Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

кроки забанили..

Re: шановна адміністраціє!

я тебе ЗАПИТАЛА, а не стверджую.

Тому не умнічяй.  :punish:

Вчися відповідати за свої слова. От оце Я сказала.
так і я не стверджував!  B-)
за свої слова я відповідаю.
   
Re: шановна адміністраціє!

так і я не стверджував!  B-)
за свої слова я відповідаю.

Ти так і не відповів, кого саме ти в оте своє &Co записав.

А ще тут б*єш себе п*яткою в груди, що ти за свої слова відповідаєш.

Ні за що ти не відповідаєш.

Одні порожні слова....
   
Re: шановна адміністраціє!

Ти так і не відповів, кого саме ти в оте своє &Co записав.

А ще тут б*єш себе п*яткою в груди, що ти за свої слова відповідаєш.

Ні за що ти не відповідаєш.

Одні порожні слова....
тобі лячно опинитись в компанії південного блуду?
ок, записую - Кароффка не з компанії південного блуду.  :)
   
Re: шановна адміністраціє!

тобі лячно опинитись в компанії південного блуду?
ок, записую - Кароффка не з компанії південного блуду.  :)
Сонечко, я вже в такому віці, що вже не страшно навіть в твоїй команії опинитися. От тільки сенс?


А от твоє оте ділення юзерів на компанії (не здивуюся, що за політичною ознакою) взагалі здивувало.


Якщо ти аж настільки заполітизований, то про що з тобою говорити?
   
Re: шановна адміністраціє!

Сонечко, я вже в такому віці, що вже не страшно навіть в твоїй команії опинитися. От тільки сенс?


А от твоє оте ділення юзерів на компанії (не здивуюся, що за політичною ознакою) взагалі здивувало.


Якщо ти аж настільки заполітизований, то про що з тобою говорити?
вау, ти мені копліменти робиш?
п.с. за політику я нічого не говорив...
   
Re: шановна адміністраціє!

1. вау, ти мені копліменти робиш?
2. п.с. за політику я нічого не говорив...
1.  :gigi: та як сказать... той "комплімент" із розряду, шо в своєму віці я полєжать то єсчьо смагу, а вот попробуй ти скіке постоять, скіке я полежу. Іншими словами: що тебе вже боятись?

2. Тобто, я правильно тебе зрозуміла, що під отим своїм &Co ти маєш на увазі не політичних своїх опонентів, а тих, хто, на твою думку, поводиться на форумі грубо і по-хамськи, як то: Бяка, натіві, шуша, беггі, Агні, ПавелВ, Шанной, Ламер, Пшениця, Вольтер, колібрі, пастор68, Ольгерд....?
   
Re: шановна адміністраціє!

1.  :gigi: та як сказать... той "комплімент" із розряду, шо в своєму віці я полєжать то єсчьо смагу, а вот попробуй ти скіке постоять, скіке я полежу. Іншими словами: що тебе вже боятись?

2. Тобто, я правильно тебе зрозуміла, що під отим своїм &Co ти маєш на увазі не політичних своїх опонентів, а тих, хто, на твою думку, поводиться на форумі грубо і по-хамськи, як то: Бяка, натіві, шуша, беггі, Агні, ПавелВ, Шанной, Ламер, Пшениця, Вольтер, колібрі, пастор68, Ольгерд....?
ну,.. як тобі сказати - ти перерахувала виключно своїх політичних опонентів...
   
Re: шановна адміністраціє!

ну,.. як тобі сказати - ти перерахувала виключно своїх політичних опонентів...
О, нарешті ти починаєш розуміти, що всі оті верески про хамів, організовані ВАШОЮ політичною силою - не що інше, як просто елементарна травля неугодних, тобто, політичних опонентів. Вона є суб*єктивною, і не має нічого спільного із тими, хто і справді є хамами.
Але ти не зупиняйся, бо хами і хамки є не тільки серед ТВОЇХ політичних опонентів, але їх ти чомусь волієш не помічати - своя петрушка не смердить.


Моїм "компліментом" ти, як я бачу, цілком задоволений?  :gigi:
   
Re: шановна адміністраціє!

О, нарешті ти починаєш розуміти, що всі оті верески про хамів, організовані ВАШОЮ політичною силою - не що інше, як просто елементарна травля неугодних, тобто, політичних опонентів. Вона є суб*єктивною, і не має нічого спільного із тими, хто і справді є хамами.
Але ти не зупиняйся, бо хами і хамки є не тільки серед ТВОЇХ політичних опонентів, але їх ти чомусь волієш не помічати - своя петрушка не смердить.


Моїм "компліментом" ти, як я бачу, цілком задоволений?  :gigi:
резонно запитати, чому хами з однієї політсили розстріляні, а з іншої гуляють на свободі?  B-)
   
Re: шановна адміністраціє!

резонно запитати, чому хами з однієї політсили розстріляні, а з іншої гуляють на свободі?  B-)
:gigi: сонечко, от якщо розстріляють Бякусю - тоді я тобі повірю. Тобто, ще не всі розстріляні.

Розстріляні, а не ранєні, поки що тільки ті, хто не стільки хамив, скільки порушував правила форуму. Тому, роби висновки, яка політсила гірше себе поводить.
І да, хамство - річ суб*єктивна - для тебе то злісне хамство, а для мене - лише адекватна відповідь на твої випади.
   
Re: шановна адміністраціє!

:gigi: сонечко, от якщо розстріляють Бякусю - тоді я тобі повірю. Тобто, ще не всі розстріляні.

Розстріляні, а не ранєні, поки що тільки ті, хто не стільки хамив, скільки порушував правила форуму. Тому, роби висновки, яка політсила гірше себе поводить.
І да, хамство - річ суб*єктивна - для тебе то злісне хамство, а для мене - лише адекватна відповідь на твої випади.
усьо ясно  :cray:
   
Re: шановна адміністраціє!

усьо ясно  :cray:
шо тобі ясно? виривайся ти від тих хамів, і пошвидше.  :kez_04:

Може ще з тебе будуть люди.
   
Re: кроки забанили..

ДААААААААААААААААААААААААААА! Передергивало от мерзости этого идиота.

и это говорит павлуша :weep:  :lol:
   
Re: кроки забанили..

а где можно почитать ту ветку за шо забанили кроки?
шо он там уже натворил?
   
Re: Зеленому Крокодилу місячний бан [ua]

НЕ Дончанин, а Донецкий. Ему, безусловно, положен такой же вечный бан , как и ЗК. Не вижу между ними разницы.
Так помилився, Донецкій. Зараз строче на форумі. Цікаво якого мене на місяць забанили ? За те що відкрив гілку на підтримку Крокодила ? Адміни вам не заважають явні вороги України , а проукраїнських дописувачив ви системно баните, надовго або в ніколи  :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія