Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему такой скулеж по поводу тарифов?

Два батальона атошников могут вернуть тарифы в экономически обоснованное русло!
Им нужно просто приехать в Киев и для начала расстрелять кхуям правительство, потом можно взяться... за олигархов!
По другому не получится!!!
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

... які побудувала держава

Ок.. за счет чего их будувать если вся Туровская ездит на роверах, а в декларациях хуй целых одна десятая?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

А чому ти хочеш спалювати МІЙ газ на опалення свого особняка?Твоєї частки НАШОГО газу вистачає на 22 кв. метри, за решту плати ціну як в Європі.
По перше - не як в Європі, а як в Україні, бо до Європи газ ще потрібно доставити.
По друге - ніхто державі не заважає виплачувати громадянам вартість належної їм частки грошима. Які громадянин може витрачати, або постійно на опалення, або одноразово на утеплення.
   
Щоб повернутися до суті питання, маємо отримати відповіді на два простих запитання, Оніщенко крав газ чи ні та з ким він погоджував свої дії у Нафтогазі? Ото і є вся відповідь на тему цієї гілки... :lol:
   
Два батальона атошников могут вернуть тарифы в экономически обоснованное русло!
Им нужно просто приехать в Киев и для начала расстрелять кхуям правительство, потом можно взяться... за олигархов!
По другому не получится!!!
Батальйони Восток та Сомалі маєте на увазі?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

в 32- 33 м годах селянам точно так же обьясняли, шо хлеб то уже не их хлеб, а государственный и стоит дорого, на немецкой ротердамской бирже можно за золото продать.
а если хотите жрать свой собственный хлеб со своей земли то несите золото в торгсин, свои нательные хрестики снимайте.

пытался ющенко вам в бошки память вбить
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Підприємець свою частку від дешевого українського газу так само отримує в своїх комунальних рахунках за приватне житло.
Про опт для підприємця можна казати лише, коли підприємець зможе купувати газ напряму в закордонних постачальників, без посередника Нафтогазу.


А как вы в трубе собрались газ фильтровать на наш и забугорный?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Назревает нездоровая хуйня, когда большая часть тех кто "не в Турции" уже непрочь быть частью России. Выборы в Кривом Роге - только первый звоночег.

Богатенький хорошо пристроился, доволен. Он носит вышиванку. Но его потревожит через некоторое время эта нищая масса. Они или устроят гражданскую войну, или уйдут в Россию.

Справедливости не существует, и не существует и денег у населения платить за такую коммуналку. Если людей сейчас кинуть в это болото, то они не научатся плавать. Они утонут. Они умрут экономически. И когда им будет нечего терять, тогда начнется п***а.
   
в 32- 33 м годах селянам точно так же обьясняли, шо хлеб то уже не их хлеб, а государственный и стоит дорого, на немецкой ротердамской бирже можно за золото продать.
а если хотите жрать свой собственный хлеб со своей земли то несите золото в торгсин, свои нательные хрестики снимайте.

пытался ющенко вам в бошки память вбить

 (tu)  Влучно...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

1. Ну опять манипуляция.. субсидия выдается на домохозяйство а не на каждого члена семьи..
2. За счет частников или государства? не хочешь уточнить?
3Кто?
4. неправда...НАК наконецто выходит из жопы
5. если дойдут будем говорить, бабця ж не думала что цены могут вырости в три раза..


шеврон, шелл, JKX Oil & Gas, компанія Кульчика
   
Ок.. за счет чего их будувать если вся Туровская ездит на роверах, а в декларациях хуй целых одна десятая?

ровер -бендеровский велик :S
   
Підприємець свою частку від дешевого українського газу так само отримує в своїх комунальних рахунках за приватне житло.
Про опт для підприємця можна казати лише, коли підприємець зможе купувати газ напряму в закордонних постачальників, без посередника Нафтогазу.
от п***а
ти свою частку отримуєш у вигляді ренти 50% і купи податків у бюджет.
підприємці як раз і можуть купувати де хочуть - частка нафтогазу у нерегульованому сегменті - 22%
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/424336a7c72e3c7ac2257fa3003232d8/Body/5.1D06?OpenElement&FieldElemFormat=jpg
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

А как вы в трубе собрались газ фильтровать на наш и забугорный?


а там на трубі лічильники стоять. Тобі тупому можна іще калькулятор подарувати. Розберешся?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Да нет это честнейшие граждане Украины с зарплатой 2500-3500 грн проживают в этих особняках. Какая у нас средняя зарплата подумай сам.

А я даже не знаю какая у меня зарплата.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Ок.. за счет чего их будувать если вся Туровская ездит на роверах, а в декларациях хуй целых одна десятая?


ну за счот Туровской єсссно... тебе Болукан покусав чи ти із калюжі води написвся?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Они утонут. Они умрут экономически. И когда им будет нечего терять, тогда начнется п***а.

Я сегодня не такой как вчера,
Я веселый, но голодный и злой,
Мне то нечего сегодня терять,
Потеряет нынче кто-то другой!
   
Батальйони Восток та Сомалі маєте на увазі?

восток и сомали уже, благодаря нашим полудохлые!
Поэтому батальоны наши имелось ввести... или полк Азов, например!
И я не шучу, там... пацаны реально уже хотят кого-то убить из прихильники певної політсили правительства!!!

   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

от п***а
ти свою частку отримуєш у вигляді ренти 50% і купи податків у бюджет.
підприємці як раз і можуть купувати де хочуть - частка нафтогазу у нерегульованому сегменті - 22%
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/424336a7c72e3c7ac2257fa3003232d8/Body/5.1D06?OpenElement&FieldElemFormat=jpg
То ти таки згоден, що не можна змішувати потреби приватного користувача і підприємця?
Куди (в чиї кишені) йдуть рента та податки з газу ми скромно промовчимо.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Назревает нездоровая хуйня, когда большая часть тех кто "не в Турции" уже непрочь быть частью России. Выборы в Кривом Роге - только первый звоночег.

Богатенький хорошо пристроился, доволен. Он носит вышиванку. Но его потревожит через некоторое время эта нищая масса. Они или устроят гражданскую войну, или уйдут в Россию.

Справедливости не существует, и не существует и денег у населения платить за такую коммуналку. Если людей сейчас кинуть в это болото, то они не научатся плавать. Они утонут. Они умрут экономически. И когда им будет нечего терять, тогда начнется п***а.

То есть Украинцы тупее Прибалтов и Поляков? Я вас правильно понял?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Назревает нездоровая хуйня, когда большая часть тех кто "не в Турции" уже непрочь быть частью России. Выборы в Кривом Роге - только первый звоночег.

Богатенький хорошо пристроился, доволен. Он носит вышиванку. Но его потревожит через некоторое время эта нищая масса. Они или устроят гражданскую войну, или уйдут в Россию.

Справедливости не существует, и не существует и денег у населения платить за такую коммуналку. Если людей сейчас кинуть в это болото, то они не научатся плавать. Они утонут. Они умрут экономически. И когда им будет нечего терять, тогда начнется п***а.
Это называется открываешь холодильник и выключаешь телевизор. Большинство его уже выключило и открыло холодильник. А хороший пример был пару лет назад в Крыму, когда украинские моряки жили на одной площадке с российскими моряками при этом получая зарплату в несколько раз меньшую. Что стало потом думаю всем известно.
   
Ще раз. Де є офіційна та прозора схема обрахунку тарифів?..  :lol: 
   
А я даже не знаю какая у меня зарплата.

та какая -минимальная, разумеется... не хватает даже на пожрать -я уже привык такое слушать\читать
   
Ще раз. Де є офіційна та прозора схема обрахунку тарифів?..  :lol: 

+ где подання холодницкого на госПидаров, которые вместе с онищенками тырят миллиарды...!?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

проблема то насправді проста, але багато у чому світоглядна.

є товар, умовно кажучи, вартістю 1 грн, і є товар вартістю 2 грн.

і є варіанти що робити

1. продавати по 1.5 грн
2. продавати по 2 грн
3. продавати по 4 грн і 1 грн роздавати у вигляді подачок

наша влада обрала 3 варіант
опозиція вважає правильним перший варіант
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?
a49

Топик холуев! Которім шо-то перепадает от бандва и они не желают это терять..
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

та какая -минимальная, разумеется... не хватает даже на пожрать -я уже привык такое слушать\читать

Там мне, что свиную рульку выплюнуть? :weep:
   
То ти таки згоден, що не можна змішувати потреби приватного користувача і підприємця?
Куди (в чиї кишені) йдуть рента та податки з газу ми скромно промовчимо.
так - для населення має бути дорожчим ніж для підприємств, бо це точно обєктивно
ну так питай депутатів куди вони бабло дівають, та шоб прозорро використовували. до чого тут тарифи
   
Топик холуев! Которім шо-то перепадает от бандва и они не желают это терять..

+ 1  (tu)
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

То есть Украинцы тупее Прибалтов и Поляков? Я вас правильно понял?
Українській владі дуже далеко до влади Прибалтів та Поляків.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а ще мені подобається це суто совково-інфантильне випинання грудей:

а ти шо, не можеш платити? а я от можу. Нада єщо више, шоб економілі і т.п.

нагадує:

   
+ где подання холодницкого на госПидаров, которые вместе с онищенками тырят миллиарды...!?

Ген прокурор таке питання назвав популізмом... :lol:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Українській владі дуже далеко до влади Прибалтів та Поляків.


Палякам и Пррибалтам дали просратся в 90-х, а мы четверть века сопли живали.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Збиток державного НАК "Нафтогазу України" за підсумками 2015 року склав 25 млрд грн.
Попередні дані про фінансовий результат НАКу за минулий рік озвучила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Юлія Ковалів на засіданні уряду в п'ятницю, 18 березня. "Чистий консолідований збиток ["Нафтогазу"] очікувано за 2015 рік буде становити 25 млрд грн
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

То есть Украинцы тупее Прибалтов и Поляков? Я вас правильно понял?

когда пошла волна повышения цен на сырье, прибалы как раз вошли в Евросоюз. В Эстонии на тот момент была средняя зарплата 446 евро. Сейчас порядка штуки из которых около 170 отдают на коммуналку. Жить можно.

Сравни с нами.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

восток и сомали уже, благодаря нашим полудохлые!
Поэтому батальоны наши имелось ввести... или полк Азов, например!
И я не шучу, там... пацаны реально уже хотят кого-то убить из прихильники певної політсили правительства!!!
+==================================================================================+
Наша иліта НЕ ВІРИТЬ!!! До першого посадженого на кілок, чи, милосердно, почепленого міцною мотузкою за шію на високій гіляці!
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

так - для населення має бути дорожчим ніж для підприємств, бо це точно обєктивно
ну так питай депутатів куди вони бабло дівають, та шоб прозорро використовували. до чого тут тарифи
Об'єктивні лише закони Природи. Закони в суспільстві завжди суб'єктивні й залежать від завдань й потреб владних еліт.
Якщо ти мені будеш платити пристойну зарплату, я буду задавати депутатам скільки завгодно запитань.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Ще раз. Де є офіційна та прозора схема обрахунку тарифів?..  :lol: 
Спробую я для газу дуже приблизно

Газ ціна 150 долярів * 24 = 3600
Зарплата =5% = 180
інші операційні = 10% = 360
тарифу на транспортування газу розподільними трубопроводами, затвердженого НКРЕКП для ПАТ «Хмельницькгаз» у розмірі 620,90 грн. за 1000 куб.м. без ПДВ (постанова НКРЕКП від 29.12.2015 р. №3193 "Про встановлення тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами для ПАТ «Хмельницькгаз»"
тобто 620 грн
 тарифу на послуги з транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ "Укртрансгаз" на території ліцензованої діяльності ПАТ "Хмельницькгаз" у розмірі  111,80 грн. за 1000 куб.м. без ПДВ (постанова НКРЕКП від 29.12.2015 р. №3159 "Про встановлення загального тарифу на транспортування природного газу, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами "
тобто 110
Цінова надбавка(прибуток) = 10% = 360

Ціна 5230
ПДВ 1046
Ціна відпускна ~= 6300

+ кредити, + трохи підняти зп + топ манагерам
   
Збиток державного НАК "Нафтогазу України" за підсумками 2015 року склав 25 млрд грн.
Попередні дані про фінансовий результат НАКу за минулий рік озвучила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Юлія Ковалів на засіданні уряду в п'ятницю, 18 березня. "Чистий консолідований збиток ["Нафтогазу"] очікувано за 2015 рік буде становити 25 млрд грн

Купую за 70 баксів у своїх, продаю за 360 начебто від ворогів,  на цьому збитку і живу... :lol:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Палякам и Пррибалтам дали просратся в 90-х, а мы четверть века сопли живали.

 (tu) так само говорили про Валенс, Лансбергісів і інших гавелів
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

+==================================================================================+
Наша иліта НЕ ВІРИТЬ!!! До першого посадженого на кілок, чи, милосердно, почепленого міцною мотузкою за шію на високій гіляці!
"Вера без дел мертва есть".
Послании апостола Иакова (гл. 2, ст. 26)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія