Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що є перемога Олександра Усика [ua]

Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

https://sport.сегодня/ua/sport/boxing/davay-rezh-lomachenko-ustanovil-flag-vozle-svoego-doma-v-kalifornii-1526117.html.

Ломаченко в Лос Анжелисе живёт.  :D
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

А я таку картинку знайшов  :)
Показати зображення...
Кажется я выше написал..да есть резиденция в Киеве ..но он тут не живёт
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Я всього-навсього хочу, щоб перемога Усика в світі вважалась перемогою українця.
Воно так і є, і Усик, яким я його побачив в останніх інтерв'ю, не дає мені підстав в цьому сумніватись.
Так що на 14% фупу можна зважати всього лиш як на об'єктивну статистику  :)
   
Я всього-навсього хочу, щоб перемога Усика в світі вважалась перемогою українця.

Так в мире эта победа и есть Победа Украины и Украинца.
А то шо тута лепечут отдельные уипаны... Ну, на то они и уипаны, другого от них и ждать не стОит.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Воно так і є, і Усик, яким я його побачив в останніх інтерв'ю, не дає мені підстав в цьому сумніватись.
(tu) збігав у церкву МП, вдягнув хвутболку "за Русь усрусь".
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Так в мире эта победа и есть Победа Украины и Украинца.
А то шо тута лепечут отдельные уипаны... Ну, на то они и уипаны, другого от них и ждать не стОит.

Эх.. так оно так.. все пройдет, победа останется ..
Это потом..
А сейчас в наше тяжелое время Усик Александр может стать нац героем или тем, кто нас всех предаст.
Так что осторожность в пении деферамб не помешает ..
...
Ну почему наше сраное сбу ( как иначе назвать) не работает с такими публичными людьми?
А мпц ( фсб) работает, хорошо работает..
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Побєділ, чудово, хай радіє, проекція якогось патріотично державного чувства на спорт взагалі і спортсменів окремо то якась вершина ідіотства.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Я всього-навсього хочу, щоб перемога Усика в світі вважалась перемогою українця.
Воно так і є, і Усик, яким я його побачив в останніх інтерв'ю, не дає мені підстав в цьому сумніватись.
Так що на 14% фупу можна зважати всього лиш як на об'єктивну статистику  :)
Мир может думать все, что миру захочется

Украине от этого ни холодно ни жарко

А то, что манкурта презирают в Украине - его вина

И никакими кулаками он не завоюет любовь украинцев

Ментальный малорос, хохол лижущий жопу кацапам в то время, когда Украина с ними воюет - это приговор. Поэтому и закрыли комменты на Мегого.

   
Эх.. так оно так.. все пройдет, победа останется ..
Это потом..
А сейчас в наше тяжелое время Усик Александр может стать нац героем или тем, кто нас всех предаст.
Так что осторожность в пении деферамб не помешает ..
...
Ну почему наше сраное сбу ( как иначе назвать) не работает с такими публичными людьми?
А мпц ( фсб) работает, хорошо работает..

Усик давно национальный герой, он заставил московский "Олимпийский" встать под гимн Украйны. Усик привез в страну херову тучу поясов. Он выходит под Флагом Украины и весь мир видит какую страну он представляет.  Но нiт, долбоё.ам всё мало.
А дифирамбы - то таке... Есть хорошее лекарство - не сотвори себе кумира.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Мир может думать все, что миру захочется

Украине от этого ни холодно ни жарко

А то, что манкурта презирают в Украине - его вина

И никакими кулаками он не завоюет любовь украинцев

Ментальный малорос, хохол лижущий жопу кацапам в то время, когда Украина с ними воюет - это приговор. Поэтому и закрыли комменты на Мегого.

 :gigi:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Усик давно национальный герой, он заставил московский "Олимпийский" встать под гимн Украйны. Усик привез в страну херову тучу поясов. Он выходит под Флагом Украины и весь мир видит какую страну он представляет.  Но нiт, долбоё.ам всё мало.


А дифирамбы - то таке... Есть хорошее лекарство - не сотвори себе кумира.

Да это действительно так.
Вопросов нет.. Согласен..
Но..
А если в час ч.. когда национального героя  Усика будут слушать миллионны ( майдан, переворот, смута, досрочные и тд) он вдруг неожиданно для всех предложит навеки восоеденится с асией, забыть прошлое, распри, и по знаменем христа полюбить друг друга. Да здравствует опзж и таежный союз. Мы один народ! Одна церковь!
аля надя  С..   2
Вот что тогда?
Это не вероятно конечно..
Но вдруг, что тогда?
...
   
Да это действительно так.
Вопросов нет.. Согласен..
Но..
А если в час ч.. когда национального героя  Усика будут слушать миллионны ( майдан, переворот, смута, досрочные и тд) он вдруг неожиданно для всех предложит навеки восоеденится с асией, забыть прошлое, распри, и по знаменем христа полюбить друг друга. Да здравствует опзж и таежный союз. Мы один народ! Одна церковь!
аля надя  С..   2
Вот что тогда?
Это не вероятно конечно..
Но вдруг, что тогда?
...

А что тогда? Как я и писал - не сотвори себе кумира. Жить надо своей головой.
Подпись - ваш Кэп_О.  :blush2:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

А что тогда? Как я и писал - не сотвори себе кумира. Жить надо своей головой.
Подпись - ваш Кэп_О.  :blush2:

...
Это ты ..
А вот люди стадные.. идут за важаками..
Я и сам в стаде за андреичем ходил, искренне - а оно воно че..
Или та же надя С..  слезы на очах - надя босиком на земле своей. А она к захарченку в ордло ..( вот как фсб работает, прекрасно работает, а говорили мне - суды с надей постановка, с ее "слава" и дулями)
Так что люди потянутся за нац героем!
Если он конечно призовет..
А может он на фронт рядовым пойдет..
Все может быть..
Надо быть начеку с Усиком :)
   
...
Это ты ..
А вот люди стадные.. идут за важаками..
Я и сам в стаде за андреичем ходил, искренне - а оно воно че..
Или та же надя С..  слезы на очах - надя босиком на земле своей. А она к захарченку в ордло ..( вот как фсб работает, прекрасно работает, а говорили мне - суды с надей постановка, с ее "слава" и дулями)
Так что люди потянутся за нац героем!
Если он конечно призовет..
А может он на фронт рядовым пойдет..
Все может быть..
Надо быть начеку с Усиком :)

Ну, никто не знает как он, лично, поступит в тяжкую годину. Дай Бог, чтобы по совести и чести.
А Усик ежели бы хотел "плюшек и няшек", уже бы давно паспорт сменил. И, уверен, ишшо денех с этого поимел бы. Но не делает.  Значится, чувствует себя украинцем.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

...
Это ты ..
А вот люди стадные.. идут за важаками..
Я и сам в стаде за андреичем ходил, искренне - а оно воно че..
Или та же надя С..  слезы на очах - надя босиком на земле своей. А она к захарченку в ордло ..( вот как фсб работает, прекрасно работает, а говорили мне - суды с надей постановка, с ее "слава" и дулями)
Так что люди потянутся за нац героем!
Если он конечно призовет..
А может он на фронт рядовым пойдет..
Все может быть..
Надо быть начеку с Усиком :)

Андрєїч- політика, Надя С з судом- теж політика, а от в Усика я не побачив політики.
Він не досконалий, але якихось його заяв з прицілом на політику в останній час я не чув.
І моя імха, що в політику з радикальними заявами  його не затягнуть.
Звісно, все може бути
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Андрєїч- політика, Надя С з судом- теж політика, а от в Усика я не побачив політики.
Він не досконалий, але якихось його заяв з прицілом на політику в останній час я не чув.
І моя імха, що в політику з радикальними заявами  його не затягнуть.
Звісно, все може бути


Вовку Кличко не затянуть
А вот братец то как заскочил!
Кто знал?
Павел за собой массы! Патриот! Кто ожидал?
Злые языки намекают - ворует Виталик и крышует..
Ну то такое..
....
Одно я точно знаю
Рпц - фсб работает отменно.. четко работает
Признаю с сожалением.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ну, никто не знает как он, лично, поступит в тяжкую годину. Дай Бог, чтобы по совести и чести.
А Усик ежели бы хотел "плюшек и няшек", уже бы давно паспорт сменил. И, уверен, ишшо денех с этого поимел бы. Но не делает.  Значится, чувствует себя украинцем.

Да.. логично и верно!
Но так как я сейчас скептик, позвольте побыть..
То предположу невероятное - агент боксер нужен здесь.. батюшка инакентий , он же полковник козлов, присмотрит......
   
батюшка инакентий... присмотрит

Всё норм, отец Иннокентий сам ща под присмотром  :snoozer1:


   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Вовку Кличко не затянуть
А вот братец то как заскочил!
Кто знал?
Павел за собой массы! Патриот! Кто ожидал?
Злые языки намекают - ворует Виталик и крышует..
Ну то такое..
....
Одно я точно знаю
Рпц - фсб работает отменно.. четко работает
Признаю с сожалением.


А Вы думаете, Виталик ходит не в УПЦ?)
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Украинский боксер Александр Усик раскритиковал тех, кто допускает негативные высказывания о совместных фотографиях украинских спортсменов с российскими. По его мнению, это делается ради хайпа, и такие люди немного больные, он не хочет их рекламировать.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Розвели як лохів: Екстренер Кличка запідозрив Усика та Джошуа у договірному бою.

Колишній член тренерського штабу Володимира Кличка Сергій Городнічев заявив, що перемога Олександра Усика над Ентоні Джошуа могла бути зрежисованою
Про це Городнічев заявив на своєму каналі в YouTube.

За його словами, Джошуа нічого не робив, аби перемогти у поєдинку проти Усика, тому склалося враження, що бій був договірним.

"Таке відчуття, що нас розвели. Ми як клоуни, а вони дивляться на нас зверху, як у цирку. Таке відчуття, що нас розводять досі. Видно, там якийсь договірняк", - сказав Городнічев, який раніше працював асистентом у американського тренера Володимира Кличка Джонатона Бенкса.

Він зазначив, що йому все нагадує сценарій, за яким Ентоні Джошуа спочатку сенсаційно програв американцю Енді Руїсу влітку 2019 року, а потім у грудні спокіно взяв у нього реванш. 

 "Якщо говорити з приводу Джошуа, то складається враження, що вони хочуть повторити той же сценарій, який був з Енді Руїсом. Він прикинувся ідіотом, йому по барабану, аби гроші капали, а інше неважливо. У Джошуа контракт на $100 млн з арабами десь на три бої. Можливо, я помиляюся, але висловлю свою версію. Оскільки з Ф'юрі дуже важко домовитися, а у Джошуа стомільйонний контракт на три бої, то йому потрібно боксувати", - пояснив Городнічев.

Він додав, що у другому поєдинку Джошуа візьме в Усика реванш і відпрацює свої гроші.

"Усику пощастило, спасибі Красюку і K2. Їм сказали: "Давайте пустимо свіжу кров". Щоб Джошуа закрити контракт з арабами, йому треба провести три бої. Дивимося: перший він програє, другий виграє і, можливо, вони можуть зробити третій. Ось вони, ймовірно, придумали таку історію. Взяли і розвели нас як лохів", - розповів Городнічев.

Олександр Усик 25 вересня у Лондоні переміг Ентоні Джошуа та відібрав у нього титули чемпіона світу в надважкій вазі за версіями WBO (Всесвітньої боксерської організації), WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) та IBF (Міжнародної боксерської федерації).
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Розвели як лохів: Екстренер Кличка запідозрив Усика та Джошуа у договірному бою.
Колишній член тренерського штабу Володимира Кличка Сергій Городнічев заявив, що перемога Олександра Усика над Ентоні Джошуа могла бути зрежисованою
Про це Городнічев заявив на своєму каналі в YouTube.

За його словами, Джошуа нічого не робив, аби перемогти у поєдинку проти Усика, тому склалося враження, що бій був договірним.

"Таке відчуття, що нас розвели. Ми як клоуни, а вони дивляться на нас зверху, як у цирку. Таке відчуття, що нас розводять досі. Видно, там якийсь договірняк", - сказав Городнічев, який раніше працював асистентом у американського тренера Володимира Кличка Джонатона Бенкса.

Він зазначив, що йому все нагадує сценарій, за яким Ентоні Джошуа спочатку сенсаційно програв американцю Енді Руїсу влітку 2019 року, а потім у грудні спокіно взяв у нього реванш. 

 "Якщо говорити з приводу Джошуа, то складається враження, що вони хочуть повторити той же сценарій, який був з Енді Руїсом. Він прикинувся ідіотом, йому по барабану, аби гроші капали, а інше неважливо. У Джошуа контракт на $100 млн з арабами десь на три бої. Можливо, я помиляюся, але висловлю свою версію. Оскільки з Ф'юрі дуже важко домовитися, а у Джошуа стомільйонний контракт на три бої, то йому потрібно боксувати", - пояснив Городнічев.

Він додав, що у другому поєдинку Джошуа візьме в Усика реванш і відпрацює свої гроші.

"Усику пощастило, спасибі Красюку і K2. Їм сказали: "Давайте пустимо свіжу кров". Щоб Джошуа закрити контракт з арабами, йому треба провести три бої. Дивимося: перший він програє, другий виграє і, можливо, вони можуть зробити третій. Ось вони, ймовірно, придумали таку історію. Взяли і розвели нас як лохів", - розповів Городнічев.

Олександр Усик 25 вересня у Лондоні переміг Ентоні Джошуа та відібрав у нього титули чемпіона світу в надважкій вазі за версіями WBO (Всесвітньої боксерської організації), WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) та IBF (Міжнародної боксерської федерації).

Так не Усик же розводить, а козак ДжошУА?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Так не Усик же розводить, а козак ДжошУА?
Обычно обое танцуют  танго, а не танго с тенью.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія