.
   
Re: Гіпертонія

Не, ну скажи? А потом обижается, что её всюду гоняют.

Ведь сама же точно так же с подружайками часами подобные темы обсуждает, рупь за сто даю, а тут, блин, изображает брезгливость.

Да какие подружки...) Это какой-то козел на ставке тут сидит  - свои 3 коп. на пиво зарабатывает.
   
Re: Гіпертонія

Та бросьте вы эти "народныя  травы"! От них один вред! Вы что думаете, что какая-то белена,беладонна или олеандр, полезны,потому что они типО натуральные?!!! Та я даже счас осенью выйдя на 15 минут в ГОРОДЕ, принесу с собой травку,которая вас убьёт за минуты или часы. Даже внешне известные и безопасные растения,ягоды,даже овощи при некоторых болячках вас быстро уложат у ГРОП! У бЭлых тапках! А известно вам,например,что все фрукты,соки и растения желтого цвета содержат Кверцитин,который тыкают всем как полезный БАД,но он вызывает рак?

 Лечитесь от давления, выяснив его причины. Чаще всего основной причиной есть нарушения работы сердца. Чаще всего гипертония преодолевается бета-блокаторами, ну еще антиаритмиками. Не жрать много соли-это так,борьба уже со следствием, как например выжрать пару колёс фуросимида и сцять-тоже помагает. Но чтоб не допустить роста давления, чаще всего прибегают к бета-блокаторам. Ну и аспирин надо жрать (или препараты с ним,кардиомагнил,например,всегда и пожизненно).
 Короче ,к дохтуру! Должна быть причина. Но врачи у нас в ентих делах разбираются далеко не все.
   
Re: Гіпертонія

Вольтер, так что, вот єта какашка - Кверцитин - и в алыче есть и в желтых грушах ??  ;o
   
Re: Гіпертонія

Вольтер, так что, вот єта какашка - Кверцитин - и в алыче есть и в желтых грушах ??  ;o

Содержится в растениях (преимущественно красного, багрового цвета): гречневой крупе, луке (особенно красном; в большем количестве — во внешних оболочках), яблоках, перце, чесноке, золотом усе, красном винограде, чае, цитрусовых, тёмной вишне, бруснике, томатах, брокколи, малине, чернике, клюкве, аронии, рябине, облепихе, водянике, плодах опунции, некоторых сортах мёда (эвкалиптовом, чайного дерева), орехах, цветной и кочанной капустах, красном вине, оливковом масле, желудях — в виде водорастворимого рутина.
   
Re: Гіпертонія

от давления народная медицина рекомендует отвар пяти частей сосновой хвои и по две части шиповника и луковой шелухи
отзывов не знаю

кровь разжижать: аспирин, рыбий жир
   
Re: Гіпертонія

Содержится в растениях (преимущественно красного, багрового цвета): гречневой крупе, луке (особенно красном; в большем количестве — во внешних оболочках), яблоках, перце, чесноке, золотом усе, красном винограде, чае, цитрусовых, тёмной вишне, бруснике, томатах, брокколи, малине, чернике, клюкве, аронии, рябине, облепихе, водянике, плодах опунции, некоторых сортах мёда (эвкалиптовом, чайного дерева), орехах, цветной и кочанной капустах, красном вине, оливковом масле, желудях — в виде водорастворимого рутина.

 :suicide2:
Ниче жрать нельзя...
   
Re: Гіпертонія

ніколи не чув про канцерогенні властивості кверцетину! де про це написано??  ;o
   
Re: Гіпертонія

Моя історія така:

Маю гіпертонію генетичну. Плюс зайва вага. Плюс стреси-шмеси, але то я не рахую, бо звик не звертати на стреси уваги (похуїзм).
Часто та сильно боліла голова (потилиця)...
Лікарі прописали "пороть_бєса" (бісопролол) та ще якусь пігулку до пари. Пив з перервами декілька років - пофіг бджоли. Нуль реакції.
Потім пішов до інших лікарів. Зробив ЕКГ та перевірку на холістерин. Серце показало невеличку тахікардію, чи аритмію, я вже не пам’ятаю, щось таке не дуже серйозне. Цукор в нормі. Холістерин одного типу виявився якийсь у нормі, а якийсь злий - завищений.
Відмінили попередню пару біса-порола, призначили іншу, я весь час забуваю ті назви, в мене вони навіть записані. (відркив апплікуху Health на телефоні, з’ясував, як вони називаються) - Atenol/Chlor та Losartan. І ще аспірин. І з тих пір тиск впав та нормалізувався - десь 120/125 на 75/80. Головне - голова перестала боліти!!! І все це ще при зайвій вазі, багато зайвої ваги.
Зараз я зкинув близько 18 кілограмів ваги за допомогою непоганої дієти, чи, вірніше, способу харчування - виключив з раціону вуглеводи майже повністю, все солодке - нахєр, солодкі газовані напої - туди саме. М’ясо, риба, салати, овочі. Мінімум жирів. Став пити каву!!! кожен день!!! Раніше випита чашка кави була як лантухом по голові та серцю. Зараз - кожен день, кайф від неї став ловити. 
Плюс ще став кататися майже кожен день на вєліку - теж кайф! Правда, падіння ваги застопорилося - дружина каже, що то через те, що м’язи почали збільшуватися, а вони важуть багато. Чортйогозна, але вєлік мені подобається. Бігати не буду, ходити - лінь. Плавати - люблю, але лінь в басейн ходити.
Тиск давно не міряв, пігулки продовжую пити, бо сказали - то вже назавжи. Відчуваю себе - чудово, чого і вам усім раджу.
   
Re: Гіпертонія

:suicide2:
Ниче жрать нельзя...
=================================
Та всё можно! Вон в помидоре и картошке,во всех пасленовых,содержится алкалоидов (попросту наркоты) больше чем в опиумном маке. Потому то и все так и находятся в зависимости от этих продуктов. Просто стереотип у нас о наркоте другой. Так шо жрать можно и фруХты с Кверцитином, но не как лощадь, не жрать долбанные смузи,от них еще и поджелудочную угробите с печенью. А скушать каку абрикоску,грушку, сливку-ничего такого не случится. Просто перестаньте считать растения панацеей. От них больше вредя,чем пользы-дело в количестве.
   
Re: Гіпертонія

скільки на місяць виходить ?

глянув, 30 таблеток 40мг 250 грн, мама мається з тиском, теблетки все підбирають і не можуть підібрати

Спробуй Лозап +амлодипін.
   
Re: Гіпертонія
D_M

При второй степени никакой самодеятельности - выполнять назначение врача, что-то не устраивает - проконсультируйтесь у другого врача.
Таблетки - ежедневно, в моем случае прекрасно помогает Экватор(Лизиноприл+Амлодипин), никакого дискомфорта, давление держит прекрасно, самочувствие тоже хорошее.
Самостоятельно можете купить и дополнительно попить магний(только не оксид, лучше цитрат магния), никому не помешает.
Здесь неплохо обобщено о гипертонии, почитайте(хоть там о гипертонии в связке с диабетом, но и просто много общей полезной информации) -
http://diabet-med.com/vysokoe-davlenie-pri-diabete/
Тоже много интересного, но  с размаху бросать пить таблетки не советую, просто для информации.
http://lechenie-gipertonii.info/lechenie-gipertonii-mozhno-li-obojtis-bez-lekarstv.html
   
Re: Гіпертонія

В тещі було таке що вже ніякі ліки не збивали тиск.
Або не допомогали або від них робилось ще гірше.
Допомогло голодування.
Правда під наглядом лікаря, яка саме на цьому специалізувалась.
Але допомогло дуже добре, теща довший час не вживала таблеток.
Думаю що якщо додати фізичний рух та здорове харчування, то можна таким чином і позбавитись від гіпертонії.
Але причини гіпертонії можуть бути різні, бо це не так хвороба як симптом. Може це нирки, може судини, може взагалі склероз. Без толкового лікаря тут не розберетесь. Якщо усунути причини то про підвищений тиск забудете.
Або міняйте спосіб життя, це від більшості хвороб допомогає.
   
Re: Гіпертонія

Экватор(Лизиноприл+Амлодипин

Это стандарт, который сейчас врачи прописывают.
Он даже шел в программе почти бесплатных лекарств.

Но Лозартан (Лозап) лучше.
   
Re: Гіпертонія
D_M

Это стандарт, который сейчас врачи прописывают.
Он даже шел в программе почти бесплатных лекарств.

Но Лозартан (Лозап) лучше.
Спасибо, посмотрим.
Мне вначале прописали Диротон(лизиноприл) еще лет 12 назад, а Экватор всего как пару лет. Полет нормальный  :)
   
Re: Гіпертонія

Повернулася від лікаря. АТ 130/90,  лікар каже ідеальний. Як може бути AT ідеальний, якщо нижній 90 з ліками ?
   
Re: Гіпертонія

ups
   
Re: Гіпертонія

ніколи не чув про канцерогенні властивості кверцетину! де про це написано??  ;o
У Торі.
   
Re: Гіпертонія

переходите на сырые овощи и фрукты,  гипертония пройдет как нибывало.


 (tu)
   
Re: Гіпертонія

Тетка моя питалась пророщеной пшеницей пила талую уоду давление 100/200 жила сама
   
Re: Гіпертонія

Повернулася від лікаря. АТ 130/90,  лікар каже ідеальний. Як може бути AT ідеальний, якщо нижній 90 з ліками ?
Високий нормальний тиск - це 139/89. Як вже писав вище, лікарі вважають, що нормальний систолічний тиск для дорослої людини - це 100+вік. І нижній тиск не так важливий, як верхній, бо саме великий тиск може розірвати судини і привести до крововиливу.
   
Re: Гіпертонія

А причины? Если сердце-то бета-блокаторами. Отлично помогает. Но для начала к дохтуру! Самолечение может плохо кончится. Но про бета-блокаторы дохтура спроси,а то наши дохтурА в кардиологии полный ацтой! По пальцам пересчитать хороших.

лозап плюс уже 10 лет пью... :pleasantr:
   
Re: Гіпертонія

Повернулася від лікаря. АТ 130/90,  лікар каже ідеальний. Як може бути AT ідеальний, якщо нижній 90 з ліками ?
Отакі в нас блядські лікарі.

D_M, 12 жовтня 2015 10:11:53
Экватор(Лизиноприл+Амлодипин

Это стандарт, который сейчас врачи прописывают.
Он даже шел в программе почти бесплатных лекарств.

Но Лозартан (Лозап) лучше.

Ну, амлодипіну наразі нема альтернатив, а от з другим компонетом не все так однозначно. Комусь краще допомагають інгібітори АПФ (лізиноприл), комусь — інгібітори ангіотензину-ІІ (лозартан, валсартан [Вазар]). Моїй гіпертензії усілякі "-прили" мало зараджували, а от "-артани" — те, що треба.
   
Re: Гіпертонія

Потрібно тему поновити.
   
Re: Гіпертонія

Профілактично допомагають салати з яблучним, винним, бальзамічним оцтами. Знижують вагу і ще багато корисного.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія