Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Умер восьмой военный, погибший за время перемирия Зеленского.

скільки людей загинуло під час петіних перемірів?

Ти не зливайся, відповідай на питання
   
Під час "петіних перемірів" теж гинули люди, але ж він був поганий та прагнув війни? збагатився на ній?
Зе набрехав про мир і його не чіпай?
   
Хотя тут божья роса : "Перемирие достигнуто? Достигнуто", - Данилюк о ситуации на Донбассе
   
То як  не "стріляти", корелюється з тим що снайпер виходив на позицію для "роботи"?
Азов - це не військовий підрозділ, а нацгвардія. Крім того сучасні снайпери не готуються тільки для відкритих вбивств орків, за ними також закріплюється спостереження за рухом воєнної техніки і по можливості її каліцтво, відслідковування приїздів високопосадовців противника, нанесення профілактичних 'щеплень' особливо наглих організмів.
   




Останнє редагування: 13 серпня 2019 17:04:03 від проходямимо
   
Пойди ебнись об сосну, раз других предложений не имеешь.  :X

Ну  ты уже йопнутий по житию - тож скажи!
   
"Хлопці гинуть а зе!барига наживається на війні"
Звичайно я кажу це іронізуючи над прихильники певної політсили. Я б нізащо так не сказав якби прихильники певної політсили не верещали таке 5 років про пороха.
прихильники певної політсили в принципе могли появиться не раньше начала 2019 года, но у тебя они все 5-ть лет Пеце мешали. И кто теперь твою писанину может воспринимать серьёзно?
   
Ну  ты уже йопнутий по житию - тож скажи!
Что тебе сказать? Я же "йопнутый", на кой тебе моё мнение?
Ты умудрилась "потеряться" в предложении на полстроки, пистец плять оппоненты из запетрастов...  :facepalm1:
   
Что тебе сказать? Я же "йопнутый", на кой тебе моё мнение?
Ты умудрилась "потеряться" в предложении на полстроки, пистец плять оппоненты из запетрастов...  :facepalm1:

Ты удивительно бессвязно разговаривашь. Ничего, специально для тебя повторю -  твой зебуин: "Порошенко должен отвечать, почему война до сих пор не закончилась."
И вот теперь я спрашиваю зебуина: почему война до сих пор не закончилась ? Он должен ответить.
Здуло зебенька из ветки. не удивительно.


Останнє редагування: 13 серпня 2019 22:35:16 від Бяка
   
прихильники певної політсили в принципе могли появиться не раньше начала 2019 года, но у тебя они все 5-ть лет Пеце мешали. И кто теперь твою писанину может воспринимать серьёзно?

Уважаемый, прихильники певної політсили это вата+зрадойопы  образца 14-16
   
Якщо порахувати скільки наших загинуло за час з 21 липня по 13 серпня -8 чоловік,повністю корелюється з загиблими за червень-12.Але тоді сепари мерли як мухи.Зараз навіть гілка з дохлими сепарами пропала.Снайпери потрібні бо кацапи і не думають щоб не стріляти.Перемиря не дало нічого-це факт,крім дезорганізації Армії.
Там білецький скавчить що Україна програє на фронті,але забуває про свою роль в знищенні Петра.Якщо азовці не мають памяті-ми все памятаємо.
   
Так виявляється, під час "розведення" біля мосту ми відвели війська, а орки там же лишилися !!!  8-:
   
Царство небесное.

Не знаю, что сказать.  тоже думаю, что перемирие должно по идее экономить людские ресурсы (Господи, прости мне эти слова).

   
При Петре убивали примерно 2-3 воина в неделю,  сейчас в 3 раза меньше,   т.е. перемирие спасло уже не один десяток жизней наших солдат !

а то что как в тире - ну надо лучше прятаться не подставляться, по другоми никак
вы лжете
   
За 11 месяцев 2018 года боевые потери украинской армии на Донбассе составили 110 бойцов.

За 2017 год боевые потери украинской армии составляли 198 бойцов.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-russian-46602422

В 2018 году больше 2 человек в неделю, в 2017 году почти 4 человека в неделю
   
Якщо в 18 році гинуло 2 бійці в неділю і ми давали відсіч,то зараз гине не менше і ми не даємо відповіді,що просто вбиває Армію.Це перемиря призвело до збільшення втрат.Геть перемиря!Обстріли з тяжкої арти по всій інфраструктурі!Програма 1001 ракети,націлених на ядерні обєкти рашки!
   
За 11 месяцев 2018 года боевые потери украинской армии на Донбассе составили 110 бойцов.

За 2017 год боевые потери украинской армии составляли 198 бойцов.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-russian-46602422

В 2018 году больше 2 человек в неделю, в 2017 году почти 4 человека в неделю
Цинічна псяча брехня. (td)

 Скільки усього загиблих?
 
 Тисяча? :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія