Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блазень поширив нове фото з спортзалу (символізує працелюбність і незакомплексованість)

а Кнурь уже поширив фото із їдальні, яке символізує хтивість та зажерливість тварини, ась?   8-)
   
Це воно в спортзалі  готується до великої війни з кацапами.
Это оно показывает вам, свыням полохлывым, шоб расслабили уже булки, а то у вас с переляку вжэ яйця в сраку поховались. :gigi:
   
Это оно показывает вам, свыням полохлывым, шоб расслабили уже булки, а то у вас с переляку вжэ яйця в сраку поховались. :gigi:

ВІЗУАЛІЗІРОВАЛ!   X(
   
 :facepalm: ну конечно уже лучше делать как мудрый гетман жмурук, лег в больничку на липоксацию и двадцать кило долой, чем потеть в спортзале, да, педрилы?  :weep:  :K
   
:facepalm: ну конечно уже лучше делать как мудрый гетман жмурук, лег в больничку на липоксацию и двадцать кило долой, чем потеть в спортзале, да, педрилы?  :weep:  :K

Жмурук может хоть в запой уходить, хоть в больничку ложится, хоть в бордель.
На нем уже больше двух лет не лежить тяжесть забот за страну.
СТранно что прихильники певної політсили живут реалиями весны 2019
   
і правильно, Вова, потій, дитинко
хай почекають ті срані лідери
а то взяли моду шось там терти без Вови...
   
Жмурук может хоть в запой уходить, хоть в больничку ложится, хоть в бордель.
На нем уже больше двух лет не лежить тяжесть забот за страну.
СТранно что прихильники певної політсили живут реалиями весны 2019

 :facepalm: на мне тоже не лежать заботы о стране, а я таки каждый день 10 км делаю. это просто показывает как ты к себе относишься так ты будешь и к другим. если ты бухаешь  по черному, жрешь как свинья, а потом перед вылазаньем под камеры тв лежишь в больничке что бы тебе похмельную синеву вычистили и жирка отрезали что бы хоть не много на человека похож был, то как ты и страной руководил.
   
Больное.
Хуцпа плюс тупость.

Але пика все рівно росте  :weep:
Може він жере забагато ?
   
Жмурук может хоть в запой уходить, хоть в больничку ложится, хоть в бордель.
На нем уже больше двух лет не лежить тяжесть забот за страну.
СТранно что прихильники певної політсили живут реалиями весны 2019


так ви ж мрієте щоб Кнурь повернув сраку на табуретку, чи уже не мрієте?

весь цей сракофаєр у вас кожен день виключно на грунті поразки на виборах. ніяк пережити не можете
   
Це воно в спортзалі  готується до великої війни з кацапами.

А шо нє ? В рукопашну піде  :D
   
так ви ж мрієте щоб Кнурь повернув сраку на табуретку, чи уже не мрієте?

весь цей сракофаєр у вас кожен день виключно на грунті поразки на виборах. ніяк пережити не можете

психолух сраний  :weep:  це у вас, зєлуп, жоска анальна фіксація на Порошенко.
А я дууууже задоволена що вами зараз кєрує зєлупа: терапія повинна бути шокова  :beach:
   
Я вивчаю те що зробив петро з вами. По суті теж саме що хуйло з кацами. Це вперше в укрїський політиці застосоване такого роду зомбування основане на абсолютній брехні і спотворенні реальності. Результат як бачимо дуже сумний

 (tu)
   
психолух сраний  :weep:  це у вас, зєлуп, жоска анальна фіксація на Порошенко.
А я дууууже задоволена що вами зараз кєрує зєлупа: терапія повинна бути шокова  :beach:

 :facepalm: мбугага, я тоже рад что сейчас вами, педрилами, руководит зеля  :gigi:
   
хуйло на кордонi
А я у залi  [ua]
   
хуйло на кордонi
А я у залi  [ua]
хуйло на кордони, а ты в Канадийщыни. :laugh:
   
:facepalm: мбугага, я тоже рад что сейчас вами, педрилами, руководит зеля  :gigi:

Я-то это переживу. А вот зєлупи - не все  :pooh_lol:
   
хуйло на кордонi
А я у залi  [ua]

Захисна реакція психіки: а я в домікє. І дупу качаю - саме цінне в моєму організьмі  :D
   
цей розумово обмежений закомплексований підліток до
Підліток?  :D Це-дитя недоношене! :facepalm1:
   
психолух сраний  :weep:  це у вас, зєлуп, жоска анальна фіксація на Порошенко.
А я дууууже задоволена що вами зараз кєрує зєлупа: терапія повинна бути шокова  :beach:



тут навіть немає суцмнівів на чому у тебе фіксація  :laugh:
   
Деталі: За словами Зеленського, "перемога України в тому, що США завжди підтримували Україну, наш суверенітет і незалежність".

от бачте, і чого ото напружуватись, вже перемога
о як треба!
   
В больном теле больной дух, в дряблом теле - дряблый дух итд..

Черчілю чи Рузвельту це розкажи  :facepalm1:
   
Черчілю чи Рузвельту це розкажи  :facepalm1:


або нашому черчілю


   
І з чого саме у петрофанів розірвався пердак що цілу тему відкрили?? Ну спортзал ну сфоткався, бідні люди, ви там  бережіть себе ще як мінімум 2.5 роки дрочити так і руку зламати можна ))

прихильники певної політсили. Він не спортсмен, а Президент. Чому ви такі тупі?
   
так ви ж мрієте щоб Кнурь повернув сраку на табуретку, чи уже не мрієте?

весь цей сракофаєр у вас кожен день виключно на грунті поразки на виборах. ніяк пережити не можете

Ішаков, у тебе сракофаєр не згасає з 25 травня 2014 року, коли вже тебе попустить?
   
Ішаков, у тебе сракофаєр не згасає з 25 травня 2014 року, коли вже тебе попустить?

Андрушенька, мені мабуть на відміну від тебе пощастило із школою
я учився із інтелектуально повноцінними дітьми, і у нас вважалось кривляти прізвища це тупо і гидко.

характеризує того, хто це робить

так це у дітей.  а щоб здоровий мужик таким займався...  тебе мабуть дівчата не люблять бо цюцюрка так і не виросла, чи у чому проблема?  :(

чи ти може наївно думаєш, що таким чином демонструєш свій непересічний "харківецький" інтелект?

до речі, чому харківець, ти ж у селі в школі вчився і відповідне виховання здобув, потім у Київ поїхав?
   
опять у свинок пригорело  :laugh:

гоните хряка доспортзалу, спортзал, так спортзал

хай покажэ кловану жим

Зорян и Шкиряк делали так задолго до него. А че у него улыбка сквозь зубы?
   
Це вперше в укрїський політиці застосоване такого роду зомбування основане на абсолютній брехні і спотворенні реальності. Результат як бачимо дуже сумний
Дуже точно охарактеризовано події 2019.
   
Чувак уже яку фотку із спортзалу постить
А м'язи як у горобця під коліном
Він туди тупо фоткатись ходить?
   
Я вивчаю те що зробив петро з вами. По суті теж саме що хуйло з кацами. Це вперше в укрїський політиці застосоване такого роду зомбування основане на абсолютній брехні і спотворенні реальності. Результат як бачимо дуже сумний
Ого! Прямо лопатою по порошових писках.
   
Чувак уже яку фотку із спортзалу постить
А м'язи як у горобця під коліном
Він туди тупо фоткатись ходить?

ггг  B-)
   
Можна і відосики замовляти.

Але яким боком до цього всього пост Президента воюючої держави - я блть вже третій рік не доганяю.
Та що вдієш?
Тільки треба он прихильники певної політсили зворухобити, щоб то вони власне ті відосіки замовляли. Їм то точно буде подобатися?

Останнє редагування: 8 грудня 2021 19:59:55 від ЛАРТА
   
Бгггг.... Бачу увесь свінособачий десант злетівся на захист Найвеличнішого Нєдоразумєнія. Чергують на ФУПі, чи шо? Воно ітак давно вже ясно шо ценний кадр.

   

Ось так повинен виглядати справжній президент в буремні часи, а не це чмо з спортзалу. Тисни лайк патріот!
   
:facepalm: ну конечно уже лучше делать как мудрый гетман жмурук, лег в больничку на липоксацию и двадцать кило долой, чем потеть в спортзале, да, педрилы?  :weep:  :K
Йому ушили шлунок, щоб припинив як свиня жерти багато.
   
Завжди були юльки дрищі в своїх ~10% і це нормально і ніхто з них не переходив межу глузду в політичній конкуренціі. У випадку з петрофанами  це абсолюто дикий гон за межами будь якого глузду, таке може бути тільки якщо застосовувати кацапськи метоли зомбування від ботоферм до прямих аналів. Нажаль після ~3 років інформаційного геноциду адекватним процесам в мозку буде дуже важко відновитися, і це якщо їх перестануть накачувати лайном тіпа цієї теми.
Нажаль так.
Педро зі своїм "МінСтецем" просто перейняв роботи "Ольгіно\Лахти-2" та поставив її на свою службу.
Іноді "Лахту-2" навіть залучають топити за Жмурука.
Так смішно бачити у ФБ ботів які ненавидять Україну при цьому співають оди "гетьману єдиному Жмуруку" - це дуже кумедно виглядає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія