Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Вообще интересно, почему юльки не защищают одного из самых кондовых юльков ФУПа Джанни? Такого горячего сторонника Тимошенко ведь ещё поискать, а они как в рот воды набрали. Соромляться, что ли?

А вообще непонятно за что бан в "Ніколи". Назвал рагулями сторонников Бандеры и Шухевича. Тоже мне новость, он всегда нас так называл и 10 лет назад и сейчас. Только вот помню пару лет назад термин "Тернопільський рагуль" был весьма популярным в среде патриотов ФУПа. Любой уважающий себя местный украинский патриот почитал за должное назвать Слава рагулём. А тут вдруг на слово "рагули" обиделись, странно всё это.

И что там ещё. Назвал лидеров украинского национально-освободительного движения Степана Бандеру и Романа Шухевича нацистскими гнидами. Мне не нравятся такие наглые оскорбления в адрес лидеров национально-освободительной борьбы украинского народа. Но если за такими критериями банить, да ещё в Ніколи, тогда почему не забанен к примеру OldBoy? Он тоже в той ветке называл сторонников Бандеры и Шухевича нацистами. Но он не забанен.

Алёна Юрьевна большая просьба к Вам разобраться и просмотреть всю ветку, а не только вырванные из контекста посты, посланные к Вам в виде Доповіді сумасшедшим человеко-дятлом Мишуганом. Которому по барабану на кого стучать, лишь бы стучать. Просьба пересмотреть бан Джанни.

Останнє редагування: 30 січня 2020 10:50:25 від Амиран
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Вообще интересно, почему юльки не защищают одного из самых кондовых юльков ФУПа Джанни? Такого горячего сторонника Тимошенко ведь ещё поискать, а они как в рот воды набрали. Соромляться, что ли?

А вообще непонятно за что бан в "Ніколи". Назвал рагулями сторонников Бандеры и Шухевича. Тоже мне новость, он всегда нас так называл и 10 лет назад и сейчас. Только вот помню пару лет назад термин "Тернопільський рагуль" был весьма популярным в среде патриотов ФУПа. Любой уважающий себя местный украинский патриот почитал за должное назвать Слава рагулём. А тут вдруг на слово "рагули" обиделись, странно всё это.

И что там ещё. Назвал лидеров украинского национально-освободительного движения Степана Бандеру и Романа Шухевича нацистскими гнидами. Мне не нравятся такие наглые оскорбления в адрес лидеров национально-освободительной борьбы украинского народа. Но если за такими критериями банить, да ещё в Ніколи, тогда почему не забанен к примеру OldBoy? Он тоже в той ветке называл сторонников Бандеры и Шухевича нацистами. Но он не забанен.

Алёна Юрьевна большая просьба к Вам разобраться и просмотреть всю ветку, а не только вырванные из контекста посты, посланные к Вам в виде Доповіді сумасшедшим человеко-дятлом Мишуганом. Которому по барабану на кого стучать, лишь бы стучать. Просьба пересмотреть бан Джанни.
У тебе все в порядку з головою? :fool:
Чого ти вирішив що тільки Мічіган стукав?
Те, що воно там несло заслуговує на довічне.
Коли до тебе приходять в гості та "з порогу" починають обкладати матом твою дружину то батьків - які твої дії, кацапе? [M]  :K
   
У тебе все в порядку з головою? :fool:
Чого ти вирішив що тільки Мічіган стукав?
Те, що воно там несло заслуговує на довічне.
Коли до тебе приходять в гості та "з порогу" починають обкладати матом твою дружину то батьків - які твої дії, кацапе? [M]

Так ти вважаєш, що той хто називав Слава "тернопільським рагулем" заслуговує на довічне?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

нінада, візьми пиріжок.

Ти мене отруїти хочеш під прикриттям благодійності?  :cray:
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

У тебе все в порядку з головою? :fool:
Чого ти вирішив що тільки Мічіган стукав?
Те, що воно там несло заслуговує на довічне.
Коли до тебе приходять в гості та "з порогу" починають обкладати матом твою дружину то батьків - які твої дії, кацапе? [M]  :K
Підтверджую - я теж стукнула.

Мені таке звертання до мене не сподобалося.
   
Мішуган, я чекаю на відповідь.

Ти забув як називав Слава рагулем? Тобі освіжити пам'ять скрінами та посиланнями?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Ти мене отруїти хочеш під прикриттям благодійності?  :cray:
омг!
   


   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Мішуган, я чекаю на відповідь.

Ти забув як називав Слава рагулем? Тобі освіжити пам'ять скрінами та посиланнями?
Яке відношення Слав-справжній рагуль та кугут (його постійні гілки про бетон та руру випердову заїпали більше ніж Зелений Крокодил зі своїм "Ачком") має до української визвольної боротьби Шухевича та Бандери?
Що ти зараз порівнюєш - яблука та апельсини?
Чого така "вибірковість"? Чому на захист "Бикової-волонтерки 20 відсотків" не став?
Притяг скріни з вашої клоаки де мене вже давно "почесний президент ФУПа" забанив.
Classy move, very classy. :facepalm:
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Что-то раньше ты его умнейшим человеком не считала. Да и он тебя не жаловал  :gigi:

outsider Написав:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=527887.msg8569408

Слухай, ти не міг би мене не приплітати в ваші розборки? Мені ця ваша метушня різноманітних придурків-стукачів якось пох. 
   
Притяг скріни з вашої клоаки де мене вже давно "почесний президент ФУПа" забанив.

Я там ніколи навіть зареєстрованим не був і ніколи не мав там акаунту. Але інколи читаю. Не часто, але інколи читаю. А тебе, такого епатажного дурня не запам'ятати важко. До речі я все думаю, показати що ти там про Альону Юріївну писав чи не варто? Ти ж там крив її останніми матюками.

Яке відношення Слав-справжній рагуль та кугут (його постійні гілки про бетон та руру випердову заїпали більше ніж Зелений Крокодил зі своїм "Ачком") має до української визвольної боротьби Шухевича та Бандери?

Тобто ти включно собі присвоїв право визначати кого можна називати рагулем, а кого ні? Тобто ти можеш називати інших людей рагулями, а інші ні?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь


Тобто ти включно собі присвоїв право визначати кого можна називати рагулем, а кого ні? Тобто ти можеш називати інших людей рагулями, а інші ні?
Саме так.
Бо Слав - ніхто, самозакоханий рагуль який відсутність любові в дитинстві від батьків намагається "компенсувати" грошима
а Бандера та Шухевич це особистості яких буває раз у 100 років, зрозумів "юзер з Португалії"? :lol: а насправді з окупаційного Криму.
Кому ти намагаєшься тут локшину на вуха навішати? Як окупаційна армія? Купує твій шашличок?

Останнє редагування: 30 січня 2020 15:09:05 від Michigan
   
Як окупаційна армія? Купує твій шашличок?

І чому тобі скрізь кацапи маряться?

   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

І чому тобі скрізь кацапи маряться?


Ти з "базару не з'їзджай".
З Криму постиш? А чому "Португалія"?
Ти себе взагалі ким вважаєш? Малоросом з пааспортом з двоголовою куркою?  :shuffle:
Й ці люди ще щось про те, хто та за що роздає ярлик "рагулі" будуть говорити :facepalm:
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

через його минулу провкацію три фупчика полетіли в Ніколи. один з яких Зелений крокоділ
Вчіться у тих,хто вас принижує,ЯК треба за СВОЇХ боротися,а не гризтися за нюанси коли вас у вашій хаті чужі прямо називають образливими словами і тих,кого ви шануєте. І так ващих батьків і дідів розводили "на мікині вияснення хто більший гетьман" аж поки ВСІ вони (по оба боки "борні між собою" не опинилися на одному кладовищі.
  Почитайте портникова про Штерна,який пробуючи відірвати палестину від британців у час війни пробував співпрацювати з німцями нищачи британців в палестині,за що і був вбитий ними,коли вони робили голокост його співвідчизникам і  як ізраїльтяни "покарали такого"зрадника"-назвали в його честь вулиці і говорять-ми розуміємо,що в душі він пробува ВСЕ для створення сьогоднішнього Ізраїлю,хоч і не дожив то того. Тобто якщо ти ідеш до СПІЛЬНОЇ мети всього жидівства-своєї держави,але різними ,часом абсолютно протилежними і можливо не праведними чи правильними,ти всеодно НАШ герой і память про тебе в наших серцях.
  Тому ВЧІТЬСЯ як треба боронити своїх,як сьогодні інші вибороли джанні від довічного бану(тому і приклад про власне Штерна навів з дуже сильного виступу Портникова).
  І ви думаєте,що джанні зміниться чи візьме до уваги цей випадок?  :) Довго чекатимете.
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Вчіться у тих,хто вас принижує,ЯК треба за СВОЇХ боротися,а не гризтися за нюанси коли вас у вашій хаті чужі прямо називають образливими словами і тих,кого ви шануєте. І так ващих батьків і дідів розводили "на мікині вияснення хто більший гетьман" аж поки ВСІ вони (по оба боки "борні між собою" не опинилися на одному кладовищі.
  Почитайте портникова про Штерна,який пробуючи відірвати палестину від британців у час війни пробував співпрацювати з німцями нищачи британців в палестині,за що і був вбитий ними,коли вони робили голокост його співвідчизникам і  як ізраїльтяни "покарали такого"зрадника"-назвали в його честь вулиці і говорять-ми розуміємо,що в душі він пробува ВСЕ для створення сьогоднішнього Ізраїлю,хоч і не дожив то того. Тобто якщо ти ідеш до СПІЛЬНОЇ мети всього жидівства-своєї держави,але різними ,часом абсолютно протилежними і можливо не праведними чи правильними,ти всеодно НАШ герой і память про тебе в наших серцях.
  Тому ВЧІТЬСЯ як треба боронити своїх,як сьогодні інші вибороли джанні від довічного бану(тому і приклад про власне Штерна навів з дуже сильного виступу Портникова).
  І ви думаєте,що джанні зміниться чи візьме до уваги цей випадок?  :) Довго чекатимете.

А ось я певен. Забанили б мене ти б гарцював з радощів. Як щирий хохол
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Ти з "базару не з'їзджай".
З Криму постиш? А чому "Португалія"?
Ти себе взагалі ким вважаєш? Малоросом з пааспортом з двоголовою куркою?  :shuffle:
Й ці люди ще щось про те, хто та за що роздає ярлик "рагулі" будуть говорити :facepalm:
а ти дволікий виявляється((
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

спасибо всем, кто за меня подписался :) ганьба дятлам и стукачам!!!
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

спасибо всем, кто за меня подписался :) ганьба дятлам и стукачам!!!
А оце незрозуміло взагалі.
Були чітки пости з ненавистю до українців, але цей "ольгінець" знову на "бойовому посту" :X
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

А оце незрозуміло взагалі.
Були чітки пости з ненавистю до українців, але цей "ольгінець" знову на "бойовому посту" :X


у тебя я вижу пече, стукачок. для начала покажи хоть один мой пост з ненавистю до украинцив. стучать не вмоих правилах. давай так, ты мне покажешь пост з ненавистю до украинцив и я ухожу с форума. не покажешь, с форума уйдешь ты. хотя с кем я разговариваю - у дятлов понятие порядочности отсутствует... :)
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

у тебя я вижу пече, стукачок. для начала покажи хоть один мой пост з ненавистю до украинцив. стучать не вмоих правилах. давай так, ты мне покажешь пост з ненавистю до украинцив и я ухожу с форума. не покажешь, с форума уйдешь ты. хотя с кем я разговариваю - у дятлов понятие порядочности отсутствует... :)
Бандеру з Шухевичем хто "гнидами" назвав?
Чи ти вже старанно "повитерав" свій кал?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь


Re: Рудольф Гёсс .Абсолютное Зло.
gianni [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
28 січня 2020 12:26:37
IP/Host: ---.dsl.bell.ca


неправда циля. рагулями я в этой ветке называю писдоту, которая разволновала фотка повешенного нациста. тебя тоже повешенный волнует? сочуствуешь ему?

Кого саме ти мав на увазі?
"Спой птічка, нє стидісь...."(с)
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

А це взагалі "коронний, ватний шедевр".


Re: Рудольф Гёсс .Абсолютное Зло.
gianni [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
28 січня 2020 12:52:08
IP/Host: ---.dsl.bell.ca
мени подобаються рагулячьи рассуждения про гроши. у украины война с россиею. чи не так? так чого ж вы бессеребренники торгуете с оккупантами и агрессорами? чего работать миллионами в россию едете?




Питання, нахера нам тут ще одна "вата"?
Нам ПрЫнца-Ганса вистачає більш ніж достатньо.

   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

А це взагалі "коронний, ватний шедевр".


Re: Рудольф Гёсс .Абсолютное Зло.
gianni [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
28 січня 2020 12:52:08
IP/Host: ---.dsl.bell.ca
мени подобаються рагулячьи рассуждения про гроши. у украины война с россиею. чи не так? так чого ж вы бессеребренники торгуете с оккупантами и агрессорами? чего работать миллионами в россию едете?
Питання, нахера нам тут ще одна "вата"?
Нам ПрЫнца-Ганса вистачає більш ніж достатньо.
та шо це твориться? прихильники певної політсили починають імітувати патріотизм?! :lol:
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Жанночька, після наведених Мічіганом фраз шла би ти атсюда, Пєнєлопа....


Там таки є за що тобі відправитися в самобан - ти ж обіцяв... Будь Мужиком.
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Бандеру з Шухевичем хто "гнидами" назвав?
Чи ти вже старанно "повитерав" свій кал?

я назвал. не вытерал ничего и не собираюсь. еще раз дятел, где хотя бы один мой пост з ненавистю до украинцив?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь


Re: Рудольф Гёсс .Абсолютное Зло.
gianni [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
28 січня 2020 12:26:37
IP/Host: ---.dsl.bell.ca


неправда циля. рагулями я в этой ветке называю писдоту, которая разволновала фотка повешенного нациста. тебя тоже повешенный волнует? сочуствуешь ему?
Кого саме ти мав на увазі?
"Спой птічка, нє стидісь...."(с)


скажи, как тебе удалось жопу вместо головы вырастить? :pooh_lol:  в цитате же все написано. рагули это те. кого в день памяти холокоста волнует фотка повешенного нациста. тебя тоже волнует?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Еще раз мишиган, хотя бы один мой пост с ненавистью до украинцев. Я тебе задачу облегчу. можешь не только в этой ветке, но и в других покапаться. найдешь, я ухожу с форума. не найдешь, уходишь ты.
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

И напоследок, мишиган. Ты тут упомянул пункт правил, по которому запрещены персональные оскорбления и оскорбления по национальному признаку. Я уверен, что кнопку доповидь ты уже успел нажать. Пусть модератор оценит этот пост на соответствие правилам... :) узнаешь свой пост. Шо такое пейсата ковбаса? там в оргигинале было пожестче. ты доповидь нажало и отредактировать успело.


не знаю чому ми тут повинні читати ці "кацапські висери" від якоїсь пейсатої ковбаси невідомо до кого "адресовані", але на всяк випадок звернуся до адміністрації щоб цього кацапського згадування про "рагулів" на українському форумі було поменше :dopovid:  [KA]

Останнє редагування: 3 березня 2020 02:50:06 від gianni
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Жанночька, після наведених Мічіганом фраз шла би ти атсюда, Пєнєлопа....


Там таки є за що тобі відправитися в самобан - ти ж обіцяв... Будь Мужиком.
Ташоєтакоє#2!
міжусобчик в таборі юльків!
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Ташоєтакоє#2!
міжусобчик в таборі юльків!

де ти побачив межусобчик? воно прийшло, лепеху навалило. гидую я с ней общаться. штиняет сильно :)
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Еще раз мишиган, хотя бы один мой пост с ненавистью до украинцев. Я тебе задачу облегчу. можешь не только в этой ветке, но и в других покапаться. найдешь, я ухожу с форума. не найдешь, уходишь ты.
Постійне обзивання українців "рагулями та нацистами".
Мені що постійно тебе мордякою тикати в твої власні "какашки"?
Тобі скільки років, юний фашист-обрізанець?
Питання залишається, чому тебе не забанили "в ніколи" а тільки на місяць? На пользу це тобі не пішло, здається.
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

И напоследок, мишиган. Ты тут упомянул пункт правил, по которому запрещены персональные оскорбления и оскорбления по национальному признаку. Я уверен, что кнопку доповидь ты уже успел нажать. Пусть модератор оценит этот пост на соответствие правилам... :) узнаешь свой пост. Шо такое пейсата ковбаса? там в оргигинале было пожестче. ты доповидь нажало и отредактировать успело.


не знаю чому ми тут повинні читати ці "кацапські висери" від якоїсь пейсатої ковбаси невідомо до кого "адресовані", але на всяк випадок звернуся до адміністрації щоб цього кацапського згадування про "рагулів" на українському форумі було поменше :dopovid:  [KA]
Ти все правильно зрозумів, обрізанець.
Тут, на українському політичному форумі, ще не вистачало висерів обрізанських фашистів-ковбасників які вважають українців "унтерменшами".
Спробуй щось подібне написати в США - в кращому випадку тебе забанять назавжди та ще й до поліції може повідомлять.
Тому доповідь на твоє лайно я буду тиснути постійно.
Шокований що тебе замість в "ніколи", забанили тільки на місяць.
Хто переглядає ці бани та чому - невідомо.

Останнє редагування: 3 березня 2020 12:34:20 від Michigan
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

де ти побачив межусобчик? воно прийшло, лепеху навалило. гидую я с ней общаться. штиняет сильно :)
міль пардон, а ти хіба не юльок?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

міль пардон, а ти хіба не юльок?

де ти побачив юлька? воно прийшло, лепеху навалило. гидую я з ним общаться. штиняє жидівським шовінізмом сильно.
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

Ти все правильно зрозумів, обрізанець.
Тут, на українському політичному форумі, ще не вистачало висерів обрізанських фашистів-ковбасників які вважають українців "унтерменшами".
Спробуй щось подібне написати в США - в кращому випадку тебе забанять назавжди та ще й до поліції може повідомлять.
Тому доповідь на твоє лайно я буду тиснути постійно.
Шокований що тебе замість в "ніколи", забанили тільки на місяць.
Хто переглядає ці бани та чому - невідомо.

дурное ты дурное. читай пернатый. 50 американских конгрессменов от обоих партий полписали письмо, в котором бандеру и шухевича называют нацистскими холуями. напиши жалобу в конгресс, олух. пусть конгрессменов забанят.. вот тебе ссылка. наслаждайся...
https://khanna.house.gov/sites/khanna.house.gov/files/Combat%20Anti-Semitism%20Letter.pdf
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

до речи. если по стуку этого дятла забанят еще раз. украинская правда нарывается на скандал за потакание нацистам и антисемитам. вы должны будете скоро получить сигнал по почте. ну и заодно, я в канаде постараюсь шум поднять. ветка из за которой меня забанили пойдет как улика :)
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

до речи. если по стуку этого дятла забанят еще раз. украинская правда нарывается на скандал за потакание нацистам и антисемитам. вы должны будете скоро получить сигнал по почте. ну и заодно, я в канаде постараюсь шум поднять. ветка из за которой меня забанили пойдет как улика :)
:dopovid:
Здається цей фашист-обрізанець так нічого й не зрозумів що приходячи в чужий дім з порога хазяїв не обзивають.
Вимагаю від адміністрації УП прибрати це анти-українське лайно з форуму назавжди. Нам тут кацапів вистачає з їх "комплексом імперця", навіщо цю нацистську ковбасу ще толерувати?
Навіщо його розбанили з "ніколи"? Що цікавого та позитивного цей фашист-обрізанець може принести на форум?
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

:dopovid:
Здається цей фашист-обрізанець так нічого й не зрозумів що приходячи в чужий дім з порога хазяїв не обзивають.
Вимагаю від адміністрації УП прибрати це анти-українське лайно з форуму назавжди. Нам тут кацапів вистачає з їх "комплексом імперця", навіщо цю нацистську ковбасу ще толерувати?
Навіщо його розбанили з "ніколи"? Що цікавого та позитивного цей фашист-обрізанець може принести на форум?

что тебя так расколбасило, пернатый? :)  ты письмо американских конгрессменов прочитал? полицию не хочешь на них вызвать, птичка?
Шановни модераторы, почему вы позволяете этому птицечеловеку нарушать правила форума? вы ведь должны быть строгими и неподкупными судьями. есть пункт правил, который запрещает оскорбления по национальному признаку.  почему на форуме потакают нацистам и антисемитам?
П.С. оставляю за собой возможность немного поскандалить. эта ветка с переводом и другие уйдут в оффисы выдатной канадки украинского походження христи фриланд, местных депутатов парламента, правозащитных организаций...на всякий случай прощаюсь со всеми хорошими людьми на этом чате :)
   
Re: Удачная спецоперация, ничего не скажешь

жду ответа на вопрос- почему на форуме потакают нацистам и антисемитам и не банят за нарушение правил. почему пернатые и парнокопытные животные не в бане за явное нарушение правил? хотя внутренний голос подсказывает, что ответа мне здесь не дождаться :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія