Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ранее неопубликованное видео с задержанием Джорджа Флойда

Добикувався.
   
а шо він почав так відразу нити  :S

ну і кричати шо він я кент бріз почав ще в автівці, а не коли вони його крутили на асвальті  :S
   
А з якої причини поліція постукала до нього в машину і чого він так дико істерив ??
Ну сів би в ту машину, ну проїхався у відділок....ідіот якийсь...
   
А з якої причини поліція постукала до нього в машину і чого він так дико істерив ??
Ну сів би в ту машину, ну проїхався у відділок....ідіот якийсь...
Мені здається, що він вгашений був (кокаїн, чи крак), таких тягне на геройство і словесну діаррею.
П.С. Тю, та він схоже що дійсно у дилера купляв щось у себе у машині, тому й привернув увагу поліції. І перелякався і впав у паніку.

Останнє редагування: 4 серпня 2020 11:57:02 від MartinFierro
   
Мені здається, що він вгашений був (кокаїн, чи крак), таких тягне на геройство і словесну діаррею.

А чому копи полізли до нього взагалі  - чи це плановий обход ? :)
Ну...кент бріз - мо з переляку...
   
А чому копи полізли до нього взагалі  - чи це плановий обход ? :)
Ну...кент бріз - мо з переляку...
Угашеных видно издалека и даже по манере езды. Езда в таком состоянии запрещена - потому и полезли.
   
Ну он еще говорил, что у него клаустрофобия, когда его в полицейскую сажали.
   
Так а за шо его приняли? Стоял у бордюра и стоял себе. Два черта сидело в машине с ним. И?
   
Так а за шо его приняли? Стоял у бордюра и стоял себе. Два черта сидело в машине с ним. И?

там же было подозрение в сбыте фальшивых купюр. Может что-то торганул с чуваками
   
Так а за шо его приняли? Стоял у бордюра и стоял себе. Два черта сидело в машине с ним. И?
Я особисто з перспективи поліцая зробив висновок, що у тій машині здійснювався продаж наркотиків і напевно їх споживання. Ба, Флойд явно на вгашеного тягне. І явно щось нелегальне робили.
   
Раніше писали, що це відео з поліцейського архіву якийсь чорношкірий високопосадовець не дозволяв опублікувати і  прилучити до справи чомусь...
А це нарешті дозволив, виходить...?
   
Так а за шо его приняли? Стоял у бордюра и стоял себе. Два черта сидело в машине с ним. И?
була заява власника магазину, що нігєр розрахувався за папіроси фальшивою 20-кою
екшн на відео відбувається поруч з магазом
   
так дивно, що такий м'язистий амбал-коняка такий слабкий здоров'ям і психологічно був. ридає. :facepalm1:
   
Мені здається, що він вгашений був (кокаїн, чи крак), таких тягне на геройство і словесну діаррею.
П.С. Тю, та він схоже що дійсно у дилера купляв щось у себе у машині, тому й привернув увагу поліції. І перелякався і впав у паніку.
там навпаки сміятися і любити всіх хочеться. плачуть алкоголіки в запої.
   
Раніше писали, що це відео з поліцейського архіву якийсь чорношкірий високопосадовець не дозволяв опублікувати і  прилучити до справи чомусь...
А це нарешті дозволив, виходить...?

Ну дэйли мэйл где-то накопало
   
там навпаки сміятися і любити всіх хочеться. плачуть алкоголіки в запої.
Ну ты смешная. Наркоты - тысячи вариантов, каждая по-разному действует, ещё и в зависимости от человека может быть, от его настроения, миллион вариантов. Четкий диагноз, что именно жрал пациент, на глаз поставить может опытный нарколог только в 5-10% случаев. 90% - "хз какой компот дал такую картину"
   
Ну он еще говорил, что у него клаустрофобия, когда его в полицейскую сажали.
Ага, при этом сидел в такой же машине перед этим. Стандартная отмаза уголовников.
   
Так а за шо его приняли? Стоял у бордюра и стоял себе. Два черта сидело в машине с ним. И?

на него поступил звонок в 911. он расплатился в магазине фальшивыми купюрами...
   
в його крові та сечі знайшли цілу колекцію наркотичних речовин
   
полицейским, которые его задержали. это видео к сожалению не поможет. справедливого суда скорей всего не будет. их осудят в любом случае
   
Він погрожував вбити вагітну жінку коли її грабував і присовував пістолет до  живота
ось такій мученик
   
Яка різниця? Може плюнув мимо урни чи прадід нелегально потрапив в США. щось  є. вбивати так не будуть.
   
Тривалість першого відео, оприлюдненого британським таблоїдом, — 8 хвилин 38 секунд (з камери Томаса Лейна). Воно починається з моменту, коли поліцейські підійшли до машини Флойда, та завершується тим, як після суперечки із затриманим правоохоронці повалили його на землю вже поруч з поліцейським авто.

Записи фіксують, як правоохоронці спочатку вимагали від Джорджа Флойда, який сидів у своєму авто, продемонструвати обидві руки (перевіряючи, чи не тримає він зброю), потім покласти їх на кермо, після чого — за голову.

Увесь цей час поліцейський тримав Флойда під прицілом свого пістолета, а той багаторазово просив «не стріляти» в нього (поки правоохоронець не запевнив, що не буде робитиме цього). Афроамериканець намагався сперечатися з поліцейськими, однак згодом виконав вимоги.

Після цього Флойда вивели з машини і відвели до поліцейського авто. Його закували в наручники та оглянули кишені — ці кадри також є на відео. Ситуація стала більш напруженою, коли поліцейські спробували посадити затриманого у свою машину. Флойд, чий стан — судячи з відео — був близьким до панічного, стверджував, що він не може цього зробити та посилався на клаустрофобію. Поліцейські все ж зробили спробу силою посадити його на заднє сидіння — вже всередині машини Флойд почав говорити, що не може дихати.

Після цього правоохоронці витягли чоловіка з машини, Дерек Шовін притиснув коліном до землі його шию і Флойд став благати відпустити його, повторюючи «Я не можу дихати».

Друге відео довше — воно триває понад 18 хвилин (з камери Олександра Куенга). Запис починається ще в магазині Cup Foods, де продавець показує поліцейським імовірно фальшиву купюру у 20 доларів.


Далі правоохоронці йдуть до припаркованої неподалік машині Флойда — видно, що він не намагався втекти з місця події. Відео фіксує суперечку поліцейських з чоловіком та його друзями, а також частково дублює перший запис — але вже з іншого ракурсу.

Благаючи поліцейських не стріляти в нього під час затримання, Флойд каже такі фрази: «Будь ласка, не стріляйте в мене, пане офіцере! Не стріляй, мужик!». Він також згадує, що нещодавно втратив матір.

Коли ж правоохоронці намагалися посадити вже закутого в наручники Флойда до поліцейської автівки, той стверджував, що «я там помру», запевняв, що «нещодавно перехворів на COVID-19» і не хоче «до цього повертатися», що він страждає на клаустрофобію і йому страшно. Один з офіцерів у відповідь на ці скарги опустив скло в машині, проте Флойд продовжував чинити опір.

Через короткий час після цього він опинився на землі, продовжуючи переконувати поліцейських, що задихається. «Скажіть моїм дітям, що я їх люблю. Мені кінець», — каже афроамериканець. Наприкінці відео видно, що він вже бездиханний.
   
Він погрожував вбити вагітну жінку коли її грабував і присовував пістолет до  живота
ось такій мученик
Слово "мученик" не в лапках?- у Вас?
   
Жалко.
Дуже жалко...
-Що Флойд відразу не витягнув пістолет.
   
Людина відчуває свій кінець. Нігер догадувався що косата прийшла за ним-почав істерити. жити хотів мабуть.
   
Після цього правоохоронці витягли чоловіка з машини...

на відео цього немає. На моменті 8.00 поліціянт відпускає флойда, а ще через долю секунди той вивалюється з автівки. Він сам вивалився.
   
Флойд явно на вгашеного тягне.

як 73%-ий зеббіл
   
Угашеных видно издалека и даже по манере езды. Езда в таком состоянии запрещена - потому и полезли.
Впіймав "ізмєну"...
   
Добикувався.

ничего он не быковал, двойственные чувства на самом деле

он с самого начала умоляет, пожалуйста не стреляйте, пожалуйста, я неплохой человек и все в этом духе

но в машину не лезть и причитать у меня клаустрофобия? это странно как-то
наверное да, чувствовал что ему конец  :(
   
як 73%-ий зеббіл
Дуля, ти не оригінальний.
   
ничего он не быковал, двойственные чувства на самом деле

он с самого начала умоляет, пожалуйста не стреляйте, пожалуйста, я неплохой человек и все в этом духе
но в машину не лезть и причитать у меня клаустрофобия? это странно как-то
наверное да, чувствовал что ему конец  :(

паническая атака. но с чем связана, хз
   
а чого вони до нього дохеталися?  ;o
сидів собі в машині, яка стояла на узбіччі, нічого не порушував,
тут копи давай ломитися, націлювати пістолета, що за хєрня.  (td)
правльно, за таке копів надо торбити нєхєр на добропорядних громадян зброю без вагомої причини направляти.
   
а чого вони до нього дохеталися?  ;o
сидів собі в машині, яка стояла на узбіччі, нічого не порушував,
тут копи давай ломитися, націлювати пістолета, що за хєрня.  (td)
правльно, за таке копів надо торбити нєхєр на добропорядних громадян зброю без вагомої причини направляти.

а гілку прочитати в падлу, да?
   
паническая атака. но с чем связана, хз

C наркотой
   
а гілку прочитати в падлу, да?
всі ці розказні про фальшиву двадцятку повна хєрня собача.
оце б він стояв під магазом чекав копів після того, як нею розплатився.
брехня і маячня, я не бачу що він під дією наркотиків, більше схоже на розпач і паніку.
   
всі ці розказні про фальшиву двадцятку повна хєрня собача.
оце б він стояв під магазом чекав копів після того, як нею розплатився.
брехня і маячня, я не бачу що він під дією наркотиків, більше схоже на розпач і паніку.
о**енная аналітика
як завжди

   
о**енная аналітика
як завжди
така аналітика, що аргументовано не можуть з нею посперечатися.
ну ось ти, розплатившись фальшивкою, чекала би копів тим магазом?
Чи швиденько зробила би ноги звідти?
   
о**енная аналітика
як завжди

Взагалі-то, Аналітик абсолютно правий.
Флойд виконував накази (показати руки і т.д.), не робив ніяких погрожуючих рухів.
Чи була та двадцятка фальшива, і чи приніс її Флойд, і якщо приніс, то чи знав він,  - нічого з цього невідомо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія