Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вагнер от Bellingcat

Re: Вагнер от Bellingcat

так так, треба відволікти та змінити тему :lol: це не зашквар державна зрада, так, пустощі.

Ось ця тема і є відволікання від реальних проблем.
А їх у нас просто море...
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Зірвали кдбшники білораші.
Дивно шо не в той  самий день, коли чуваки купляли в погранців проїзд через кордон по 1000 рублів за тушку )))
Я вже здогадуюсь, шо буде в тому кіні - ті самі свідчення Бурби й скани шо ми бачили в цих статтях.

ніт.
400грн на наші гроші щоб перетнути кордон,  то хіба даїшник візьме, і то кривитися буде.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

не хами, недолуге...  :fuck:
сову на глобус чи глобус в сову....  :weep:

та я знаю, що ти за Зє, непотрібно свій рівень інтелекту зайвий раз демонструвати.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Ось ця тема і є відволікання від реальних проблем.
А їх у нас просто море...

тоді відкривай гілку, обговоримо, а цю не треба забовтувати.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

:lol:  :weep:  :lol:
Якшо  Bellingcat  бере до уваги їх свідчення, то яка причина сумніватись? Іншим свідченням ми ж віримо )))
Але чесно кажучі, не розумію всього  кіпішу.
Наразі нарозслідували  лише те, що операцію відтермінували на 5 днів й те що зелепень був в курсі, причому що й сам цю операцію погодив з самого початку.
Держзраду тут ніяким фуєм не пришити.
Можна було й не робити той зашкварний цирк з ТСК, зелепні більше себе обісрали вже після операції.

Чесно кажучі, мені більше шкода бабла, яке витратили грушники на тих кацапів, підкуп, "суточні", бабло посередникам, квитки, тощо.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

звичайно можна пообсмоктувать деталі
але головне
- операція була
- операція була перенесена Верх головкомом
- операцію злив ворогам преЗедент

   
Re: Вагнер от Bellingcat


Чесно кажучі, мені більше шкода бабла, яке витратили грушники на тих кацапів, підкуп, "суточні", бабло посередникам, квитки, тощо.

в нас ГУР :lol:
   
Re: Вагнер от Bellingcat

звичайно можна пообсмоктувать деталі
але головне
- операція була
- операція була перенесена Верх головкомом
- операцію злив ворогам преЗедент

а потім вони всі разом заперечували що вона була. мабуть тому що нічого страшного.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

та я знаю
... думкою радіє...
   
Re: Вагнер от Bellingcat

... думкою радіє...


так, так я знаю, що ти тупий валянок, який вміє тільки постити картинки з кацапських сайтів, сказати ти що хотів, тупиздень?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

в нас ГУР
Але як називали грушниками в розмовах, так й називають.
Ти ще здивуйся, чого переговори військові кацапською мовою  з використанням ще "радянського" сленгу ))
   
Re: Вагнер от Bellingcat

я знаю
щезни недолуге...  :facepalm1:
   
Re: Вагнер от Bellingcat

щезни недолуге...  :facepalm1:

ну обісрався, то й щезни, кацапський чорт з рівного.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

вибрали фуй знає кого, якщо не сказати гірше, і чекаємо, що вони будуть рвати задниці за інтереси України. їм пох  їхні поціновувачі, їхні ненависники-вони роблять свою справу і сра ти хотіли на все.
ПС вибрали - їжмо.

Останнє редагування: 17 листопада 2021 19:25:23 від iz sela
   
Re: Вагнер от Bellingcat

- операцію злив ворогам преЗедент
ВНикайте в героя Бурбу https://недостовірне джерело/articles/424108-osobistij_vodij_bajdena
редактор не пропускает линк на антикор. Гугл в помощь - Особистий водій Байдена
Цитувати
Що чудили ці два попсуй-розвідники – Кондратюк і Бурба – можна розповідати годинами, починаючи з вбивства у вересні 2015 року гласного позаштатного співробітника СБУ Андрія Галущенка («Ендрю»), яке лихі язики приписували саме цьому дуету. Казали, що, начебто, Галущенко викрив воєнну розвідку на нелегальних поставках товарів і наркотиків через лінію розмежування в Луганській області, поблизу містечка Щастя, і за це поплатився життям. Підозрювані у вбивстві були невдовзі затримані військовою прокуратурою сил АТО, але згодом опинились на волі, справа була розвалена, а винуватцем оголосили якогось небіжчика з числа сепаратистів.

Ну, а про те, як Кондратюк збирався передати «Острів» – базу ГУР МО на Рибальському острові – бізнес-структурам Порошенка, не чув хіба глухий. Як і про колосальні фінансові зловживання на господарських об’єктах, що належать воєнній розвідці (достатньо пригадати сільськогосподарськ і угіддя в Миколаївській області, які Кондратюк здавав у оренду фермерам, або діяльність підприємств «Держтранс», «Монтажник України» і «Центр консалтингу та ділового співробітництва», що перебувають у оперативному віданні ГУР МО України).

Але найбільший скандал спричинила історія з так званими «кримськими диверсантами», коли 6 серпня 2016 року диверсійна група ГУР МО України в складі 5 осіб проникла на територію окупованого Криму. Біля села Суворове диверсантів мав зустрічати на автомобілі Андрій Захтей, завербований українською воєнною розвідкою, але в цьому авто на них, насправді, чекала засідка – російські спецпризначенці з групи «Вимпел».

Українські диверсанти вирвались з засідки, вбивши кількох росіян (зокрема, підполковника Романа Каменєва), і в ніч з 7 на 8 серпня 2016 року через дамбу на Сиваші прорвались на материкову Україну, вбивши по дорозі ще одного окупанта. У підсумку російською владою були затримані тільки двоє агентів ГУР МО України – Андрій Захтей та Євген Панов, а диверсійна група повернулась додому.



Останнє редагування: 17 листопада 2021 19:24:14 від OlegK
   
Re: Вагнер от Bellingcat

ВНикайте в героя Бурбу https://недостовірне джерело/articles/424108-osobistij_vodij_bajdena

недостовірне джерело :K
   
Re: Вагнер от Bellingcat

От у неме і склалось враження, що та вся операція контролювалась рашистами і це гарно, що її не стали реалізовувати.
Могло все закінчитись для нас великими проблемами...

Сцикло ти і лайно херла ... сцишся? Ну сцись мааскаляка  зелене.

"А что там мааассква скажете. Тьфу ушлепок..
   
Re: Вагнер от Bellingcat

в Украине 24 мочилово.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Трибунал над брехлом наближається.


Нixyя не буде
   
Re: Вагнер от Bellingcat

ВНикайте в героя Бурбу https://недостовірне джерело/articles/424108-osobistij_vodij_bajdena
редактор не пропускает линк на антикор. Гугл в помощь - Особистий водій Байдена

Слухай піонер зедебіла.

Якщо ти маєш матеріали - вперед слідство, суди і т.д.

Але  злочини у вигляді державної зради  стосовно громадян Зеленским І Ермаком .. полюбе  буде..


   
Re: Вагнер от Bellingcat

   
Re: Вагнер от Bellingcat

Сцикло ти і лайно херла ... сцишся? Ну сцись мааскаляка  зелене.

"А что там мааассква скажете. Тьфу ушлепок..

 :facepalm:
І що тобі там мацква сказала?
А пасажири там були з різних країн, кацапів якось і не жаль...
   
Re: Вагнер от Bellingcat

О, схоже роздмухується гарний сратч зелених з порохофанами.  (tu)  :gigi:
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Нixyя не буде

А ніт чувак це не забудеться..
Дядя сталін за це розстрілював.

Пощади не буде...
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Якраз це саме останнє що провіряють... Люди стріляти їдуть і грабувати, для чого їм звертати увагу на це?
самі по собі їдуть???
невже ви і взаправду вірите, що вагнерівці - це справді чвк, а не кремлівська контора, що контролюється особисто хуйлом та його оточенням?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Коротше,  нічого в тому сюжеті страшного для Зелепня нема. Те що операцію відтермінували на 4-5 днів, й перебронювали квитки, то ніфуя не буде підставою шось комусь пред'явити.
Тому в  принципі всім пофуй.

І П'ЯТЕ, те що операцію спецом зляли чи стуканули кацапам, таки не виходить за рамки припущень. :gigi:

Можна скільки завгодно задрочуватись, але ніхто не підтвердив, шо хтось дав наказ припинити операцію чи отримано якісь свідчення, шо хтось злив кацапам усю тему.

Твой Зеленский сам лично об этом рассказал. Только не кацапам, а сразу Лукашенко.

Протри глаза. У тебя там что-то зеленое в них блестит.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Что-то косташу, Дымцы, олдбои и Людасы, котоыре доказывали, что никакой операции не было, не особо хотят сюда заходить...
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Нixyя не буде
А я кажу буде дохеразелених кнурів позбавлено і нерухомості, рахунків, опцій.

Це слуги мародера. Їм каюкнах
   
Re: Вагнер от Bellingcat

:facepalm:
І що тобі там мацква сказала?
А пасажири там були з різних країн, кацапів якось і не жаль...

Йди всрись с неприятностями і всись..

Дебіл...
Між було Би і сталося ..
Є велика різниця..
От по хавальнику ти мог би зараз цеглою отримати.   Зуби міг би зараз збірати палоаманими пальцями..

Але сталося так що тебе зараз це не загрожує.

Тому Предательство/Зрада  сталось.. не могло би... А саме сталося ...






   
Re: Вагнер от Bellingcat

Йди всрись с неприятностями і всись..

Дебіл...
Між було Би і сталося ..
Є велика різниця..
От по хавальнику ти мог би зараз цеглою отримати.   Зуби міг би зараз збірати палоаманими пальцями..

Але сталося так що тебе зараз це не загрожує.

Тому Предательство/Зрада  сталось.. не могло би... А саме сталося ...

Я зрозумів, ви з Волькою приятелі...
   
Re: Вагнер от Bellingcat
NBA

До кінця року рейтинг Зе впаде нижче 20%
   
Re: Вагнер от Bellingcat

А можно прихильники певної політсили зібрати водну гілку якось, я жилаю їх оптом окропіти.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Походу зе обосравшись последствий наговорид больше чем дало расследование )))
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Я зрозумів, ви з Волькою приятелі...
А чим тобі пан Вольтер муляє?

Солідний дідочок, з бізнесом, авто, нерухомістю, світлим мозком, здоровою критикою. Ти звик що алкаші лише у таких роках? З Вольтерлм це не в'яжеться. Там аристократичні риси вроджені.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Беняботи, бліжееее, бліжееее
   
Re: Вагнер от Bellingcat

О, схоже роздмухується гарний сратч зелених з порохофанами.  (tu)  :gigi:
Что показательно, герой у прихильники певної політсили, работал у ВФЯ и ПАП и точно не в интересах Украины или ЕвроМайдана .
   
Re: Вагнер от Bellingcat

У мене питання. Хто знає, чи підпорядковується ГУР керівнику ОП? Хто знає?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

А чим тобі пан Вольтер муляє?

Солідний дідочок, з бізнесом, авто, нерухомістю, світлим мозком, здоровою критикою. Ти звик що алкаші лише у таких роках? З Вольтерлм це не в'яжеться. Там аристократичні риси вроджені.

А коли у нього мозок був світліший: в білому братстві чи в секті педрючків?

   
Re: Вагнер от Bellingcat

Ермаку я не завидую.

Либо тюрьма, либо бежать очень быстро и далеко.
   
Re: Вагнер от Bellingcat


Нixyя не буде

тыдыщ девочка?  ;o  (вибачте що не по темі)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія