Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

Я від війни нікуди не тікав і ви це знаєте  Більше того, і не тікав би.
Так ніхто ж наче і не стверджував, що ви кордон перетнули, заховавшись у копиці сіна  :laugh:
   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.
U2

ніхуя подібного, шановний пане. Там є електронна адреса, яка складається з одного слова: kovka. Погугліть.

Шо за диалект французского?
   
Які в біса привати ви видаляєте?  ;o Спочатку мужньо кермуєте HIMARSом на швейцарських просторах, а потім видаляєте привати?
Та й ігнор у вас якийсь аж надто дивний : спочатку забанюєте за вигаданою причиною (яка напевно теж існує лише у вашому уявленні, як і ваша причетність до HIMARSa ), потім "вишукано" обсираєте, а вже після цього типу ігнорите )))
І ще раз повторю, якщо з першого разу не дійшло : ви отримали всього лише жорстке алаверди на ваше обсирання членів моєї родини. Але я ж не та вінницька тітка з ФБ, для якої ніякої війни немає, а всі новини - виключно перепост партійних матеріалів ПЄС )))
От таки дарма Марсер ігнорує Мирославу у приваті,
очевидно ж що вона жадає з ним спілкуватись,
і вимушена це робити у пабліку, засмічуючи різні гілки,
он ТС просить не флудити в її гілці а розповідати виключно про символи совка. :punish:
   
Шо за диалект французского?
там "смесь французского с нижегородским"(ц)
   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.
U2

там "смесь французского с нижегородским"(ц)

Такое: :girl_were: ?
   
Такое: :girl_were: ?
:D
   

Ford-AA.
ну який всраці форд, якщо це газон совковий
   
Шо за диалект французского?
якщо пан знає, що це хранцузький, то так само пан повинен знати і всі його діалекти. Я спілкуюся лише китайською, коли хочеться виговоритися. Що це точно китайська, реєстр судових рішень вам у поміч. Шукайте рішення суду по хую.
   
Ну уберіть ви цю xуйню (с) з моєї гілки. Ну, весь інтерес пропадає, як тільки воно всуне свого смердючого носа у дискусію.

   
хочеться... хую.
ти в гарячці промахнулась  :facepalm:
не на той форум потрапила  :nea:
дивись уважно куди заходиш :punish:
   
Так ніхто ж наче і не стверджував, що ви кордон перетнули, заховавшись у копиці сіна  :laugh:
Миросю, ану зізнавайся, що ти робила, що на твої пости воно не реагує. І я хочу такого результату, бо мене малявки не цікавлять, а воно щось скаче і скаче за мною.. підозрюю, що щось від мене хоче, і явно не булки з маслом.
   
ти в гарячці промахнулась  :facepalm:
не на той форум потрапила  :nea:
дивись уважно куди заходиш :punish:
ти в гарячці розпесділась. Для початку тисну на тебе доповідь.
   
Для початку тисну на тебе доповідь.
ти якась знервована сьогодні...  :=V 
   
Миросю, ану зізнавайся, що ти робила, що на твої пости воно не реагує. І я хочу такого результату, бо мене малявки не цікавлять, а воно щось скаче і скаче за мною.. підозрюю, що щось від мене хоче, і явно не булки з маслом.
"Зізнатися" то я, звісно, можу, причому - запросто :laugh:
але от чи потрібне тобі таке "ігнорування", коли воно полягає у тому про що я зазначила вище ? Типу тут цей "кермувальник могутніми НIMARSами" тебе начебто й ігнорує, але не уникає можливості публічно покалякати про тебе, наприклад, із Бякою, але з обов"язковим попереднім забанюванням твого ніку?..
Ото й довелося один раз висловитися у приваті, бо ще й гілку закрив після того як полив тут брудом вже забанений нік...
Але він тоді радо відповідав, охоче пройшовся по всіх членах моєї родини, відкритим текстом заявивши, що прагне зробити мені "боляче", звісно, отримав симетричну реакцію (а як інакше?), пару місяців крепко подумав, і вирішив таки образитися...І аж тепер заявляє про якісь привати, які він начебто "видаляє"...Як то кажуть : сдрасьті, приїхали  :gigi:
   
"Зізнатися" то я, звісно, можу, причому - запросто :laugh:
але от чи потрібне тобі таке "ігнорування", коли воно полягає у тому про що я зазначила вище ? Типу тут цей "кермувальник могутніми НIMARSами" тебе начебто й ігнорує, але не уникає можливості публічно покалякати про тебе, наприклад, із Бякою, але з обов"язковим попереднім забанюванням твого ніку?..
Ото й довелося один раз висловитися у приваті, бо ще й гілку закрив після того як полив тут брудом вже забанений нік...
Але він тоді радо відповідав, охоче пройшовся по всіх членах моєї родини, відкритим текстом заявивши, що прагне зробити мені "боляче", звісно, отримав симетричну реакцію (а як інакше?), пару місяців крепко подумав, і вирішив таки образитися...І аж тепер заявляє про якісь привати, які він начебто "видаляє"...Як то кажуть : сдрасьті, приїхали  :gigi:
:umnik2: хм.. дивно.. ти так довго дружила з Марсером,
хизувалася тим що можеш ладнати з ним як з політичним опонентом,
а зараз не можете порозумітися... :sad: навіть у приваті  :facepalm:
   
а отакий?

Показати зображення...
От бачиш, у тебе не стоїть. А у Сліпого стоїть.
так это Студебеккер! лендлиз! всё нормально
   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.
U2

якщо пан знає, що це хранцузький, то так само пан повинен знати і всі його діалекти. Я спілкуюся лише китайською, коли хочеться виговоритися. Що це точно китайська, реєстр судових рішень вам у поміч. Шукайте рішення суду по хую.

Аааа… Так вы разговариваете матом?!
   
Аааа… Так вы разговариваете матом?!
не. То я так відшиваю надоїдливих. Китайською. Щоб і вони нічого не зрозуміли, і щоб вишукано звучало.
   
так это Студебеккер! лендлиз! всё нормально
це совкодрочер.
   
"Зізнатися" то я, звісно, можу, причому - запросто :laugh:
але от чи потрібне тобі таке "ігнорування", коли воно полягає у тому про що я зазначила вище ? Типу тут цей "кермувальник могутніми НIMARSами" тебе начебто й ігнорує, але не уникає можливості публічно покалякати про тебе, наприклад, із Бякою, але з обов"язковим попереднім забанюванням твого ніку?..
Ото й довелося один раз висловитися у приваті, бо ще й гілку закрив після того як полив тут брудом вже забанений нік...
Але він тоді радо відповідав, охоче пройшовся по всіх членах моєї родини, відкритим текстом заявивши, що прагне зробити мені "боляче", звісно, отримав симетричну реакцію (а як інакше?), пару місяців крепко подумав, і вирішив таки образитися...І аж тепер заявляє про якісь привати, які він начебто "видаляє"...Як то кажуть : сдрасьті, приїхали  :gigi:
:facepalm: как нізко пал Сермар. Це не нік, єссі шо.

А я на оте Ні марсер витріщилася, сиджу і думаю: Ні, не Марсер. А хто ж тоді? Сермар? Чи він вже поміняв і імя і прізвище?? На жінчине? Чи на чоловікове? ;o  шось я в ступорі, коли бачу ту прокладку спереду ніка. Не зрозуміло, навіщо вона. Це так примазується до патріотів?
   
Думаю, що ТСка повинна подати позов проти тієї компанії, що випускає таке жахіття , як пряму загрозу національній безпеці та власним коштом оплатити всі експертизи -яка саме модель авто, чи є модель авто радянським символом і подібне.

ПС: отак тихим сапом ми і перетворюємось на Моломордер.
   
Ну й хто бажає може отут виграти мангал




   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія