Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Компромісна фігура.

Re: Компромісна фігура.

Немає на хвупі сектантів. Ну от жодного! :weep:  :facepalm1:

Цілих 2 секти: По і Ю...
   
Re: Компромісна фігура.

я хочу "військову хунту". по персоналіям не принципово - Кривоніс/Забродський/Наєв/Мікац(це його на "параді полонених" побитого по центру Донецька провели?), командири, хто ще в полоні був.
коротше, хто добре розуміє цілі, і на власні очі бачив методи рашистів. почистити держ і владні інституції  від рашеагентів, і ні найменшої влади "єрмакам-татаровим".
і безкомпромісне категоричне геть від москви, дранг нах вест.
схеми-крадівництва не так принципово, бо бачу як хуйло за сущі копійки зкуповлює пачками західних чесних законослухняних політиків, журналістів і інших, хто йому потрібен.
Плюсану, мишко. Як би не хотілось цивільну розумну людину на зрозок зеркаль - ніт, то було б чудово для мирного часу.
Наразі - онлі хунта з батогом.
   
Re: Компромісна фігура.

Пт3дец
Ну как с такими людьми жить в одной стране

Темпи, придурок. Ты ЛОХ и ТЕРПИЛА!
   
Re: Компромісна фігура.

Який дитячий садок! За цими критеріями Тимошенко переважає Зеркаль в десятки і десятки разів
Немає на хвупі сектантів. Ну от жодного! :weep:  :facepalm1:
А що там робить полковник Кузьміних? Начебто і брат у нього - відомий волонтер. Були чутки, що після звільнення з полону обидви поринули у волонтерство.
Брат у нього - банальний унилий Зелепень, шлуга народу. B-)
Хоча обоє вони ще недавно божились, що в політику - ні ногою, лишень служіння Україні.
   
Re: Компромісна фігура.

На майдані коло церкви революція гуде
Хай чабан у нас за отамана буде))))

Гавно а не люди)
   
Re: Компромісна фігура.

Цілих 2 секти: По і Ю...
Покажи мені таких упоротих по, як тигрик, чи кадра. Киянина нє прєдлагать, там щось інше.
   
Re: Компромісна фігура.

А ще Сьмєшко  :facepalm1:
Хоч посміємось!(с)
а мо" рабиновича?  :idea:
   
Re: Компромісна фігура.

Плюсану, мишко. Як би не хотілось цивільну розумну людину на зрозок зеркаль - ніт, то було б чудово для мирного часу.
Наразі - онлі хунта з батогом.

Жінки теж бувають різні.
Але такі як Санду зустрічаються дуже рідко.
   
Re: Компромісна фігура.

Легко
Баба Юля всегда лезла в лагерь патриотов. Или так, антагонистов донецким

Но оттуда ее сцаными тряпками гнали. Во многом баба Юля сама хотела сесть. Не нужно сравнивать ее условия с тюрьмой

Эта хитрая кремлевская подстилка понимала - только образ мученицы может позволить ей сесть на табуретку

Хи-хи, Владимир Владимирович, я без галстука /кремль оккупировал Грузию/

Этой бляди не место в украинской политике
Ага, на відміну від "патріота" Петро, який до патріотичного табору поліз з 2014 року, а то й навіть трохи пізніше, коли згадав про прийдешні вибори
До того україножерствував, аж у гаю гуло!
але палермам то важко доходить, практично неможливо
Може всадити в такі умови петро? За Іловайськ, за Дебальцеве, за відверте колаборантство з Хуйлом
   
Re: Компромісна фігура.

Брат у нього - банальний унилий Зелепень, шлуга народу.
Головне, щоб не ПЄСдюк, ото справді був би зашквар - робота на інтереси зловісного олігарха
   
Re: Компромісна фігура.

не мели дурниць
як Хуйло міг дозволити своєму ставленикові (чи може ти сумніваєшся, що Янучара - ставленик Хуйла?) запроторити до в"язниці свого агента?
Агентів Хуйла Янучара по міністерствам порозпихав
респект! (tu)
   
Re: Компромісна фігура.

Я ничего против Зеркаль не имею.Таких как она в нашей политике мало и я бы ее поддержал.Но,как показал Зеленский,одного человека мало и нужна команда и тут начинаются проблемы.Да и вопрос неподкупности тоже стоит остро,потому что Ахметов скупает политиков что при Овоще,что при Пете,что сейчас.Если новые лица купят так же,как и попереников,то все эти выборы просто иллюзия и смена вывески и не более
ой не бреши. Як би ти того не знав ще у 19 році.Та що там у 19,на протязі всього часу то було ясно дивлячись як молодь пре не за ідеєю,а за можливістю взяти від влади (та від чого можна по правді)  для себе рідної в першу і другу і третю чергу. і брала і бере і буде брати,бо так її виховали поведінка оточуючого середовища.
 І ти б брав ,просто не доля,не повезло,нема щастя ,нема.....постав своє бачення СВОЄЇ проблеми "невезучості" :D
   
Re: Компромісна фігура.

Покажи мені таких упоротих по, як тигрик, чи кадра. Киянина нє прєдлагать, там щось інше.

Дако2 перевершить обох.
А Ольгред?
   
Re: Компромісна фігура.

Жінки теж бувають різні.
Але такі як Санду зустрічаються дуже рідко.
так, і Україні надзвичайно пощастило що у неї є Юлія Тимошенко :good:
   
Re: Компромісна фігура.

Ага, на відміну від "патріота" Петро, який до патріотичного табору поліз з 2014 року, а то й навіть трохи пізніше, коли згадав про прийдешні вибори
До того україножерствував, аж у гаю гуло!
але палермам то важко доходить, практично неможливо
Може всадити в такі умови петро? За Іловайськ, за Дебальцеве, за відверте колаборантство з Хуйлом
  і вибралась ще гіршого.  от логіка у сектантки :facepalm1:
   
Re: Компромісна фігура.

для того чтобы выиграть нужно заигрывать с ватным электоратом
без этого к сожалению даже сейчас (в отсутствии Крыма и лугандона) - никак
   
Re: Компромісна фігура.

так, і Україні надзвичайно пощастило що у неї є Юлія Тимошенко :good:

Вона тупа як пробка.  (td)
Жаль що ви цього не можете зрозуміти.

Цитувати
Крюґер та Даннінг звернули увагу на низку попередніх досліджень, зокрема й Дарвінівське «невігластво частіше дає впевненість, аніж знання»[3]. Вони висунули гіпотезу, що для людей з пересічним рівнем компетентності характерно:

    некомпетентні люди схильні до переоцінки власних здібностей;
    некомпетентним людям не вдається розпізнати справді високі здібності компетентних;
    некомпетентним людям не дано усвідомити свою некомпетентність;
    якщо некомпетентні люди проходитимуть відповідну підготовку та освітні курси для підвищення рівня власної компетентності, то зможуть усвідомити рівень своєї попередньої некомпетентності;


Останнє редагування: 26 липня 2021 15:54:55 від Vad_Sv
   
Re: Компромісна фігура.

Головне, щоб не ПЄСдюк, ото справді був би зашквар - робота на інтереси зловісного олігарха
Хто б сумнівався. :laugh:
Зловісно-кошлатого, виправ.
   
Re: Компромісна фігура.

Дако2 перевершить обох.
А Ольгред?
Типаж схожий, але все ж термінальної стадії упоротості, а ля полосатий кадрик - не вбачаю.
   
Re: Компромісна фігура.

ну смотри - возьмем Рината как константу - условная Зеркаль тоже его трогать не будет. но любой политик будет лучше косноязычного коксовика, который вообще не отстреливает происходящее. я до сих пор поверить не могу, что это чмо президент. другое дело что мудрый нарид в жизни не проголосует за умного, бо как это так, он же все украл или точно украдет, чойта он такой умный. надо за своего, за дебила, почую кожного.
А Вам не приходило на думку, що для України нинішній Президент є перехідним від "старої гвардії комуняк- бандитів 90-х" до нового формату держави, яку очолить молоде покоління?  зараз весь негатив від злому тієї системи візьме на себе "клоун"- він же шут, шо з нього взять? А надалі піде інша формація.. І та ж умовна Зеркаль ( до якої я відношусь з повагою) прийме Країну вже трошки іншою...До речі - я б не дуже насміхався над інтелектуальними здібностями Зеленського- думаю що він знав на ЩО йшов і розумів ЧИМ для нього це може закінчитись...
   
Re: Компромісна фігура.

Вона тупа як пробка.  (td)
Жаль що ви цього не можете зрозуміти.


"вона тупа як пробка"
   
Re: Компромісна фігура.

Цілих 2 секти: По і Ю...
зразу видно що ти із секти зеббілів
   
Re: Компромісна фігура.

Гавно а не люди)
4   Aelit  (tu)
   
Re: Компромісна фігура.

Альтернативи Петру - нєт!!!

Лише він може привести нас в ЄС, НАТО і в першу десятку світових економік!
та да. поїде до вашінгтону, ратицею відкриє двері у білім домі і скаже  -хелло джо! а ну давай но, друже, напишемо папір, щоб завтра гетьманівщина стала натом, або, як альтернатива, 51-м штатом, ну накрайняк  хоча б як пуерта-ріка -  залежна від  США територія зі статусом "неінкорпорованої организованої території" . А байда йому на те - добре, петько, напишемо, але є одна умова. - яка, запитує його геть ман,   -  байда йому - є у мене синок Бо, треба йому допомогти. Петько на то - ноу проблем, клянуся, я все зроблю для вас. Ну майже як на плівках Мельниченко давав клятву Кучмі, а через 2 роки зрадив його. Тому байдові тре бути дуже обережним.
\Так що всі за петьку! Тоді ми у нато і знову по каву та оперу до Відня.
   
Re: Компромісна фігура.

Юлю пропонували?
Я за Юлю!  :love:

 :)
   
Re: Компромісна фігура.

та да. поїде до вашінгтону, ратицею відкриє двері у білім домі і скаже  -хелло джо! а ну давай но, друже, напишемо папір, щоб завтра гетьманівщина стала натом, або, як альтернатива, 51-м штатом, ну накрайняк  хоча б як пуерта-ріка -  залежна від  США територія зі статусом "неінкорпорованої организованої території" . А байда йому на те - добре, петько, напишемо, але є одна умова. - яка, запитує його геть ман,   -  байда йому - є у мене синок Бо, треба йому допомогти. Петько на то - ноу проблем, клянуся, я все зроблю для вас. Ну майже як на плівках Мельниченко давав клятву Кучмі, а через 2 роки зрадив його. Тому байдові тре бути дуже обережним.
\Так що всі за петьку! Тоді ми у нато і знову по каву та оперу до Відня.

На плівках Мельниченко немає ні слова сказаного Порошенком.
   
Re: Компромісна фігура.

Плюсану, мишко. Як би не хотілось цивільну розумну людину на зрозок зеркаль - ніт, то було б чудово для мирного часу.
Наразі - онлі хунта з батогом.
на превеликий  жаль у нас немає кадрів  для хунти, та й хуйлo відразу ж скористається можливістю розпочати крупномасштабну операцію і Захід при цьому і не пікне, а навіть підтримає, бо ж хунта
   
Re: Компромісна фігура.

Жаль що ви цього не можете зрозуміти.
Всьо вона розуміє, але оскільки є українофобкою, тому буде товкти воду в ступі.
   
Re: Компромісна фігура.

респект! (tu)
пнх, тупа троляка
засунь свої "респекти" собі у задницю
   
Re: Компромісна фігура.

У Ольгерда та Вольтера просто фанатизм неофітів. Бо ще 2018 вони проклинали Петра, а тепер така різка зміна
   
Re: Компромісна фігура.

Всьо вона розуміє, але оскільки є українофобкою, тому буде товкти воду в ступі.

Я не думаю що Кадра українофобка.
Як і Мирослава.
Вони скоріше соціалісти, як і всі юльки.
Але соціалізм вони знають лише совковий.
А щодо води в ступі, то пропагандисти вважають що якщо тисячу разів повторити брехню, то вона стане правдою.
Все по Гебельсу.
   
Re: Компромісна фігура.

Юлю пропонували?
Я за Юлю!  :love:

 :)
ще не визрів лєкторат і боюся, що швидше Юлія Володимирівна переселиться у потойбіччя ніж то трапиться
   
Re: Компромісна фігура.

зразу видно що ти із секти зеббілів

О, ось і підтвердження моїх слів... ))
   
Re: Компромісна фігура.

У Ольгерда та Вольтера просто фанатизм неофітів. Бо ще 2018 вони проклинали Петра, а тепер така різка зміна

Юльки це ще відповідний психотип.
Долучіть до цього списку ще Дончанина. :)
   
Re: Компромісна фігура.

Ну так шо, зєлєбобіки  - будемо домовлятися чи ну його ?  B-)
Як я вже писала - фтопку стару штопану гвардію. Обираємо серед розумних і красивих професіоналів  :)
Мій №1 в списку - Зеркаль. Нам потрібна наша Майя Санду !  [ua]
Освічена, досвідчена, розумна, дипломатична, в темі і зовнішньої політики і енергетики.
Хто за - хто проти, голосуємо. Висувайте також ваші кандидатури.
Продам партретік Зеркаль ув позолоченій рамці Ціна договірна. Гуртові знижки
   
Re: Компромісна фігура.

Я не думаю що Кадра українофобка.
Як і Мирослава.
Вони скоріше соціалісти, як і всі юльки.
Але соціалізм вони знають лише совковий.
А щодо води в ступі, то пропагандисти вважають що якщо тисячу разів повторити брехню, то вона стане правдою.
Все по Гебельсу.
А Мирослава до чого, коли йдеться про українофобію?
А "соціалізм" - це у вашому розумінні несприйняття розграбування країни нуворішами?
   
Re: Компромісна фігура.

На плівках Мельниченко немає ні слова сказаного Порошенком.
як і немає компромата на плівках онищенко, деркача, як не було розмови з хуйло і взагалі петько білий і пухнастий
   
Re: Компромісна фігура.

А Мирослава до чого, коли йдеться про українофобію?
А "соціалізм" - це у вашому розумінні несприйняття розграбування країни нуворішами?

Це в моєму розумінні радянський совок.
Тобто юлькізм. :)

До українофобії тут ваші дії.
Але ті дії то дурість, яка правда буває гіршою чим зрада.
   
Re: Компромісна фігура.

Долучіть до цього списку ще Дончанина.
Дончанин навпаки, до 2018 був більш-менш лояльним до Петра, а у 2018 став різко педрофобом
   
Re: Компромісна фігура.

як і немає компромата на плівках онищенко, деркача, як не було розмови з хуйло і взагалі петько білий і пухнастий

Зовсім ні.
Але ваші собаки на ньому зовсім не тримаються.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія