Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олена Юрьевна, попуститься.

Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Karoffka, я попереджував ... Навіть гілку дельфінам відкрив. :shuffle:
та я розумію  :gigi:  Але якось не зрозуміло, шо там в твоєму акваріумі їм не подобаєцця, шо вони вже починають звідти виплигувати на сушу? Чи коду вони там закакунькали, чи нахукали, шо вона занадто теплою стала...

Вони ж вже самі там бовтаюцця - шо їм не так?
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

...ви хочете, щоб Дама вибрала якусь сторону...а якщо ви обидві їй не подобаєтесь...може їй подобаюсь я, котрий вас, и ЗЕ і ПЕ , не дуже поважає, бо ви обидва доведете Україну до цугундера...бо зараз не сратися треба...а якось разом думати, що робити з цим зеленим поносом...і чи приведе він до добра... :dirol:

 :facepalm1: ну думай, думай..
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

не тратьте сил и нервов, это создается форум малороссийской правды, осталось совсем трошечки. Против лома нет приема, стратегия и тактика видна невооруженным глазом. Друзьям все, врагам закон.


Не розумію твою мову малоросів. Можеш українською перекласти ?
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Вам не у ветерінара справку брать треба на ЗК а у нарколога.
...мені її не дадуть ... бо я не п’ю ...  боксом займаюсь...:smile3:
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

:gigi: а як їх ще назвати? Я тут пасочки на березі з пісочку ліплю. Вони викидаюцця на берег і валяють мої пасочки. Я їх лопаткою своєю саперною по лобєшніку хрясь, і в пісочок зариваю. Тепер буду пробувати мило з них варити, але вже не з Беггі. Запахом не підійшов.

Ось підожду coil - з нього повинне вийти гарне мило - і запашне, і приємне на колір.
біореактор. Сучасно, екологічно, відсутність амбре гарантовано
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Якщо Вим.киянин і Зел.крокоділ - патріоти, то що - їм можна бути безмежними хамами, які зриваються до найгидкіших випадів у бік юзерів?
Беггі, це до Вас питання.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

:facepalm1: ну думай, думай..
...  я розумію...що це не ваше...для цього потрібна голова...
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

... я розумію, що на донбасі цих муріков, як нерізаних собак ... але нащо вона вибрала зеленого муріка...пліснявого ... :smile3:
та не переводь ти стрілки, або зміни нік наприклад, на "вачько кракаділа", то ми у довідці так і писатимемо: "вачько кракаділа не заразне", або "заразне". А то виходить, що ми говоримо про тебе, не перекручуючи твій нік, а ти все намагаєшся оглоблю кудись у бік вивернути. Це якось по-сцикунськи з твого боку. Ну, не по-пацанськи це точно.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Та то пацану стало тесно в образе вальяжного пустобреха. Решил провести ребрендинг. :D

Скорее всего так оно и есть
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

... я розумію, що на донбасі цих муріков, як нерізаних собак ... але нащо вона вибрала зеленого муріка...пліснявого ... :smile3:
То може то так і сталось.
Але зпочатку я ЗК спробувала з зеленої плісняви видерти.

Вибачаюсь що не вдалося, але маємо те що маємо 8-)
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

...мені її не дадуть ... бо я не п’ю ...  боксом займаюсь...:smile3:
та з тебе такий боксер, як із ге шикалад. Знаємо, пробували вже те рошенівське лайно.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Якщо Вим.киянин і Зел.крокоділ - патріоти, то що - їм можна бути безмежними хамами, які зриваються до найгидкіших випадів у бік юзерів?
Беггі, це до Вас питання.
... мушу сказати, що цих випадів з обох сторін наче тут Ватер.....Ватерклоз ет... :smile3:
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

...мені її не дадуть ... бо я не п’ю ...  боксом займаюсь...:smile3:

То у ЗК спитайте, він Вам допоможе :lol:
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Скорее всего так оно и есть
да, йому тут не вистачає уваги і це його нервує... Намагався хоч тут компенсувати її недолік... не вийшло...

Ну, що ж... поспівчуваємо йому....

Але баяни ніхто не відміняв!
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

та з тебе такий боксер, як із ге шикалад. Знаємо, пробували вже те рошенівське лайно.
... Karoffka бачу, тебе сьогодні не подоїли...але мимо мені твій Педро до лампочки...іллліча. .. :dance3: 
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

та я розумію  :gigi:  Але якось не зрозуміло, шо там в твоєму акваріумі їм не подобаєцця, шо вони вже починають звідти виплигувати на сушу? Чи коду вони там закакунькали, чи нахукали, шо вона занадто теплою стала...

Вони ж вже самі там бовтаюцця - шо їм не так?
пальмова олія ((
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Якщо Вим.киянин і Зел.крокоділ - патріоти, то що - їм можна бути безмежними хамами, які зриваються до найгидкіших випадів у бік юзерів?
Беггі, це до Вас питання.

Беггі промовчить, не буде відповідати.

   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

угу, странная тишина, меня в свое время за просто обращение в сторону Алены заибанили.
нет конечно хамства в ее сторону, но ощущение гаденькое - почистить бы эту конюшню...
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

вважаю, що у правилах має бути пункт : "хочу у ніколи" - навіщо юзер для цього має поливати лайном власника форуму?
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

... Karoffka бачу, тебе сьогодні не подоїли...але мимо мені твій Педро до лампочки...іллліча. .. :dance3: 
Ну, якби до лампочки ілліча, то ти б тут у цій гілці яйки не грів і не натирав до блиску. Так що, не дуже умнічяй, бо послизнешся і упадеш на наждачьку - і то ще не ясно буде кому хуже - чи мені, чи тобі на кінці наждачки.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

... Karoffka бачу, тебе сьогодні не подоїли...але мимо мені твій Педро до лампочки...іллліча. .. :dance3: 
А тебе що, подоіли? :lol:
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Беггі промовчить, не буде відповідати.
... горе яке...що ж ви будете тепер робити... :smile3:
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

А тебе що, подоіли? :lol:
... аби подоїли, то що б я з тобою балакав...
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

... аби подоїли, то що б я з тобою балакав...
шо, рот був би твій занятий? і чією дойкою? Беггіною?
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

... ну вас нафік...у мене режим...спокійної ночі... :smile3:
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

... ну вас нафік...у мене режим...спокійної ночі... :smile3:
:weep: та де ж вона буде спокійною? як вспомню, на чому ти з*їжджав по наждачці - аж волосся дибки....
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Беггі промовчить, не буде відповідати.
чому ж не відповісти? Можна. Ясно, що будьяки погляди та " заслуги" не виправдовують хамство. Однак. Ото ви слухали вид них, забувайте. Читайте трохі вище та далі назавжди від Калофкі, Асмердея та їньших. Тепер то ваше все, вони тепер рулять.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

вважаю, що у правилах має бути пункт : "хочу у ніколи" - навіщо юзер для цього має поливати лайном власника форуму?
А самовипилятись - нема мізків чи просто хочеться всіх обплювати на прощання, щоб самому було гидко повертатись?
Ви наче виправдовуєте Нікольщиків : ах, бідні, змушені хамити
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Остеохондроз, гипертония и вегетососудистая дистония.
Еще дальнозоркость
Вікові захворювання.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

beggy, хозяйка форума прошлой оченью, перед выборами президента,
пообещала бороться с порохоботами.
Она и борется последовательно.
А то, что в результате борьбы главная ФУП вся в коровьем навозе -
так это дело хозяйского вкуса.
Как там в "Месте встречи": Нет у вас методов против Кости Сапрыкина! :)


   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Пані, хотілося би від вас почути, що я вам не хаміл.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

beggy, хозяйка форума прошлой оченью, перед выборами президента,
пообещала бороться с порохоботами.
Она и борется последовательно.
А то, что в результате борьбы главная ФУП вся в коровьем навозе -
так это дело хозяйского вкуса.
Как там в "Месте встречи": Нет у вас методов против Кости Сапрыкина! :)
ну, дик спробуй козьїм, або собачим, або котячим, або кролячим навозом оправлятися. Тобі хтось заважає? Почни з себе прибирання того навозу. Дивись і чистіше стане.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

вважаю, що у правилах має бути пункт : "хочу у ніколи" - навіщо юзер для цього має поливати лайном власника форуму?
піздюк, де лайно, яким когось поливаю? Катайте нафіг. Нема чого вам тут робити. Бувайте здорові.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

свободу зеленському  :zrada:  :-G  :peremoga:
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

та я розумію  :gigi:  Але якось не зрозуміло, шо там в твоєму акваріумі їм не подобаєцця, шо вони вже починають звідти виплигувати на сушу? Чи коду вони там закакунькали, чи нахукали, шо вона занадто теплою стала...

Вони ж вже самі там бовтаюцця - шо їм не так?

   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Громадянко Даунбасу, ви одна з притомних тут, решта мудачуківська шваль і навіть ольгіно (кролик). Я не спорю, що крокі як напивався - міг тут морально витрахати пів фупу. Але вимушений киянин неодноразово писав, що більше 5 років не п'є. Тому вашим словам про те, що бачили його "мертвим" - не дуже вірю. Хоча й міг зірватися... Прошу Вас не осуджувати Беггі, він просто зневірився в цьому болоті платних пустобрехів та гнид. Однак Беггі ніколи не займався тут політагітацією, і завжди писав по суті. Крім того він талановитий хімік-технолог, і багато цікавого не для публіки тут пише.
Щодо решти контингенту - я вимушений погодитися з Беггі, вас потрібно не просто забанити - а віддерти в очко і прикопати (по рецепту Вк і ЗК). Може тоді форум можна буде нормально читати, бо крім пощення картинок про Петра, ви тут ніфуя не робите. Це вже не політичний форум, а зелена помийка. Де ніхто обрунтовано не спілкується, а одразу  цькують зграєю.
І ще, мудачуківська шобла - ви би зменшили свій азарт, бо скоро на форумі нікого не лишиться, а за пощення картинок між собою хазяїн платити не буде. Так що прикрийте свої зелені піддувала, і валіть в теми коровки черговий раз їй пояснювати, для чого в хаті потрібний мужик
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Мне интересно почему именно я пошла на встречу с ЗК  летом 2015?
Я на форуме только 21 мая 2015 зарегистрировалась.

Проходямимо так и прошел мимо от проблем с ЗК летом 2015, хоть он на форуме с 2006г живет.

Зато теперь он поддерживает его :lol:

Где ты раньше был?
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Вікові захворювання.

Отнюдь. Первые два бывают у людей 20 лет, третье  сейчас не существует - погуглите.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Схоже по темпах викидання дельфінчіків на пляж,  Порося в них розчарувалося остаточно.
   
Re: Олена  Юрьевна, попуститься.

Громадянко Даунбасу, ви одна з притомних тут, решта мудачуківська шваль і навіть ольгіно (кролик). Я не спорю, що крокі як напивався - міг тут морально витрахати пів фупу. Але вимушений киянин неодноразово писав, що більше 5 років не п'є. Тому вашим словам про те, що бачили його "мертвим" - не дуже вірю. Хоча й міг зірватися... Прошу Вас не осуджувати Беггі, він просто зневірився в цьому болоті платних пустобрехів та гнид. Однак Беггі ніколи не займався тут політагітацією, і завжди писав по суті. Крім того він талановитий хімік-технолог, і багато цікавого не для публіки тут пише.
Щодо решти контингенту - я вимушений погодитися з Беггі, вас потрібно не просто забанити - а віддерти в очко і прикопати (по рецепту Вк і ЗК). Може тоді форум можна буде нормально читати, бо крім пощення картинок про Петра, ви тут ніфуя не робите. Це вже не політичний форум, а зелена помийка. Де ніхто обрунтовано не спілкується, а одразу  цькують зграєю.
І ще, мудачуківська шобла - ви би зменшили свій азарт, бо скоро на форумі нікого не лишиться, а за пощення картинок між собою хазяїн платити не буде. Так що прикрийте свої зелені піддувала, і валіть в теми коровки черговий раз їй пояснювати, для чого в хаті потрібний мужик

Та дякую, баньте якщо зможете :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія