Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"За що?!" - кричать українці після ракетних ударів

Хтось в гнидник дріжджів підклав...
   
POHUI....

в где этот покуй сейчас? в европушках?
   
Хуйлу на фронте и тылу сопротивляются только украинцы, а хохлы  (кто такие хохлы- отдельный разговор),этого не делают?
В большинстве своем именно так.
Но тебе не дано понять, в чем разница между хохлом и украинцем.
   
а чому Захід не сприйняв Україну своєю частиною? Можливо через те що більшість населення були хохлами а не українцями?
Захід вважав Україну трохі іншою Росією. На той час нас дійсно важко було розрізнити за зовнішніми ознаками й рівень протиріч ще не був на поверхні. Ці протиріччя накопичувалися роками й, фактично, на початку 2000х Україна відбулася в першу чергу економічно. От тоді й пішли перші "сигнали".
   
оправдание агрессора в чистом виде
агресор діє в рамках своїх можливостей і на основі всебічного аналізу кожної жертви. трохи не вгадав щодо українців завдяки дінгу і своїх агентів тут.
навіть, няп, ти і група товаріщєй тут на фупі, теж проповідували погоджуватися на хуйлові хотілки і дати кацам, що вони хотять.
   
скільки відсотків українців було "за Нато" ще хочаб років 10 тому?

питання на додачу:
скільки пам'ятників Бандері встановлено у Донецькій, Луганській, Одеській, Запорізькій, Миколаївській областях?
Бандера - герой для українців, але не для хохлів.
   
Таки "западєнци" були праві, що ненавиділи москалів ще з 39 року?
це питання?
Звісно що праві.
   
це питання?

риторичне
   
Re: "За що?!" - кричать українці після ракетних ударів

По суті автор гілки виклав західний, а точніше північно-европейський світогляд - все що я маю, це результат тільки моїх дій, це те що я заслугував. Все що я буду мати, це тільки залежить від мене, від того що я хочу, від моєі праці.
   
Показати зображення...

+1000

але деяким  подобається

як же  заєбали ділити на сорти

напевно із за цього  кацапи постійно бомблять Харків і Миколаїв

чим ви уойбки кращі за кацапів?

   
В десяточку. Холопья мораль.
И малоросс по сути холоп.
Сам ти холоп.
 Малорос це представник українського народу.
А не певна приналежність до якогось сословія, як ти намагаєшся тут втерти.
   
По суті автор гілки виклав західний, а точніше північно-европейський світогляд - все що я маю, це результат тільки моїх дій, це те що я заслугував. Все що я буду мати, це тільки залежить від мене, від того що я хочу, від моєі праці.
(tu)
   
Re: "За що?!" - кричать українці після ракетних ударів

в где этот покуй сейчас? в европушках?
похуй сказав що воювати не буде.   Ну але як тупі хохли похуів, пацифістів вибрали то хто їм дохтур?
   
це питання?
Звісно що праві.

проблема в тому що навіть зараз в 2022му тут ще купа хохлів (навіть тут на ФУПі і навіть в цій гілці) досі з цим не згідні.

Вони вважають еталоном українця ось таке:
 - російськомовне (нє буду гаваріть па украінскі нікагда, назло западєнцам, на дабро владіміру владіміравічу)
 - не знайоме з творчістю Шевченка, Франка ітд аж до Леся
 - повинно слухати кацапський шансон і попсу
 - повинно дивитись кацапомовні фільми і серіали
 - не любити Бандеру
 - любити вулицю Пушкіна
 - не любити "западєнцав" і вважати їх не українцями
   
похуй сказав що воювати не буде.   Ну але як тупі хохли похуів, пацифістів вибрали то хто їм дохтур?
Якщо Ви захіщаете нас на фронті, то щиросердно дякуємо Вам.
   
скільки відсотків українців було "за Нато" ще хочаб років 10 тому?
коли приймали Болгарію ,по опитуванням була підтримка десь 35 % ,і що ? Просто просто свідома правляча верхівка розуміла що треба діяти допоки не пізно
   
як же  заєбали ділити на сорти

я теж проти, вважаю що ці шановні українці на відео зовсім не гіршого сорту ніж воїни що проливають кров за Україну, ніж герої Майдану, правда ж?  :facepalm1:

   
"За що" б***ь. За що. Задовбали. За то. За те шо коли вам вісім років бігали і кричали що росіяни - вороги,
Этот текст нелюдь писала :X
нету преступления, за которое детей на части разрывают
Опять виноватыми за войну  украинцев пытаются сделать
Виноваты те, кто напал и убивает. Точка
   
ну 1994 це було давно, я вже готовий цим дебілам пробачити

але в 2010му вибрати зека і протестувати проти НАТО, це заслуговує на отримання уроку
проти зека були юльки і частина нацдемів.  За зека були дрищі включно з Порошенко, вата і болото, після кризи 2008/09 року.
   
Re: "За що?!" - кричать українці після ракетних ударів

Виноваты те, кто напал и убивает. Точка

По людськи зрозуміло, але ті на кого напали винуваті ще більше, що створили всі умови щоб напали.

Якщо не розумієте чи не сприймаєте, що все що я маю це те що я заслугував, це продукт моїх дій,  а так працює механіка світу, то вам потрібно шукати іншу планету.
   
проти зека були юльки.  За зека були дрищі включно з Порошенко, вата і болото, після кризи 2008/09 року.
какая разница, кто за кого был сто лет назад?
История пошла таким путем, что Россия решила строить СССР-2,
а украинцы в большинстве своем строить его не хотели
Значит, война
   
А НАТО на нас тоді чекало? .

НАТО і країн Балтії не чекало. Однак вони наполегливо туди стукали - і їм відкрили.
А що робила Україна?
   
какая разница, кто за кого был сто лет назад?
История пошла таким путем, что Россия решила строить СССР-2,
а украинцы в большинстве своем строить его не хотели
Значит, война
а чому вони не поперлися наприклад на Естонію чи Латвію ? Також колишні республіки .доречі у Латвії також вати багато .
   
проти зека були юльки і частина нацдемів.  За зека були дрищі включно з Порошенко, вата і болото, після кризи 2008/09 року.

а інша частина нацдемів була за зека, я вірно зрозумів?
   
Re: "За що?!" - кричать українці після ракетних ударів

какая разница, кто за кого был сто лет назад?
История пошла таким путем, что Россия решила строить СССР-2,
а украинцы в большинстве своем строить его не хотели
Значит, война

Не хотіли би, то не обиралили би Кравчука, Кучму, та як вишеньку на торт Януковича.
   
С российской семьей в Турции встречались. Даже два раза. Не на кораблике и не с красномордыми жирдяями и не па пиисят. Но был грех. А шо их нужно было ночью зарезать?

Якщо такі думки - мабуть, і треба було зарізати.

Але ставитись, як до прокажених - теж було б достатньо
   
проти зека були юльки і частина нацдемів.  За зека були дрищі включно з Порошенко, вата і болото, після кризи 2008/09 року.
десь отак було.



   
Согласно утверждениям автора,в том,что хуйло напал в Украину, виноваты украинцы,

Хибний висновок.
   
питання на додачу:
скільки пам'ятників Бандері встановлено у Донецькій, Луганській, Одеській, Запорізькій, Миколаївській областях?
Бандера - герой для українців, але не для хохлів.

Не набридло на млин ворогів воду лити ?

   
проти зека були юльки і частина нацдемів.  За зека були дрищі включно з Порошенко, вата і болото, після кризи 2008/09 року.

йолопе подивись карту голосувань за президента від самого початку

за зека (синя частина) усі роки голосували на сході

а за Порошенка, Чорновола, Ющенка - завжди голосувала західна частина України
   
По людськи зрозуміло, але ті на кого напали винуваті ще більше, що створили всі умови щоб напали.
Каким образом Украина могла не допустить прихода КГБ  к власти в России?
Единственный способ избежать войны  - это лечь под Россию
После того, как хуйло шобла решила править вечно,
 Россия согласилась,
а Обама объявил, что для него главное, чтобы ядреные бомбы в США не взрывались,
 никаких других развилок у Украины не осталось
   
десь отак було.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
як бачите,там де більшість в першому турі за Ющенка проголосували, в другому за Тимошенко з найбільшим відсотком.
   
НАТО і країн Балтії не чекало. Однак вони наполегливо туди стукали - і їм відкрили.
А що робила Україна?
А Ви багато бачили, щоб латиш або єстонец працював на будові у Москві, або покоївкою у ,,новава русскава,,? А наши їхали навіть після Криму і подальшої війни, та і зараз там деякі сідять, я маю на увазі жителів Львівщини, і вони не росіяни, а місцеві.
   
НАТО і країн Балтії не чекало
Звідки така інфа? Можливість залучити відносно невеликі території, що мають стратегічне розташування, з найвищім відносно решти країн exUSSR рівнем життя - цілком бажана мета.
   
Не набридло на млин ворогів воду лити ?

Показати зображення...

звідки у вас ця карта? Я завжди посилаюсь на офіційні карти від ЦВК (державна установа), всі претензії про сорти будь ласка до ЦВК
   
звідки у вас ця карта? Я завжди посилаюсь на офіційні карти від ЦВК (державна установа), всі претензії про сорти будь ласка до ЦВК

Дивно, що в Україні є люди, яким не відома ця карта...  ;o

Ви точно з України?
   
Снова и снова вражеский  российский нарратив- деление граждан Украины на сорта!
Снова вражеская российская  пропаганда, обвиняющая жертву виноватой за нападение  на неё!
Снова очередная попытка вражеской пропаганды внести раскол и враждебное противостояние в украинский социум! 
Не удалось организовать противостояние между теми, кто общается на украинском и говорит на русском языке, так теперь пытаются столкнуть "правильных  украинцев" с "неправильных хохлами"! Последние виноваты в нападении хуйла в Украину и смертях украинцев!
   
Re: "За що?!" - кричать українці після ракетних ударів

"За що" б***ь. За що. Задовбали. За то. За те шо коли вам вісім років бігали і кричали що росіяни - вороги, все російське нам вороже і все що з цим пов'язане є смертельною небезпекою, бо легітимізує майбутнє вторгнення, ви крутили пальцями у віска.
Ко-ко-ко б***ь, культура б***ь, гумор, ко-ко-ко дебільні сєріальчікі, ко-ко-ко родичі в Росії, ко-ко-ко не треба скочуватись в міське божевілля, ко-ко-ко бізнес, ко-ко-ко єта фсьо вайна палітікав і алігархав а с народам мнє дєліть нєчєго.

Нінада тут ваінствєнной ріторікі, ко-ко-ко дєньгі на парад б***ь жалко, асфальт пацарарают, ко-ко-ко льхоти єтім атошнікам. Ко-ко-ко партія Шарія А ЧТО НЄ ТАК С ШАРІЄМ ОН ЖЄ ХАВАРІТ ПРАВДУ, ко-ко-ко сука Мураєви, Бойкі і прочіє сєпарські крєпкіє хозяйствєннікі.

На концертики дегенератів "рєпєрів" походити, так то я патріот, але ж навіщо плутати, ПРІЧЬОМ ОН К ВАЙНЄ ЄТАЙ ВААБЩЄ.

Шо, бля, похавали справжнього руського міра? Мурчікі з біцухами на тачілах, помогли вам ваші качалки і спортсмени з рашки, за кар'єрами яких ви слідкували? Спорт все ще внєпалітікі, коли ваші качалачкі тепер купа сажи?
А хабалки-кугутесси, в яких всьонєтакоднозначно? Як там ваше культурне поле, як героїні сєріальчіків та інста-блохєри? Висловили підтримку, поки ви в підвалі галєти в лужи розмочували?
Підлітки ви солодесеньки, як там тік-ток, Оляша і Дошик для пацанов все доходчіво пояснили? Ну так то вони нармальні всє, гиги, правда у вас тепер немає міст, школи, універу і частини сім'ї, зато ви завжди можете подивитись як вони внєпалітікі і ваабшє ніпанімают пачєму укрАінци такіє таксічиє.

Шо, па піісят грам в Туреччині на кораблікє з російською сім'єю? Ну раз вже звела доля, не відходити ж, один стіл, хороші люди, давай за нас і за спєцназ з червонопикими жирдяями, всє ж ми люді.

Ну і у холдинга нашого центральний офіс якби в Масквє, треба буде зранку написати дєвачкам імєйл, хай перерахують логістику, ну шо ж я зроблю.

Ось все це риготне хатаскрайне пєтляння і є "за шо".

Росіяни не пробачають нікого, хто не відчуває до них щирої, тваринної ненависті і бажання знищити кожного, до кого дотягнешся. Тільки таке відношення до себе вони сприймають нормально, і не лізуть. А лізуть вони тільки туди, де якась частина населення намагається відштовхнути від себе подібний підхід.

Півмільйона людей бігало як навіжені і намагалось побудувати стіну, над якою всі інші сміялись і пробурювали дірки. І навіть зараз я знаю, що де вже трошки притихло, попідіймають голови всі ці пост-совки, зі своїм вічним малороським бажанням жити в полоні ілюзій, і почнеться закидування психологічних якорів.

Ми всі винні. Ми щодня платили кров'ю за болісний урок, з якого не робили висновків - бо кров була далеко і начебто не наша. Ми не змогли побудувати стіну, і тепер білі ходоки у нас в фортеці.

Отаке.

©
(tu)
   
Этот текст нелюдь писала :X
нету преступления, за которое детей на части разрывают
Опять виноватыми за войну  украинцев пытаются сделать
Виноваты те, кто напал и убивает. Точка


Поки українці не усвідомлять, що за свої страшні політичні помилки вони платитимуть таку криваву страшну ціну, нічого не зміниться. Досить залишатись інфантильними. Час брати відповідальність за свій вибір.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія