Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему такой скулеж по поводу тарифов?

Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

когда пошла волна повышения цен на сырье, прибалы как раз вошли в Евросоюз. В Эстонии на тот момент была средняя зарплата 446 евро. Сейчас порядка штуки из которых около 170 отдают на коммуналку. Жить можно.

Сравни с нами.


А когда им реальные цены дали зп было как у нас в те же 90-е.
   
Спробую я для газу дуже приблизно

Газ ціна 150 долярів * 24 = 3600
Зарплата =5% = 180
інші операційні = 10% = 360

Браво... :lol:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Газ ціна 150 долярів
Меня вот это сильно смущает. Мы что в америке живем?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Меня вот это сильно смущает. Мы что в америке живем?

За гривні не продають  :(
   
А давай ты будешь работать исключительно на себестоимости лекарств? Это п***а... с какого хуя газ стоит 500 грн?

Газ що добувається в Украіні нічого не має коштувати для народу. Це його власність закріплена конституційно.
Має коштувати лише його видобуток і логістика . Включення вартості самого газу в собівартість монополістами є
грабунок. Наглий і примітивний.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

(tu) так само говорили про Валенс, Лансбергісів і інших гавелів


та про Валенсу так само і зараз кажуть, як про некомпетентного злодія.  Поляки зажили тільки з приходом комуносоцика Кваснєвського
   
(tu) так само говорили про Валенс, Лансбергісів і інших гавелів

А хто з них був комунякою , червоним директором , п***а у вишиванці , бандитом або баригою ?
Як наші реформатори ?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

За гривні не продають  :(
Тогда не пойму почему у нас хлеб стоит не 5 долярiв а 6 грн. Мы же в эвропу идем? Стоил бы он 5 баксов вот и пекарь бы получал 2-3 тыщи долярив. И субсидии бы никто ему не давал, да и он бы не просил.
   
та про Валенсу так само і зараз кажуть, як про некомпетентного злодія.  Поляки зажили тільки з приходом комуносоцика Кваснєвського

Власне яВаленса це аналог нашого Чорновола. Це термінатор комуністичної системи.
Дуже важливий етап реформ. Але нашого Валенсу вбили.
Ті хто прекрасно це розуміли. І система вижила.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Власне яВаленса це аналог нашого Чорновола. Це термінатор комуністичної системи.
Дуже важливий етап реформ. Але нашого Валенсу вбили.
Ті хто прекрасно це розуміли. І система вижила.

Валенса це більше аналог нашого Дрища. Продажний балабол у шароварах.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

А когда им реальные цены дали зп было как у нас в те же 90-е.

в 90-е цена газа была ниже 100 евро, а их зарплаты существенно выше наших. Скачок цены газа более чем в два раза был в 2004. В 2004-м средняя их зарплата была 446 евро.

Если ты действительно боишься Венесуэллы, то тарифы нельзя резко повышать. Предварительно нужна государственная программа по утеплению зданий (созданию раб.мест). Тогда будет не так больно.
   
Изя Шниперсон Умный стал? Вернись на Родину, устрою как мой сын работает за 4500, минус 600 дорога -500 курево. Отдай бандитам у власти остальное, а выжить за что? И хорош пистеть, противна слушать.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

не можете платить ~ экономте или продавайте и покупайте то за что сможете платить
а если бабла нихрена нет то субсидия вам в помощь..

я сейчас в Турции
полно украиецев отдыхает
такое впечатление что выложить 30000-70000 грн. за отдых есть а заплатить пару тысяч комунальных в месяц нет.
народ что скулит вы в своем уме?

Начнем с того что 80% украинцев вообще не могут куда то выехать..
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Начнем с того что 80% украинцев вообще не могут куда то выехать..
  у нас выездные визы?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

не можете платить ~ экономте или продавайте и покупайте то за что сможете платить
а если бабла нихрена нет то субсидия вам в помощь..

я сейчас в Турции
полно украиецев отдыхает
такое впечатление что выложить 30000-70000 грн. за отдых есть а заплатить пару тысяч комунальных в месяц нет.
народ что скулит вы в своем уме?

Забаньте этого жида! все его посты против нормальной логики. ты сцука уже за ипал! 0.001 процента отдыхает а 5 млн платят налоги чтоб 22 млн обеспечивать пенсиями? я плачу 4к налогов и работаю там где белая зп! гандон ты штопаный
сравнивает он хер с пальцем. 9 млин не могут оплатить комуналку новую. им млять что органы продавать? бо сука шеколадный не может наесться?  квартиры с личной собствености и их загоняют в долги комуналкой! у меня отец инвалид второй группы. пенсия 1300. и ему не дают субсидию сцуки! бо дача есть и машина которой 29 лет. чтоб ты сгнил падла
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Тогда не пойму почему у нас хлеб стоит не 5 долярiв а 6 грн. Мы же в эвропу идем? Стоил бы он 5 баксов вот и пекарь бы получал 2-3 тыщи долярив. И субсидии бы никто ему не давал, да и он бы не просил.
Та тому що наш хліб не потрібен в таких к-сті на зовнішніх ринках на відміну від газу. Був би попит, то вимітали б до ручки доки внутрішня ціна не зрівнялася б. А поставили б державні обмеження, то почалися б всілякі мутно-корпційні схеми. Все як з газом  :shuffle:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Спробую я для газу дуже приблизно

Газ ціна 150 долярів * 24 = 3600
Зарплата =5% = 180
інші операційні = 10% = 360
тарифу на транспортування газу розподільними трубопроводами, затвердженого НКРЕКП для ПАТ «Хмельницькгаз» у розмірі 620,90 грн. за 1000 куб.м. без ПДВ (постанова НКРЕКП від 29.12.2015 р. №3193 "Про встановлення тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами для ПАТ «Хмельницькгаз»"
тобто 620 грн
 тарифу на послуги з транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ "Укртрансгаз" на території ліцензованої діяльності ПАТ "Хмельницькгаз" у розмірі  111,80 грн. за 1000 куб.м. без ПДВ (постанова НКРЕКП від 29.12.2015 р. №3159 "Про встановлення загального тарифу на транспортування природного газу, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами "
тобто 110
Цінова надбавка(прибуток) = 10% = 360

Ціна 5230
ПДВ 1046
Ціна відпускна ~= 6300

+ кредити, + трохи підняти зп + топ манагерам
а теперь те саме на газ від укргазвидобування
будьласка
газ 1500
и т.д.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Забаньте этого жида! все его посты против нормальной логики. ты сцука уже за ипал! 0.001 процента отдыхает а 5 млн платят налоги чтоб 22 млн обеспечивать пенсиями? я плачу 4к налогов и работаю там где белая зп! гандон ты штопаный
сравнивает он хер с пальцем. 9 млин не могут оплатить комуналку новую. им млять что органы продавать? бо сука шеколадный не может наесться?  квартиры с личной собствености и их загоняют в долги комуналкой! у меня отец инвалид второй группы. пенсия 1300. и ему не дают субсидию сцуки! бо дача есть и машина которой 29 лет. чтоб ты сгнил падла
О, читайте провладні боти.
Саме так про вас і ваших господарів думає все більше людей.
Особливо в провінції.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Тогда не пойму почему у нас хлеб стоит не 5 долярiв а 6 грн. Мы же в эвропу идем? Стоил бы он 5 баксов вот и пекарь бы получал 2-3 тыщи долярив. И субсидии бы никто ему не давал, да и он бы не просил.

а я не пойму почему у нас цена на газ как в Европе, а цена на машины как на луне
почему не единая рыночная цена? почему комуняка петр регулирует рынок запретами и ограничениями?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

 В нафтогазе убыточном как вешаютнам спагетти, даже уборщица зплату десяток тыщ получает, а менеджеры беловоротнички  пару тройку десятков  тыщ гривен,   бабло налогоплательщика  8-) ь
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Та тому що наш хліб не потрібен в таких к-сті на зовнішніх ринках на відміну від газу. Був би попит, то вимітали б до ручки доки внутрішня ціна не зрівнялася б. А поставили б державні обмеження, то почалися б всілякі мутно-корпційні схеми. Все як з газом  :shuffle:

Цена на зерно одна и тажа :pleasantr:

А хлеб ужо продукт ток его не довезешь. B-)
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

О, читайте провладні боти.
Саме так про вас і ваших господарів думає все більше людей.
Особливо в провінції.
я не бот, не Юлек не порохобот и так далее. статистика есть статистика. почему я должен платить а такие гандоны как тс полюбе уходит от налогов? почему сбу-ки в 35 на пенсию выходят и менты вроде в в 40? они что каличи? не могут себя обеспечивать?? какого мы этим бугаям платим пенсию?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а я не пойму почему у нас цена на газ как в Европе, а цена на машины как на луне
почему не единая рыночная цена? почему комуняка петр регулирует рынок запретами и ограничениями?


видний порохобот буджум каже, що українці не готові до швидкісних машин і партія для нашого ж блага старається зменшити смертність зробивши авто недоступними...   на повному серйозі
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

я не бот, не Юлек не порохобот и так далее. статистика есть статистика. почему я должен платить а такие гандоны как тс полюбе уходит от налогов? почему сбу-ки в 35 на пенсию выходят и менты вроде в в 40? они что каличи? не могут себя обеспечивать?? какого мы этим бугаям платим пенсию?
Я вас ботом і не вважаю.
Просто привела ваші слова, як приклад думки простих людей. Для тих, хто не стомлюється вилизувати Зализаному "залізному гетьману".
Такі ж фрази чую все частіше навколо.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Цена на зерно одна и тажа :pleasantr:

А хлеб ужо продукт ток его не довезешь. B-)

Ось головне ! Була б у нас занижена регульвана державою ціна на зерно, вивезли б все що мож, різними комбінаціями. Могли і до дефіциту та чорного ринку довести  :shuffle:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Ось головне ! Була б у нас занижена регульвана державою ціна на зерно, вивезли б все що мож, різними комбінаціями. Могли і до дефіциту та чорного ринку довести  :shuffle:

вывезут , скоро всё вывезут и хлеб и зерно и муку, как в 33-м.
и за валюту продадут.
им не нужна твоя гривня , они эту бумагу сами могут себе нарисовать, им доллары нужны.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

я не бот, не Юлек не порохобот и так далее. статистика есть статистика. почему я должен платить а такие гандоны как тс полюбе уходит от налогов? почему сбу-ки в 35 на пенсию выходят и менты вроде в в 40? они что каличи? не могут себя обеспечивать?? какого мы этим бугаям платим пенсию?

Эту лавочку еще при Юще закрыли :weep:


Ваша зрада не скисла, а уже разложилась :lol:

Останнє редагування: 6 липня 2016 22:55:39 від pastor68
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

видний порохобот буджум каже, що українці не готові до швидкісних машин і партія для нашого ж блага старається зменшити смертність зробивши авто недоступними...   на повному серйозі
як добре, що ми маємо порошенка  :good:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а чому компанія кока кола продає у нас колу це за 3 евро як в Парижі, а за 50 центів? де ринок?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

вывезут , скоро всё вывезут и хлеб и зерно и муку, как в 33-м.
и за валюту продадут.
им не нужна твоя гривня , они эту бумагу сами могут себе нарисовать, им доллары нужны.
нема смислу, поки ти можеш зерно тут вирощувати, витрачаючи гривню. Також є широкий набір ресурсів доступних за гривню. От коли б гривня навернулася остаточно ... тоді б усі просто перейшли на долар (приблизно як в 90х), а тим в хто долали добути не зміг би, було би дуже зле  :(
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

посадить две трети страны на субсидии это полный провал экономической политики государства .
это значит, что эти дебилы просто ничего не понимают в экономике.

это всё равно , что в стране ввести карточную систему . Это уже хуже венесуэлы
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Эту лавочку еще при Юще закрыли :weep:


Ваша зрада не скисла, а уже разложилась :lol:

ось не п***а, бо серце стане...  у мене тесть ДАІшник на пенсії, половину комуналки платить
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а чому компанія кока кола продає у нас колу це за 3 евро як в Парижі, а за 50 центів? де ринок?


по ідеї, мала би продавати по 3 євро, плюс доставка із Парижу
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а чому компанія кока кола продає у нас колу це за 3 евро як в Парижі, а за 50 центів? де ринок?
Бо собівартість коки 5 центів (умовно) і є її дофіга і трошки. Тобто компанія може залити колу в кожного жителя планети який має більше 5 центів і принесе їй хоч якийсь прибуток.
Француз готовий платити 3 євро, а наш 50 центів. З нашого більше не витисне зараз, а збільшення ціни приведе до зменшення прибутків, наші перейдуть на квас, все елементарно. також це не продукт першої необхідності
А от газу стільки немає на всіх  :(
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

по ідеї, мала би продавати по 3 євро, плюс доставка із Парижу
мабуть корупціонери якісь
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а чому компанія кока кола продає у нас колу це за 3 евро як в Парижі, а за 50 центів? де ринок?

Не хочу Вас конкретно лохонуть но Кола это ПАТ оболонь и кока кола кроме франшизы нихуя не продает в Украине :gigi:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

такие же песни про рынок и рыночные цены пели 25 лет назад, когда ахметовы -порошенки воровали заводы.
мол как тока мы заводы спиздим так сразу рынок наступит и все заживут багато.

Ну шо? как результат? теперь снова, как тока мы вас грабанём ценами на коммуналку так сразу вы заживёте как в америке.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

А от газу стільки немає на всіх
да як це немає? закінчився чи що? споживання у світі його падає, та писали що росія не зна куди його  діти
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

да як це немає? закінчився чи що? споживання у світі його падає, та писали що росія не зна куди його  діти
ну попроси в кацапів по 50 баксів , продадуть ?  :shuffle:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

но Кола это ПАТ оболонь и кока кола кроме франшизы нихуя не продает в Украине
аа...а я думала що до нас інвестиції потікли рєкою, нє? заводи ніхто у нас не будує?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія