Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Але русня захопить і міста, де говорять українською, якщо ті будуть в тилу. Моє селище на Харківщині, де 90% україномовних, окуповане.
   
ТС повиганяйте з ЗСУ кацапоязиких і приїздіть в Україну воювати. а кацапоязикі солдати хай чимчикують в расеюшку! Правильно?

і ще цікаво як ви і подібні вам уявляєте таку ситуацію. ну накаркали ви підійшли кацапи до Хмельницького і тут Хуйло їм " Армія стой раз два. там україноязичние туда нельзя, отходим.!" ТАК буде?
я просто цю муйню не перший раз тут чую, і просто цікаво, чи так я це зрозумів
ви зрозуміли не так.
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Так, кожен російськомовний в душі знає, що якщо прийдуть асвабадітєлі, його чіпати не будуть, він же не бендера якийсь.
Єдиний виняток - місто, де російськомовність поєднана з україною - це Київ.

Ще   один дибіл
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

"заговоримо українською кацапи нас не тронуть" це тупий і небезпечний міф
Имею сильное подозрение, что вы сами придумали этот "миф". Зачем?
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Так, кожен російськомовний в душі знає, що якщо прийдуть асвабадітєлі, його чіпати не будуть, він же не бендера якийсь.
Єдиний виняток - місто, де російськомовність поєднана з україною - це Київ.

То російськомовному Дніпру, який найактивніше брав участь в АТО, потрібно вже чекати асвабадітєлєй?
Чого ж у нас стільки лайна в країні... (
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Так, кожен російськомовний в душі знає, що якщо прийдуть асвабадітєлі, його чіпати не будуть, він же не бендера якийсь.

Ну да, отличный пример- Мариуполь! не чипали десятки тысяч говорящих на русском  мариупольцев задолго до того, как пришли как "освободители"...от жизни всех подряд жителей города!
   
ТС повиганяйте з ЗСУ кацапоязиких і приїздіть в Україну воювати. а кацапоязикі солдати хай чимчикують в расеюшку! Правильно?

і ще цікаво як ви і подібні вам уявляєте таку ситуацію. ну накаркали ви підійшли кацапи до Хмельницького і тут Хуйло їм " Армія стой раз два. там україноязичние туда нельзя, отходим.!" ТАК буде?
я просто цю муйню не перший раз тут чую, і просто цікаво, чи так я це зрозумів

Ні, просто російськомвне болото в душі думає "Зойчєм ваівать со срусскімі, єслі ані гаварят на том же ізикє, чьто і ми? Нада дагаваріцца"
Україномовні знають, що русня їх просто уб'є
А російськомовні - що вони просто погодяться на іншу владу, і все (ета всьо палітіка, ну будєт Бойка ілі Інуковічь, кокая разніца?)
   
И да
В Швейцарии не говорят на швейцарском
В Бразилии - на бразильском
В США - на американском
В Бельгии - на бельгийском
И ничего, страны прекрасно существуют
Так что и с русскоязычной Украиной все будет добре.
Все будет Украина!




якась невпорядкована каша в голові)
   
Ну да, отличный пример- Мариуполь! не чипали десятки тысяч говорящих на русском  мариупольцев задолго до того, как пришли как "освободители"...от жизни всех подряд жителей города!

Так я не кажу, що русня буде робити - русня-то буде вбивати всіх, незалежно від мови.
Я кажу про те, що думає пересічне російськомовне болото.
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Правильно фриландер сказав бо мова то сприйняття світу. Тому мені не жалко тих хто зараз стогне 'за что нам ето" - вони не розуміють за що, я не розумію їх.
   
украіна веде тотальну війну за своє виживання. вона(Украіна) намагається відмовитися від усього кацапського тнв, газу , нафти, вугілля, електрики і т.д. і т. п. цілком логічно відмовитися від мови літератури церкви кіно тб . хіба ні?
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Ні, просто російськомвне болото в душі думає "Зойчєм ваівать со срусскімі, єслі ані гаварят на том же ізикє, чьто і ми? Нада дагаваріцца"
Україномовні знають, що русня їх просто уб'є
А російськомовні - що вони просто погодяться на іншу владу, і все (ате всьо палітіка, ну будєт Бойка, кокая разніца?)

Приписываешь не существующее и злобно критикуешь приписанное, обвиняя в приписанном!Не обращая внимани на аргументы, обнуляющие все твои"постулаты"! Разводишь срач!
 Перестань шушить!
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Правильно фриландер сказав бо мова то сприйняття світу. Тому мені не жалко тих хто зараз стогне 'за что нам ето" - вони не розуміють за що, я не розумію їх.

Більшість воїнів на фронті зараз російськомовні.
Що у них не так зі світосприйняттям?
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Так я не кажу, що русня буде робити - русня-то буде вбивати всіх, незалежно від мови.
Я кажу про те, що думає пересічне російськомовне болото.
У разных людей своё мировоззрение и оно в целом мало зависит от языка общения.
Ну и ты думаешь и приписываешь другим,заявляешь, что думает русскоязычные граждане Украины.
 Это МАНИПУЛЯЦИЯ и демагогия!
   
Правильно фриландер сказав бо мова то сприйняття світу
фриландер пытается натравить одну часть Украины на другую
умоется :gigi:
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

В 1657 в Україні були одні Україномовні і Україну вони просрали Московії.

В 1708 в Україні були одні україномовні і Україну і Батурин вони просрали.

в 1918 в Україні були майже всі україномовні і Україну вони просрали Росії.

А знаєте чому просирали свою державу? Та вже ж не за мови! А ЧЕРЕЗ РОЗБРАТ

і ви ТС і ви йому подібні знов розбрат  починаєте! Чи тому що ідіоти  і кретини, чи тому що на зарплаті за поребріком. не знаю що гірше...
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

В 1657 в Україні були одні Україномовні і Україну вони просрали Московії.

В 1708 в Україні були одні україномовні і Україну і Батурин вони просрали.

в 1918 в Україні були майже всі україномовні і Україну вони просрали Росії.

А знаєте чому просирали свою державу? Та вже ж не за мови! А ЧЕРЕЗ РОЗБРАТ
і ви ТС і ви йому подібні знов розбрат  починаєте! Чи тому що ідіоти  і кретини, чи тому що на зарплаті за поребріком. не знаю що гірше...

100%
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Більшість воїнів на фронті зараз російськомовні.
Що у них не так зі світосприйняттям?

по-перше не більшість
по-друге вони виконують наказ і захищають Україну
ну і дехто спілкується російською, дехто пьє горілку і палить. Що з того?
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Правильно фриландер сказав бо мова то сприйняття світу. Тому мені не жалко тих хто зараз стогне 'за что нам ето" - вони не розуміють за що, я не розумію їх.

А мені не шкода таких як ти довбойобів
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

А мені не шкода таких як ти довбойобів

а мене вас жалко що ви українець але несвідомий
   
специально для фрилендера
https://t.me/truexanewsua/52854раскол проходит не по мове, а по мировоззрению. Если чел. за демократию, европейские ценности, свободу и т.п., то он поддержит Украину, не зависимо на каком языке он разговаривает, и наоборот - украиноязычные совки тоже существуют
Справедливости ради - девушка напугана и давит с себя улыбку. Что она должна сказать в лицо вооруженным мужикам? 
   
Більшість воїнів на фронті зараз російськомовні


який соціологічний інститут проводив ці дослідження?
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Більшість воїнів на фронті зараз російськомовні
який соціологічний інститут проводив ці дослідження?

та він просто ляпнув транслюючи російськи наративи
до речі на новій техниці вчать українською
так приємно чути Гармата - постріл!
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

та він просто ляпнув транслюючи російськи наративи
до речі на новій техниці вчать українською
так приємно чути Гармата - постріл!

Мде...
Ти хоча б поцікавився про кацапські наративи.
А от вони пишуть, що за спинами російськомовних воїнів стоять "заградатряди" націоналістів.
А ви по тупості ллєте воду на млин їх пропаганди...

Останнє редагування: 4 липня 2022 09:44:02 від Spin
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Мде...
Ти хоча в поцікавився про кацапські наративи.
А от вони пишуть, що за спинами російськомовних воїнів стоять "заградатряди" націоналістів.
А ви по тупості ллєте воду на млин їх пропаганди...

вибачайте що моя думка нагадала вам кацапськи наративи. Я кацапськи новини не відслідковою і мені похер що вони про нас говорять. Цю інформацію аналізують відповідні служби, я у лайні не копирсаюся.
   
Ковбасник вкинув українцям свої безцінні роздуми і пішов срач  :facepalm1:
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

В роте моего мужа полно русскоязычных из Николаева

вы кто такой чтобы рассуждать о войне? эмигрировали и живите себе спокойно, Украина ему йопта болит
   
ни разу не видел от островитиянина ТСа ни одной сколь нибудь адекватной мысли. всегда, без исключичений, какая-то xуйня
   
Без будь-яких висновків хочу повідомити один факт.
Сільська школа на Полтавщині в якій навчається моя дитина за останні років 20 повністю стала російськомовною. Вчителі ведуть уроки звісно українською, але іноді переходять на російську, сам неодноразово чув під час онлайн занять. Спілкування на перервах виключно російською. Дідусі та бабусі цих дітей були і є українцями, батькам по 30-40 років, як Україні.
Через 7-10 років народиться нове покоління, і в їхніх сім’ях буде виключно російська, IMHO
Цікавився у старших вчителів- ще 20 років тому такого не було.

П.С. Кацапів всі люто ненавидять
   
узагальнення
   
Правильно фриландер сказав бо мова то сприйняття світу. Тому мені не жалко тих хто зараз стогне 'за что нам ето" - вони не розуміють за що, я не розумію їх.

Довбойопи вони уперті...
Багато фінів у 1939 розмовляло російською?
Чи можливо угорці та чехи були російськомовні?
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

В роте моего мужа полно русскоязычных из Николаева

вы кто такой чтобы рассуждать о войне? эмигрировали и живите себе спокойно, Украина ему йопта болит

за вашою логікою те що у армії повно курців та тих що вживає алкоголь доводить користь або безпечність таких явищ у суспільстві. Так?
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

за вашою логікою те що у армії повно курців та тих що вживає алкоголь доводить користь або безпечність таких явищ у суспільстві. Так?

Педалювати цю тему зараз - то дурість і на шкоду Україні...
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

за вашою логікою те що у армії повно курців та тих що вживає алкоголь доводить користь або безпечність таких явищ у суспільстві. Так?

Демагогия неправомерного обобщения и сравнения!
Сравнивать допустимо одинаковые вещи по содержанию!
 В нашем случае сравнивают только тех, кто говорит на русском или украинском языках.
 Выход за круг  людей этой группы- демагогия!
   
Довбойопи вони уперті...
Багато фінів у 1939 розмовляло російською?
Чи можливо угорці та чехи були російськомовні?
можливо тому і існують як держави, що не розмовляли росмовою. хйз, історія покаже.
   
Довбойопи вони уперті...
Багато фінів у 1939 розмовляло російською?
Чи можливо угорці та чехи були російськомовні?

Саме тому, що вони вперто відмовлялися розмовляти російською, русня звідти й пішла. А там, де звучить (переважно) російська - звідти не піде.
Русня заходить туди, де їй хочеться.
Але залишається лише там, де є російська.
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Демагогия неправомерного обобщения и сравнения!
Сравнивать допустимо одинаковые вещи по содержанию!
 В нашем случае сравнивают только тех, кто говорит на русском или украинском языках.
 Выход за круг  людей этой группы- демагогия!

навпаки важаю використання російської шкідливою звичкою і це порівняння дуже вдале

Наприклад приходить підліток у компанію, йому пропонують випити і покурити. Ти що сцикун кажуть йому. Мало хто відмовляється.

Приходить українець до російськомовної компанії. Ти що довбень з села, кажуть йому. Мало хто залишається україномовним.
   
Україна залишиться там, де розмовляють українською. Там де діти з батьками та ровесниками розмовляють українською.
Бо це - хребет та основа, а не пристосуванці.

Вірте, не вірте, а так і буде. Це об‘єктивна реальність.

Правда.
   
Без будь-яких висновків хочу повідомити один факт.
Сільська школа на Полтавщині в якій навчається моя дитина за останні років 20 повністю стала російськомовною. Вчителі ведуть уроки звісно українською, але іноді переходять на російську, сам неодноразово чув під час онлайн занять. Спілкування на перервах виключно російською. Дідусі та бабусі цих дітей були і є українцями, батькам по 30-40 років, як Україні.
Через 7-10 років народиться нове покоління, і в їхніх сім’ях буде виключно російська, IMHO
Цікавився у старших вчителів- ще 20 років тому такого не було.

П.С. Кацапів всі люто ненавидять
можна робити проміжні висновки.
при таких умовах, пцу шансу немає
школи будуть русифіковані
література буде російською
тв російськомовне
хіба не так?
навіщо нам буде украінська, якщо ми всі будемо послуговуватися російською.
   
Re: Прогноз війни. Жорстокий, але правдивий.

Русня заходить туди, де їй хочеться.
Але залишається лише там, де є російська.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія