Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справжні переваги СССР

Re: Справжні переваги СССР

тобі ж написали в СРСР були: робота, освіта,медицина та перспективи,

Нуу , якшо з іронією цитоване друкувалось - згоден . ))

Робота - була авжеж - от тілько ехвективність та сенси втілювати у життя маячню обмеженої купки пройдисвітів - щонайменше сумнівні . А деякі втілення - не виключено і злочинні .

Освіта - еее , як би його коректніше - валіза із чимось , що тягти за собою усе життя якшо невідома мета , окрім вмоститись у кабінеті на теплому стільцеві за будь-яку ціну - сумнівна користь .

Медицина ..?   Психіатрія - теж медицина . Каральна психіатрія - мала місце за совєтів .

Як існувало і - "когда я вспомінаю какой я інженер , то боюсь ідті к врачу" - поєднання "освіта" та "медицина" .

Песпективи , шож перспективи існували завжди і будь-які , як і у будь-якому іншому суспільному устрої - "каждому свойо" (с) .    ))
   
Re: Справжні переваги СССР

посмотри на китай, когда есть экономическая промышленая основа , то можно было сделать как в китае.
а из аграрной державы можно только зимбабве сделать. перспективы были

Вопрос не о Китае,  а об ссср
   
Re: Справжні переваги СССР

естественно не горжусь.
Ноо, в отличие от совка у меня больше перспектив и свободы.
Вот я работаю сам на себя и не выходя из дома.
Вопрос - при совке можно было так работать?
=================
 :lol:
А тоді був інтернет? :facepalm1:
Чи то, може, Україна інтернет придумала,як своє досягнення? :-)o
Ти про розвиток що-небудь чув взагалі?
   
Re: Справжні переваги СССР

естественно не горжусь.
Ноо, в отличие от совка у меня больше перспектив и свободы.
Вот я работаю сам на себя и не выходя из дома.
Вопрос - при совке можно было так работать?

а чего это ты бандвом не гордишься ?
ониж твои капитаны индустрии , напистили советских заводов и стали миллиардерами. Тыж этого хотел?
получил шо хотел, а не гордишься. Зато не совок. Сейчас любое бандво на бмв переебет тебя по морде , зато не совок! перспектива!

   
Re: Справжні переваги СССР
Via

Всім емігрантам одразу - за совка ви б сиділи не в Гамериках, а на Колимі чи в дурці.
Тому ваше сичання нецікаве.
   
Re: Справжні переваги СССР

І тоді працювали, і зараз працюють. Але молодь стала прагматичною - валити ліс задарма для перемоги комунізму не бачать сенсу. І це є добре.
Те саме у побутовому плані - хочуть комфорту щодня, а не колись через неміряно років.
=====================
Правда, грошей на це немає, а так- все саїпісь.
Одна біда-гроші кудись щезли разом з роботою,наукою,освітою. ;)
   
Re: Справжні переваги СССР

Чи то, може, Україна інтернет придумала,як своє досягнення?

"Не чіпайте" інтирнета , бо - мильна бульбашка , що колись лусне і сама .   Тобто - не досягнення , а як і  енергія атому - має властивості , що залежать від мети використання . ))
   
Re: Справжні переваги СССР

Всім емігрантам одразу - за совка ви б сиділи не в Гамериках, а на Колимі чи в дурці.
Тому ваше сичання нецікаве.
=================
 :gigi:
Зате ваше сичання дуже цікаве. :weep:
   
Re: Справжні переваги СССР

Вопрос не о Китае,  а об ссср

вопрос об Украине, и как она просрала весь свой промышленный потенциал за 30ть лет  и не стала евроКитаем
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

=====================
Правда, грошей на це немає, а так- все саїпісь.
Одна біда-гроші кудись щезли разом з роботою,наукою,освітою. ;)
Хто хоче заробити, той заробляє.
Чи в твоїй уяві робота - це тільки металопрокатний цех?
Не все гаразд у нашому домі, є безліч проблем, але порівнювати із сраним совком - це мазохізм.
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

вопрос об Украине, и как она просрала весь свой промышленный потенциал за 30ть лет  и не стала евроКитаем
Ще пожалкуй, що ми не стали Північною Кореєю.
   
Re: Справжні переваги СССР

а чего это ты бандвом не гордишься ?
ониж твои капитаны индустрии , напистили советских заводов и стали миллиардерами. Тыж этого хотел?
получил шо хотел, а не гордишься. Зато не совок. Сейчас любое бандво на бмв переебет тебя по морде , зато не совок! перспектива!
==================
Так совкові заводи- вони ж були неефективні, але коли їх спистили, вони стали ефективні та зробили з  порошенків-ахмєтових
мільярдерів. Секрет успіху! :pleasantr:
   
Re: Справжні переваги СССР

Хто хоче заробити, той заробляє.
Чи в твоїй уяві робота - це тільки металопрокатний цех?
Не все гаразд у нашому домі, є безліч проблем, але порівнювати із сраним совком - це мазохізм.
======================
Так нафуя тоді ці мазохістичні совкодрочєрські  гілочки кожного місяця?? 8-:
Мазохіст тут явно не я. ;)
   
Re: Справжні переваги СССР

вопрос об Украине, и как она просрала весь свой промышленный потенциал за 30ть лет  и не стала евроКитаем

Украина просрала не промышленный потенциал,  а погрязла в коррупции,  что убило любой потенциал
Там, где нет влияния государства, так все ОК. См. Предприятия алигархов и айти
   
Re: Справжні переваги СССР

Ще пожалкуй, що ми не стали Північною Кореєю.
===================
Добре, хоч стали "бантустаном корупціонерією"(ц) без перспектив, звідки люди мільйонами втікають! :super:
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

======================
Так нафуя тоді ці мазохістичні совкодрочєрські  гілочки кожного місяця?? 8-:
Мазохіст тут явно не я. ;)
Вата ридає, що раніше вода була мокріша.
   
Re: Справжні переваги СССР

Украина просрала не промышленный потенциал,  а погрязла в коррупции,  что убило любой потенциал
Там, где нет влияния государства, так все ОК. См. Предприятия алигархов и айти

Стати олігархом без корупції неможливо,
тому твердження про відсутність впливу держави на підприємства олігархів суперечить саме собі
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

===================
Добре, хоч стали "бантустаном корупціонерією"(ц) без перспектив, звідки люди мільйонами втікають! :super:
У нас нині олігархічна клептократія, нова форма державного устрою.
Хто хотів, давно втік.
   
Re: Справжні переваги СССР

Украина просрала не промышленный потенциал,  а погрязла в коррупции,  что убило любой потенциал
Там, где нет влияния государства, так все ОК. См. Предприятия алигархов и айти

ну покажи нам эти предприятия алигархав !!!
Покажи нам эти флагманы передовой индустрии, покажи нам эти ультрасовременные высокотехнологичные заводы выпускающие украинские автомобили, скоростные поезда, самолёты, смартфоны, станции 5Г.

пошел за попкорном
   
Re: Справжні переваги СССР

а чего это ты бандвом не гордишься ?
ониж твои капитаны индустрии , напистили советских заводов и стали миллиардерами. Тыж этого хотел?
получил шо хотел, а не гордишься. Зато не совок. Сейчас любое бандво на бмв переебет тебя по морде , зато не совок! перспектива!
ппц, за то как при совке было клево - хфабрики рабочим, земля крестьянам, бабе по мужику, кобелю по сучке.
Вот только все так же на банду олигархов одной партии работали за мизерную зарплату.
И таки да, а мне какой прок от того, шо теперешняя банда олигархов захватила совковые заводы?
Или ты думаешь шо тебе, да и другим совкодрочерам приличный куш от прибыли стал бы перепадать?
   
Re: Справжні переваги СССР

Хто хоче заробити, той заробляє.
Чи в твоїй уяві робота - це тільки металопрокатний цех?
Не все гаразд у нашому домі, є безліч проблем, але порівнювати із сраним совком - це мазохізм.
====================
Ти чомусь не хочеш. :weep:
І мільйони людей теж"не хочуть".
   
Re: Справжні переваги СССР

как она просрала весь свой промышленный потенциал за 30ть лет  и не стала евроКитаем

Уламок централізованої системи керування/постачання/впровадження нового - нежиттєздатний апріорі . а тому природній процес відмирання старого/застарілого - некоректно означати словом - "просрала" .

Як до певної міри і брехня/міф у словосполученні - "промишлєнний потенціал" захована .

Бо доприкладу повітряна шліфмашинка , що працює від централізованої заводської системи нагнітання повітря , не є і вже ніколи не буде "промишлєнним потенціалом" у порівнянні із безліччю моделів болгарок , легеньких і зручних у використанні .

Ото так самісінько і з усією іншою "промисловою потенційністю"  - з г-на , канхвета не зробиш .  ))
 
   
Re: Справжні переваги СССР

=================
Угу і я відкриваю тужливі гілки про совок,як там було, егеж? :pleasantr:
Вже 30 років минуло,навіть більше,якщо рахувати з початку перебудови.
Скільки ви будете ще на нього дрочити?? :facepalm1:

Та ти в кожній тужливій гілці аж кипиш від гніву, коли хтось  твій улюблений совок починає критикувати.

До речі, я помітила вже давно, як ковбасник - так аж слині за совком пускає, так йому там було гарно. Тільки ніц не признається, чого ж драпав аж до самої Канадійщини і звідти весь час крякає та повчає українців, як треба "Родіну любіть"
   
Re: Справжні переваги СССР

===================
Хорошо сказано!  (tu)
Рашкованы не спят и во всю юзают тему про самый вкусный пломбир. Думаешь они дураки и просто так делают такие агитки, чтобы достучаться буквально до каждого.
И почему тебя не устраивает наш ответ на эту няшную пропаганду? Может хочешь СССР 2.0 ?
   
Re: Справжні переваги СССР

У нас нині олігархічна клептократія, нова форма державного устрою.
Хто хотів, давно втік.
==================
Звичайний капіталізм,початкова стадія. Нічого там нового і нема там ніякої нової форми.
Потерпіть років 100-200, все налагодицця. ;)
   
Re: Справжні переваги СССР

====================
Ти чомусь не хочеш. :weep:
І мільйони людей теж"не хочуть".

Ти краще про себе розкажи, як ти хотів працювати, ковбаснику!

Мільйони людей йому, бач, муляють.
   
Re: Справжні переваги СССР

==================
Звичайний капіталізм,початкова стадія. Нічого там нового і нема там ніякої нової форми.
Потерпіть років 100-200, все налагодицця. ;)


 :facepalm1:
А ти, я бачу, вже здриснув у ту країну, де "налагодилося" і звідти Вію повчаєш, як їй тут жити?  :gigi:
   
Re: Справжні переваги СССР

Рашкованы не спят и во всю юзают тему про самый вкусный пломбир. Думаешь они дураки и просто так делают такие агитки, чтобы достучаться буквально до каждого.
И почему тебя не устраивает наш ответ на эту няшную пропаганду? Может хочешь СССР 2.0 ?
=========================
Точно,хочу. :lol:
Тому зараз в Канаді, ага.
Логіка у вас  то тршки не ваше, чесно. :gigi:
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

====================
Ти чомусь не хочеш. :weep:
І мільйони людей теж"не хочуть".
Мені влом їхати в Америку мити тарілки. На хліб заробляю.
Ти якось наївно вважаєш, що ми пару років маємо перегнати Швейцарію, чи як?
   
Re: Справжні переваги СССР

Ти краще про себе розкажи, як ти хотів працювати, ковбаснику!

Мільйони людей йому, бач, муляють
.
==============
То люди вам муляють.
Затавруй мене ганьбою за зрадництво!
Чому всі критики совка так нагадують до зубовного болю політруків??? :facepalm1:
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

==================
Звичайний капіталізм,початкова стадія. Нічого там нового і нема там ніякої нової форми.
Потерпіть років 100-200, все налагодицця. ;)
Сміюся на всю квартиру  :lol:
Раніше закликали сто літ комунізму почекати, а тепер капіталізму? Нахрен-нахрен.
   
Re: Справжні переваги СССР

:facepalm1:
А ти, я бачу, вже здриснув у ту країну, де "налагодилося" і звідти Вію повчаєш, як їй тут жити?  :gigi:

вас нет смысла повчать, от вас ничего сейчас в стране не зависит. Как десяток бандитов на сходке решат так у вас и будет.
как бандюк беня с бандюком ринаткой договорятся так у вас и будет. Гордитесь, зато не совок
   
Re: Справжні переваги СССР

Мені влом їхати в Америку мити тарілки. На хліб заробляю.
Ти якось наївно вважаєш, що ми пару років маємо перегнати Швейцарію, чи як?
====================
Так я ж тобі написав вище он, процитую:

==================
Звичайний капіталізм,початкова стадія. Нічого там нового і нема там ніякої нової форми.
Потерпіть років 100-200, все налагодицця. ;)

ПиСи Тридцять років, це ніфуя не пара. :tongue:
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

====================
Так я ж тобі написав вище он, процитую:

==================
Звичайний капіталізм,початкова стадія. Нічого там нового і нема там ніякої нової форми.
Потерпіть років 100-200, все налагодицця. ;)

ПиСи Тридцять років, це ніфуя не пара. :tongue:
За тридцять років виросло нове покоління молоді, змінився світ, змінилися технології. І зараз вилузається якійсь принципово інший шлях, де і комунізм і капіталізм стали архаїчними устроями.
Побачимо, що воно буде далі.
   
Re: Справжні переваги СССР

Украина просрала не промышленный потенциал,  а погрязла в коррупции,  что убило любой потенциал
Там, где нет влияния государства, так все ОК. См. Предприятия алигархов и айти


а на яких це прєдпріятіях олігархов всьо ок?
   
Re: Справжні переваги СССР

Сміюся на всю квартиру  :lol:
Раніше закликали сто літ комунізму почекати, а тепер капіталізму? Нахрен-нахрен.
===================
О! :idea:  Невже зрозуміла?
Так не розумію, в чому ти мені дорікаєш тоді?
В чому суть претензій,озвуч!
   
Re: Справжні переваги СССР

Рашкованы не спят и во всю юзают тему про самый вкусный пломбир. Думаешь они дураки и просто так делают такие агитки, чтобы достучаться буквально до каждого.
И почему тебя не устраивает наш ответ на эту няшную пропаганду? Может хочешь СССР 2.0 ?


а де можна тут пропаганду побачити, я чомусь бачу тільки регулярну брехню, покликану прикрити провали сучасної України

це ви мабуть російські якісь джерела читаєте?
   
Re: Справжні переваги СССР
Via

===================
О! :idea:  Невже зрозуміла?
Так не розумію, в чому ти мені дорікаєш тоді?
В чому суть претензій,озвуч!
Я тобі дорікаю, що ти втік з неньки, а нам тепер висуваєш претензії, що тут дива не сталося.
Брат у мене в Німеччині живе, та сама картина "Як ви тут можете жити?".
Всім втікти, чи що? Жива я - жива Україна. А все інше дрібниці, час все розставить по місцях.
   
Re: Справжні переваги СССР

Потерпіть років 100-200, все налагодицця.

Б-г-г , ну - тАк , я розумію , чергова варіація - "свєтлоє будущєє"  , але - "із праху і в прах" (с) , воно якось оте "потерпіть" нівелює , а тому і сьгодні життя прийнятним здаєцця , за бажання , а що не прийнятне та кому неприйнятне - змінюють , принаймі намагаюцця , щонайменше - почухатись , якшо десь засвербіло .  ))
   
Re: Справжні переваги СССР

Я тобі дорікаю, що ти втік з неньки, а нам тепер висуваєш претензії, що тут дива не сталося.
Брат у мене в Німеччині живе, та сама картина "Як ви тут можете жити?".
Всім втікти, чи що? Жива я - жива Україна. А все інше дрібниці, час все розставить по місцях.

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія