Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Караван" відмовляється обслуговувати українською (відео)

Статья 17.  Государственными языками в Республике Беларусь являются белорусский и русский языки.
Есть желающие повторить опыт Беларуси?
Нет ни одного патриота Украины,требующего русский язык вторым государственным!
   
Да,потому что начальник- РАБОТОДАТЕЛЬ! Как прикажет,так и обязана делать. Не хочет- на улицу!
 Вопрос в ДРУГОМ! У  работодателя в магазине ЕСТЬ ОБЯЗАННОСТЬ требовать от сотрудников.чтобы они общались с посетителями на украинском языке? Вроде как нет такой обязанности!
Так что делать в этом случае украинцам,которые желают,.чтобы их обслуживали на украинском языке?
 По крайней мере не устраивать локальные скандалы во время рассчёта в кассе!
 А устраивать мирные манифестации в районе,например Каравана,с плакатами-  "Украинцы, не пользуйтесь услугами этого магазина,здесь вас унижают отказом обслужить на вашем родном украинском языке!" с роялем в кустах в виде видеокамер,если охрана начнёт применять силу.
Снижение выторга на 1% быстро стимульнёт владельца ввести экзамен на украинский язык при приёме на работу!Причём без всяких законов для этого!

  саме так ми і робили поки не виперли з Центральної площі Чернівців "Сбєрбанк" з Хуйлостану (в цій гілці є фоти),

   "Караван" має свій магазин в Чернівцях, вангую, що з понеділка на нас очікують цікаві вистави...

 
   
саме так ми і робили поки не виперли з Центральної площі Чернівців "Сбєрбанк" з Хуйлостану (в цій гілці є фоти),

   "Караван" має свій магазин в Чернівцях, вангую, що з понеділка на нас очікують цікаві вистави...



 :lol: оце херої
А вот орки прогнали с донбаса украинскую власть - тоже наверное гордятся.
А вы такие же в принципе орки - озлобленное быдло с манией собственной исключительности.

Останнє редагування: 15 січня 2017 12:33:32 від Serge_D
   
Да,потому что начальник- РАБОТОДАТЕЛЬ! Как прикажет,так и обязана делать. Не хочет- на улицу!
 Вопрос в ДРУГОМ! У  работодателя в магазине ЕСТЬ ОБЯЗАННОСТЬ требовать от сотрудников.чтобы они общались с посетителями на украинском языке? Вроде как нет такой обязанности!
Так что делать в этом случае украинцам,которые желают,.чтобы их обслуживали на украинском языке?
 По крайней мере не устраивать локальные скандалы во время рассчёта в кассе!
 А устраивать мирные манифестации в районе,например Каравана,с плакатами-  "Украинцы, не пользуйтесь услугами этого магазина,здесь вас унижают отказом обслужить на вашем родном украинском языке!" с роялем в кустах в виде видеокамер,если охрана начнёт применять силу.
Снижение выторга на 1% быстро стимульнёт владельца ввести экзамен на украинский язык при приёме на работу!Причём без всяких законов для этого!

Маніфестації то само собою. Але і закони треба знати, спочатку у Каравана будуть штрафи за недотримання закону, а потім будуть судові позови :).

Вода камінь точить ;)
   
- говори на мові гнидо кацапська
- иди нах
- дивіться це українофоб! калавур!
(tu)  :lol:
   
саме так ми і робили поки не виперли з Центральної площі Чернівців "Сбєрбанк" з Хуйлостану (в цій гілці є фоти),

   "Караван" має свій магазин в Чернівцях, вангую, що з понеділка на нас очікують цікаві вистави...

:lol: оце херої
А вот орки прогнали с донбаса украинскую власть - тоже наверное гордятся.
А вы такие же в принципе орки - озлобленное быдло с манией собственной исключительности.


   "Сбєрбанк" фінансував діяльність цих твоїх орків, тому його і прогнали,

  так само треба гнати з України бізнеси, та відбирати майно, всіх інших хуйловців, котрі тут пасуться...

Останнє редагування: 15 січня 2017 12:36:36 від Чжан
   
У Одесі "бендеровці" зовсім нагліють! Заходиш у "Центр обслуговування громадян" замовити собі паспорт для поїздок за кордон,а там усе незрозумілою мовою!)
   
У Одесі "бендеровці" зовсім нагліють! Заходиш у "Центр обслуговування громадян" замовити собі паспорт для поїздок за кордон,а там усе незрозумілою мовою!)
Показати зображення...
Почему  на непонятном языке??? Все одесситы учили украинский язык в школах!И при совке тоже. Почти все учили.
   
Почему  на непонятном языке??? Все одесситы учили украинский язык в школах!И при совке тоже. Почти все учили.
Ні! Я навчався українською (всі предмети) у школі з першого класу,в Одесі,у центрі міста.У часи совка.
Так що не всі!)
   
Ні! Я навчався українською (всі предмети) у школі з першого класу,в Одесі,у центрі міста.У часи совка.
Так що не всі!)
Так тебе всё понятно в объявлении про стоимость получения загран паспорта?
   
Так тебе всё понятно в объявлении про стоимость получения загран паспорта?
Ще я можу читати назви вулиць у Одесі українською,та багато чого ще. Але тут деякі "карєнніє",які прикидаються одеситами,стверджують,що Одеса "російськомовне місто",хоча це не так.У нас люди володіють декількома мовами.І далеко не всі,"страджають" за мовою однієї з нац меншин Одеси.
   
Мовне питання  - питання особистої культури і здорового глузду.
Людині на касі терба вивчити декілька фраз: Доброго дня! (доброго вечера!), З Вас "сума"!. Дякую, приходьте ще. Раді Вас бачити!
І все!!!
Але ж ні - невігласи і жлоби, будуть вперто демонструвати печерну українофобію і власну тупість.
   
Ще я можу читати назви вулиць у Одесі українською,та багато чого ще. Але тут деякі "карєнніє",які прикидаються одеситами,стверджують,що Одеса "російськомовне місто",хоча це не так.У нас люди володіють декількома мовами.І далеко не всі,"страджають" за мовою однієї з нац меншин Одеси.

 :lol: Ну й довбень.
   
Мовне питання  - питання особистої культури і здорового глузду.
Людині на касі терба вивчити декілька фраз: Доброго дня! (доброго вечера!), З Вас "сума"!. Дякую, приходьте ще. Раді Вас бачити!
І все!!!
Але ж ні - невігласи і жлоби, будуть вперто демонструвати печерну українофобію і власну тупість.
Так. Але це продавець.Тому має вміти українською розповісти про товар.
   
Там ніби сьогодні намічався колективний похід в караван.  :D
   
Ще я можу читати назви вулиць у Одесі українською,та багато чого ще. Але тут деякі "карєнніє",які прикидаються одеситами,стверджують,що Одеса "російськомовне місто",хоча це не так.У нас люди володіють декількома мовами.І далеко не всі,"страджають" за мовою однієї з нац меншин Одеси.
Быть російськомовним абсолютно неозначает быть " пророссийским"! Практически все забугорцы и много "озабоченных" начисто это абсолютно не понимают! У них маркер- говоришь на русском языке- враг "настоящих" украинцев и Украины.
   
Быть російськомовним абсолютно неозначает быть " пророссийским"! Практически все забугорцы и много "озабоченных" начисто это абсолютно не понимают! У них маркер- говоришь на русском языке- враг "настоящих" украинцев и Украины.
А що таке "російськомовний"? Це яка національність? Та країна хфедерація.Там є і буряти.
Гра у слова про якими мовами володіють громадяни різних національностей?
Краще напиши,що громадяни України різних національностей,у більшості не "проросійські".
   
А що таке "російськомовний"? Це яка національність? Та країна хфедерація.Там є і буряти.
Гра у слова про якими мовами володіють громадяни різних національностей?
Краще напиши,що громадяни України різних національностей,у більшості не "проросійські".
И ты придуриваешься??? :D
 Как будто не понимаешь.что " русскоязычные",это те многонациональные граждане Украины.кто при общении применяет русский язык!
Или ты на сдельщине,как ольгинцы,зарабатывающие на количестве постов,на которые ответили?
А вот что мне писать.я тебя не спрашивал.поэтому не суйся ко мне со своими "советами",не напрашивайся на указание на известную  дорогу,по которой отправляют непрошенных советчиков!
   
И ты придуриваешься??? :D
 Как будто не понимаешь.что " русскоязычные",это те многонациональные граждане Украины.кто при общении применяет русский язык!
Та досить нести свою маячню!
У кожної національності своя мова. Не знав?
Так хто такі "русскоязычные" по національності?
А "многонациональные граждане",це взагалі "перл"! )))
Бот-страдатєль,вгамонися! Стає не цікаво.Про це у гілках вже йшлося.
   
Та досить нести свою маячню!
У кожної національності своя мова. Не знав?
Так хто такі "русскоязычные" по національності?
А "многонациональные граждане",це взагалі "перл"! )))
Бот-страдатєль,вгамонися! Стає не цікаво.Про це у гілках вже йшлося.
А ты Не придуриваешься! Ты ВЕРИШЬ в ту галиматью.что пишешь! Заодно ты оказывается дешёвый демагог,не умеющий качественно прятать свою демагогию!Причём ты веришь своей демагогии!
 У каждой национальности по крови действительно есть своё национальный язык.
Например у украинцев- украинский.у русских- русский язык .(Пишу подробно.как для детей в школе).
Но так сложилось (сложила имперская идеология русификации народов РИ и СССР)  у примерно половины этнических украинцев обычный разговорный язык не украинский язык их предков.а имперский русский язык.
 А вот здесь я подхожу к моменту.выдающему тебя как работника российской пропаганды!
 Потому что на России есть догма " говорит на русском языке,значит РУССКИЙ!!Что собственно ты и утверждаешь! Русскоязычные у тебя по национальности-все  русские!
Ты ПРИЧИСЛЯЕШЬ К РУССКИМ ВСЕХ русскоязычных Украины.что постоянно делает российская пропаганда!
Пошли дальше....
А "многонациональные граждане",це взагалі "перл"!
 Да перл,но У ТЕБЯ! Только тупой необразованный бригадёныш может отрицать данные статистики по народонаселению Украины! :D Что ты и делаешь!
Бригадёныш бригады сру- ШИЛА В МЕШКЕ НЕ УТАИШЬ!
   
А ты Не придуриваешься! Ты ВЕРИШЬ в ту галиматью.что пишешь! Заодно ты оказывается дешёвый демагог,не умеющий качественно прятать свою демагогию!Причём ты веришь своей демагогии!
 У каждой национальности по крови действительно есть своё национальный язык.
Например у украинцев- украинский.у русских- русский язык .(Пишу подробно.как для детей в школе).
Но так сложилось (сложила имперская идеология русификации народов РИ и СССР)  у примерно половины этнических украинцев обычный разговорный язык не украинский язык их предков.а имперский русский язык.
 А вот здесь я подхожу к моменту.выдающему тебя как работника российской пропаганды!
 Потому что на России есть догма " говорит на русском языке,значит РУССКИЙ!!Что собственно ты и утверждаешь! Русскоязычные у тебя по национальности-все  русские!
Ты ПРИЧИСЛЯЕШЬ К РУССКИМ ВСЕХ русскоязычных Украины.что постоянно делает российская пропаганда!
Пошли дальше....
А "многонациональные граждане",це взагалі "перл"!
 Да перл,но У ТЕБЯ! Только тупой необразованный бригадёныш может отрицать данные статистики по народонаселению Украины! :D Что ты и делаешь!
Бригадёныш бригады сру- ШИЛА В МЕШКЕ НЕ УТАИШЬ!
термін "рускаязичниє гражданє" придумали якраз в Росії і підкинули українцям для вкорінення тут  рос. мови. А по-суті - ті. для кого головною мовою є російська, якраз і є росіянами за своїми мовно-культурними перевагами. Не будемо ж визначати національність по крові чи формою черепа.
   
А ты Не придуриваешься! Ты ВЕРИШЬ в ту галиматью.что пишешь! Заодно ты оказывается дешёвый демагог,не умеющий качественно прятать свою демагогию!Причём ты веришь своей демагогии!
 У каждой национальности по крови действительно есть своё национальный язык.
Например у украинцев- украинский.у русских- русский язык .(Пишу подробно.как для детей в школе).
Но так сложилось (сложила имперская идеология русификации народов РИ и СССР)  у примерно половины этнических украинцев обычный разговорный язык не украинский язык их предков.а имперский русский язык.
 А вот здесь я подхожу к моменту.выдающему тебя как работника российской пропаганды!
 Потому что на России есть догма " говорит на русском языке,значит РУССКИЙ!!Что собственно ты и утверждаешь! Русскоязычные у тебя по национальности-все  русские!
Ты ПРИЧИСЛЯЕШЬ К РУССКИМ ВСЕХ русскоязычных Украины.что постоянно делает российская пропаганда!
Пошли дальше....
А "многонациональные граждане",це взагалі "перл"!
 Да перл,но У ТЕБЯ! Только тупой необразованный бригадёныш может отрицать данные статистики по народонаселению Украины! :D Что ты и делаешь!
Бригадёныш бригады сру- ШИЛА В МЕШКЕ НЕ УТАИШЬ!

Pin9 и Чжан - это агитаторы на ставке от "Свободы", поэтому они в каждой такой ветке пасутся. Какой смысл спорить с проплаченными пропагандонами?
   
Та досить нести свою маячню!
У кожної національності своя мова. Не знав?
Так хто такі "русскоязычные" по національності?
А "многонациональные граждане",це взагалі "перл"! )))
Бот-страдатєль,вгамонися! Стає не цікаво.Про це у гілках вже йшлося.
Правильно. В Англии - английский, в Шотландии - шотландский, в Америке - американский.
   
термін "рускаязичниє гражданє" придумали якраз в Росії і підкинули українцям для вкорінення тут  рос. мови. А по-суті - ті. для кого головною мовою є російська, якраз і є росіянами за своїми мовно-культурними перевагами. Не будемо ж визначати національність по крові чи формою черепа.

Я росiйськомовний, i завжди iм був, i народився в Украiнi. Це моя Батькiвщина. А ти хто такий, I що зробив для Украiни?
   
Я росiйськомовний, i завжди iм був, i народився в Украiнi. Це моя Батькiвщина. А ти хто такий, I що зробив для Украiни?
ніби москалі не мають права народжуватись в Україні і вважати своєю Батьківщиною. Уявіть собі, що є такі, що народилися поза її межами, а вважають частиною своєї батьківщини. Хуйло, наприклад. Хояа мені абсолютно незрозуміло, чому ті, що надають перевагу російській культурі і її складовій, російській мові, вважають себе українцями тільки на тій підставі, що тут народився і щось зробив.
   
У каждой национальности по крови действительно есть своё национальный язык.
Например у украинцев- украинский.у русских- русский язык .(Пишу подробно.как для детей в школе).
Но так сложилось (сложила имперская идеология русификации народов РИ и СССР)  у примерно половины этнических украинцев обычный разговорный язык не украинский язык их предков.а имперский русский язык.
 А вот здесь я подхожу к моменту.выдающему тебя как работника российской пропаганды!
Так якщо по крові,то українці,ніколи не будуть проти повернення своєї мови!
Ніколи не будуть проти того,що той,хто звертається у крамниці українською в Україні,має право отримати відповідь українською!
Ніколи не будуть намагатися принципово писати у форумі мовою русифікаторів!
Так хто ти?
Кремлядь!
   
Звернув увагу. Як тільки борець за узький язик, так (sic) ярий українофоб.
Питаня, для чого нам звертати увагу на їхнє скавчання?
   
Правильно. В Англии - английский, в Шотландии - шотландский, в Америке - американский.
Вперше чую,що існує національність "американець".)
   
Ще я можу читати назви вулиць у Одесі українською,та багато чого ще. Але тут деякі "карєнніє",які прикидаються одеситами,стверджують,що Одеса "російськомовне місто",хоча це не так.У нас люди володіють декількома мовами.І далеко не всі,"страджають" за мовою однієї з нац меншин Одеси.

Вот зачем врать?Никто не говорил что в Одессе не знают мову.Говорилось что на ней не говорят.Повторяю:за всё время моей учёбы в школе,институте,разных работах,мне практически не встречались украиномовные.Из всех моих знакомых и родственников,а это как минимум человек 100,нету ни одного украиномовного,хотя мову большинство из них понимает и знает на школьном уровне.
   
Вперше чую,що існує національність "американець".)
Don't you know about the termin American? OK, it's your intelligence.
   
Звернув увагу. Як тільки борець за узький язик, так (sic) ярий українофоб.
Питаня, для чого нам звертати увагу на їхнє скавчання?

Бред собачий.Особенно смешно это слышать от жопомоя,который к Украине ни каким местом.
   
Вот зачем врать?Никто не говорил что в Одессе не знают мову.Говорилось что на ней не говорят.Повторяю:за всё время моей учёбы в школе,институте,разных работах,мне практически не встречались украиномовные.Из всех моих знакомых и родственников,а это как минимум человек 100,нету ни одного украиномовного,хотя мову большинство из них понимает и знает на школьном уровне.
От навіщо брехати?! Коли потрібно,ще й як розмовляють!
І взагалі,яким боком ти до Одеси? Бував колись,або зараз у гостях,на завданні?
   
Don't you know about the termin American? OK, it's your intelligence.
Та ти шо! Мова вже про термін,а не про національність,як ти писав.
   
Звернув увагу. Як тільки борець за узький язик, так (sic) ярий українофоб.
Питаня, для чого нам звертати увагу на їхнє скавчання?

А чим ти краще за мене? Я росiйськомовний, це моя рiдна мова. Хто тобi дав право щось менi вказувати, називати украiнофобом? Ти хто такий?
   
А чим ти краще за мене? Я росiйськомовний, це моя рiдна мова. Хто тобi дав право щось менi вказувати, називати украiнофобом? Ти хто такий?

Пропагандон от "Свободы" на ставке он, какой смысл тебе с ним спорить? Ты реально считаешь, что обычный человек будет целыми днями в этой ветке писать?
   
Та ти шо! Мова вже про термін,а не про національність,як ти писав.
Americans are citizens of the United States of America. The country is home to people of many different national origins. As a result, Americans do not equate their nationality with ethnicity, but with citizenship and allegiance. Although citizens make up the majority of Americans, non-citizen residents, dual citizens, and expatriates may also claim an American identity.
   
То все великоімперські відрижки. Насправді буде так по кінцевому результату. Продавця звільнять, інших працівників попередять, щоб від гріха подалі. І будуть вони гордо і незгідно, звертаючи щелепу, відповідати покупцю українською.
   
То все великоімперські відрижки. Насправді буде так по кінцевому результату. Продавця звільнять, інших працівників попередять, щоб від гріха подалі. І будуть вони гордо і незгідно, звертаючи щелепу, відповідати покупцю українською.

Не в киеве шановна.
Да и всех не звильныте
   
Ещё один забугорный мерзавец и подлец,провокатор межнациональной розни,оскорбляющий  больше половины граждан Украины!
Яка більша половина громадян України? Що жа ватні мрії?


Я могу,но с какой стати я должен доказывать,что я не лгу????
 Ты обвинил меня во лжи.вот и доказывай.что я лгу!
 Ольгинская демагогия на меня не действует!

Для того,чтобы ты не прыгал в сторону,опровергай и доказывай,что  утверждение " Примерно половина граждан Украины общается на русском языке."- лживое заявление!
 Будешь или перейдёшь на  обсуждение личности?

Як то кажеться -- злив зараховано.  (tu)
Але тішить, що в процесі зливу обсяг маячні трохи, але зменшився. :)

Цитувати
68,8% українців вважають своєю рідною мовою українську, 27% – російську, ще 1,7% називають рідною іншу мову

Про це свідчить опитування Центру політичних і економічних досліджень імені Олександра Разумкова, проведене з 18 до 23 листопада(2016 року), повідомляють "Українські новини".

http://сайт Народного фронта/news/2016/12/16/bilshe_polovyny_ukrayinciv_spilkuyutsya_vdoma_ukrayinskoyu_opytuvannya

Відповідно до наведеного хибність твердження вважаю доведеною, переходжу на особистості і називаю Георгиу українофобським, язикозабочєним брехлом.

Останнє редагування: 15 січня 2017 16:58:38 від Taras_Potatos
   
Бред собачий.Особенно смешно это слышать от жопомоя,который к Украине ни каким местом.
оскорбляющий  больше половины граждан Украины!
Ну так ці дебіли рано чи пізно наїдуть на закарпатців і з'явиться ще один регіон сепаратистів?
В Галичині від деяких знайомих я чую це регулярно: приєднаємось до Польщі і одразу європейці. І чхати вони хтіли на Україну.
Он як українофобів, борців за язик, штирить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія