Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вчера Порох так нажрался, что у него случился приступ белой горячки!

АЛКАШ
і аналізів немає
щезли  :lol:

його вилікують.
він мільярдер.
а ти совісті вже не купиш :)
   
Ну эмоции это одномоментно. А тут тема за темой в стиле "Пидра насрал себе в трусы!!!!" Странно как pravda такое не воняет.
   
його вилікують.
він мільярдер.
а ти совісті вже не купиш :)
БГГГ. Алкаш один раз - алкаш навсегда. Это не лечится.
   
Ну эмоции это одномоментно. А тут тема за темой в стиле "Пидра насрал себе в трусы!!!!" Странно как pravda такое не воняет.
Собираешься обсудить администрацию ФУП, сидор? :lol:
   
БГГГ. Алкаш один раз - алкаш навсегда. Это не лечится.
методичку про" алкаш" придумали рыги про Луценка
Теперь по кремлевской методичке пашут прихильники певної політсили.
Своих мозгов нет,убогие? :laugh:
   
методичку про" алкаш" придумали рыги про Луценка
Теперь по кремлевской методичке пашут прихильники певної політсили.
Своих мозгов нет,убогие? :laugh:
Тебя наши дела не ипут, сепарская кальсоношвейка. Хотя может тебе будет срочный правительственный заказ - смирительная рубашонка для Лексеича. Говорят он буен во хмелю - тоже корчует сирень и откручивает котам яйца, чтоб Зеленому не досталось. БГГГ
   
Анарт, а тобі ось самому не бридко розповсюджувати отаку х.йню? Мало того, що БРЕШЕЖ же ж, скот, так ще й такого рівня фуфєл, що хіба що підліток міг створити. Я просто не розумію: всі ж вже знають, хто ти є (я маю на увазі твоє реальне ім'я і титул зятя коммі), і ВСІ знають, що ти п.здиш як папа Карло! Мені б було не те, що соромно - просто навіть ніяково від відчуття того, що хтось, з ким я зустрічаюсь, умовно, в офісі чи на вулиці, знатиме, що я повний п.здабол. А тобі, дивлюсь - ні.
   
Ну эмоции это одномоментно. А тут тема за темой в стиле "Пидра насрал себе в трусы!!!!" Странно как pravda такое не воняет.

А чого "воняєт"? Згідно чуткам, що наполегливо не спростовуються самим Зятєм (ба більше - підтверджуються його натяками), він є одним із спонсорів тех.забезпечення форуму.

"Кто ж єго посадіт? Ета же памятнік!" (с)
   
Ну эмоции это одномоментно. А тут тема за темой в стиле "Пидра насрал себе в трусы!!!!" Странно как pravda такое не воняет.
Как же не воняет, если пердаки педрил рвутся котрый день!
100-500 пустопорожних тем про нет тот чих от зелени от педрил на стартовой конечно уже остоепли :(
   
Анарт, а тобі ось самому не бридко розповсюджувати отаку х.йню? Мало того, що БРЕШЕЖ же ж, скот, так ще й такого рівня фуфєл, що хіба що підліток міг створити. Я просто не розумію: всі ж вже знають, хто ти є (я маю на увазі твоє реальне ім'я і титул зятя коммі), і ВСІ знають, що ти п.здиш як папа Карло! Мені б було не те, що соромно - просто навіть ніяково від відчуття того, що хтось, з ким я зустрічаюсь, умовно, в офісі чи на вулиці, знатиме, що я повний п.здабол. А тобі, дивлюсь - ні.

В свое время я категорично самый перший почав стверджувати те, що Дрисча нихто не травив, то була все видумка, но тоди, вы як истини дрисчата теж вопили о зраде и о том, що я щось там вигадую, але ж пройшов час и все побачили, що Дрищ банально манипулював цией темой с отрутою, так ось зара, ви так точно вопите, що я щось там придумую, але все потім виходить по моему
   
емоційність грузинів виходить за межі здорового глузду
є нормальні ГРУЗИНИ, хоча б той же фвпівський Аміран, виважений, розумний, серйозний, і є пародії, одну з яких ми тут постійно намагаємось перевиховати, застосовуючи лише демократичні принципи, толерантність, та добре слово.
   
Анарт, а тобі ось самому не бридко розповсюджувати отаку х.йню? Мало того, що БРЕШЕЖ же ж, скот, так ще й такого рівня фуфєл, що хіба що підліток міг створити. Я просто не розумію: всі ж вже знають, хто ти є (я маю на увазі твоє реальне ім'я і титул зятя коммі), і ВСІ знають, що ти п.здиш як папа Карло! Мені б було не те, що соромно - просто навіть ніяково від відчуття того, що хтось, з ким я зустрічаюсь, умовно, в офісі чи на вулиці, знатиме, що я повний п.здабол. А тобі, дивлюсь - ні.
тобто коли дрище-прихильники певної політсили як скажені носилися з маячнею 3.14тарасика про те як він десь під сходами бачив Тимошенко з кокаїном, це вас не турбувало?
   
його вилікують.
він мільярдер.
а ти совісті вже не купиш :)
розкажи мені про совість, прихильник і виборець брехливого алкаша кондитера
   
В свое время я категорично самый перший почав стверджувати те, що Дрисча нихто не травив, то була все видумка, но тоди, вы як истини дрисчата теж вопили о зраде и о том, що я щось там вигадую, але ж пройшов час и все побачили, що Дрищ банально манипулював цией темой с отрутою, так ось зара, ви так точно вопите, що я щось там придумую, але все потім виходить по моему

Тобі НЕ СОРОМНО таке казати, взагалі? Ти повторюєш за своїм тестем х.йню, яку той розповсюджував від ревнощів, коли проєпав президентську компанію. Лабораторно все доведено було, і симптоматика також показова.

СУКО, Анарт, у боженьки досить специфічне почуття гумору, знаєш... Я б на твоєму місці не притягував пильну до себе увагу.
   
розкажи мені про совість, прихильник і виборець брехливого алкаша кондитера

Косташу, да заспокойся вже - так, ми знаємо: ми прихильники "брехливого алкаша кондитера". Історія розсудить. В тебе клоун-президент от вчора отримав булаву - ось за 5 років і побачимо результат.
   
Тобі НЕ СОРОМНО таке казати, взагалі? Ти повторюєш за своїм тестем х.йню, яку той розповсюджував від ревнощів, коли проєпав президентську компанію. Лабораторно все доведено було, і симптоматика також показова.

СУКО, Анарт, у боженьки досить специфічне почуття гумору, знаєш... Я б на твоєму місці не притягував пильну до себе увагу.
Йому не соромно.
   
Косташу, да заспокойся вже - так, ми знаємо: ми прихильники "брехливого алкаша кондитера". Історія розсудить. В тебе клоун-президент от вчора отримав булаву - ось за 5 років і побачимо результат.
я і не нервую, беркутятня

Останнє редагування: 21 травня 2019 15:45:34 від costashu
   
Косташу, да заспокойся вже - так, ми знаємо: ми прихильники "брехливого алкаша кондитера". Історія розсудить.
не історія, а таки сподіватимемося що суд
свинарчукування має отримати офіційну оцінку
   
не історія, а таки сподіватимемося що суд
свинарчукування має отримати офіційну оцінку
пенітенціарну :-B
   
Петро молодец!
Выглядел посвежевшим и сбросившим вагон с плеч.
Новый офис прекрасен. Открытый и современный.
А недохуйло кулуарно и закрыто проводит мутки в ап
Жабе ганьба.жаба опоздала на первую встречу на 25 минут!
Купите мальчеку часы. Оно не слышало про вежливость.
Правда где зеленкин и где короли?
:lol:
Тебе хулігани сєпари зрєнія лішілі ? ) Запухша, сіра пика то посвєжевшій ? ))
Між першим і другим туром тримався ще, вилюднів, мішки під очима постухали, а вчора наче з дупи виліз )
   
не історія, а таки сподіватимемося що суд
свинарчукування має отримати офіційну оцінку

Історія, Мирослава, ІСТОРІЯ.

Я хочу побачити ваше зрадойопсько-зеленофільне скавучання. Рєзвітєсь поки що.
   
я і не нервую, беркутятня

Ху із "беркутятня"..? ;o
   
Йому не соромно.

Яке нах отравление, це повный бред
   
прихильники певної політсили, меняй пластинку. Тема алкоголизма Пороха уже не актуальна, та и бимбы твои исключительный фуфел для детского сада.
   
Та він не прихильники певної політсили. Анарт - то окремий клас уєбанства. :laugh:  :laugh:
   
У Пороха дійсно діабет і достатньо нелегкої форми.
Не розумію - навіщо дорослій і напевно все ж розумній людині влаштовувати такий "балаган"?
Що це дає?
Не розумію-навіщо дорослій і,напевно,все ж розумній людині з дійсним діабетом в достатньо нелегкій формі лізти в президенти.
   
Де знаходиться швідка ДУСі? У Феофанії? Чи там де Дід Мороз зуби лікує?
   
прихильники певної політсили, меняй пластинку. Тема алкоголизма Пороха уже не актуальна, та и бимбы твои исключительный фуфел для детского сада.

Не псиxyй, тебе говорят смоктати шоколадку, значит смокчи и не писди лишнего
   
прихильники певної політсили, меняй пластинку. Тема алкоголизма Пороха уже не актуальна, та и бимбы твои исключительный фуфел для детского сада.


А чё,этот клептоман бухать бросил?
Когда? :S
   
Ні, він покі ще на обеспечении

Чому поки що, всі колишні прези на забезпечені держави, навіть кількох удошників їм залишають.
   
Анарт, а тобі ось самому не бридко розповсюджувати отаку х.йню? Мало того, що БРЕШЕЖ же ж, скот, так ще й такого рівня фуфєл, що хіба що підліток міг створити. Я просто не розумію: всі ж вже знають, хто ти є (я маю на увазі твоє реальне ім'я і титул зятя коммі), і ВСІ знають, що ти п.здиш як папа Карло! Мені б було не те, що соромно - просто навіть ніяково від відчуття того, що хтось, з ким я зустрічаюсь, умовно, в офісі чи на вулиці, знатиме, що я повний п.здабол. А тобі, дивлюсь - ні.
А що ти з нього хочеш, спортсмен, тіло тренував а мізки залишились як у мавпи.
   
є нормальні ГРУЗИНИ, хоча б той же фвпівський Аміран, виважений, розумний, серйозний, і є пародії, одну з яких ми тут постійно намагаємось перевиховати, застосовуючи лише демократичні принципи, толерантність, та добре слово.
(tu)
   
https://www.youtube.com/watch?v=ggpOS73eqV4

пля яка клахозна молда. А 4 років де це пасмещіщє переховувалося? Не в стойлі у хуйла ?   :weep:
   
Пипец тут шабаш прихильники певної політсили  :pooh_lol:
ссыкливые существа друг перед другом опорожняются на могилу поверженного врага.
Даже и не сомневайтесь, что ваши враги также радостно опорожнятся на ваши могилки  :gigi:
   
У діабетиків судини швидко засираються, а міцний алкоголь їх чистить. Тому він є для діабетика є своєрідними ліками. Одне лікує, інше калічить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія