Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чимось мені подобаються європейці...

Re: Чимось мені подобаються європейці...

не народжують дітей.

Блин, у всех моих соседей по 3+ ребенка... У многих в семьях по 5 - 6 детей... Выходит из всех их я один европеец, бо тока одна дочь...  :facepalm:
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Типа вы после себя Моцарта оставите.
  Маловероятно. Я не музыкант, хотя двое моих внуков ходят на виолончель. А какой Кекс останется после Вас?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Блин, у всех моих соседей по 3+ ребенка... У многих в семьях по 5 - 6 детей... Выходит из всех их я один европеец, бо тока одна дочь...  :facepalm:

У мене нуль дітей. Я європейка у квадраті.  :laugh: Тому мені бісить, коли особи чоловічої статі лізуть між ног і питають, а чого ти сучєчька живеш у своє задоволення.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

  Маловероятно. Я не музыкант, хотя двое моих внуков ходят на виолончель. А какой Кекс останется после Вас?

Никакой)  :beach:
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Никакой)
   І це ваш особистий вибір. Ви вирішили що так буде краще.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

   І це ваш особистий вибір. Ви вирішили що так буде краще.

Так. Ось вам і відповідь на ваше питання. Їм так краще. У 21 столітті це собі можна дозволити.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Так. Ось вам і відповідь на ваше питання. Їм так краще. У 21 столітті це собі можна дозволити.
  Це можна було собі дозволити у будь якому столітті. Але раніше не було такого рівня контрацепції і було складніше. Як людина живе залежить виключно від неї.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Можете на досуге ответить себе на вопросы- зачем вы живете и что останется после вас?
В том то и дело что я знаю все ответы. Жить надо сейчас.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

В том то и дело что я знаю все ответы. Жить надо сейчас.
   Это делают все- живут сейчас. Но все по-разному. Как это делаете Вы?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

  Це можна було собі дозволити у будь якому столітті. Але раніше не було такого рівня контрацепції і було складніше. Як людина живе залежить виключно від неї.

Чоловік собі міг дозволити. Жінка ні. Навіть багата. А скільки доль жінок-вчених було понівечено.  :( Освіта, рівні права, інформація, звичайно, ускладнили цей процес. Для тих, хто дійсно хоче - це не проблема. Вже і геї (з грошами) давно заводять потомство.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Доречи, я досить довго вже думаю що сталося би , якщо держава (чи нова структура якась) відібрала молодший вік від батьків назавжди. Наприклад з 3 років.
* батьки роблять таких самих як вони, тому треба 2-3 покоління на зміни в суспільстві.
* поведінка дорослої людини досить зміниться. Їй вже не потрібно буде робить щось заради власної дитини, що є домінуючим
* дорослі, які хочуть, та мають  змогли би жити ради себе та працювати як хочуть
* Навчені дорослі, які хочуть, будуть працювати з усіма дітьми як з власними. Це добре тому що кваліфікованих батьків немає, мало хто взагалі розуміє як це робити. Тому стільки проблем потім.

так давно така практика існувала,
слуги будуть, вірні яничари
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

   Это делают все- живут сейчас. Но все по-разному. Как это делаете Вы?
ну я не знаю как все живут, все по-разному. вот вы написали что "Прагнення до життя це прагнення до майбутнього," - но это чушь. жизнь просто есть, ее не надо наматывать на какой-то флаг.
я живу тем что есть, мне всего хватает и ничего никогда не жду. от детей в том числе. и не прошу, некого просить. я сам себе все.



   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

я живу тем что есть, мне всего хватает и ничего никогда не жду. от детей в том числе.
Философы считают что если человек совсем не думает о будущем, то это несколько не соответствует человеческой сути. Они не правы? Вы свою суть понимаете по-другому?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Философы считают что если человек совсем не думает о будущем, то это несколько не соответствует человеческой сути. Они не правы? Вы свою суть понимаете по-другому?
Первый раз такое слышу. И потом все что-то говорят и все претендуют на истину. Философам не надо верить, они дают пищу для ума и собственных выводом. Весьма глупо делать что-то потому что кто-то вроде бы как сказал. Даже звучит смешно
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Так фантасти 70тих думали шо парадокс фермі це ядрена бімба а виявилося шо розгадка парадокса полягає у розвитку побуту жінки та можливості ій самій себе забезпечувати.

   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Весьма глупо делать что-то потому что кто-то вроде бы как сказал. Даже звучит смешно
У каждого свой путь. Так скажите вы. Почему вам побоку что будет потом?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Философы считают

Шо за философы? Список можно огласить?

А также осветить философский аспект целибата и монашества...
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Доречи, я досить довго вже думаю що сталося би , якщо держава (чи нова структура якась) відібрала молодший вік від батьків назавжди. Наприклад з 3 років.
* батьки роблять таких самих як вони, тому треба 2-3 покоління на зміни в суспільстві.
* поведінка дорослої людини досить зміниться. Їй вже не потрібно буде робить щось заради власної дитини, що є домінуючим
* дорослі, які хочуть, та мають  змогли би жити ради себе та працювати як хочуть
* Навчені дорослі, які хочуть, будуть працювати з усіма дітьми як з власними. Це добре тому що кваліфікованих батьків немає, мало хто взагалі розуміє як це робити. Тому стільки проблем потім.
це абсолютно раціональний розумний підхід.
якщо почитати наукову фантастику про суспільство майбутнього (комуністичне чи як хочете його назвіть), то це власне одна з складових. суспільне виховання дітей і соціалізація в інтересах всього суспільства а не в сім'ї з її вивертами
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

це абсолютно раціональний розумний підхід.
якщо почитати наукову фантастику про суспільство майбутнього (комуністичне чи як хочете його назвіть), то це власне одна з складових. суспільне виховання дітей і соціалізація в інтересах всього суспільства а не в сім'ї з її вивертами

так не дивно, що таке уявлення було властиве совецкій "науковій" фантастиці
фантасти були виховані в марксистсько-ленінському світогляді писали свої твори для совєцких людей
а "Учение Маркса всесильно, потому что оно верно"
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

У каждого свой путь. Так скажите вы. Почему вам побоку что будет потом?
Почему побоку ? Есть вещи, которые от меня зависят и там я делаю всё возможное. Я абсолютно ответственнен насчёт всего что в зоне моего интереса.
А что будет потом никто не знает, и это хорошо, иначе было бы невыразимо скучно.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

так не дивно, що таке уявлення було властиве совецкій "науковій" фантастиці
фантасти були виховані в марксистсько-ленінському світогляді писали свої твори для совєцких людей
а "Учение Маркса всесильно, потому что оно верно"
в суспільстві де немає приватної власності, тому що всі всім забезпечені,

так само не може існувати "власності" на дітей.
всі діти "свої" і є надбанням суспільства і людства.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Для начала мне хотелось бы услышать от вас обоснование на предмет отсутствия необходимости эффективного воспроизводства населения.
СМИ пропагандируют очень высокие имущественные нормы (покупай-покупай-покупай)
и дорогой способ жизни (путешествуй, ходи в рестораны и прочие места выкачки денег)
а зарплаты у большинства так себе
на детей не хватает
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

в суспільстві де немає приватної власності, тому що всі всім забезпечені,

так само не може існувати "власності" на дітей.
всі діти "свої" і є надбанням суспільства і людства.

Так, так. І я про те ж.
Обидві мрії є безглуздими, зате не переводяться люди, які вважають це "абсолютно раціональним розумним підходом"
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

фантасти були виховані в марксистсько-ленінському світогляді писали свої твори для совєцких людей
а "Учение Маркса всесильно, потому что оно верно"
тут я думаю що люди не стають дорослими за паспортом, з першим сексуальним досвідом або навіть із трьома дітьми.
вони дорослішають, коли здатні повністю покладатися на себе і втрачають здатність вірити у казки. більшість залишається на рівні 5-8 класу все життя. Тобто вони вміють говорити, читати, писати на трохи рахувати і це все )

   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Так, так. І я про те ж.
Обидві мрії є безглуздими, зате не переводяться люди, які вважають це "абсолютно раціональним розумним підходом"
суспільство споживання, маркетингу, погоні за грішми і майном, постправди,

де дітей як попало  виховують обмежені батьки зі своїми власними дитячими травмами,

вже точно не можна вважати раціональним підходом
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

тут я думаю що люди не стають дорослими за паспортом, з першим сексуальним досвідом або навіть із трьома дітьми.
вони дорослішають, коли здатні повністю покладатися на себе і втрачають здатність вірити у казки. більшість залишається на рівні 5-8 класу все життя. Тобто вони вміють говорити, читати, писати на трохи рахувати і це все )

людина не здатна повністю покладатись на себе
це суперечить її природі і природі суспільства в якому вона живе
віра в це - обман самого себе
чи доросла людина яка вірить у цю казку?
їй вирішувати за своїм уявленням про дорослість
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

   Я живу так как считаю нужным и не вам это знать. Мы все умрем, рано или поздно, но это совсем не имеет никакого отношения к смыслу жизни. Биолгические законы жизни и смерти известны, о них и разговор. Если для вас нет никакого будущего в детях, и вы не видите в них никакого продолжения себя, то это ваш личный выбор. Можете на досуге ответить себе на вопросы- зачем вы живете и что останется после вас?

живуть в своє задоволення. часто такі люди мають комплекс неповноцінності і заздрять тим, в кого таки діти є. компенсують собі собачками, кошечками, тощо. така компенсація буває позитивна ( тваринки, допомога слабким ) і негативна ( заздрощі, інтриги, невдоволення всім і вся ).
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

живуть в своє задоволення. часто такі люди мають комплекс неповноцінності і заздрять тим, в кого таки діти є. компенсують собі собачками, кошечками, тощо. така компенсація буває позитивна ( тваринки, допомога слабким ) і негативна ( заздрощі, інтриги, невдоволення всім і вся ).

Заздрю мамі Колі Харківського  :laugh:
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

суспільство споживання, маркетингу, погоні за грішми і майном, постправди,

де дітей як попало  виховують обмежені батьки зі своїми власними дитячими травмами,

вже точно не можна вважати раціональним підходом

я розумію твої страждання по недосконалому світу,
але не розумію звідки ти взяв уявлення про раціональність твоїх вдосконалень

мабуть, першою гарно описаною практикою усуспільнення дітей була Спарта
що з того вийшло теж відомо 
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

часто такі люди мають комплекс неповноцінності
те, кто хотели бы, но не могут - мають комплекс
а те, кто понимает, что у них на детей нет и не будет желания и времени - не мають
творческие люди, политики и т.д. обычно на себе завернуты , им дети ни к чему
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

  Ніхто після вас ніяких слідів шукати не буде. Це питання ваших особистих сенсів. Як ви реалізувались у власному житті? Життя у нас одне і на кожному кроці ми робимо власний вибір. І не завжди цей вибір свідомий.

правильно. навіть якщо наш вибір зроблено нами підсвідомо, то все одно він базується на раніше здійсненому досвіді. або нам хотілося дізнатися чогось нового і ми так навмання експериментували. щоби ж добитися знову ж таки якогось комфорту для себе - мається на увазі комфорт не тільки фізичний, а й психологічний.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

те, кто хотели бы, но не могут - мають комплекс
а те, кто понимает, что у них на детей нет и не будет желания и времени - не мають
творческие люди, политики и т.д. обычно на себе завернуты , им дети ни к чему

творчі люди, або політики, які на собі завернуті, як ти кажеш, теж можуть як позитивно, так і негативно компенсувати комплекс відсутності дітей. хоча й сам факт батьківства, чи материнства, не робить людину "кращою", так би мовити. що з дітьми, що без дітей, можна бути гарною людиною, а можна покидьком хуч з десятком дітей. тут я маю на увазі представників обох статей, і чоловіків, і жінок.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

людина не здатна повністю покладатись на себе
це суперечить її природі і природі суспільства в якому вона живе
віра в це - обман самого себе
чим та кому та як суперечить ? не зрозумів
хіба я казав віра ? віра то для малюків в садочку

   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Блин, у всех моих соседей по 3+ ребенка... У многих в семьях по 5 - 6 детей... Выходит из всех их я один европеец, бо тока одна дочь...  :facepalm:

сусіди, мабуть, мають хазяйство своє? правильно? до того ж католики всі? а в них релігія забороняє контрацепцію. питання - чи буде стільки дітей у дітей цих батьків в майбутньому? чи навряд. сучасна молодь в європі взагалі не хоче заводити дітей, від слову - зовсім.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

У мене нуль дітей. Я європейка у квадраті.  :laugh: Тому мені бісить, коли особи чоловічої статі лізуть між ног і питають, а чого ти сучєчька живеш у своє задоволення.

чоловіки дійсно інколи дістають, але без них теж погано. ну то кому як. якщо хочеться таки мати якусь особу чоловічої статі, то можна шукати підходящого. щоби гармонійно співіснувати так би мовити.  ;)
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

В том то и дело что я знаю все ответы. Жить надо сейчас.

правильно.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

чим та кому та як суперечить ? не зрозумів
хіба я казав віра ? віра то для малюків в садочку

борсуки живуть окремо коли дорослішають, і зустрічаються тільки один раз в рік для спарювання
борсуки повністю покладаються на себе
люди так не живуть ніколи не жили і ніколи б не мали сучасної цивілізації, якби спробували так жити

твердження "люди дорослішають, коли здатні повністю покладатися на себе"
 це не об'єктивна реальність
це світогляд у який ти віриш
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

чоловіки дійсно інколи дістають, але без них теж погано. ну то кому як. якщо хочеться таки мати якусь особу чоловічої статі, то можна шукати підходящого. щоби гармонійно співіснувати так би мовити.  ;)

Тут у сенсі того, що від дітонародження вони ні фізіологічно, а багатьох випадках і матеріально, не "страждають". До того ж вагітність і пологи можуть коштувати жінці життя. Але при цьому думають, що мають якесь право висловлювати свою думку щодо кількості дітей і їх наявності.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

в суспільстві де немає приватної власності, тому що всі всім забезпечені,

так само не може існувати "власності" на дітей.
всі діти "свої" і є надбанням суспільства і людства.

це теж причина, бо сучасні діти, які гипотетично можуть вже стати батьками, матимуть мало важелів впливу на своїх дітей. тому їм і нецікаво обзаводитися "власністю", яка не буде в їхньому безпрекословному розпорядженні.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

сусіди, мабуть, мають хазяйство своє? правильно? до того ж католики всі? а в них релігія забороняє контрацепцію. питання - чи буде стільки дітей у дітей цих батьків в майбутньому? чи навряд. сучасна молодь в європі взагалі не хоче заводити дітей, від слову - зовсім.

Католицизьм ужо давно не запрщает контрацептивы... Это закончилось еще в 80х... Католоцизм ваще утратил особое значение тут...

А нежелающие иметь детей - исключение...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія