Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Jihad взвод vs KKK взвод

Re: Jihad взвод vs KKK взвод

тобто джихад атакував башні вбив сотні людей - і то нечутливе?
палестина що підтримується кацапами та хєрачить ракетами по Ізраілю - то обєздоленний народ?

що ще треба щоб назвати людину джихадисткою.

давай аргумента ЗА ККК а не пусторорожні теревені!

Бгг... он кнопку "доповидь" нажал. И победил в споре.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Я не думаю шо Укі стукає. тут хватає людей з клювами і без нього.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

тобто джихад атакував башні вбив сотні людей - і то нечутливе?

Ілана в цьому участь брала? Вона якось зв'язана з тими хто це зробив? Нечуттєва фраза що вона сказала.........

палестина що підтримується кацапами та хєрачить ракетами по Ізраілю - то обєздоленний народ?

що ще треба щоб назвати людину джихадисткою.

давай аргумента ЗА ККК а не пусторорожні теревені!

Так, народ палестини обездоленний....... звичайно можна говорити що вони самі в цьому винні......... що вони заслуговують таке життя............ так чи інакше, а співчуття цьому народу не робить людину джихадистом......
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Ілана в цьому участь брала? Вона якось зв'язана з тими хто це зробив? Нечуттєва фраза що вона сказала.........

нечуттєва? уяви що на фоні удушення флойда Трамп з ковпаком ККК на голові вийшов би і сказав - якісь люди щось зробили - я уявляю як би тобі підірвало пєрдак.

Так, народ палестини обездоленний....... звичайно можна говорити що вони самі в цьому винні......... що вони заслуговують таке життя............ так чи інакше, а співчуття цьому народу не робить людину джихадистом......
це народ террорист де держава зплелася з Хамасом і хєрачить ракетами - вбиваючи людей по сусідній державі. Це все одно що ДНР/ЛНР при підтримці параші херачить ракетамі по Україні.
тільки в України немає грошей на ПРО а в Ізраілю за підтримки США - є.
тому будь яке співчуття террористам роблять її джихадісткою.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ККК сквад це дуже влучна назва!  :good:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ось одна з ККК взводу



ось інша

   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

 :D

Клоуни думають, якщо дермократка назвала республіканок куклусклановками, то ті кинуться міняти їхню партію на дермократичну, бо ККК - влучна назва.
Звичайно влучна, і ніхто не має права претендувати на це.
Ця назва ККК придумана дермократами, підтримувана дермократами і належить тільки до дермократів, а дермократи до неї.
Плагіат тут не пройде, no pasaran! comrades!
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод



Укіна фаворитка,  красунечка розумничка майже  :love: юлічка..
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

не те шо ті противні білі баби зі зброєю.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Нічого Укі скоро віддасте земельку індєйцям, водичку мексам а тебе назад у неньку. ото справедливо буде, по демократичному
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

фуфу кака протівна богомєрзка бєла баба. нє прогрєсівно это.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

а це наша красунечка да Укі? своя, нє бєла значить може буть хазяйкою. і хустка на голові, значить з чернівців,  чи може Львів?

   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

обидва взводи кумедні  :)

особливо коли цапатись почали
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

 Вот просто интересно как назвать взвод мудаков который годами тиражировал ложь "Трамп - русский шпион". И почти лично видевших баб ссавших на постель Обамы. Сколько в человеке должно быть дерьма. И какое у него моральное право вообще хлебало открывать по любому поводу.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

На відміну від них Olga Taylor останнім часом ну зовсім не кумедна  8-)
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

обидва взводи кумедні  :)

особливо коли цапатись почали
проблема не в том что они все одинаковые. не бывает такого. где то на подсознании люди все равно выбирают что им ближе. вот ты запостив фото Грин и боберг и обосрав их свой выбор показал

хоть сколько теперь говори понятно на чьей ты стороне.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

На відміну від них Olga Taylor останнім часом ну зовсім не кумедна  8-)

А я и не пытаюсь быть коверным шутом. Вы у меня реально ничего кроме омерзения не вызываете. Если на секунду проанализировать ваше "творчество" серьёзно то отлично видно что не будь у вас двойных стандартов их бы у вас не было вообще.

Для вас выбор Трампом "русского соуса" в салат был достаточным основанием для обвинения его в работе на хуйло, и тонны доказательств противного ни на миллиментр не могут подвинуть вашего вывода уже годами. Даже сейчас вы несёте чушь вроде того что "конечно с досье неудачно получилось но этого рыжего кацапского прихвостня надо бы ещё раз пощупать". 

Тейлор Грин вы обвинили  в принадлежности к Клану вообще исключительно на основании вашей собственной вони. Совершенно не озаботившись никакими доказательствами. Просто брякнули с нагловатой ухмылкой.     

Зато как доходит до Омар у вас чудеса рассудительности и исмотрительности. Мол не надо торопится разбрасыватся обвинениями. Вдруг эта муслимская джихадистка не муслимская джихадистка а честный и приличный человек.


Тоесть понятия стыда, совести и просто порядочности у вас отсутствуют напрочь. Одним - каждое лыко в строку, другим - понимание и всепрощение.

Кумедно ему. Юморист надомник. 
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

проблема не в том что они все одинаковые. не бывает такого. где то на подсознании люди все равно выбирают что им ближе. вот ты запостив фото Грин и боберг и обосрав их свой выбор показал

хоть сколько теперь говори понятно на чьей ты стороне.

так інший взвод вже кілька років не вилазе з газет та телебачення........ .... вже всі його знають в обличчя давно......... а новий взвод тільки но сформувався...... я б сказав би ще формується  :D
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Зато как доходит до Омар у вас чудеса рассудительности и исмотрительности. Мол не надо торопится разбрасыватся обвинениями. Вдруг эта муслимская джихадистка не муслимская джихадистка а честный и приличный человек.

і тим не меньше я її записав у Джихад взвод  ;)
просто дав цим групам ті імена, якими вони величають один одного

   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

і тим не меньше я її записав у Джихад взвод  ;)
просто дав цим групам ті імена, якими вони величають один одного

Вам бы в зеркало чаще смотреть что ли. Уж кто-кто а вы отлично умеете разбрасыватся нелепыми беспочвенными обвинениями. Не вам бы говорить про "кумеднисть"

Останнє редагування: 6 грудня 2021 14:45:18 від Olga Taylor
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

так інший взвод вже кілька років не вилазе з газет та телебачення........ .... вже всі його знають в обличчя давно......... а новий взвод тільки но сформувався...... я б сказав би ще формується  :D

 ну так это ответ консерваторов на сквод. твой "джихад" ведёт историю ещё с чёрных пантер... одного поля ягоды, порождение ком партии СССР.

а как ты их называешь "ККК" это ответ Америки на агрессию. Тебе кажется что все это происходит "где то там". а на самом деле это у нас на заднем дворе.

я уверен что за пределами ЛА коммуны есть и оружие, и кристианские ценности и традиции. а не только безликое стадо общества потребления.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

а как ты их называешь "ККК" это ответ Америки на агрессию. Тебе кажется что все это происходит "где то там". а на самом деле это у нас на заднем дворе.

це не я їх називаю........... вони самі обмінялись цими назвами  :gigi:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

А так это просто игра такая. Называть всех подряд расистами. А oт того что от этих игрищ гибнут реальные люди Uki_ наверное особо смешно и весело. До коликов в животе. Как тому весельчаку из Вакуши.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

от этих игрищ гибнут реальные люди Uki_ наверное особо смешно и весело

маєш на увазі погрози що Ілана демонструвала?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

маєш на увазі погрози що Ілана демонструвала?

Вы что этой скотине реально верите как перед этим Адаму Шифу? Как же вы утомили с этой вашей вечно невменяемой лыбой. 
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

фуфу кака протівна богомєрзка бєла баба. нє прогрєсівно это.
Показати зображення...


хороша... классные ноги и задница
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Вы что этой скотине реально верите как перед этим Адаму Шифу? Как же вы утомили с этой вашей вечно невменяемой лыбой. 

Ну це ви про те як люди гинуть від такої риторики, а не я.......
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Alexandria Ocasio-Cortez - це поважна пані.
Я впевнений що ця пані знищить усе чому протистоїть. Бо немає шансів у її противників.
Не дай боже тобі опинитися у таборі її супротивників.

 :D

Поважна, поважна...,
Барменка, камсамолка, спартсменка, наконец, она просто красавица!... в штатах таке називають piece of shit (кусок лайна).



   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Ну це ви про те як люди гинуть від такої риторики, а не я.......

Вы просто упрямо эту риторику применяете. Повторюсь - чего только стоит ваше бесконечное враньё про Трампа русского шпиона. Ну что такое стыд вам очевидно не известно.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

злив зараховано
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

У вас что появились какие-то доказательства принадлежности Грин к Клану? Ну кроме обычного шутoвства и паясничания. Нет конечно.

Останнє редагування: 6 грудня 2021 16:05:26 від Olga Taylor
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

маєш на увазі погрози що Ілана демонструвала?
а ты уверен что это не фейк
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

це не я їх називаю........... вони самі обмінялись цими назвами  :gigi:
ахуеть,  тупо проигнорировал все что я сказал...
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ахуеть,  тупо проигнорировал все что я сказал...


А я предуптреждала что когда ему надо он совершенно невменяем. Мол если кланом Грин обозвала Омар а он только повторил то оно не считается и с него взятки гладки. Как там "мопед не мой... "
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

 8-) ну скільки вже можна цю нудотину в ступі товкти............. .... Ці назви "Джихад сквод" та "ККК сквод" придумані самими учасницями срачу та дуже яскраво ілюструють характер цього срачу ................... .. тому я їх і використав.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Вы что этой скотине реально верите как перед этим Адаму Шифу? Как же вы утомили с этой вашей вечно невменяемой лыбой. 
Вони ще Джусі Смоллету вірили.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

8-) ну скільки вже можна цю нудотину в ступі товкти............. .... Ці назви "Джихад сквод" та "ККК сквод" придумані самими учасницями срачу та дуже яскраво ілюструють характер цього срачу ................... .. тому я їх і використав.


Ну да, подлил бензинчику для тушения пожара
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Звичайно висміювання тупих потуг ідіотів затіяти черговий срач - сприяє саме тушінню цієї пожежі

А взагалі тушити пожежу американського розколу на українському форумі  :facepalm:

   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Звичайно висміювання тупих потуг ідіотів затіяти черговий срач - сприяє саме тушінню цієї пожежі

А взагалі тушити пожежу американського розколу на українському форумі  :facepalm:

ооо чувак, ну это ты сюда принес. и затролил ты. так что теперь выгребай. хотя получается у тебя выгребать жыденько.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Смішно читати як Алі і Оля вимагають від Укі доказів ККК, коли самі на докази про джихадистку розказують "то і так ясно".
І Алі ще й підтверджує постами фоток дивіться яка та гарнюня, а та в паранджі. Це і є виборці трампа - вибирають по картинці, пофіг, що вона не знати чи читати вміє, а про математику я навіть не говорю, головне щоб фотка гарна з пістолетом була - рівень айкю виборців говорить сам за себе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія